Jump to content
Guest epu

Soojatoidu lett

Recommended Posts

Guest epu

Tere. Tekkis huvi suurte poekettide soojaletis saadavate kanaliha toodete vastu. Kanakoib, poolkoivad, tiivad. Kuna tegu on kanaga, siis küllaltki hea valgusisaldusega, samas, kui need kõik tooted on grillitud või jumal teab kuidas küpsetatud, siis kuidas on nende toodete süvisekute, rasvade ja kolesteroolitasemega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on Grillimine üks väga hea võimalus toiduvalmistamiseks, eriti selline varda otsas tegemine. Kõik üleliigne rasv voolab ju lihtsalt välja? Erinevalt pannist või ahjuplaadist, kus toit pärast oma rasva sees küpseb. Ise söön igapäevaselt lõunaks Prisma valmisleti toitu just nimelt hinna-kvaliteedi suhte pärast ja näiteks kanafilee seal on küll võib olla, et isegi liiga kuiv minu maitse jaoks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tule üldse meelde, aga mingi kemikaal oli mida kas nende toitude soojendamiseks kasutati või nende valmistamisel vms, üsna kahjulik teine, aga ei leia üles hetkel mis nimi oli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka mõelnud, et nt need vorstid, mis Statoilides hot-dogide vahele lükatakse, on mingi plastmassi peal teab kui kaua keerelnud ja sealt võib ka mingi jama äkki sisse sattuda. Muidugi, lihast on selle puhul raske rääkida.

Aga mida head tervislikku te veel valmistoidust võtate, mis on enda tehtuga võrreldav?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selveril on miskine panniroog nuudlite aedviljade, juustuga. "Saleneja" oli veel nimes sees. Seda on küll söödud, samuti "ühepajatoitu". Midagi vapustavat pole, aga vahel on süda ihkanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda saleneja nuudlivormi sõin kunagi isegi, maitses väga hästi, kuid ilmselt nime poolest siiski tegemist ,,reklaamitrikiga''. Olen kindel, et sellise nime all müüb see palju paremini kui tavalise ,,nuudlivormi'' nime all müüks :). Ise ei vaata kuumleti poolegi poes, kuid ükskord juhtusin nägema, et isegi köögiviljad nägid rasvast nõretavad välja. Poodi küll ei mäleta, kuid päris tervislik tundus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tule üldse meelde, aga mingi kemikaal oli mida kas nende toitude soojendamiseks kasutati või nende valmistamisel vms, üsna kahjulik teine, aga ei leia üles hetkel mis nimi oli :)

Ma ei saa aru hetkel, miks peaks keegi kasutama mingit kemikaali, et toitu soojendada/valmistada? Ma arvan, ei tasu liiga paranoiliseks ka muutuda kogu maailma suhtes.

Kui aga selle sinu jutu taga seisab mingit sorti tõestatud fakt või teadmine, siis oleksin ääretult huvitatud sellega tutvumast. Kaua ma ikka ennast Prisma supermarketi ketil mürgitada lasen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks siiski võimalikult palju valmistoidu lette vältida ja ikka ise toit valmis teha. Siis on vähemalt täpselt teada, mida ja kui palju toit sisaldab. Kunagi ei tea, kaua seal miski seisnud on ja millistel tingimustel toit valmistatud on.

Teinekord kui tõesti kiire, siis olen ka ise midagi kiirelt võtnud.

Päris paranoiliseks ei maksa muidugi ka muutuda, aga oma tehtud ikka hästi tehtud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks siiski võimalikult palju valmistoidu lette vältida ja ikka ise toit valmis teha. Siis on vähemalt täpselt teada, mida ja kui palju toit sisaldab. Kunagi ei tea, kaua seal miski seisnud on ja millistel tingimustel toit valmistatud on.

Teinekord kui tõesti kiire, siis olen ka ise midagi kiirelt võtnud.

Päris paranoiliseks ei maksa muidugi ka muutuda, aga oma tehtud ikka hästi tehtud :)

Nojah sel juhul tuleks juba taga hakata ajama ka seda, et millistel tingimustel loomad kasvatatud on, millega toidetud ja kui palju puu- ja juurvilju pritsitud on, kas üle või alla 10 korra näiteks?

