Jump to content
Mr W

Võitlus ja suured lihased

Recommended Posts

Oot oot oot. Aga põhimõtteliselt nad ju väsitasidki selle mehe lõpuks ära? Minu mälu järgi oli Mike ju kõva algusmees - tagus esimesed 2 raundi nagu meeletu. Peale seda hakkas nagu toss rohkem välja minema ju. Ja siis oli vaja purema minna või lihtsalt valget rätti loopima. Või parandage kui ma nüüd peaks eksima.

Need , kulla reinuvader , polnud ei suured lihased ega teised mehed , kes selle poisi lõpuks ära väsitasid . :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot oot oot. Aga põhimõtteliselt nad ju väsitasidki selle mehe lõpuks ära? Minu mälu järgi oli Mike ju kõva algusmees - tagus esimesed 2 raundi nagu meeletu. Peale seda hakkas nagu toss rohkem välja minema ju. Ja siis oli vaja purema minna või lihtsalt valget rätti loopima. Või parandage kui ma nüüd peaks eksima.

Päris nii see ikka ei olnud. Need puremised ja mannetud esitused tulid karjääri lõpu poole ja need põhjused olid ilmselt rohkem peas kui lihasmassis. Oma tippaegadel pidas ta igasuguse pikkusega matše ja võitis nad praktiliselt kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudzianowski pole parim näide "oo suured lihased ja hea vastupidavus" , sest Tim Sylvia vastu (esimene tõsisem vastane) ,ta suht alguses juba oli võhmal. Parem näide on Alistair Overeem.

alistair_overeem_k-1.jpg

Algajale lihased ikka tulevad kasuks siis on kätega veskeid tehes rohkem raskust :rolleyes:

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see küsimus peab tõestama väidet mida suurem,seda kiirem, :D

Türannosaurus kaalus kuni 7 tonni ja jooksis üle 70km/h.

Kõva löömamees ta ilmselt polnud sest käed olid tal küll nõrgad kuid see eest hästi peenikesed.

Kindlasti oli ta kõva trügija ja jooksis teisi massiga pikali. Ja kui asi kriitiliseks läks siis oli ta kiire ära jooksja.

trex.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke halb näida ma arvan.Türannosaurus oli selliseks loodud ning järelikult tol ajajärgul oli selline mass ilmselt ka vajalik.Inimene aga piltlikult öeldes vägistab oma raamile lihast kui ekstreemsustest rääkida.selge see,et sellised tegelased muutuvad vaimselt kui ka füüsiliselt kohmakaks ning mõneti ka aeglasemaks.

pean eelkõige silmas koordinatsiooni ning liigutuste plastilisust.liigne lihas mass seab juba füüsiliselt piirangud jäsemete liikumisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Türannosaurus kaalus kuni 7 tonni ja jooksis üle 70km/h.

Kõva löömamees ta ilmselt polnud sest käed olid tal küll nõrgad kuid see eest hästi peenikesed

Aga vaata , kui jäme kael tal oli....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pudzianowski pole parim näide "oo suured lihased ja hea vastupidavus" , sest Tim Sylvia vastu (esimene tõsisem vastane) ,ta suht alguses juba oli võhmal. Parem näide on Alistair Overeem.

alistair_overeem_k-1.jpg

Algajale lihased ikka tulevad kasuks siis on kätega veskeid tehes rohkem raskust :D

prohvile pigem,algajale kahjux.tehaxe ikka kiirus ja vastupidavus põhi alla ja siis lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suuremad lihased=suurem kiirus

peaks ju abiks olema

Minu teada on lihastel kahte tüüpi kiude, ühed on kiiruseks ehk siis plahvatuseks, teised on jõuks ja vastupidavuseks. löögi kiirus oleneb palju sul on plahvatuslikku jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke halb näida ma arvan.Türannosaurus oli selliseks loodud ning järelikult tol ajajärgul oli selline mass ilmselt ka vajalik.Inimene aga piltlikult öeldes vägistab oma raamile lihast kui ekstreemsustest rääkida.selge see,et sellised tegelased muutuvad vaimselt kui ka füüsiliselt kohmakaks ning mõneti ka aeglasemaks.

pean eelkõige silmas koordinatsiooni ning liigutuste plastilisust.liigne lihas mass seab juba füüsiliselt piirangud jäsemete liikumisele.

Kui ajast tagasi minna, siis inimesed olid palju suuremad ja lihaselisemad. Nimelt nad ajasid ju paljajalu joostes loomi taga, ulatudes kiirustes kuni 40km/h kui ma ei eksi. Hmm 40 kõlab veits palju ikka...

Minu teada on lihastel kahte tüüpi kiude, ühed on kiiruseks ehk siis plahvatuseks, teised on jõuks ja vastupidavuseks. löögi kiirus oleneb palju sul on plahvatuslikku jõudu.

Valged lihased=plahvatuslik jõud ja max jõud, punased= vastupidavusjõud. Aga eks maxi tehes töötavad sul mõlemad lihased.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi mõttetu teema tundub. Iga loogiliselt mõtlev inimene peaks aru saama, et suurtest lihastest on reaalselt vaid psühholoogiline abi. See tähendab, et näiteks alaväärsuskompleksi all kannatav inimene võib tunda ja näidata end välja palju julgemana ja tugevamana ning vastaspool võib p*saks lüüa. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga lihtsustatult öeldes: kui massi on siis soovitan sellel inimesel esimese 3-5 minuti jooksul lõppresultaadini jõuda, pärast seda plahvatuslik võitlus hakkab mängima massiivse inimese vastu (kui tegemist on average Joe-ga). Loomulikult peab arvesse võtma ka, kus võitlus toimub kas maas või püsti, kas ühe või mitme vastase vastu. Muutujaid on palju aga üldiselt sõltub ennekõike võitleja oskustest väljaspool jõusaali, see, kas suur lihasmass on kasuks või kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veidi mõttetu teema tundub. Iga loogiliselt mõtlev inimene peaks aru saama, et suurtest lihastest on reaalselt vaid psühholoogiline abi. See tähendab, et näiteks alaväärsuskompleksi all kannatav inimene võib tunda ja näidata end välja palju julgemana ja tugevamana ning vastaspool võib p*saks lüüa. :lol:

Colt võrdsustas kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AAMEN! :lol:

Paljud teist siis seda võrdsustajat igapäevaselt kaasas kannavad? Paljud kasutada oskavad? Paljud kasutaksid?

Ma loodan, et mitte eriti keegi. Metsikus läänes me siiski enam ei ela :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga lihtsustatult öeldes: kui massi on siis soovitan sellel inimesel esimese 3-5 minuti jooksul lõppresultaadini jõuda, pärast seda plahvatuslik võitlus hakkab mängima massiivse inimese vastu (kui tegemist on average Joe-ga). Loomulikult peab arvesse võtma ka, kus võitlus toimub kas maas või püsti, kas ühe või mitme vastase vastu. Muutujaid on palju aga üldiselt sõltub ennekõike võitleja oskustest väljaspool jõusaali, see, kas suur lihasmass on kasuks või kahjuks.

See võiks kuskil fooruminurgas kleepekana olla :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Colt võrdsustas kõik.

Hmm, vist siiski mitte. Nagu oma lihaseid, siis oskavad mõned seda Colti leiutist paremini kasutada ja teised halvemini...

Aga mingi kooli/kontoritulistamise stiilis kindlasti - iga räbal saab teoreetiliselt endast palju parema füüsisega inimese maha lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×