Jump to content
Ott Kiivikas

Juniors and masters WCC 2010 Anatalya, Turkey - LIVE REPORT

Recommended Posts

Täna on ilm parem ja käisime Kemeris ega me seal palju ringi ei saanudki vaadata, sest põhi aur läks shoppamisele sai natuke riidevarusid täiendatud. Peab ütlema, et Eesti sisetarbimise suurendamiseks tuleks enamus müüjaid saata siia koolitusele kuidas kliente teenindada. Olles suht palju reisinud, siis peab ütlema ,et teeninduse kohapealt ei meenu hetkel väga teist sellist maad, kus osatakse kliendile meele järele olla. Ei toimu ka sellist meeletut peale pressimist nagu mõnedes araabiamaades või idamaades, pigem anatkase võimalus kliendile otsustada ja samas leitakse alternatiiv kui sobivat toodet või numbrit ei ole. Ei jää ka sellist pettasaanud tunnet - nagu mõnes kohas on varem olnud, et ostad nagu ära ja pärast mõtled, et kas mul oli ikka seda vaja....

mõni linnapilt ka

post-22-1292418810_thumb.jpg

post-22-1292418826_thumb.jpg

post-22-1292418846_thumb.jpg

post-22-1292418863_thumb.jpg

õhtul ootab ees veel jalatrenn ja kerge suplus basseinis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev on märkamatult õhtusse veerenud ja väike kokkuvõte toimunust. Hommikusest shoppamisest juba kirjutasin, peale seda tavapärane bankett rootsi lauas ja sellele järgnes loomulikult korralik uni. Õhtupoole läksime trenni, ei plaaninudki midagi tõsist, kuid kokku tuli päris korralik jalatrenn, kuna siin eriti õimalusi erinevaid jalaharjutusi teha ei ole, siis hea kui sai kükki smithimasinal tehtud; alustasin 82/10, 102/10, 122/10, 142/8, 162/6 ja 172/6 (ilma igasuguste sidemeteta) kuna ma ei ole seda smithil teinud, siis jäin tulemusega rahule, seda enam et sai tehtud nö plaanimatult. Julgestajaks selline nimekas mees nagu Thomas Scheu (4 korda maailmameister 4 korda MM hõbe).

Thomasega rääkisime üldse pikemalt, nii päeval lõunalausas kui treenis kui ka õhtusöögil. Oli huvitav kuulda mida räägib oma karjäärist 48 aastane kulturismilegend. Olen temaga vähemalt 10 korda koos võistelnud ja selge, et siiani ka iga korda kaotanud, kuid sellisele mehele pole ka häbi kaotada. Thomas tuli 1983 a Sksamaa juuniorte absoluutseks meistriks (mäletas, et Olev Annus käis siis seal külalisesinejaks - ja tema sõnul oli väga suur mees).

Huvitav on see fakt, et mees treenis esimesed 10 aastat ilma ühegi puhkepäevat (just rõhutan ilma ühegi puhkepäevata ja olgu öeldud, et sääri ja kõhtu treenis ta samuti iga päev..... :) sest osales legendaarse Arnoldi seminaril ja Arnold rõhutas, et neid lihasrühmi peab treenima iga päev, nii ta siis treenis. Peab ütlema, et need lihasrühmad on tal ka väga tugevad.)

Küsisin, et mis teda motiveerib senin võistlema, siis ütles et talle lihtsalt meeldib seda teha ja vaikselt areneb ka ja see motiveeribki....hea eeskuju noortele meestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pool päeva möödas, korralik käetrenn tehtud, just tulime lõunalt ja nii kui Mikk voodit nägi keeras magama. Täna olime siis juba ühe raskused 92 kilo (+13 kg Mikil). Viimane õhtu on ees, tõenäoliselt läheme ujuma ja sauna nagu ka varasematel päevadel, sest ega siin pimedas õhtul väga kuhugi jalutada ei ole.

Homme kell 9.30 lendame Istanbuli ja seal peame passima 4 ja pool tundi, sisi edasi Riiga, seal omakorda 1 tund 45 min ja siis kodukandilood eeldatav saabumisaeg 20.35 (loodame, et lennukid lendavad siiski plaanipäraselt).

Mõned pildid tänasest trennist.

post-22-1292506324_thumb.jpg

post-22-1292506349_thumb.jpg

Mikk tegi kerge jala

post-22-1292506381_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks oodanud, et saal on tuubil suuri mehi täis, aga piltidelt tundub, et peale Eesti fanattide ja Saksa vanameistri eriti kedagi sinna ära ei eksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks oodanud, et saal on tuubil suuri mehi täis, aga piltidelt tundub, et peale Eesti fanattide ja Saksa vanameistri eriti kedagi sinna ära ei eksi.

Kõik on juba ära sõitnud, enne võistlusi oli seal suht võimatu trenni teha kui niigi väike saal jõmme täis oli. Praegu eksivad sinna peale meie veel ära saksa pensionärid.... :) Sakslastega rääkides saunas, selgus, et neile maksab tuusik siia 4 nädalat sisaldab küik toite,transferi, lennupileteid 650eur. Ja müüakse ka 3 kuu tuusikuid 1200 eur (kolm kuud all in) - see tuleb odavam kui kodus elada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi veel, kui keegi on proovinud mulle helsitada ja telefon on väljas, siis seda lihtsal põhjusel, et laenasin oma laadijat ühele võistlejale ja nagu ikka tagasi seda enam ei saanud ja kõige kummalisem on see, et ka suures hotellis ei ole Nokia laadijat.... :) Seega olen kättesaadav nii MSN ja Skype kaudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et ärge minu mündikogusse Türgi münte tooge- uued mündid on mul juba olemas(Seal oli hiljuti järjekordne rahareform :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Mikk on nüüd pea 15 kilo raskem, ehk oleks võimalik pildiseeria ka üles panna. Enne ja pärast.

Usun, et foorumis on peale minu veel huvilisi, keda huvitab, kuidas keha reageerib.

Et kas Mikk on nüüd pool Arnoldit või on õllekas ees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×