Jump to content
tennokuhh

käevars

Recommended Posts

Tere selline küsimus et olen kolm kuud jõusaalis käinud ja nüüd hakkasid käed valutama kui teen näiteks biitse siis on käevars eriti tundlik ja prantsuse surumises kh milles võib värk olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere selline küsimus et olen kolm kuud jõusaalis käinud ja nüüd hakkasid käed valutama kui teen näiteks biitse siis on käevars eriti tundlik ja prantsuse surumises kh milles võib värk olla?

Täpsusta kohta ? Terve käsivars valutab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ületreeningu/nõrga käsivarre tunnus... Endalgi sama asi, igakord küll ei ole hullu, aga 1/2 juthudest ei saa teatud harjutusi selle ebameeldivuse tõttu teha. Eks tuleks kava endal nii vormida, et käsivars saaks piisavalt puhkust ja samas saaks käsivart ka tugevdatud näiteks randmepainutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal kah see probleeem - biitsepsit treenides annab eriti tunda(käsivars siis tavaliselt väsinud kah sest seljatrenn on enne biitsa), mis aitab on kui teha 2x nädalas sellist harjutust et seisad hantlid mõlemas käes, peopesad keha poole ja üritad ilma kätt liigutamata randmetest tiba 'curlida' st proovid raskust ainult randmete abil kehapoole liigutada, analoogne nagu kangiga randmete tegemine aga võimaldab tiba suuremaid raskusi kasutada ja kuradi mõnus on kah - tirib käe väga kiirelt verd täis ja toimib hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pmst jh eriti alt poolt

Kas selle koha nimi võiks ranne olla?

Mõni teeb rinna ja õla harjutusi sellise koormusega randmele, et valus vaadata, k.a. pr. surumine.

(randmest üleliia sirutatud, randme ja käsivarre vahel peaaegu täisnurk)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selle koha nimi võiks ranne olla?

Mõni teeb rinna ja õla harjutusi sellise koormusega randmele, et valus vaadata, k.a. pr. surumine.

(randmest üleliia sirutatud, randme ja käsivarre vahel peaaegu täisnurk)

ranne ei valuta nii hullult kui käevars

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×