Üldiselt mulle kokata meeldib, meeldib toitudega varieeruda ja neid omavahel ristata. Samas ei näe ma hetkel ega ka lähitulevikus oma elustiili juures võimalust hakata endale lõunaid kodus kaasa küpsetama (näiteks tööle).

Kui aga nüüd peaks selguma, et Prisma ja muud firmat tõepoolest inimesi mürgitavad, siis ei jää tõenäoliselt midagi muud üle ja peab hakkam kardinaalseid muutuseid oma päevaplaanis läbi viima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mõnikord on tõesti kiire ja siis ju võib :) , aga...

Päris sinnamaale ei olegi vaja minna, et kuidas loomad kasvatatud on (kuigi ka seda võib), aga selge on ju see, et soojatoidu letis on toit toodud sinna juba hommikul ja see seisabki seal terve päeva soojas keskkonnas. Seega tervislikkusest ei saa siinkohal eriti rääkida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõnikord on tõesti kiire ja siis ju võib :) , aga...

Päris sinnamaale ei olegi vaja minna, et kuidas loomad kasvatatud on (kuigi ka seda võib), aga selge on ju see, et soojatoidu letis on toit toodud sinna juba hommikul ja see seisabki seal terve päeva soojas keskkonnas. Seega tervislikkusest ei saa siinkohal eriti rääkida...

No seda tõesti, kui räägid soojast letist nagu näiteks Comarket'i või Maxima (Kas Maximas on üldse soe lett?) omast. Kui rääkida suurtemate kettides omast, siis seal vahetub toit päeva jooksul lausa mitu korda (jee). Kui lähed sinna õhtusööki ostma, võib tõesti toit juba kuivanud ja lausa rõve olla, aga kella 11-12 ajal on minu arust väga bueno.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõnikord on tõesti kiire ja siis ju võib :) , aga...

Päris sinnamaale ei olegi vaja minna, et kuidas loomad kasvatatud on (kuigi ka seda võib), aga selge on ju see, et soojatoidu letis on toit toodud sinna juba hommikul ja see seisabki seal terve päeva soojas keskkonnas. Seega tervislikkusest ei saa siinkohal eriti rääkida...

Üldjuhul (ntx Selver) käib selline valmistoidu toomine kauplusesse 2x päevas. Hommikul vara, vara ja siis lõunal. Üks suuremaid selvereid (Järve) müüb tavaliselt lõunaks otsa ja siis paneb uue laadungi müügile. Olin tööl aasta aega.

Noh, vahel võib ju lubada, aga igapäevaseks toitumiseks ei tasu seda siiski võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, vahel võib ju lubada, aga igapäevaseks toitumiseks ei tasu seda siiski võtta.

Miks?

(Eeldusel, et igapäevase toitumise all pean silmas näiteks lõunat kell 11-12:00)

Muudetud kasutaja jos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks?

(Eeldusel, et igapäevase toitumise all pean silmas näiteks lõunat kell 11-12:00)

Miks võib lubada või miks ei tasu igapäevaseks võtta?

Vastus: 1. Vahel tuleb isule alla anda kui isu on liiga suur. Minul isiklikult tekib vahel rutiin.

2. Igapäev valmistoitu süüa ei kujutagi ette. Olen kogu aeg karbiga kaasa võtnud. Nii on värske, tervislik ja olen arutanud, et ka odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldjuhul (ntx Selver) käib selline valmistoidu toomine kauplusesse 2x päevas. Hommikul vara, vara ja siis lõunal. Üks suuremaid selvereid (Järve) müüb tavaliselt lõunaks otsa ja siis paneb uue laadungi müügile. Olin tööl aasta aega.

Noh, vahel võib ju lubada, aga igapäevaseks toitumiseks ei tasu seda siiski võtta.

Suuremates linnades ilmselt see nii ongi (õnneks), aga väiksemates maakondades paraku mitte...

Aga igapäevaseks toitumiseks peaks küll tõesti midagi tervislikumat välja mõtlema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks võib lubada või miks ei tasu igapäevaseks võtta?

