Jump to content
viki667

iFitness iPhone

Recommended Posts

Tere

Pole kunagi varem jõusaalis suutnud midagi üles kirjutada, kuid iFitness programm iPhone'l oli super lahe avastus ning muutis kõik selle. Nüüd on mul kiire ülevaade kõikidest oma treeningutest, arengust jne... Ehk siis olen ise sinna nüüd paarkuud kõik treeningud üles märkinud, ning mulle väga meeldib selle kiirus, lihtsus, pealegist kui mõni kang või pink treeningsaalis parasjagu hõivatud on, ning mõtted otsas, saab sealt kiirelt infot erinevate alternatiiv harjutuste, venituste kohta et midagi tegematta ei jääks.

Ehk siis, kui sul on iPhone ja sa ei viici paberit ja pastakat kaasas kanda, on see ideaalne. Ainult et soovitatav on hankida kõvad kaaned telefonile, muidu võid selle mõne kangiga lõhki lötsida.

Keegi veel peale minu iFitnessi iPhonel kasutab? Mis arvate?

Link: http://itunes.apple.com/us/app/ifitness/id290451423?mt=8

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Segaja ei ole mitte telefon vaid inimene kes ilma telefonita kusagil olla ei saa! Ise hakkasin peale iFitnessi kasutamist alles telefoni (iFööni) kaasa vedama, minujaoks on see saalis kui iPod / treeningu päevik.

Kuigi pooldan seda, et telefon ei kuulu saali juurde, on antud olukorras see keiss minujaoks vajalik arengu edasi viimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenniks ettevalmistumine peaks toimuma saalist väljaspool. Antud juhul oli ju kenasti näha ka probleemi olemus... 110 harjutust telefonis - millise kasuks otsutada ? Oi .. see mulle hästi ei sobi.. mida nüüd prooviks. Ja siis käiaksegi ühe asja juurest teise juurde nagu peata kana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei kujuta ka ette, et telefoniga peaks saalis ringi kõndima, ma põhimõtteliselt ei vasta ühelegi kõnele kui ma trennis olen. Selge on see, et algajal, kes laksu üldse ei jaga on see abivahend, kuid minuarvates peaks sellest võõrduma esimesel momendil kui harjutused selgeks on saanud. Treeningpärvikud on eraldi olemas ja need ei lase vähemalt kõnesid sisse - et treeninguid ära segada, sest kunagi ei tea kui positiivne või negatiivne kõne tuleb - tulemuseks on see, et peale seda kõnet sa enam keskenduda trenniks ei saa.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenniks ettevalmistumine peaks toimuma saalist väljaspool. Antud juhul oli ju kenasti näha ka probleemi olemus... 110 harjutust telefonis - millise kasuks otsutada ? Oi .. see mulle hästi ei sobi.. mida nüüd prooviks. Ja siis käiaksegi ühe asja juurest teise juurde nagu peata kana.

keegi pole ju trenniks ettevalmistumis puudumisest sõnagi rääkind, rääkimatta veel probleemist! See on selge ju, et seda tehaksegi trennist väljaspool ( ning ongi tehtud ette treeningpäevik - koostatud ja valmis iFöönis, ning trennis käib sinna sisse andmete toksimine, et järgmisel korral tead, palju eelmine kord tegid, mida teha ei jõudnud ja tähelepanekud)

Jättes nüüd igasugused põhimõtted kõrvale,

Eks igamees ise teab kui vajalik on talle treeningute üles märkimine! Minule tekkis nii korralik hasart/innustus/motivatsioon nähes kuidas trennist trenni suudad erinevate kavadega edasi areneda ja oma lühieesmärkke saavutada. Ausaltöeldes ei oleks ma osanud algul mõningaid harjutusi isegi paberile kirjutada. Mis oligi takistuseks, et seda teha!

Nt. iFitnessi treening KAVA föönis on mul jaotatud kaheks (kava 2xnädalas), kuid iga kord on treeningul on erinevad seeriad (6x4, 5x5, 4x6, 3x8,10,12) ja erinevad sama seeria lihasele LISA harjutused kuni ring täis saab.

Katsu siis seda kõikke paberil jälgida nii, et oskad õigesti raskusi valida ja neid lisada. Loomulikult on see kõik võimalik ja no probleemoo, sada aastat eelkäijate poolt tehtud ja jälgitud nii, et toimib väga hästi!

Tekibki küsmus, kas inimene on mugav ja on see vale, et kõnnib ajaga kaasas, kasutab tehnikat mis lihtsustab tal enda eesmärkide üles kirjutamist/jälgimist ja ei tee seda paberil, või on see lihtsalt põhimõte mida välja lülitada ei saa?!

Jutulõpuks telefon võib/peakski/on trennis hääletupeal!

-v-

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt tore vidin tundub olevat, niikuinii trükib suurem osa treenijatest paberile kantud andmed arvutisse ümber. Selle vidina puhul pole kahekordset andmesisestust vaja teha ja telefon on alati kaasas.

Lisagu sinna kestvusspordialasid ka, saaks suht universaalse tarkvaratükim kasutaks isegi. Kui mul IPhone oleks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenniks ettevalmistumine peaks toimuma saalist väljaspool. Antud juhul oli ju kenasti näha ka probleemi olemus... 110 harjutust telefonis - millise kasuks otsutada ? Oi .. see mulle hästi ei sobi.. mida nüüd prooviks. Ja siis käiaksegi ühe asja juurest teise juurde nagu peata kana.

Ma julgeks soovitada ka sellist programmi nagu Fitness Builder, mis on AppStore`is 8 EUR eest saadaval. See sisaldab kõiki enamlevinud treeningkavasid ja harjutusi nii jõusaali, jooga kui ka pilatese poolelt ning on võimalik graafiliselt enda arengut jälgida. Antud programmid on mõeldud pigem enda progressi vaatlemiseks pikema perioodi vältel - saad kirja panna oma kordused ja raskused ning neid ajaliselt võrrelda, Lisaks saad alati treeningulogi ka endale meili peale saata. Minu arvates kõvasti mugavam, kui paberi ja pliiatsiga trennis askeldada...

Ja ega Fitness Builderi funktsioonid siinmainitutega ei piirdu, tegu on ikkagi täislahendusega <_<

Muuhulgas on võimalik:

- koostada enda treeningkavu ja jälgida soorituste ajalugu

- märkida üles oma suurusnumbrid ja neid ajaliselt võrrelda

- jälgida automaatselt oma indekseid - BMI, BMR, BFP

- vaadata kõiki harjutusi jooksvalt üle nii graafiliselt kui ka videote kujul

- treeneritel on võimalik oma õpilaste käekäiku jooksvalt jälgida, kuna viimased saavad sujuvalt saata oma trennilogi treenerile kas meilile või ka tolle iOS`i seadmesse. Programm toimib andmebaasina

Ei tasu vanas ajas kinni olla...

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×