Jump to content
viki667

Õhtu käes, kõht tühi, süüa ei saa :S

Recommended Posts

Tüüpiline keiss aegajalt....

Kuidas rahvas peletab eemale tühja kõhu tunnet võimalikult väikese kahjuga toitumisest/valgu tarbimisest kinni pidades???

Ise käin 4-5 päeva nädalas trennis, söön võimalikult vähe süsivesikuid ja rasvu (valku 5 korda päevas), kuna käsil ka kerge dieet mis kaalunumbritejärgi toimib ka.

Enivei, aegajalt peale trenni kui viimane nn. Toidukord söödud, on ikka kõht tunnikese pärast tihtipeale tyhi, mida siis teha? Joon vett ja vahel närin veidi kapsast porgandit peale kui väga hulluks läheb, kuid hakkab vaikselt ära tyytama, oskate ehk mõnd alternatiivi pakkuda? Või polegi?

Tänan.

-V-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tüüpiline keiss aegajalt....

Kuidas rahvas peletab eemale tühja kõhu tunnet võimalikult väikese kahjuga toitumisest/valgu tarbimisest kinni pidades???

Ise käin 4-5 päeva nädalas trennis, söön võimalikult vähe süsivesikuid ja rasvu (valku 5 korda päevas), kuna käsil ka kerge dieet mis kaalunumbritejärgi toimib ka.

Enivei, aegajalt peale trenni kui viimane nn. Toidukord söödud, on ikka kõht tunnikese pärast tihtipeale tyhi, mida siis teha? Joon vett ja vahel närin veidi kapsast porgandit peale kui väga hulluks läheb, kuid hakkab vaikselt ära tyytama, oskate ehk mõnd alternatiivi pakkuda? Või polegi?

Tänan.

-V-

Süsivesikute allikate ellimineerimisega te kaugele ei jõua. Keha tahab saada kätte oma mikro-makroelemendid ja kiudained...võimalikult naturaalsel kujul.

Ma tean, et ma tühja kõhuga hästi ei maga...ja mina söön enne magamaminekut. Banaan aitab magada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea mis kell sul treening on kuid jäta sellisel juhul 2 toidukorda peale treeningut. Peale treeningu toidukord peaks olema siis päeva tugevaim ja see teine kerge snäk. Teine võimalus jaota toidukogused päeva lõikes nii et õhtuks jääks rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli just praegu sama seis.

Võtsin siis oma peakapsa ette ja hakkasin näksima seda ja olen seda teinud ~15 minutit ja ei mäletagi, et süüa tahtsin.

Lõualuud väsivad enne ära kui kuidagimoodigi saaks kapsast üle süüa. Seega poodi ja paar pead kapsast endale kapi peale ning kusagile minnes lõika alati tükk endale kaasa.

Nii, et proovi järele :D

Siiralt,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tüüpiline keiss aegajalt....

Kuidas rahvas peletab eemale tühja kõhu tunnet võimalikult väikese kahjuga toitumisest/valgu tarbimisest kinni pidades???

Ise käin 4-5 päeva nädalas trennis, söön võimalikult vähe süsivesikuid ja rasvu (valku 5 korda päevas), kuna käsil ka kerge dieet mis kaalunumbritejärgi toimib ka.

Enivei, aegajalt peale trenni kui viimane nn. Toidukord söödud, on ikka kõht tunnikese pärast tihtipeale tyhi, mida siis teha? Joon vett ja vahel närin veidi kapsast porgandit peale kui väga hulluks läheb, kuid hakkab vaikselt ära tyytama, oskate ehk mõnd alternatiivi pakkuda? Või polegi?

Tänan.

-V-

Mul on just õhtul suur söömaaeg kui olen just trennist tulnud. Tavaliselt suur praad liha ja riis/kartulite/makaronidega ning otsa üks pähklivõi võileib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli just praegu sama seis.

Võtsin siis oma peakapsa ette ja hakkasin näksima seda ja olen seda teinud ~15 minutit ja ei mäletagi, et süüa tahtsin.

Lõualuud väsivad enne ära kui kuidagimoodigi saaks kapsast üle süüa. Seega poodi ja paar pead kapsast endale kapi peale ning kusagile minnes lõika alati tükk endale kaasa.

Nii, et proovi järele :D

Siiralt,

Sama seis?

Ma ei arvanudki,et ka sportlased on nii rasvad kui süsivesikud oma menüüst kõrvaldanud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks toituda nii äärmuslikult, kui pole võistlev sportlane?

Kui aus olla siis toitun suht okeilt, iga õhtu väike kanafilee või tükike liha jne... palju kurki tomatit, värsket stuffi, lõhekonserv/banaan lõunal, hommikul puder, ning hilisõhtul g-tea+kodujuust....valgusheik vahetult peale trenni, enne magama minekut jne...

Ühesõnaga kerge dieet nn.

toidu kogused on väikesed, kõhtu ees ei ole st. tahaks keha rasva % madalamaks saada, samas jõudu trenni teha 4-5 korda nädalas peab ka olema... et siis päris äärmuslikku dieeti ei soovi.

Lihtsalt krdi tüütu tunne on aegajalt see "tahaks süüa, süüa, õgida midagi .. !" peale kella kaheksat õhtul....

Värske kapsas/vesi on siiani hädast välja aitand. Hakkab ära tüütama.. :D

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama seis?

Ma ei arvanudki,et ka sportlased on nii rasvad kui süsivesikud oma menüüst kõrvaldanud ...

