Jump to content
joller

Soovitage jõusaali

Recommended Posts

Olen käinud nüüd mõnda aega Reval-Sport jõusaalis, kuid tahaks proovida mõnda muud jõusaali ka, et äkki hakkab rohkem meeldima.

Paar asja mis oleksid vajalikud: ei tohi liiga kaugel olla kesklinnast, kuna mul pole autot ja hind võiks olla ka mõistlik, igasugused soodustused õpilastele on ka ainult plussiks.

Lisaks oleks meeldiv kui see poleks nii ülerahvastatud nagu Reval-Sport tihti on ning masinaid oleks piisavalt aga kui need esimesed tingimused on täidetud siis sellest täitsa piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen käinud nüüd mõnda aega Reval-Sport jõusaalis, kuid tahaks proovida mõnda muud jõusaali ka, et äkki hakkab rohkem meeldima.

Paar asja mis oleksid vajalikud: ei tohi liiga kaugel olla kesklinnast, kuna mul pole autot ja hind võiks olla ka mõistlik, igasugused soodustused õpilastele on ka ainult plussiks.

Lisaks oleks meeldiv kui see poleks nii ülerahvastatud nagu Reval-Sport tihti on ning masinaid oleks piisavalt aga kui need esimesed tingimused on täidetud siis sellest täitsa piisab.

Mis siis Revalil häda? Mina käisin seal paar aastat ja võin öelda, et vaieldamatult üks parimaid saale Eestis! :)Muidugi, Sparta on ka päris hea :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuremad jõusaalid nagu reval ja sparta on tihti ülerahvastatud aegadel mil töötavate inimeste tööpäevad on läbi jms, õpilasena tuleb selle vältimiseks valida sobivam trenniaeg..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks praktiliselt kõik jõusaalid on peale tööpäeva lõppu puupüsti täis. Sellepärast tänu paindlikule tööajale käingi pigem hommikuti.

Saad ka äkki natuke varasemaks oma trenni sättida - oleneb muidugi, mis klassis sa käid ja kui suur õppekoormus koolis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suuremad jõusaalid nagu reval ja sparta on tihti ülerahvastatud aegadel mil töötavate inimeste tööpäevad on läbi jms, õpilasena tuleb selle vältimiseks valida sobivam trenniaeg..

Ise treenin sellises populaarses ajavahemikus, nagu seda on 18:00-20:00, ehk siis kõige levinum aeg vast. Revali kohta ei tea, kuid Sparta kohta võin öelda, et küll on ta rahvastatud, mitte aga ülerahvastatud. Saab kõik oma asjad tehtud ja ootama just tihti ei pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalsport on õpilastele minu meelest päris mõistliku hinnaga (vähemalt kunagi, kui mina seal käisin) ning puudub ka siduv leping, mis tihtipeale on olnud takistuseks erinevate spordiklubidega liitumisel. Spartat oleksin ka mina soovitanud, kuid see jääb kesklinnast juba veidi kaugele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Revalsport on õpilastele minu meelest päris mõistliku hinnaga (vähemalt kunagi, kui mina seal käisin) ning puudub ka siduv leping, mis tihtipeale on olnud takistuseks erinevate spordiklubidega liitumisel. Spartat oleksin ka mina soovitanud, kuid see jääb kesklinnast juba veidi kaugele.

Kaugele jääb Riia Tartust, Hallivanamehe bussipeatus on 5's peatus Vabaduse väljakult. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen käinud nüüd mõnda aega Reval-Sport jõusaalis, kuid tahaks proovida mõnda muud jõusaali ka, et äkki hakkab rohkem meeldima.

Paar asja mis oleksid vajalikud: ei tohi liiga kaugel olla kesklinnast, kuna mul pole autot ja hind võiks olla ka mõistlik, igasugused soodustused õpilastele on ka ainult plussiks.

Lisaks oleks meeldiv kui see poleks nii ülerahvastatud nagu Reval-Sport tihti on ning masinaid oleks piisavalt aga kui need esimesed tingimused on täidetud siis sellest täitsa piisab.

Kas mõnel muul ajal pole võimalik minna? Minu meelest Revalist paremat polegi. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga ok! Õhtusel ajal on aga jah ülerahvastatud. Ise käin hommikul vara.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis Revalil häda? Mina käisin seal paar aastat ja võin öelda, et vaieldamatult üks parimaid saale Eestis! :DMuidugi, Sparta on ka päris hea :P

Mulle isiklikult ei meeldi sealne seis, et üleval saalis on konstantselt suurem osa masinaid katki. ja alumine saal kipub ka juba lagunema. Käisin 2a Revalis, vahetasin Meritoni vastu välja - igati rohkem rahul. Masinaid küll oluliselt vähem, kuid mulle, kes ma kulturist pole ega selleks saada ka ei taha-plaani, sobib ideaalselt.. mis saaks olla parem kui peale trenni minna mullivanni, sulistama ja mingisse sauna :(:rolleyes:

Lisaks see, et Meritonis on kuidagi privaatsem pesemas käia, eraldi pesemiseks boksid.. Ja vesi on reguleeritav! Aga tegelikult asi on maitses ja eesmärkides kinni. Mida keegi hindab spordiklubi valikul. Meritoni miinuseks minu silmis on oksendama-ajavalt roosa kaart.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu nõuetele sobib väga hästi zelluloosi jõusaal. Hästi puhas ja rahulik saal. Pole kordagi oma silmaga näinud, et see oleks ülerahvastatud ja väga hea + on see, et seal on põhiliselt täiskasvanud inimesed.

