Jump to content
Flyby

Kati Grabbi

Recommended Posts

Aasta siis oli '93

1pilt-vi.jpg

kui oma esimest musklit pingutasin.

hiljem hakkas musklinäitamine meeldima ja läksin lavale bikiinides

2pilt-vi.jpg

Peale seda kui olin käinud laval hakkasin alles trenni tegema

3pilt-vi.jpg

ja nii see kulturism meile majja saabus!

Sissejuhatuseks kerge nali ja tõsisemat juttu õigepea:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna ärkasin tavapärasest režiimist tunnike hiljem (8.00), alustasin päeva hommikusöögiga ja uurisin mis interneti avarustes öö möödudes toimund oli. Hommikusöögiks sõin neljaviljapudru (45g helbeid), sinna kõrvale veel väherasvane jogurt(100g), puuvili ja kohvi suhkruga. Söök söödud panin kokku trenniasjad, käisin koeraga väljas ja suundusin trenni.

Ees ootas mind inimtühi jõusaal, panin klapid kõrva ja hakkasin sooja tegema Five Finger Death Punchi saatel, selle aja peale tekkis ka 2 hinge saali juurde.

Treeningplaan nägi siis täna ette selline :

4 seeriat fikseeritud põlvelt harjutus biitsepsile

4 seeriat trossiga plokil biitsepsile

4 seeriat trossiga plokil triitsepsile

4 seeriat Prantsuse surumist

Nende seeriate lõpuks pidi otsa eest higi pühkimiseks seisma pea peal, sest käed õlgadest kõrgemale ei tõusnud :D

Peale selle võtsin läbi rinna, alaselja ja õla tagaosa.

Väike saun, kerge dušš ja kell oligi juba lõuna.

Lõunaks sõin liha(150g) ja tegin (200g) kartulist pudru, sinna kõrvale juurikaid, väherasvast kohupiima ja mahla. Peale sööki nautisin oma vaba päeva ja tegelesin naisteasjadega(kuki-muki).

Nüüd on aeg õhtusöök serveerida, homseks söök kaasa pakkida, sest homme on tööpäev ja äratus on varajane.

Tänaseks siis kõik!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, hei..

Üle tüki aja ei ole aega saanud enda tegemis kirja panna, töö on röövind mu enamus ajast, kui trenni minemast ei suuda mind ükski asi takistada.

Olen hetkel lõpetamas selle nädala seisuga oma kahe kuulist treeningtsüklit, mis nägi siis ette selline

E. rind, õlg, triitsep, alaselg

T. selg, trapset, biitseps, alaselg

K puhkus

N. biitsep, triitseps, rind, alaselg

R jalg, säär, selg, alaselg

L. Aeroobne

P. puhkus

Ootan põnevusega juba uut kava :) , kuid sellest räägin uuel nädalal.

Head lume rookimist! ;) Ciao

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Möödnud on pikk aeg viimase blogi kirjutamisest, uuel aastal luban olla selles osas edaspidi aktiivsem :P Selle aasta lõpp on olnud kuidagi eriti kiire ja segane, ei olnud erilisi pühade tunnet ega ka hullupööra jõulutunnet. Enamuse ajast vaatad õue näed et lund sajab ja siis vaatad longu vajunud lumelabidat ja ohkad:)

Tegime treeneriga treeninkavas ka muutuse, kui ennem olid mul kindlad trenni- ja vabad päevad siis nüüd 3 treeni, 2 vaba. Ja tundub ,et kava on hea, sest peale igat trenni annavad lihased märku, et nad on mul olemas. Esmalt olin skeptiline uue kava ülesehituse osas(just ajagraafikule rõhudes). Rutiiniga harjununa tunnen et nii on lihtsam oma aega planeerida, küll aga tulemused on üllatavalt head, sest nüüd ikka peale igat trenni tunnen et on olnud raske ja tõhus trenn ning on piisavalt aega ka puhkamiseks.

puhkamisest pilte pole, küll aga trennist:)

166457_183121835050333_100000575540645_595133_2288227_n.jpg

163816_183122858383564_100000575540645_595135_378587_n.jpg

168723_183122885050228_100000575540645_595136_1508585_n.jpg

Segama on hakanud see, et saalis ei saa rahulikult käia, mitte et mulle tähelepanu ei meeldiks kuid segab see kui inimesed passivad salamisi ja varjatult. Keskendumisele ei mõju see üleüldse hästi, võiks tulla siis ja tere ütelda ja küsida, et mis case on või miks ma trenni teen vms(viisakalt muidugi)-nõme, loodan et uuel aastal õpin ära võime nagu meestel on, vaatavad telekat ja kohe on kogu muu maailm välja lülitatud(absoluutselt kogu maailm) siis saaks rahus trenni teha ;)

Olenemata sellest, hilised vana aasta soovid ja loodame kõike uut ja paremat meie tuleviku "euro" ajastul:) :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on seljataga pikk tööpäev ja sinna otsa veel jalatrenn, mis on üks raskemaid aga samas ka nauditavamaid. Ja minu uusimaks avastuseks on ,et peale trenni parimaks lõdvestuseks on ujumine. Pole küll ise suurem ujuja, kui vahelduseks on see midagi uut ja põnevat. Vahepeal olen ka kenasti kasvama hakkanud ja nädalavahetusel võtsin ette väikse šhopingu, mis ei läinud väga edukalt. Enam ei mahu jalga teksad skinny legsidele:D ja pluusid jäävad õlast ja biitsepsist kisaks. Riidekappi tuleb sisustada XS/S suuruse asemel M/L suurustega. Aga see on ju tegelikult ainult positiivne=)