Vastus: 1. Vahel tuleb isule alla anda kui isu on liiga suur. Minul isiklikult tekib vahel rutiin.

2. Igapäev valmistoitu süüa ei kujutagi ette. Olen kogu aeg karbiga kaasa võtnud. Nii on värske, tervislik ja olen arutanud, et ka odavam.

No mina ise näiteks, olen nüüdseks üle 2 aasta söönud igapäevase töö-lõuna Prisma valmistoidu letist. Valikut on palju, kuigi mul teoreetiliselt 2-3 varianti tekkinud, mida omavahel kombineerin, et kõik vajaliku kätte saaksin. Hinnad on ka täitsa mõistlikud, näiteks grillitud kanafilee 90 (midagi) eeki/kg. Keedetud tatar ka vist 18 eek/kg. Mingi toorsalat kõrvale ja ajab asja täitsa ära, ei ütleks, et kallis on.

Kui aga siin mingid teised asjaolud mängivad rolli, nagu siin keegi enne kirjutas, et toitude valmistamiseks/soojendamiseks kasutatakse mingeid salapäraseid kemikaale, siis on muidugi olukord teine ja tuleb see regular shoping ära muuta. Seega ootangi abi teadjatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina ise näiteks, olen nüüdseks üle 2 aasta söönud igapäevase töö-lõuna Prisma valmistoidu letist. Valikut on palju, kuigi mul teoreetiliselt 2-3 varianti tekkinud, mida omavahel kombineerin, et kõik vajaliku kätte saaksin. Hinnad on ka täitsa mõistlikud, näiteks grillitud kanafilee 90 (midagi) eeki/kg. Keedetud tatar ka vist 18 eek/kg. Mingi toorsalat kõrvale ja ajab asja täitsa ära, ei ütleks, et kallis on.

Kui aga siin mingid teised asjaolud mängivad rolli, nagu siin keegi enne kirjutas, et toitude valmistamiseks/soojendamiseks kasutatakse mingeid salapäraseid kemikaale, siis on muidugi olukord teine ja tuleb see regular shoping ära muuta. Seega ootangi abi teadjatelt.

Ma millegipärast ei usu sellesse "salapärasesse" kemikaali, mis sooja hoiab (kui keegi leiab midagi, siis paluks oma teadmist ka teistega jagada...), küll on selles toidus aga maitseaineid, mida ma kodus ei tarvita jne.

Kodus on kõik minu jaoks tähtis... alates potist ja pannist.

Nende potid pannid... Mis materjal, kuidas puhastatakse, mis rasvainet nad kasutavad, mis soola nad kasutavad, milliseid maitseainesegusid kasutatakse (enamasti on sees ka nö maitsetugevdajad, lõhna andjad jne)... toidu värvus mõjutab ostmist tugevalt. Kõik on rahva soovidele vastu tulles :)

Salatitega oli miski lugu liikvel, kuidas käärimaläinud salatitest pestakse lihtsalt kaste välja ja segatakse uus asemele. Ise ei ole näinud ja vaevalt, et seda keegi mulle ka kaupluses demonstreerima tuleb.

Kui te olete toitunud enne peaasjalikult saiakestest ja softdringist... siis tasub küll sooja leti peale üle minna. Üs valik on ikkagi teie.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ka siiski uskuda, et toitu soojas hoiab ikka mingi küttekeha, mitte kemikaal :)

Jäätise koostises ei ole küll seni nt freooni täheldanud... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kana ei ole ostnud, aga sealiha on küll väga rõvedalt ülemaitsestatud igal pool kust ostnud olen.

Selveri soojaleti sea grill on NIIII kuradi hea et ma sööks seda iga toidukord kui rahakott kannataks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ütlesid, et grillkana on 90 kr/kg. Ise ostes/tehes tuleb see 65 krooni kilogramm +-, vahest isegi odavamalt.. :) Siin on ka iva peidus.

Kogu soojaleti iva on samasugune ju. :( Maksad mugavuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ütlesid, et grillkana on 90 kr/kg. Ise ostes/tehes tuleb see 65 krooni kilogramm +-, vahest isegi odavamalt.. :) Siin on ka iva peidus.

