Jump to content
plaah

Seljaprobleemid

Recommended Posts

Jah kindlasti on asi pehmes voodis! Edu põrandal magajatele edasi. Sai siis käidud päeval ka spordiarsti juures, kes torkis ja uuris selga ning ütles, et asi ikkagi mingis seljalihases või roiete vahelises närvis. Soovitas kasutada Capsicam kreemi ning anda puhkust. Samuti lähen homme kiropraktiku juurde ja vaatab kas ta saab midagi paremaks teha.

Head Capsicami kasutamist :) Alguses on tunne, et kohe põleb nahk maha, aga mõne ajapärast harjud ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kindlasti on asi pehmes voodis! Edu põrandal magajatele edasi. Sai siis käidud päeval ka spordiarsti juures, kes torkis ja uuris selga ning ütles, et asi ikkagi mingis seljalihases või roiete vahelises närvis. Soovitas kasutada Capsicam kreemi ning anda puhkust. Samuti lähen homme kiropraktiku juurde ja vaatab kas ta saab midagi paremaks teha.

Muidu põrandal magamine pidi hästi mõjuma küll, aga ise nagu ka ei kutsu eriti põrandale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas teemaalgatajal läinud on? Kas said arsti juures käidud ja mis siis viga on?

Tänan küsimast, hästi on läinud! Sai nädalake trennist puhkust võetud ning kreemitatud selga ja valu läks üle, eks ta mingi närv või lihase venitus oli. Lisaks sai ka kiropraktiku juures käidud, kuid ei saanud ma midagi aru, et peale tema ragistamisi midagi muutund oleks :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul näiteks on selg hakkanud valutama siis ,kui olen mõneks ajaks jätnud kõhumusklite treenimise unarusse. Kui olen hakkanud neid taas treenima,on valu mööda läinud :o Aga siinkohal tasub siiski öelda,et valul ja valul võib olla suur suur vahe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul seljaga selline probleem, et pmst iga päev alaselg valus, endale tundub, et asi on magamisasendis / voodis. Eriti annab nagu tunda hommikuti.

kui alaseljaga jama, siis ongi hommikuti selg kange. ise olen alaseljaga jõudnud isegi neurokirurgi juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Peale üht trenni lõi valu sisse ning pole siiani kadunud. Kirjelduste järgi tundub, et disk rõhub närvidele. Ehk teab keegi mõnda tarka inimest kelle poole paika saamiseks pöörduda?

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Peale üht trenni lõi valu sisse ning pole siiani kadunud. Kirjelduste järgi tundub, et disk rõhub närvidele. Ehk teab keegi mõnda tarka inimest kelle poole paika saamiseks pöörduda?

Tänud

Ma soovitan perearsti külastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli eelmine aasta sama asi, kuid siis pani Lätis sõbra ema (kes oli seda laatset asja õppinud) harjutuste ja painutustega ilusti selja paika. Perearst ainult suunab ja nii jooksed tükk aega ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Peale üht trenni lõi valu sisse ning pole siiani kadunud. Kirjelduste järgi tundub, et disk rõhub närvidele. Ehk teab keegi mõnda tarka inimest kelle poole paika saamiseks pöörduda?

Tänud

Pöördu perearsti poole ja sealt saadetakse sind edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul pole siis päris vigastust olnud B)

Krt olen korduvalt alaselja nii ära tõmmanud, et 3 päeva seon valugrimassides kingapaelu ja natukenegi kummardada valus, terav närvivalu niidab jalust. Aga kuskil neljandal päeval hakkan seljale kergemaid harjutusi tegema ja nädala pärast tõstan samu raskusi jälle. Kuigi jah trennis kui see nõks ärakäib siis lööb pildi mustaks hetkeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt olen korduvalt alaselja nii ära tõmmanud, et 3 päeva seon valugrimassides kingapaelu ja natukenegi kummardada valus, terav närvivalu niidab jalust. Aga kuskil neljandal päeval hakkan seljale kergemaid harjutusi tegema ja nädala pärast tõstan samu raskusi jälle. Kuigi jah trennis kui see nõks ärakäib siis lööb pildi mustaks hetkeks.

Ei tea, imelik. Mina sidusin aasta aega valugrimassides kingapaelu B) Aga ole seljaga ettevaatlik, need mikrovigastused hästi ei mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi selg haige. Ise käisin Margus Mustimetsa juures Tartus.

Alessandro: Sa käisid kus, kelle juures ravi saamas ?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind on vaevanud alaselg viimasel ajal.

Panin tähele seda alles nüüd hiljuti kuna vahest oli magades isegi valus ja segas und. Käisin nüüd nädalavahetusel jooksmas ja pärast oli mõõdukas valu alaseljas.

Peale jõutõmbe, küki päeva on ka alaselg veits valus.

Nalja siin enam pole, peab arsti/küropraktiku poole pöörduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt olen korduvalt alaselja nii ära tõmmanud, et 3 päeva seon valugrimassides kingapaelu ja natukenegi kummardada valus, terav närvivalu niidab jalust. Aga kuskil neljandal päeval hakkan seljale kergemaid harjutusi tegema ja nädala pärast tõstan samu raskusi jälle. Kuigi jah trennis kui see nõks ärakäib siis lööb pildi mustaks hetkeks.

Sa pole mõelnud, et äkki sul puusad kinni ja seepärast tingitud valu?

Või et teed vale tehnikaga?

Ehk hoopiski düsbalanss, millest tingitud ebastabiilsus?

Mis iganes sul kah poleks, kas sellele pole mõelnud, et võiks seljavigastust ennetada. See et valu kaob, ei tähenda aga, et sellega ka probleem haihtub.

Kõlab nagu sa isegi uhke oma valude üle ning nagu seljahäda tavaline nähtus jõusaali kõrvalt.

Ühesõnaga teema algatajale annad vale sõnumi- anna puhkust ja "tühine" probleem kaob ise?!!!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,selline probleem et sai umbes 3-4 nädalat tagasi alaselga vigastada jõutõmbega ,et kas jätta natukeseks pooleli või võib väikeste raskustega teha?

Muudetud kasutaja Rale poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna esialgu nädal või 2 puhkust. Kui ei aita ja valutab edasi siis mine perearstile, võta saatekiri röntgenisse ja lase seljast pildid teha, võimalik, et kuskilt lülid ära nihestanud(ei pruugi aga võib olla üks probleemist). Hilisemalt saad edasi konsulteerida perearsti või mõne targema asjatundjaga. Pean silmas siis füsioterapeuti. Paremat soovitus nagu ei oska anda.

Head paranemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×