Jump to content
Amarillo

aminohapped pikendavad eluiga

Recommended Posts

Tõeline delfi teadus...

Mina leidsin, et "Life-Span Extension in Mice by Preweaning Food Restriction and by Methionine Restriction in Middle Age" ...oli kõige lähedasem ametlik variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kasutan mõnda aminohapet, aga ega need üksi oma tööd ära ikka tee. Inimene peab ise ka midagi tegema.

Ma saan ka nii mõnegi aminohappe toidust kätte :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan ka nii mõnegi aminohappe toidust kätte :)

See on natuke nukker, er aminohapet peetakse mingiks eriliseks müstiliseks toidulisandiks, mida saab ainult hingehinnaga ja poest. Iga valguline ühend koosneb aminohapetest. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabad aminohapped ei käitu samamoodi nagu valgud.

Tõeline delfi teadus...

Mina leidsin, et "Life-Span Extension in Mice by Preweaning Food Restriction and by Methionine Restriction in Middle Age" ...oli kõige lähedasem ametlik variant.

Ei tundu üldse sarnane BCAA tarbimisega ?

Ja see metioniini piiramine tundub üsna vastik lahendus, midagi ei saa süüa eriti. Ka on võmalik et see on lihtsalt "aeglase hingitsemise" tee nagu kaloripiiramine - oled aeglane, kõhetu, elad bioloogilise aja aeglasema kulgemise tõttu kauem. Munkadele sobiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tundu üldse sarnane BCAA tarbimisega ?

Ja see metioniini piiramine tundub üsna vastik lahendus, midagi ei saa süüa eriti. Ka on võmalik et see on lihtsalt "aeglase hingitsemise" tee nagu kaloripiiramine - oled aeglane, kõhetu, elad bioloogilise aja aeglasema kulgemise tõttu kauem. Munkadele sobiks.

Ehh... Otsi mulle lihtsalt see uuring üles, millest nad delfis räägivad.

Ma olen neid näinud...neid, kes on nö tiivustatud sellest uurimusest kaloripiiramise osas ja nad tõesti on pigem vegeteeriva eluviisiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bow before my superior Google-skillz! :) (oli tiba keerulisem kui keskmine sellelaadne otsing, kuna Enzo Nisoli on valesti kirjutatud enamikes kohtades ja üldse on viimane autor, mitte esimene)

Õige artikli abstrakt (täistekst kah saadaval)

Endal pole praegu lugeda aega,loodan, et keegi teeb kokkuvõtte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bow before my superior Google-skillz! :) (oli tiba keerulisem kui keskmine sellelaadne otsing, kuna Enzo Nisoli on valesti kirjutatud enamikes kohtades ja üldse on viimane autor, mitte esimene)

Õige artikli abstrakt (täistekst kah saadaval)

Endal pole praegu lugeda aega,loodan, et keegi teeb kokkuvõtte.

:( Kagu-Aasias pikemalt viibides õpib probleemideta kummardama (lisaks veel 9 aastat katoliiklasena...on ka väga hea kool) ;)

Suur tänu!

... et te liiga hoogu oma aminohapetega ei läheks paneks ühe lingi.

Meil Eestis ka tegeldakse bakterite geneetilise muundamisega farmaatsiatööstuse heaks. Ikka selleks, et nad nõutavat ainet rohkem toodaks, kontroll saaduse üle ...on pea olematu ja tulemused vägagi kurvad.

Ma usun, et selle kohta on veel palju materjali..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Kagu-Aasias pikemalt viibides õpib probleemideta kummardama (lisaks veel 9 aastat katoliiklasena...on ka väga hea kool) :(

Suur tänu!

... et te liiga hoogu oma aminohapetega ei läheks paneks ühe lingi.

Meil Eestis ka tegeldakse bakterite geneetilise muundamisega farmaatsiatööstuse heaks. Ikka selleks, et nad nõutavat ainet rohkem toodaks, kontroll saaduse üle ...on pea olematu ja tulemused vägagi kurvad.

Ma usun, et selle kohta on veel palju materjali..

