Jump to content
futurama

Naisele sobilik?

Recommended Posts

Tere,

esmalt alustaksin jälle toitumise teemal.

Minu praegune päeva menüü on siis:

1) Hommikul pudru+või ja kohv

2) Lõunasöögiks on alati toorsalat, seda teen vahelduvalt hapukoorde ja oliiviõliga. Lisaks leib, tavaliselt rukkipala, millele lisan tavalist taluvõid.

3) Õhtusöögiks on tavaliselt liha- kana, kalkun harvem ka sealiha. Samuti ka kodujuust või tuunikala, sest muud kala ei söö. Kui tekib magusa isu siis kerge kohupiim :(

Jookide eelistust ei lisa siia, sest üldjuhul mahl või siis vesi, õhtuti ka vahest tee. Üks kindel fakt on see, et lõunasöök peaks jääma nii kuna muu söömisel on väga raske hiljem trenni teha.

Loomulikult teen ka trenni. 3x nädalas teen aeroobsemat, nt rühmatreeningutest pigem tantsulised, intervall. Lisaks sellele ka BodyPump'i mida on minu nädalas 5x, kuna ise annan neid trenne. Kõike ei tee loomulikult täie pingega.

Seega tekibki mul küsimus, kas sellisele koorumusele piisab sellest toitumisest? Kas naisele on see piisav?

Nagu ma aru olen saanud siis suur osa siinsetest olijatest on jõusaali inimesed mõtlesin, et ehk oskate siiski aidata mind? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa nii palju trenni teed, siis võiks ju lõunasöögis ka valku olla - mingi toidulisandi kokteil, kui liha siis süüa ei taha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

esmalt alustaksin jälle toitumise teemal.

Minu praegune päeva menüü on siis:

1) Hommikul pudru+või ja kohv

2) Lõunasöögiks on alati toorsalat, seda teen vahelduvalt hapukoorde ja oliiviõliga. Lisaks leib, tavaliselt rukkipala, millele lisan tavalist taluvõid.

3) Õhtusöögiks on tavaliselt liha- kana, kalkun harvem ka sealiha. Samuti ka kodujuust või tuunikala, sest muud kala ei söö. Kui tekib magusa isu siis kerge kohupiim :(

Jookide eelistust ei lisa siia, sest üldjuhul mahl või siis vesi, õhtuti ka vahest tee. Üks kindel fakt on see, et lõunasöök peaks jääma nii kuna muu söömisel on väga raske hiljem trenni teha.

Loomulikult teen ka trenni. 3x nädalas teen aeroobsemat, nt rühmatreeningutest pigem tantsulised, intervall. Lisaks sellele ka BodyPump'i mida on minu nädalas 5x, kuna ise annan neid trenne. Kõike ei tee loomulikult täie pingega.

Seega tekibki mul küsimus, kas sellisele koorumusele piisab sellest toitumisest? Kas naisele on see piisav?

Nagu ma aru olen saanud siis suur osa siinsetest olijatest on jõusaali inimesed mõtlesin, et ehk oskate siiski aidata mind? :D

Et siis 1500kcal päevas ja 5x nädals trenn? ;) Sellise toitumisega sa ainult aeglustad oma ainevahetust.Kindlasti rohkem toidukordi ( väiksemad kogused ).Kui sa natuke otsida viitsid, siis sarnaseid teemasid on siin väga palju.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lisada toidukordade juurde üks toidulisand, valk. Siis peaks ju sobima? Toidukordi ma ei tahaks juurde tuua, sest pole sellist võimalust umbes 4-6 korda päevas süüa.

Mis tähendab, et ei ole võimalust? Pole võimalust karpidega toitu kaasa võtta? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähendab, et ei ole võimalust? Pole võimalust karpidega toitu kaasa võtta? :(

Jah, ok pm oleks võimalus ikka kui väga vaja oleks. Aga ma siin tuvusin eelnevate Antsoni postitustega ja tema soovitab toidukordi päevas just 3. Ja ma mõtleingi, et mida ma peaksin veel lisama ja muutma, et oleks täiuslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähendab, et ei ole võimalust? Pole võimalust karpidega toitu kaasa võtta? :(

Raivo, ära tee nägu, et sedalaadi väidet esimest korda kuuled/loed :D Sarnaste nö vabandustega puutub ju pea igapäevaselt kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raivo, ära tee nägu, et sedalaadi väidet esimest korda kuuled/loed ;) Sarnaste nö vabandustega puutub ju pea igapäevaselt kokku.

Nujah, eks ta nii ole :( Aga üllatuda võib ju alati :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ok pm oleks võimalus ikka kui väga vaja oleks. Aga ma siin tuvusin eelnevate Antsoni postitustega ja tema soovitab toidukordi päevas just 3. Ja ma mõtleingi, et mida ma peaksin veel lisama ja muutma, et oleks täiuslik.

