Jump to content
zxcvb

Sv enne magamaminekut?

Recommended Posts

Oleks plaanis hakata sööma kohupiima enne magamaminekut, et ööseks valku saada aga paljud kohupiimad sisaldavad ju mingi 20g süsivesikuid. Et on see väga hull? Rasva ei tahaks minna, pigem seda maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks plaanis hakata sööma kohupiima enne magamaminekut, et ööseks valku saada aga paljud kohupiimad sisaldavad ju mingi 20g süsivesikuid. Et on see väga hull? Rasva ei tahaks minna, pigem seda maha saada.

1) Võid süüa ju maitsestamata kohupiima

2)20g süsivesikuid päeva peale kokku on palju ja põhjustab kohe rasvumist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvad, et ma söön ülejäänud päevas 0g süsivesikuid või? Ja maitsestamata kohupiima mina süüa ei suuda, ei hakka ennast piinama ka, sellepärast lisangi sinna suhkrut või söön kõrvale mõne puuvilja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvad, et ma söön ülejäänud päevas 0g süsivesikuid või? Ja maitsestamata kohupiima mina süüa ei suuda, ei hakka ennast piinama ka, sellepärast lisangi sinna suhkrut või söön kõrvale mõne puuvilja.

Asi ongi selles, et ega mingi x kogus seda või toda toitainet mingil toidukorral ei põhjusta rasvumist. Kaalu tõstab see, kui sööd päevas rohkem kaloreid sisse kui ära kulutad. Loeb üldine kaloraaž.

Muidugi pole üks ja seesama, kas saada 20g süsivesikuid suhkrust või hoopis aeglasest süsivesikust.

Kuiva briketti ei peagi sööma, sega näiteks maitsestamata jogurtiga, lisa kurki/tomatit vms, supilusikatäis linaseemneõli aitab rasvapõletusele kaasa ja muudab segu paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen üpris võhik kehakultuuri alal,siit ka küsimus: milleks on head või vajalikud öised valgud ????

Hoiab ära öist katabolismi. Lihtinimese keeli siis takistab öösel organismil nälgida ning lihaseid lõhkuda.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoiab ära öist katabolismi. Lihtinimese keeli siis takistab öösel organismil nälgida ning lihaseid lõhkuda.

Nii et kui mina tahan kaalust alla võtta, siis kuidas oleks parem ...kas juua õhtul ka üks proteiinikokteil, või parem mitte. Olen praegu väga suur :rolleyes: rasvumise 1 aste.

NB! Püstitasin muide teema http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32227 , sealt saab minu probleemist parema ülevaate

Muudetud kasutaja liss79 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et kui mina tahan kaalust alla võtta, siis kuidas oleks parem ...kas juua õhtul ka üks proteiinikokteil, või parem mitte. Olen praegu väga suur :rolleyes: rasvumise 1 aste.

NB! Püstitasin muide teema http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32227 , sealt saab minu probleemist parema ülevaate

See on pigem vajalik, kui ajad taga iga viimast kui grammi lihast. Dieedi ajal peab sageli menüü üpris kokku tõmbama ja mingeid öiseid toidukordi endale küll lubada ei saa. Pigem soovitaksin Sul korrastada kogu päeva menüü kui takerduda sellistesse pisiasjadesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et kui mina tahan kaalust alla võtta, siis kuidas oleks parem ...kas juua õhtul ka üks proteiinikokteil, või parem mitte. Olen praegu väga suur :rolleyes: rasvumise 1 aste.

NB! Püstitasin muide teema http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32227 , sealt saab minu probleemist parema ülevaate

Unusta igasugu kokteilid ära ja mida kiiremini,seda parem.Lihasmassi kasvatamine ja kaalulangetamine ei käi koos.

Ma saan aru,sa otsid mingit imerohtu,mis su ülikiiresti ülekaalust vabastab, :rolleyes:

No ei ole sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et kui mina tahan kaalust alla võtta, siis kuidas oleks parem ...kas juua õhtul ka üks proteiinikokteil, või parem mitte. Olen praegu väga suur :rolleyes: rasvumise 1 aste.

NB! Püstitasin muide teema http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32227 , sealt saab minu probleemist parema ülevaate

Tõesti, antud juhul on toitumine ja vähimadki teadmised sellest kui terviklikust nii korrast ära, et palun, tee oma kehale teene, kuluta see raha ja telli omale personaalne toitumiskava. Omast kogemusest võin väita, et TASUB Ära!!!

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×