Jump to content
Alar

Appi tõttab Ott Kiivikas

Recommended Posts

Pealkiri on muidugi pandud selline nagu oleks ei tea millega hakkama saanud.... <_< Ma lihtsalt käitusin nii nagu ma tahan, et minuga käitutaks kui midagi seesugust peaks juhtuma, annaks jumal et ei juhtu, sest pauk oli ikka väga kõva ja ma esimese hooga ei julenud küll arvata, et autos istuja tõsisemate vigastusteta pääseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline toiming on väga eeskujulik Kiivikase poolt,

küll aga on Eesti maapinnal üllatavalt palju selliseid liiklusohtlikke kohti, kus iga sekund on napikaid, elud arvel.

Tegelikult peaks absoluutselt iga päev teedeamet konkreetsete kohtade juures passima, leidmaks lahenduse, kuidas olukorda parandada. Kuidas on üldse võimalik, et selliseid porbleeme ei likvideerita.

Õnnelik õnnetus. Loodan, et pärast seda vahejuhtumit vähemalt saab probleem lahendatud, et 80% sõitjatest, kes arvavad , et on peateel ei oleks enam potentsiaalsed mõrvarid. Et kuidagi see neile selgeks tehtaks. Tõkkepuugagi kasvõi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult Ott mitte ei KEHASTUNUD kangelaseks vaid OLIGI päris kangelane. Au kõigile, kes kriisiolukordades adekvaatselt käituvad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh , ma arvan , et on Ott mis ta on , ta on siiski eesti kulturismi nägu tänapäeval . Ja tõestanud laval ennast kuhjaga . Vigiseda võivad kõik , Oti saavutust järgi teha vähesed . Telekast Otti vaadates ei pea kunagi häbi tundma (silmaring lai nagu soome naise piht) . Minu jaoks on Ott tase , ja kuna ma ka tema igipõlisest rivaalist (jah tollest suurest mehest ), väga lugu pean siis ei saa ma aru miks sellel kitsal (eesti)laval ei ole ruumi mõlemale ja miks sellist paska lendab alati? Ei suuda minu mõistus vastu võtta , et M.K oleks tarvitanud D.-d , et Kiivikast võita . Samuti ei võta minu mõistus "peakohtuniku" hindeid BF kategoorias EMV-l . Mida veel ?

Jarmo Oberst on asjalik vend , aga miks ta peab tegema mõttetuid postitusi samapalju , kui mõttekaid?

Kas Allessandro teab midagi jõutõstmisest ja arukatest postitustest? Tundub , et teab , aga miks ta peab seda varjama?

Kaido Leesmann ruulib!!!

Ott on tase!!

Jaanika Saareleht on kõige ilusam BF eestis iial , kui indu jatkub tuleb sealt pauku , raam on ülihea .(vähemalt minu arust)

J. Jürgenson on minu lemmik ja ilusaim tüdruk , aga enne , kui päris nõu andma hakkame , teeme veel paar aastat trenni ja nii edasi...

PT London käib paljudele närvidele (ka mulle vahest) , aga tundub , et mees on aastatega arenenud ja jagab "biiti" , nagu Jarmo Oberst ütleb.

JRX - ma loodan , et nimi läks õieti , on üks pädevamaid vendi (ka Alan Bästard , kuigi ta minu üle ühes teemas naeris, on "überblingen")

ROtter - on vanakooli mees (tundub ,et omal ajal on rohkem sisse läinud , kui välja tulnud ja nüüd kipub vahest kompenseerima) ja loen tema postitusi alati huviga. Liiga palju arooniat ja sarkasmi , aga muidu võib ju uskuda igat sõna. Või mis?

Jurok - on Tapa linnast tulnud ja seega "puutumatu" . Samas ka minu arust mees kes Oti troonilt tõukab , kui Ott just ise ennem alla ei anna

Kirp - oli suurim pettumus see aasta EMV-l , aga muidu asjalik mees , sulg terav nagu "johannese keel"

Vend Vähk on maailma parim klassik

Fred Antson võiks rohkem sõna võtta siin foorumis

Argo Ader , on vastus küsimusele - Millist kahte eesti kulturisti sa tahaks kõrvuti laval näha nende tippvormis - M Kalmus ja ... ?

Annika Summel - on nagu vein , mis muutub ajaga ainult paremaks

Marko Tooming aka Joker - ei saa aru , aga samas ei ole ka vist kedagi , kellele ei meeldiks Joker?

Laura Reisalu - vastus küsimusele , - kellega koos oled sa valmis veetma oma ülejäänud elu?

C. Alev - imetabane

Marek Kalmus - Eestimaa kuningas , võibolla tundub mulle , aga ainus mees eestis , kellelt nõu küsides keegi alateadvuses ei arva , et krt äkki ta paneb mööda.

Rene Poljakov - kui poleks Kaido L -i siis ..... , aga võibolla see kõik muutub veel enne jõule...

Tzaby aka Siim Rast - eta prosta fantastika 1000

Oskar aka Janar R. - noh , ilma temata oleks ikka kurb küll. Tase

Arnold Tokko - kardinal Richelieu , Rodrigo Borgia , parun Von Münhausen ... ?''