Ei saa võtta tükikest ühe inimese soovitusest ja tükike teisest. Antson mitte ilmtingimata ei soovita vaid ta ütleb, et tema toitumisviiside järgi oleks väga raske üle kolme korra päevas süüa. Ehk siis rasvarikka toitumise tagajärjel. Uuri edasi Antsoni postitusi ja artikleid, saad ehk parema pildi kui hetkel on! Mulle tundub kõik just väga vastupidine tema soovitustele, hetkel on sinu toitumine väga mööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa võtta tükikest ühe inimese soovitusest ja tükike teisest. Antson mitte ilmtingimata ei soovita vaid ta ütleb, et tema toitumisviiside järgi oleks väga raske üle kolme korra päevas süüa. Ehk siis rasvarikka toitumise tagajärjel. Uuri edasi Antsoni postitusi ja artikleid, saad ehk parema pildi kui hetkel on! Mulle tundub kõik just väga vastupidine tema soovitustele, hetkel on sinu toitumine väga mööda.

Kui sa leiad, et on väga mööda äkki oskad ka aidata, et ma seda parandada saaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib ju olla võimalus kaasa võtta, aga ei pruugi olla võimalust süüa. Harvad juhtumid, aga vahel siiski võib nii olla. :(

Tore, et keegi mõistab :D

Aga targad mehed äkki siis lõpuks aibistate ka või lihtsam on kõike laita?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sega lõunase toorsalati hulka näiteks natuke tuunikala, keedumuna tükke, veidi kana... mingi koguse su seedimine ikka välja kannatab, et trenni segama ei hakkaks. Ja mahuta üks proteiinišeik kuhugi lõuna ja õhtusöögi vahele (pane vett rohkem ja joo mitmes järgus, kui nö. kõhtu täis saada ei soovi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega tekibki mul küsimus, kas sellisele koorumusele piisab sellest toitumisest? Kas naisele on see piisav?

Hmm.. Mismõttes piisab? :( Kõik oleneb ju su eesmärgist: kaalu langetamine, kaalu tõstmine, kaalu säilitamine. Kõige parem oleks nii toidu kui ka kulutatud kalorid välja arvutada ja vaadata, kas asi on tasakaalus. Samuti tuleks oma enesetunnet jälgida, et kas ikka on jaksu ja powerit kõiki neid trenne teha. Ja vastavalt sellele kõigele tulekski menüüd korrigeerida.Kena oleks, kui täpsustaksid oma eesmärki või muret.

Üks soovitus oleks ka pähklid oma menüüsse lisada. Piisab väikesest kogusest, et kasulikke rasvasid ja energiat saada, ühtlasi saab neid kiiresti manustada ja nad ei koorma oma väikese koguse tõttu magu.

Minu silmis jääb hommiku- ja lõunasöögis valku vajaka. Sega pudrusse näiteks kohupiim, kodujuust või muna. Kohvile lisa kookospiima või vahukoort. Lõunase toorsalati soovitused andis Undionu juba. Praemuna võid ka näiteks rukkipala peale panna ;) Õhtuses söögis võiks samuti rasva olla (eeldan, et linnuliha on sul väherasvane), seda siis näiteks õli/pähklite näol... Ka avokaado oleks super oma menüüsse lisada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh Jackie ja Undionu heade nõuannete eest! :(

Väike täpsustus siis minu üldine eesmärk oleks kaotada umbes 2-3kg ja siis seda säilitada. Seega väga suurt muutust poleks vaja.

Pähkleid olen ka muidu söönud, aga mitte korrapäraselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis ikka veel väike küsimus <_<

Kui ma hommikul söön juustu ja mune kas see tagab siis piisava rasvakoguse päeva jaoks ning ülejäänud menüü, mida ülal kirjeldasin, peaks jääma samaks? Või tuleks ka muude toidukordade ajal rasva lisada?

Muudetud kasutaja futurama poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd väheke uhkeldan küll enda võrdluspildiga ja olles meesterahvas, vahest midagi naiste puhul teisiti, kuid enamikes toidukordades kasutasin nende kolme kuu vältel, mil muutus tehtud, suures osas rasvu ja valke. peeti ja peetakse hulluks, aga trennvabal päeval 80g süsivesikuid päevases toiduratsioonis, trennipäeval 120-140g. kaloraazh 90kg kehakaalu puhul 4 saalitrenni ja 4 tunni aeroobse kohta nädalas oli seal 3150 kcal juures keskmiselt päevas. kaal seisis suhteliselt samas kohas.

post-20041-1287170092_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd väheke uhkeldan küll enda võrdluspildiga ja olles meesterahvas, vahest midagi naiste puhul teisiti, kuid enamikes toidukordades kasutasin nende kolme kuu vältel, mil muutus tehtud, suures osas rasvu ja valke. peeti ja peetakse hulluks, aga trennvabal päeval 80g süsivesikuid päevases toiduratsioonis, trennipäeval 120-140g. kaloraazh 90kg kehakaalu puhul 4 saalitrenni ja 4 tunni aeroobse kohta nädalas oli seal 3150 kcal juures keskmiselt päevas. kaal seisis suhteliselt samas kohas.

Kaal kahe pildi juures sama? Hmm, siis on ju väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×