Jump to content
KaKeegi

Supper Gigant Eestisse!!

Recommended Posts

Tere Sõbrad.

Tekkis nimelt selline idee et palju läheks maksma kas siis EKFL-le või kasvõi era algatuslikult ajada raha kokku selleks et kutsuda eestisse mõni IFBB Proffessionaal kulturist ntks meile lähemal olev Markus Rühl.

Mees tuleks peaks loengu või teeks proovi treeningu ning jälle saame mõningaid teotahtelisi noori sobitada jõusaali treeninguga, pealegi nii suurt(võistlevat) kolli pole eestimaa pinnal käinudki, peale soome Bulli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin Iirimaal laks maksma Ronnie 8000€ ja ta ei teinud absoluutselt midagi,jagas ees ruumis oma autogramme ja myys pilte 5 tundi.Vist lopus tuli ja tegi 5min rutiini see ka koik.Oleks siis tulnud ja andnud absoluudile karika ja surunud katt kuid EI.nii et moelge enne kui tellite kas tasub end ara!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hooajavälises vormis ei ole seal suurt midagi vaadata, olen ise ju näinud neid enamus tippe nii laval kui erinevatel showdel ja kui nad on offeason vormis, siis -viimati eelmisel nädalavahetusel Ruhl, siis ütlen ausalt, et neid amatööride raskekaalu või -100kg jõmme oli huvitavam vaadata, sest Ruhl oli lihtsalt suur paks mees, seda enam kui nad küsivad 3000 - 8000 eur kohaletuleku eest.

Meil on ju käinud Dennis James ja Dorian Yates - viimane ei näidanud küll lihast, kuid vähemalt tegi seminari.

Võistlus on teine asi, kuid seal peab veel kordades suurem auhinnafond olema, et kollid kohale tuleksid. Mäletatavasti korraldasime 2006 ja 2007 Euro Elite Touri kus oli kohal amatööride maailmaparaemik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×