Ma loen välja et ära osta tundmatu firma tooteid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bow before my superior Google-skillz! :) (oli tiba keerulisem kui keskmine sellelaadne otsing, kuna Enzo Nisoli on valesti kirjutatud enamikes kohtades ja üldse on viimane autor, mitte esimene)

Õige artikli abstrakt (täistekst kah saadaval)

Endal pole praegu lugeda aega,loodan, et keegi teeb kokkuvõtte.

Kummardused, see juba sobib, abstrakti põhjal tundub et piiramisele üsna vastupidine, kasvule ja aktiivsusele suunatud pikaealisuse mehhanism, mis mõjutab samas siiski kaloripiiramisega seotud sirtuiine:

"increased mitochondrial biogenesis and sirtuin 1 expression"

"BCAAem activates mTOR and eNOS signaling pathways"

Vastand wikist:

"It's hypothesized that some dietary regimes, like caloric restriction and methionine restriction, cause lifespan extension by decreasing mTOR activity

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummardused, see juba sobib, abstrakti põhjal tundub et piiramisele üsna vastupidine, kasvule ja aktiivsusele suunatud pikaealisuse mehhanism, mis mõjutab samas siiski kaloripiiramisega seotud sirtuiine:

Vastand wikist:

Mul tõusis korraks palavik (ma peaksin oma füsioloogilistest muutustest suisa raamatu kirjutama...) :D ... nüüd jälle ok...üs mina ei lugenud.

Siis ma "haistsin" õiges suunas... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loen välja et ära osta tundmatu firma tooteid?

Tooraine tuli Jaapanist ja turustas seda mitu erinevad firmat... mida sa ikka välja loed. Õnnemäng...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on natuke nukker, er aminohapet peetakse mingiks eriliseks müstiliseks toidulisandiks, mida saab ainult hingehinnaga ja poest. Iga valguline ühend koosneb aminohapetest. :(

Teada värk, veidi sarkasmi ei tee ju üldises mõttes paha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooraine tuli Jaapanist ja turustas seda mitu erinevad firmat... mida sa ikka välja loed. Õnnemäng...

Seda küll. Päris karm värk tegelikult. Ja väga hea artikkel sul leitud!

Tahtsin öelda seda, et usalda pigem kaua kestnud ja ammu kasutatud tooteid, samas kasutavad suured firmad ka võimaluse tekkel odavamat kaupa, nt tekib uus vabrik kuskile ja hakkab odavamalt pakkuma..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll. Päris karm värk tegelikult. Ja väga hea artikkel sul leitud!

Tahtsin öelda seda, et usalda pigem kaua kestnud ja ammu kasutatud tooteid, samas kasutavad suured firmad ka võimaluse tekkel odavamat kaupa, nt tekib uus vabrik kuskile ja hakkab odavamalt pakkuma..

Jah. Toidulisandi tarvitamisel peame põhiliselt ikkagi silmas seda, et ta meile tervistkahjustavalt ei mõjuks... mis iseenesest on ju naljakas.

Mul on üks isehakanud sugulane US is, kes on veendunud, et inimene on Jumala sarnane looja :( Kui armas ja roosa :D Mina väidan, et inimene on planeedi võimsaim parasiit, kes lõppude lõpuks upub omaenese "sita" sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei see selleks, aga kas keegi nüüd selle Cell Biology artikliga ka abstraktist kaugemale on jõudnud v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei see selleks, aga kas keegi nüüd selle Cell Biology artikliga ka abstraktist kaugemale on jõudnud v?

Ma kirjutaks sellest kokkuvõtte... ? Ei saa küll lubada, et meeskonna nõusse saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kirjutaks sellest kokkuvõtte... ? Ei saa küll lubada, et meeskonna nõusse saan.

Ja kuidas see artikkel psühholoogiaga seondub :( ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kuidas see artikkel psühholoogiaga seondub :( ?

Paksude meeste parem seksitaluvus või -suutlikkus on puhtalt psühholoogia? Äkki oleks võimalik üleüldse ilma artiklita...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paksude meeste parem seksitaluvus või -suutlikkus on puhtalt psühholoogia? Äkki oleks võimalik üleüldse ilma artiklita...

Jätkame seda arutelu seal, kus on selle koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×