Jump to content
keedal

tahaks kaalust alla saada.

Recommended Posts

Olen poiss 15 aastat vana, kaalun 99kg, ja olen 188cm pikk

saaks keegi soovitada mis trenni peaks tegema

viimased kuu aega olen t6mmanud 3 korda n2dalas 3km sõudeergo meetrit

ja teinu jõusaalis harjutusi.

trenni ma veel oskan teha,

aga toituda ma ei oska.

mida nagu peaks s66ma ja mida ei tohiks süüa,

tänan neid kes viitsivad vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjelda palun lahti oma "tehtavad harjutused jõusaalis" ning selle, mis on sinu eesmärk - tahad saada tugevamaks? Kiiremaks? Kõhnemaks? Võimalusi on veel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjelda palun lahti oma "tehtavad harjutused jõusaalis" ning selle, mis on sinu eesmärk - tahad saada tugevamaks? Kiiremaks? Kõhnemaks? Võimalusi on veel...

jõusaalis teen pmst ainult baasharjutusi nt:kükid,jõutõmme, aga ka teisi nagu rinnalt surumine, triitsep, jalapress,piitsep,.

muidu tahaks tekitada rasva asemel lihast, aga samas ka natukene alla v6tta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jõusaalis teen pmst ainult baasharjutusi nt:kükid,jõutõmme, aga ka teisi nagu rinnalt surumine, triitsep, jalapress,piitsep,.

muidu tahaks tekitada rasva asemel lihast, aga samas ka natukene alla v6tta

Ok harjutuste valik polegi paha. Toitumise kohapealt v6ib raamatu kirjutada... ja neid ongi p2ris palju. Parim vist Mihkel Zilmeri "Normaalne S66mine"

Aga et toitumise kohapealt asja sulle v6imalikult lihtsaks teha siis...

S66 v6imalikult palju valku ja v6imalikult v2he k6ike muud.

Tai liha, kanaliha, muna, kodujuust, kohupiim, kala.

Maiustusi v6id n2iteks lubada endale korra n2dalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok harjutuste valik polegi paha. Toitumise kohapealt v6ib raamatu kirjutada... ja neid ongi p2ris palju. Parim vist Mihkel Zilmeri "Normaalne S66mine"

Aga et toitumise kohapealt asja sulle v6imalikult lihtsaks teha siis...

S66 v6imalikult palju valku ja v6imalikult v2he k6ike muud.

Tai liha, kanaliha, muna, kodujuust, kohupiim, kala.

Maiustusi v6id n2iteks lubada endale korra n2dalas.

Tänana selle vastuse eest,

aga kui ma niteks sön tai liha, kas keedu kartulit või riisi v6ib ka k6rvale võtta?

Ja veel 1 küsimus , kuidas mõjuksid fat burnerid (need mida siin lehel müüakse) rasvale ?

kas need kiirendavad rasva põletust? ja kas need on ebatervislikud? ja kas oleks m6tet osta neid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänana selle vastuse eest,

aga kui ma niteks sön tai liha, kas keedu kartulit või riisi v6ib ka k6rvale võtta?

Ja veel 1 küsimus , kuidas mõjuksid fat burnerid (need mida siin lehel müüakse) rasvale ?

kas need kiirendavad rasva põletust? ja kas need on ebatervislikud? ja kas oleks m6tet osta neid ?

Sulle oleks vaja näidismenüüd mille järgi toituda. Muidu jääb sinu jaoks asi liiga ebaselgeks ja küsimusi tuleb rohkem kui vastuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänana selle vastuse eest,

aga kui ma niteks sön tai liha, kas keedu kartulit või riisi v6ib ka k6rvale võtta?

Ja veel 1 küsimus , kuidas mõjuksid fat burnerid (need mida siin lehel müüakse) rasvale ?

kas need kiirendavad rasva põletust? ja kas need on ebatervislikud? ja kas oleks m6tet osta neid ?

Milline sinu praegune toitumine üldse välja näeb ?

Ja karnitiiniga on selline asi, et osad räägivad, et töötab ja osad räägivad jälle, et ei tööta.

Mina ise kasutasin dieedi ajal, kuid ka muu toitumine oli paika pandud. Nii, et ei oskagi öelda, kui palju aitas, kui aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline sinu praegune toitumine üldse välja näeb ?

Ja karnitiiniga on selline asi, et osad räägivad, et töötab ja osad räägivad jälle, et ei tööta.

Mina ise kasutasin dieedi ajal, kuid ka muu toitumine oli paika pandud. Nii, et ei oskagi öelda, kui palju aitas, kui aitas.

pole erilist toitumist kindlate reeglite järgi,

tavaliselt ikka hommikul võileib, kohvi või kaerahelbe pudru,

koolis kooli lõuna, esmaspäev, kolmapäev, reede on mingi supp; neljapäev ja teisipäev on praad

kodus pärast kooli enamasti soe toit, mingi praad või supp.

õhtul söön pärast trnni samat toitu mis l6na aga vähem ja peale selle mingit puuvilja(nt:banaan,virsik)

sellist erilist menüüd ei oska koostad t6esti,

keegi tõesti võiks anda mingi näidis menüü<_<

Muudetud kasutaja keedal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole erilist toitumist kindlate reeglite järgi,

tavaliselt ikka hommikul võileib, kohvi või kaerahelbe pudru,

koolis kooli lõuna, esmaspäev, kolmapäev, reede on mingi supp; neljapäev ja teisipäev on praad

kodus pärast kooli enamasti soe toit, mingi praad või supp.

õhtul söön pärast trnni samat toitu mis l6na aga vähem ja peale selle mingit puuvilja(nt:banaan,virsik)

sellist erilist menüüd ei oska koostad t6esti,

keegi tõesti võiks anda mingi näidis menüü<_<

Sellise menüüga sul küll rasvapõletajatest abi pole, ja üldse ütleks et need toimivad ikka pigem juba siis, kui kaal ise juba langeb. Plusskaloraažiga on nendelt seda palju loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alusta toitumist niimoodi:

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Tundub kummaline? Loe see läbi. Töötab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×