Otseloomulikult mitte aga kui igal korral enda isudele järele anda, siis ootaks ees sama, mida kahjuks tänavapildist väga hästi näha on-rasvumine.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otseloomulikult mitte aga kui igal korral enda isudele järele anda, siis ootaks ees sama, mida kahjuks tänavapildist väga hästi näha on-rasvumine.

:D

Rasvumine on komplitseeritum küsimus...kui lihtsalt isudele järgi andmine.

OT...kuid... kuna sa võistled? Kui palju tahad maha võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otseloomulikult mitte aga kui igal korral enda isudele järele anda, siis ootaks ees sama, mida kahjuks tänavapildist väga hästi näha on-rasvumine.

;)

Kui mitte silmas pidada end kaalu dieediga viivaid sportlasi,siis on taoline söögi-isu vale toitumise tagajärg - nagu ka tänavapilt loomulikult -

mis viib varem või hiljem jo-jo efektini.

Päeval tuleb korralikult süüa,mitte õhtul oma iseloomu - või hambaid juurikaid järades, :D - treenida.

See oleks probleemi lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mitte silmas pidada end kaalu dieediga viivaid sportlasi,siis on taoline söögi-isu vale toitumise tagajärg - nagu ka tänavapilt loomulikult -

mis viib varem või hiljem jo-jo efektini.

Päeval tuleb korralikult süüa,mitte õhtul oma iseloomu - või hambaid juurikaid järades, :D - treenida.

See oleks probleemi lahendus.

vaieldav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaieldav

Jajaa.

Dieet peab olema võimalikult piinarikas,pakkuma dieedipidajale kannatusi ja võimalusi eneseületusteks ja iseloomukindluse demonstreerimiseks,tekitama dieedipidajas tunde,et ta on persona sacrosancta,väljavalitu,kes erinevalt haledatest luuseritest on suuteline oma eesmärgi ellu viima ...,

:D

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt no ei tea, panen ma nüüd räigelt puusse või mitte kuid loogiliselt võttes

iga inimene sööb erinevalt ja on harjunud tarbima erinevaid koguseid toitu... ofkoors kui oled aastaid toitumist jälgind ja oskad võib vast dieeti pidada ka nii, et räiget näljatunnet ei ole, toitud õigesti ja kaal langeb (seda üritan isegi teha)

Kuid enivei, oletame - mingi suva vend kes nt. pole iial toitumist jälgind, jahvatand õhtuti alati nii kuis süda lustib, siis hui usun, et ükspäev kui tüüp on alustanud nö. "õigesti toitumist ja selle jälgimist" siis tüübil õhtul nälga ei ole... Asi on juba ajus kinni, et vaja süüa, tahaks midagi head!!!

Teema oli: mida süüa/tarbida/teha et siis nö. see "näljatunne" ära kaoks!

Kapusta blät!

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otseloomulikult mitte aga kui igal korral enda isudele järele anda, siis ootaks ees sama, mida kahjuks tänavapildist väga hästi näha on-rasvumine.

;)

Mina annan küll enamasti alati oma isudele järele, kuid mingil põhjusel ei teki mul õhtuti ja ka enamus päevadel, isu mingite rasvast nõretavate friikartulite, burgeri või suhkruid täis maiustuste järele :D Küllap on menüü selle paika loksutanud, et organismil ei ole vajadust nö. Rämpstoidu järele.

Kas tõesti võib nimetada seda, mis tänavapildis näha on, rasvumiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina annan küll enamasti alati oma isudele järele, kuid mingil põhjusel ei teki mul õhtuti ja ka enamus päevadel, isu mingite rasvast nõretavate friikartulite, burgeri või suhkruid täis maiustuste järele :D Küllap on menüü selle paika loksutanud, et organismil ei ole vajadust nö. Rämpstoidu järele.

Kas tõesti võib nimetada seda, mis tänavapildis näha on, rasvumiseks?

Sama siin. Kui ma varem ootasin dieedi ajal laadimispäevi, et saaks endale mingisugust kräppi näost sisse ajada (oi neid isusid siis!), siis nüüd lihtsalt sellepärast, et ainevahetust pisut ergutada ja selleks pole vaja ei friikaid ega küpsiseid :) Kaalu hoidmisel ei ole enam aga mingisuguseid probleeme, ei isusid ega muid vastulööke.

Teemaalgatajal soovitan lugeda seda http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=683. Kui ma ise toitumisele suuremat tähelepanu hakkasin pöörama, lugesin seda vist kord nädalas ;)

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin. Kui ma varem ootasin dieedi ajal laadimispäevi, et saaks endale mingisugust kräppi näost sisse ajada (oi neid isusid siis!), siis nüüd lihtsalt sellepärast, et ainevahetust pisut ergutada ja selleks pole vaja ei friikaid ega küpsiseid ;) Kaalu hoidmisel ei ole enam aga mingisuguseid probleeme, ei isusid ega muid vastulööke.

Teemaalgatajal soovitan lugeda seda http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=683. Kui ma ise toitumisele suuremat tähelepanu hakkasin pöörama, lugesin seda vist kord nädalas :D

Jõudu!

ehehe, ma just avastasin selle artikli kui postitasid selle, jah olen seda varemgi lugenud, esimese hooga paljust aru ei saa, kuid nüüd kui olen seda mingi 10 korda lugend akkab jõudma... tänan abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×