Jump to content
Ott Kiivikas

Juniors and masters WCC 2010 Anatalya, Turkey - LIVE REPORT

Recommended Posts

Olen vaadanud ja vaadanud ning mõelnud, mida Sa, Mikk, tunned ning mida tunneb Ott, olles enda õpilasega maailmameistrivõistlustel, kus konkurente 4, kuid üksi pole nalja tulnud tegema ega "juuniori" taha peitu pugenud.

Müstiliselt hea, kindel see :)

Rahu südamesse ning enesekindlus kiiraku ka näost!

Täna puhka kenasti, kui homme naerata ka juba maoga B)

Olge tublid!!!!!!!!!!

Olen Teiega, südames!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen vaadanud ja vaadanud ning mõelnud, mida Sa, Mikk, tunned ning mida tunneb Ott, olles enda õpilasega maailmameistrivõistlustel, kus konkurente 4, kuid üksi pole nalja tulnud tegema ega "juuniori" taha peitu pugenud.

Müstiliselt hea, kindel see :P

Rahu südamesse ning enesekindlus kiiraku ka näost!

Täna puhka kenasti, kui homme naerata ka juba maoga B)

Olge tublid!!!!!!!!!!

Olen Teiega, südames!

Tänud ilusate soovide eest. Mis ma tunnen, seda ma saan enda eest rääkida, Miku sisse ma veel ei oska näha. Konkurente on selgelt rohkem kui 4 homseks, sest nagu mainisin, siis pajud alles saabuvad, seega eks seda homme paistab. Mis aga üldpilti, siis tean ,et Mikk on laval kõva, st. kui on vaja töötada, ta ei ole kunagi kaalumisel silma paistnud ja tal on selline huvitav elastne lihas, et vabaseisus ei saa üldse aru, mis vorm on, kuid kui pingutama hakkab.... :) Eelmine aasta oli sama lugu, kaalumisel vaatasin tsehhi poisse suu lahti, et kust need sellid välja tulid, kuid me kõik teame, et Mikul ei jäänud palju puudu, et need sõbrad kotti panna - ja siis ei olnud vorm praegusele ligilähedanegi. Nii et eks homme paistab, Miku pärast olen rahulik, sest ta on peaga poiss ja ei ole vaja lapsehoidjat mängida, tema peab pigem minu järgi vaatama.... ;)

tervitan kõiki fänne ja töökaasalasi - homme ja ka sellele järgneval päeval siduge pöial pihku teibiga kinni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Voldemar i sooloetendus

post-22-1292019934_thumb.jpg

post-22-1292019969_thumb.jpg

post-22-1292020178_thumb.jpg

ainuke ratastooli mees, kuid vaadake mis kehaga.... :o

post-22-1292020222_thumb.jpg

kolm tundi järjest pilte silme eest läheb kirjuks, kell 7 peab juba tõusma, et karupoeg üle võõbata, magab juba karule kohaselt.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud Otile järjekordse põhjaliku ülevaate eest! Osad veteranid olid eriti võimsad! Edu tänastel võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei jõua ära tänada....Hommikusöök söödud, karupoeg jääkarust - pruunkaruks muudetud ja lähema tunni jooksul oleme juba lava taga ja asume ootama oma võistlemise järjekorda. Me päris esimestena lavale ei lähe, enne Miku kati on samad kategooriad, mis enne teda ka kaalumisel olid, fitness, bf jne. Võistlus toimub kahes plokis hommikune osa juuniorid kuni kella 13.30 ja õhtune mastersi osa algab 15.30

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×