Võibolla alguses võib halb tunduda see, et hantlite valik on väike aga pole hullu.

//Nojah teema on kuu aega vana, vabandan.

Muudetud kasutaja fortuna.9 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada kus kohas Tallinnas on olemas klassikalise tõstmise võimalused ehk tõstepõrand. Täpsemalt siis lääne/edela Tallinn ja selle lähiümbrus ehk Nõmme-Laagri-Pääsküla või siis ka Mustamäe. Olen kuulnud et Spartas ja Audenteses on see võimalus olemas, kas on veel kohti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada kus kohas Tallinnas on olemas klassikalise tõstmise võimalused ehk tõstepõrand. Täpsemalt siis lääne/edela Tallinn ja selle lähiümbrus ehk Nõmme-Laagri-Pääsküla või siis ka Mustamäe. Olen kuulnud et Spartas ja Audenteses on see võimalus olemas, kas on veel kohti?

Õismäel koolis(koolina suletud) on tõstepõrand olemas, kus käivad ka aktiivselt koos tõstjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et siit tasub uurida http://www.gymleco.ee/

Kohe avatav koht mille taga Andrus Murumets.

Tänud, vaatan et see pole üldse kaugel kodust ja koduleht väidab et seal on ka olemas see mida otsin:

Jõusaal on sisustatud Rootsi tehnikaga GymLeco. Cardioseadmed on jõusaalist eraldi, rattad, ellipsid, jooksumatid, sõudeergomeetrid jms

Saali sisustus on katva valikuga igale earühmale ja tasemele treenijale. On väikseid raskusi noortele ja eakatele kui tõsiselt suuri rammumeestele. Ttihedalt kasutatavad pingid on tubleeritud. Saalis on tõstepõrand, kükiraamid, pukid jms raskejõustikule sobiv.

Cardiosaalis ja riietusruumides mängib valdavalt pop ja tantsumuusika, jõusaalis eraldi muusika mis valdavalt raskem.

Jõusaali peatreener Andrus Murumets

Kui avatakse siis lähen sinna kohe uurima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega seal väga kõrgeks seda hinda ajada ei saa. Asukoht pole ju võrreldav kesklinna saalidega, mis hinnalt 200.- kõrgemad.

Endal ka plaanis seal natuke ringi lähitulevikus vaadata. Ehk hea soodne alternatiiv Spartale. Peale tööd südalinnast autoga Nõmmele sõites pole mul suurt vahet kas käia seal või Spartas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõmme spordikeskus

www.sportkeskus.ee

täiega hea koht. hästi hubane, kõik masinad ja asjad on olemas, mis võiks olla (välja arvatud jooksulint). Raskusi on palju ja erinevaid. ainult 590.- kuu täiskasvanule ja 500.- kuu õpilasele. need spartad ja revalid on minu arust hinge hinnaga võrreldes sellega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki keegi muljetab selle ScalaFitnessi koha pealt?

Väga mõnus saal on, rahvast on vähe, hantleid ja raskuseid on piisavalt, masinad on head. Duširuum on tiba väike, kuid ei ole pidanud kordagi ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nõmme spordikeskus

www.sportkeskus.ee

täiega hea koht. hästi hubane, kõik masinad ja asjad on olemas, mis võiks olla (välja arvatud jooksulint). Raskusi on palju ja erinevaid. ainult 590.- kuu täiskasvanule ja 500.- kuu õpilasele. need spartad ja revalid on minu arust hinge hinnaga võrreldes sellega.

Tavaliselt treenin isegi seal. On jah väga mõnus hubane koht, aknast avaneb meeldiv vaade, riietusruumis on olemas saun ja hind pole ka kõige hullem. Varustus on enam vähem kõik olemas mida on vaja. Peamine miinus on see et koht on üpris väike ja sa võid päris tihti teiste inimeste taha ootama jääda et mingi agregaadi kallale pääseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

50 kilosed kettad on isegi Scalas ja 60 kilone hantel :)

Päeva ajal ja nädalavahetusel on mõnusalt vähe inimesi, aga nädala alguses õhtutundidel on palju rahvast juurde tulnud. Hinna pärast ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Scala on tõesti väga soodsaks läinud. Huvitav kas ajutine nähtus või pikemas perspektiivis on hindu alla toodud.

Hetkel vist kesklinnas kõige mõistlikuma hinnaga saal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×