Jaanuari lõpus külastasin naaberriik Soomet ja käsin kaasa elamas oma õele, kes juba teist aastat osales kaalulangetmisvõistlusel. Tahtejõud on tal tugev, teener ütles talle, et kui lõppkaal on 42 kg võidab ta võistluse!(Alustas 56 kg pealt) Mis oli minu arust ikka ülemõistuse ja kindlasti on selle ala kaalu juures omad riskid. Lõpptulemuseks oli luu, nahk ja 43kg ning kaotas võitjale 50grammiga :unsure:

Eelmisel nädalal käisin ka kogemust saamast sukeldumises:D Mitte küll kuskil korallide vahel vaid basseinis. Kogemus oli päris lahe, kuigi alguses oli kerge ärvevus sees ja mulle tundus ,et hapniku tuleb baloonist vähe:D Varsti peaks tulema uus proovisukeldumine ja sinna olen kindlasti uuesti käsi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 42 kg on ikka väga vähe, pikk su õde üldse on? kui see saladus pole :unsure: Kas sellest võistlusest mingi neti kajastus ka on olemas....ma täitsa huvist uuriks kes seal siis võistlesid ja mis kaalu numbrid olid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No 42 kg on ikka väga vähe, pikk su õde üldse on? kui see saladus pole :unsure: Kas sellest võistlusest mingi neti kajastus ka on olemas....ma täitsa huvist uuriks kes seal siis võistlesid ja mis kaalu numbrid olid :lol:

See on ikka väga vähe, õde on mul sama pikk kui minagi 162. Neti kajastust minu teada ei ole. Muidu võistleid seal sellised parjad soome tädid kes kaalusid ikka 100kg ringis, et neil oli ka mida kaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sosohh.. Aga mis mind huvitab, et kas Su õel on ka juba lapsi, mis vanuses ta on ka :unsure:?

Ja Sa kirjutasid: "Osales teist korda"

Kas esimesel korral siis... tähendab, et kaks korda võttis alla?

Kuidas esimesel korral läks?

Mis kaalunumbrid siis olid?

Meeletu tahtejõud on ainuke, millega üldse saab selliseid numbreid saavutada ja äkki isegi oskad tema toitumist ja liikumist kirjeldada. Väga huvitaks, mis ekstreemsusi korda saadetakse ka teistpool lahte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ikka väga vähe, õde on mul sama pikk kui minagi 162. Neti kajastust minu teada ei ole. Muidu võistleid seal sellised parjad soome tädid kes kaalusid ikka 100kg ringis, et neil oli ka mida kaotada.

Fitness.ee laagris korraldasime kaaluvõistluse nii suurimale tõusule kui ka kaotusele. Aluseks võtsime siiski % kehakaalust, nii on mõistlikum.

Suur vahe on kaotada näiteks naistel 2 kg 55 kg ist...või 2 kg 100 kg ist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sosohh.. Aga mis mind huvitab, et kas Su õel on ka juba lapsi, mis vanuses ta on ka :lol:?

Ja Sa kirjutasid: "Osales teist korda"

Kas esimesel korral siis... tähendab, et kaks korda võttis alla?

Kuidas esimesel korral läks?

Mis kaalunumbrid siis olid?

Meeletu tahtejõud on ainuke, millega üldse saab selliseid numbreid saavutada ja äkki isegi oskad tema toitumist ja liikumist kirjeldada. Väga huvitaks, mis ekstreemsusi korda saadetakse ka teistpool lahte.

Õel on 3 last peres ja vanus juba 30.

Osales jah teist korda, esimesel korral alustas 64kg ja lõpetas 48-ga ja esimesel korral jäi ka napilt teiseks ja siis oli vaja minna ju teistkorda veel "kohta kätte näitama" :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ikka väga vähe, õde on mul sama pikk kui minagi 162. Neti kajastust minu teada ei ole. Muidu võistleid seal sellised parjad soome tädid kes kaalusid ikka 100kg ringis, et neil oli ka mida kaotada.

Kui ma siin mõtlen, et oma 159 cm juures kaaludes 47 oli tunne, et hakkan keskelt pooleks minema siis mis tunne su õel küll olla võis :D Aga tubli ikkagi. Kes ikka paremini neid dieedi piinu teab kui me ise kõige paremini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul ärgates oli suht masendav avastada, et väljas sajab järjekordselt lund:( Kuid ilma aega raiskamata, tegin endale hommikusöögiks pudru ja 2 muna,et veidi libedamalt alla läheks jõin klaasi mahla kõrvale;) Pakkisin asjad kokku ja tormasin trenni, kui enne seda pidi käima tööl koosolekul, et arutada läbi nädala jooksul toimunud head ja halvad. Trenni algus oli kuidagi uimane, sõudsin 10 mintsa ja otsustasin lammutama hakata. Esmaspäev -seljapäev, minu lemmik;)

Ja et mu nägu ei ununeks, lisan ühe pildi...

Vorm03.04-036-väike2.jpg

Ja nüüd küsimus suurele ringilie - Kas Teie teate, kust lapsed tulevad?

Kes õigesti vastab (täpselt õigesti) saab minuga ühe treeningu koos trenni teha Keilas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×