Jump to content
Virgo76

Veepäev

Recommended Posts

Teoreetiliselt langetad lihsalt korralikult kaalu ja kaotad korralikult energiat ju :D See kaal milleni oled oma kehakaalu viinud selle veepäevaga,tõuseb koheselt tavalise kaalu peale tagasi kui miskit sisse ajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sõbra ema tegi sellist dieeti.. rääkis, et oli suht piinarikas olnud ning väga vaevaline. Kaotad lihtsalt lihasmassi..

Sõbra ema ütles, et kaotas ainult lihasmassi ? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sõbra ema tegi sellist dieeti.. rääkis, et oli suht piinarikas olnud ning väga vaevaline. Kaotad lihtsalt lihasmassi..

1 veepäev ei ole kindlasti dieet ja selle 1 päevaga ei kaota mingit märkimisväärset lihasmassi, mille pärast ülearu muretseda, eriti tavalisel kodanikul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoreetiliselt langetad lihsalt korralikult kaalu ja kaotad korralikult energiat ju :lol: See kaal milleni oled oma kehakaalu viinud selle veepäevaga,tõuseb koheselt tavalise kaalu peale tagasi kui miskit sisse ajad.

Kaalu langetamise eesmärgil... seda küll tehakse, kuid nn taustsüsteemi puudumisel võite enesele ka karuteene osutada. Hakkate järk järgult ikka rasvasemaks muutuma...Eesmärk võiks olla miski muu.

Lugege...materjali on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Playing devil's advocate natuke...

Kui ülejäänud nädala toitumine on korras (ja ma mõtlen tõesti korras!), siis üks veepäev eeldusel, et aktiivsus on madal aitab 1/7 võrra nädala kaloraaži siiski alandada:P Võibolla mõnele tõesti see meetod sobib?

Kas süüa kuuel päeval 2400 kcal ja 1 veepäev või süüa seitsmel päeval 2000 kcal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Playing devil's advocate natuke...

Kui ülejäänud nädala toitumine on korras (ja ma mõtlen tõesti korras!), siis üks veepäev eeldusel, et aktiivsus on madal aitab 1/7 võrra nädala kaloraaži siiski alandada:P Võibolla mõnele tõesti see meetod sobib?

Kas süüa kuuel päeval 2400 kcal ja 1 veepäev või süüa seitsmel päeval 2000 kcal?

Millegi pärast tundub mulle, et süüa kuuel päeval 2400 kcal ja ühel päeval 0 kcal ei ole samaväärne sellega, kui süüa seitsmel päeval 2000 kcal. Minu arust on kergem süüa iga päev natuke vähem kui süüa iga päev natuke rohkem ja ühel päeval üldse mitte süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terve päeva kestnud nälgimine pidi suhteliselt lihtne olema, isu tuimeneb.

Ja tegelikult ei ole asja mõte mitte kaloreid vähendada, vaid kontrollmehhanisme mõjutada.

Olen proovinud. 24h olin söömata, ja ei mäleta küll, et isu vähenenud oleks selle ajaga. Lisaks oli selline nõrkus, et ei jõudnud ennast üldse liigutada. Võib-olla teistel reageerib organism kuidagi teistmoodi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen proovinud. 24h olin söömata, ja ei mäleta küll, et isu vähenenud oleks selle ajaga. Lisaks oli selline nõrkus, et ei jõudnud ennast üldse liigutada. Võib-olla teistel reageerib organism kuidagi teistmoodi...

Juutidel on aastas korra 24 tunnine paast,kus nad ei söö ega ka ei joo (st ka ei pese ennast...). Kahjuks söövad nad üle nii enne kui ka pärast paastu.

Olen sealt võtnud modifitseeritud variandi nn veepäevana ja toitusin ettevaatlikult ka enne ja pärast paastu. Minu mäletamistmööda oli selline "kirgastunud" olek :lol:

Ei ole ka juba aasta proovinud. Katsetan reede õhtust laupäeva õhtuni, siis on värskeid muljeid jagada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×