Jump to content
Ott Kiivikas

World Classic BB Imre Vähi pronks! - Tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

Ja õnnitlused ka Jürile, mis iganes koht sealt tuli. See ei ole suusoojaks öeldud, olin kevadel ise 13 mehe konkurentsis seitsmes ja ei arva, et see kehv tulmus oli. Oled sa keskel, napilt finaalist väljas, või teises kolmandikus...kulturism on sedavõrd karm ala, et iga mees on väärt tunnustust. Ei ole nalja asi karmi dieediga tõsiseid raskuseid üles ajada, ka sinu dieet on olnud pikk, vaim on väsinud, niisamuti keha. Tubli töö!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre tulemus MM-il on lihtsalt super! Kui kevadel veel medal peaks tulema, siis...pole sõnu :)

Jüri 7 koht on samuti vägagi märkimisväärne tulemus. Finaalikoht ei jäänud kaugele ja aasta pärast kodukamaral on finaalipääs väga reaalne.

Võimas töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismi ja fitnessihooaeg ei ole veel läbi, kuid võib juba hetkel öelda, et hooaeg on olnud üliedukas.

4 medalit EM täiskasvanutes (lisaks juuniorite ja veteranide 2 medalit EM)

3 finaalikohta MM -lt täiskasvanutes

lisaks 1 finaalikoht EM

lisaks 1 - 7. koht EM

lisaks 7 ja 10 koht MM -l.

Juuniorite MM .....???? :)

+ Põhjamaade absoluut

ja hõbemedal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müstika on see, et kui vaadata Imre kati punkte, siis Imre oli esimene päev 6 koht - viimane kes finaali sai, siis mehed kes esimesel päeval lõpetasid esimese ja teise kohaga said järgmisel päeval 5 ja 6 koha..., sellist asja ei mäletagi! See näitab ,et eri päevadel võib samad mehed panna hoopis teise järjekorda ja piisab ka sellest, kui hindab teine paneel kohtunike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+180cm sama asi, esimese päeva selgelt 4 kohaga lõpetanud venemees, võidab selge skooriga ülekaalukalt järgmise päeva....ja lisaks ka absoluudi....!!! Ma vaatasin pilte, siis eriline muutus oligi just grimmi osas - seega võrdsete meeste puhul mängib grimm mitte väikest rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin finaali pilte ja Imre oligi grimmiga finaali päeval oluliselt paremini nähtav ja vaadates pilte, siis see medal ei jäänud küll kaugele...lähemal kui kunagi varem ma ütleksin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan fännidele meelde, et sangarid saabuvad koju homme kell 17.30 - seega kes on vabad ja ei tee palju tüli, tulge lennujaama vastu. Mul endal sõltub natuke kas saan ühe kohtumise varasemaks panna, siis saan ka minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×