Jump to content
Saaremaapoiss

näljutamine

Recommended Posts

seda,et mind huvitab,et kui ntx teed nii,et nädal aega eriti ei s88,ainult vajalikud ained,2000 kalorit,50g valku umbes jne,aga,et kogaueg on tühja k6hu tunne,et teeb see väga halba ja kas kaalu kaotusele onn hea?

Ise seda teha ei plaani,aga tuttav küsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda,et mind huvitab,et kui ntx teed nii,et nädal aega eriti ei s88,ainult vajalikud ained,2000 kalorit,50g valku umbes jne,aga,et kogaueg on tühja k6hu tunne,et teeb see väga halba ja kas kaalu kaotusele onn hea?

Ise seda teha ei plaani,aga tuttav küsis.

Lihtne vastus on selline, et näljutamine ei ole mitte kunagi hea, isegi mitte sellex et kaalu kaotada, kuigi 2000 kalorit ei ole kõigi jaoks näljutamine. Sellest tingituna, ka sinu poolt pakutud informatsiooni põhjal on võimatu vastata küsimusele täpsemalt, julgen ainult rõhutada, et näljutamine ei ole kunagi kasulik. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa öelda et ei ole hea. Esiteks on pidev kaloripiiramine üks pikaealisusstrateegia. Mulle see strateegia eriti ei meeldi aga paljudele askeetidele meeldib. Teiseks on mingi kindla kestusega paastumisel saadud positiivseid mõjusid, madalamad stressinäitajad jne.. negatiivseid ka, ei ole lihtne teema. II ilmasõja Hollandi näljahäda on üks populaarsemaid uurimisobjekte.

Aga nädal kaloripiiramist on ju nobrainer. Kord nädalas laadimist hoiab süsteemi tasakaalus küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jään selle seisukoha juurde, et näljutamine ei ole hea ja tasakaalustatud, ning tervislik toitumine on võti hea tervise ja tugeva organismi juurde. Ilmseelgelt võib paast/näljutamine teatud olukorras olla õigustatud. Kuid tavalisele inimesele, kes soovib kaalu langetada julgen siiski soovitada korralikku toitumisplaani, kindlast meelt ja kannatust, et jõuda soovitud tulemuse ja kaalunumbriteni. Ilmselgelt ei tee paha ka toitumine ühildada treeninguga, et tulemused oleksid paremad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliste punktidega (sõnadega) sa ei nõustu?

Artikli juurde tulla siis, pidin pliiatsi ja paberi kõrvale võtma...ja leidsin, et nimekiri asjadest tuleb üsna pikk.

Kartul ei ole minu arvates eriti sobilik produkt. Ma oleks küll võimeline seda niimoodi valmistama, et ta oleks paremini seeditav, kuid ma ei näe mõtet.

Magustajate puhul soovitan alati cold turkey.. hopp ja valmis, agoonia on lühem.

Eelistan ka talveperioodil keldris hoitud kraami külmutatule. Olen külmutatud asjade peal olnud, tunne oli räbal.

Kaloritega on selline huvitav lugu... meil on kontroll selle üle, kui palju meil sisse läheb, kuid kellel on kontroll selle üle, kui palju kaloreid meil välja tuleb...ma ei räägi energiakulutusest...ma räägin põllurammust.

2 g valku/kg kohta on ilus number küll, kuid ei pruugi paika pidada ka siis, kui nad teevad jõutreeningut.

Ei ole veel tabanud, et õhtul ei võiks süüa süsivesikuid.

Ma usun, et ma leiaks sealt veel midagi...

Valgubatoone ei söö ja ka ei soovita.

Kui on suhkrutundlikkus...siis isegi mitte ühte väikest shokolaaditükki.

Täistera kohta... soovitus oli "täisteraleib, -sai, -kukkel või -tortilja"...Tavaliselt üldine retseptuur poesmüüdava osas on ikkagi vilets ja sõna TÄISTERA on pigem müüginipp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina jään selle seisukoha juurde, et näljutamine ei ole hea ja tasakaalustatud, ning tervislik toitumine on võti hea tervise ja tugeva organismi juurde. Ilmseelgelt võib paast/näljutamine teatud olukorras olla õigustatud. Kuid tavalisele inimesele, kes soovib kaalu langetada julgen siiski soovitada korralikku toitumisplaani, kindlast meelt ja kannatust, et jõuda soovitud tulemuse ja kaalunumbriteni. Ilmselgelt ei tee paha ka toitumine ühildada treeninguga, et tulemused oleksid paremad. :rolleyes:

Nädalane mõõdukas kaloripiiramine on alati ok.

Tavaline inimene, kui ta on askeet ja mediteerija ja hipi ja Shaolini munk, võib endale lubada ka eluagset piiramist. Seda peetakse tervislikuks, aga mulle see süsteem ei meeldi.

Muud nälgimisstrateegiad võivad olla kasulikud aga ma ei viitsi praegu ennast kurssi viia. "Dutch famine" annab kindlasti palju huvitavaid uuringuid.

"Vajalikud ained" kõlab nagu tasakaalustatud aga ebamäärane toitumisplaan, "50g valku umbes" enam ei kõla, vähevõitu.

Kui lihaste säilimine on oluline, võiks valgu kogust nälgimisel hoida, teisi vähendades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to Saaremaapoiss: Kui inimesel on kaalu langetamine niigi raske, siis ei saa soovitada mitte mingisugust näljutamist. Suurel inimesel on vaja rohkem toitaineid ja kui ta näljutab ka, siis jääb nendestki ilma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Saaremaapoiss: Kui inimesel on kaalu langetamine niigi raske, siis ei saa soovitada mitte mingisugust näljutamist. Suurel inimesel on vaja rohkem toitaineid ja kui ta näljutab ka, siis jääb nendestki ilma.

Millest ilma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×