Jump to content
hennu

Köiel ronimine

Recommended Posts

Hei foorumirahvas!

Nimelt mõne aja pärast tuleb meil koolis kehalisse harjutus köiel ronimine (köiel käte ja võib olla ka jalgade abil ülesse ronimine). Ise pole kunagi sellega veel kokku puutnud, aga mõtlesin hakata valmistuma. Küsimus oleks siis selline, et mis lihased see põhiliselt koormab, siis teaksin millele jõusaalis rõhku osutada ning mis harjutusi teha. Ise arvasin, et kindlasti lõuatõmbed...

Tervitades,

Hendrik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmmete suhtes õigus. Ja soovitan neid teha nii, et viska nt rätik üle lõuatõmbepuu ja treeni rätikust kinni hoides hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah lailihas ole tugevalt töös(Igasugu tõmbed(lõuatõmbed jne)). Kindlasti võiks käsi jõuda ka köiest kinni hoida(st et haare võiks tugevam olla).

Kõige parem muidugi oleks köiest üles ronimist harjutada köiest üles ronides <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin päris hea tehnika.

Suur tänu! <_< Voh, seda olen ma alati osata tahtnud...

Väga viis jalalukk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam ja käepärasem vahend on lõuatõmbed. Muidugi rätikuga tehes simuleerib rohkem köiel ronimist. Keskkoolis tegin kõikidele klassidele köiel ronimises ära. Siis ma muidugi ainult ühte harjutust teadsin ka- lõuatõmbed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin päris hea tehnika.

jah, jalalukk teeb ronimise tunduvalt lihtsamaks, aga endale kõige lahedam vast minna ainult käte abil üles ja alla tulla ning kõik klassivennad panna ahhetama.

ise näiteks ei oskagi teha seda üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole enam oskus vaid puhas jõud.eeldab et suudaksid ühekäega lõuga tõmmata.

peaks ise ka proovima kuna mõlema käega eraldi tõmban lõua ära.ilmselt siis peaks jaksama 5-6 tõmmet teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole enam oskus vaid puhas jõud.eeldab et suudaksid ühekäega lõuga tõmmata.

peaks ise ka proovima kuna mõlema käega eraldi tõmban lõua ära.ilmselt siis peaks jaksama 5-6 tõmmet teha.

Ei eelda! Kahe käega ju tõmbad keha ikkagi üles, ainult kiirelt peab käed vahetama. Jõuan ainult käte abil köiest üles ronida, kuid kohe kindlasti ühe käega ei jõua lõuga tõmmata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole enam oskus vaid puhas jõud.eeldab et suudaksid ühekäega lõuga tõmmata.

peaks ise ka proovima kuna mõlema käega eraldi tõmban lõua ära.ilmselt siis peaks jaksama 5-6 tõmmet teha.

Ei eelda. Ma võin vabalt ainult käte abil köit ronida, aga puhtalt rippest ühe käega lõuga ei tõmba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eeldab kyll aga varjandi puhul mida mina mõtlesin.Sain algul aru ,et korraga ühekäega tõmme ning siis vahetamine.kahekäega ronides jah vast ei ole vajalik,et jaksaks ühe käega lõuga tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×