Huvitav, et mulle sõnu suhu paned. Mina rääkisin grillitud kanafileest, kui sa leiad nüüd koha, kus kanarinnafilee kilogramm on 65 krooni, oleksin ääretult tänulik. Kuid sellegipoolest sööksin ka Prisma fileed edasi. Lihtsalt koju soetaks mõned kilod külma. Selveris oli näiteks viimati (eelmine nädalavahetus laadapäevade raames) Tallegg'i toores filee (pakendatud) ka umbes sinna 90 krooni auku, mis on ikka ääretult kallis.

Lisan sulle veel väikse võrdlus, et kui ma nüüd ei eksi, siis Prisma grillkana on sinna 45-55.- kilogramm auku.

Nende potid pannid... Mis materjal, kuidas puhastatakse, mis rasvainet nad kasutavad, mis soola nad kasutavad, milliseid maitseainesegusid kasutatakse (enamasti on sees ka nö maitsetugevdajad, lõhna andjad jne)... toidu värvus mõjutab ostmist tugevalt. Kõik on rahva soovidele vastu tulles biggrin.gif

Salatitega oli miski lugu liikvel, kuidas käärimaläinud salatitest pestakse lihtsalt kaste välja ja segatakse uus asemele. Ise ei ole näinud ja vaevalt, et seda keegi mulle ka kaupluses demonstreerima tuleb.

Kui te olete toitunud enne peaasjalikult saiakestest ja softdringist... siis tasub küll sooja leti peale üle minna. Üs valik on ikkagi teie.

Ma üldse mitte ei väida, et see kõik tähtis ei oleks, kuid olen veel jäärapäine noor ja hetkel veel vähemalt valin selliste detailide puhul siiski lihtsama vastupanuvariandi. See, et ma kord päevas Prismatoidust kõhu täis söön, ei tähenda, et mul poleks vajadust kodus igasuguseid kvaliteetseid ja maitsvaid toite valmistada. Elu on raske, kui BAV on üle 2500 ja tuleb igapäevaselt kvaliteetse kütusega ära täita.

Salateid üldiselt valmisletist ei osta, pigem pakendatud kujul ja ainult toorsalateid.

Olen täna kogu päeva võidelnud siin foorumis Prisma soojaleti eest ja absoluutselt mitte mingisuguse vaimse või materjaalse kasumita. Hakkab lausa halenaljakas enda pärast.

Muudetud kasutaja jos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kujutan ette et täitsa tavalisele keskmisele eestlasele soe lett meeldib. Toit on hea ja kui just mingit lukskarbonaadi mitte võtta siis hinnad on ka täitsa normaalsed. Ise kraban ka sealt endale vahel süüa. Eriti meeldis see variant, kus õhtul hilja sooja leti toodete hind langes vist mingi 50% ? No siis oli pidu käes, kuigi valik oli kesine (ja seisnud ja krõbe). Pole enam samas hilja õhtul poodi sattunud ja ei tea kas see teema ka veel jätkub või mitte. Ja väga tore on ju ka see, et miksitakse sulle sinna ühte karpi kokku nii sousti kui kardulat - kahvel auto pardatsokist (no ei oska seda sõna kirjutada - ütleme siis kindalaekast) välja ja sööma.

Aga jah, tõenäoliselt tüüpiline Fitness.ee kasutaja seal leti ääres niipalju aega ei veeda. Või kui veedab siis tõenäoliselt mitte neid maitsvaid grillkanu vahtides.

Ning jah, kodus saab ka väga edukalt grillkana teha. Ostad terve kana, maitsestad ja möllad ja siis vahid kuidas ta sul kaks tundi ahjus keerleb ja lõhnab. Maitea. On küll parem aga kes seda piina jaksab kannatada, kui terve maja sihukest lõhna täis on. Istud tasakesi kapis lukutaga ja värised, iga 5 minuti tagant korra röögatades 'KAS ON JUBA VALMIS' ning tead et vastus on EIVEEEEL. Nii et siinkohas on jah abiks soe lett, kus korra kintsu ära võtad ja siis peale kassa juurest läbi tormamist ta ruttu ära krõbistad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×