Jump to content
Ott Kiivikas

165cm ja 117kg

Recommended Posts

Ma nagu mõtlengi, et kas see ongi tänapäeva ajakirjandus....võiks ju natukenegi vaeva näha ja ma nagu postimehest olen senini natuke rohkem arvanud....kvaliteedi mõttes, kuid kui juba ainult foorumis kirjutatu põhjal lugusid tehakse, siis ma ei oska enam midagi arvata.

Ott, Sa oled Eesti kõvem arvamusliider, kui Sa ise arvad vist. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt suutsin teha teema, mis elavat arutelu pakub, kuid ainult ärge tülli minge ja sopaga loopima hakake.. :lol:

Muideks sellistest videotest just nooremad mehepojad just õpivadki kuidas trennis hantleid loopida....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ütleksid talle seda isiklikult ka...miks tal komplex kohe olema peab?
Alaväärsuskompleks on psühhoanalüüsi ja individuaalpsühholoogia teoorias esinev käsitlus, mille kohaselt võivad inimesed alateadvuslikult tunda endid alaväärsetena, ebakohastena, nõrkadena, väikestena. Selline tunne võib pärineda lapsepõlvest ning olla seotud mingi alandusega, füüsilise puudega vms, kuid sellel võivad olla ka teistsugused põhjused.

Nende teooriate kohaselt sunnib alaväärsuskompleks enda kompenseerimiseks ja ületamiseks inimest ebateadlikult võtma endale suuri ülesandeid...

Kompleksi kompenseerimiseks (sellest nö. üle saamiseks) püütaksegi ennast võimalikult suureks pumbata, siis "suurem olles" tuntakse end veidi kindlamana ja julgemana. Enamike kulturistide jaoks alaväärsuskompleks ongi selleks liikuma panevaks jõuks, mis sunnib neil enda keha võimalikult suureks pumpama ja seda iga hinna eest (kahe peoga steroide sisse süües). :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kompleksi kompenseerimiseks (sellest nö. üle saamiseks) püütaksegi ennast võimalikult suureks pumbata, siis "suurem olles" tuntakse end veidi kindlamana ja julgemana. Enamike kulturistide jaoks alaväärsuskompleks ongi selleks liikuma panevaks jõuks, mis sunnib neil enda keha võimalikult suureks pumpama ja seda iga hinna eest (kahe peoga steroide sisse süües). :lol:

Mõtle mida sa postitad ? Tahad väita, et kõik kulturistid kannatavad alaväärsuskompleksi all ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsiteerime siis kah eestikeelset vikipeediat, mis kindlasti pole ammendav psühholoogiaalase teadmise ammutamise allikas:

"Psühhoanalüüsi teooriat on kritiseeritud juba tema loomisest alates. Peamisteks etteheideteks on olnud kvantitatiivsete suuruste puudumine, falsifitseeritavuse puudumine jmt. Psühhoanalüüsi kuulumist teaduste hulka on seetõttu peetud vaieldavaks."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muideks sellistest videotest just nooremad mehepojad just õpivadki kuidas trennis hantleid loopida....

Mina ei saa sellest hantlite loopimise loogikast aru - milleks see vajalik on? Kas tõesti on nii raske need panna normaalselt maha?

Mis kasu nad sellest saavad? Lisaks ego upitamisele muidugi...

Tundub, et ma olen lihtsalt üks nendest lollidest, kes teiste varaga lugupidavalt ringi käib :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millal sa viimati 23x tegid hantlitega nii et lihas põles!!!?

mõnikord loobin ka, kui treener mulle "valetas" ja 12x asemel 30x pikkune seeria tuleb, olgem ausad ja loopimine on mõnikord ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtle mida sa postitad ? Tahad väita, et kõik kulturistid kannatavad alaväärsuskompleksi all ?

Sõna "kõik" on liiast muidugi.

Aga point tol väitel on.Komplekson võimas stimulaator!

Soovid näiteid ajaloost või usud niisama, :lol:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×