Indrek Otsus - ? , aga hea raamat

Triinu N - <_< - ärge isegi üritage teha nägu nagu te ei teaks kellest ma räägin..

Timo "Timppa " Majuri - 300 on 300 !

Aile Kuuda - ei saagi nüüd aru , liha või kala , suhkur või sool , aga tundub ,et biiti jagab (nagu Jarmo Oberst ütleb)

Jackie- arvatavasti kustutab selle postituse ära (liiga isiklik) , aga selles kleidiga pildis - oo mai gaad :D sexy thing

Lexus - kust ta tuli ? kuhu läheb ?, andekas mees , kust ta tuli? sõbralik.

Rennosport - tüütu , aga tundub et vist ainult mulle

A aka H - oo mai gaad , mulle ka meeldib durexi kondoom , aga ma ei tõtta kogu maailmale kuulutama ,kui hea see käe all tundub ..

Hiiglane - pane ikka blogi mõlemas keskkonnas edasi...

Mattrox - Loodetavasti on lisaraskused kavasse lisatud

Daemonium - kui ma 100 kilo alla võtan .kas olen samapalju teistest üle?

Tom P - kas sa oled Samuil?

Kiisumiisu - Kuhu küll kõik blogid jäid ?

Kadi- oo mai gaad , mulle ka meeldib durexi kondoom , aga ma ei tõtta kogu maailmale kuulutama ,kui hea see käe all tundub ..

Killerleib - steroidid on pahad

Madman - "musta tehnikaga" "maxi" nimel trenni teha ei vääri küünlaid. Liiatigi veel algaja nagu sa oled. Aga head videod ...

Kuusnõmm - vastus küsimusele - "Millisesse perekonda sa sooviks sündida , kui oleks võimalik valida?"

A E Raus - 817 ? kuni 100 kilo ? juunior ?

Egle Eller - vastus küsimusele

Muscle and fitness - kas tõesti vajalik '?

Samakamees - kui zellukas käis oli väike poiss , tundub , et on paisunud . Aga miks kuulda pole miskit?

Arthas - kui keegi netist pildi leiab , andke link

jah

Üldiselt ma vist veedan liiga palju aega internetis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaido Leesmann ruulib!!!

Ott on tase!!

....

jah

Üldiselt ma vist veedan liiga palju aega internetis

Ma võtan rõvedalt isiklikult et mu nime seal polnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealkiri on muidugi pandud selline nagu oleks ei tea millega hakkama saanud.... :D Ma lihtsalt käitusin nii nagu ma tahan, et minuga käitutaks, kui midagi seesugust peaks juhtuma, annaks jumal et ei juhtu, sest pauk oli ikka väga kõva ja ma esimese hooga ei julenud küll arvata, et autos istuja tõsisemate vigastusteta pääseb.

Väga tubli!

Oeh...ega see on tegelikult väga raske, ma mõtlen...käituda ALATI nii nagu tahaks, et sinuga käitutaks. Hea, kui vahestki õnnestub! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jackie- arvatavasti kustutab selle postituse ära (liiga isiklik) , aga selles kleidiga pildis - oo mai gaad <_< sexy thing

:D

Kõigepealt tänan koplimendi eest... aga... ühe asja teeks siiski selgeks: mina kustutan siin kõige vähem üldse :o

Aga kui teemast rääkida, siis ega paljud julgegi hädasolijaid aidata. Liiklusõnnetuse puhul tormatakse ehk veel mingil määral appi, aga kui näiteks kedagi tänaval tümitatakse, siis ega naljalt vahele ju minda...

Ise olen püüdnud ikka appi tõtata, kui häda näen. Mammisid üle tee aidanud, joodikuid püsti vinnanud jne. Viimane heategu on kõige imelikum: andsin ukse taha tulnud noormehele koera jaoks koeratoitu, kuna tal endal oli söök otsas ja raha selle ostmiseks samuti polnud... Kui häda käes, siis tuleks ka ise suu lahti teha ja abi paluda (mis käib küll eestlase au pihta), sest häid inimesi siiski leidub :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hah lisaraskused kavasse <_<:D Parem mitte kuid KÜKKIMINE on meeltmööda küll. :P

Otile aga,et väga tubli! Vähesed on nii abivalmis.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Ma ei saanud eriti aru, miks sa lambist kõiki kasutajaid kommenteerima hakkasid, aga kui juba alustasid, siis võiks jätkata - teised võiks sind ka kommenteerida. Ma siis alustan:

Okk - kunagised paar blogisissekannet Hiina elust olid päris huvitavad. Muus osas suhteliselt kasutu tegelane siin foorumis.

(Lõikasin tsitaadi lühemaks. Tnx, jrx)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saanud eriti aru, miks sa lambist kõiki kasutajaid kommenteerima hakkasid, aga kui juba alustasid, siis võiks jätkata - teised võiks sind ka kommenteerida. Ma siis alustan:

Okk - kunagised paar blogisissekannet Hiina elust olid päris huvitavad. Muus osas suhteliselt kasutu tegelane siin foorumis.

irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×