Jump to content
Ott Kiivikas

Ühe käega biitsepsit 73,5kg

Recommended Posts

No see tüüp treenib ju armwrestlingu jaoks, nagu ma aru sain. Igatahes väga armwrestlingu liigutuse moodi oli küll see tehnika. Meie jaoks võib see olla kummaline, nende jaoks äkki ei ole. Jõutõstjate jaoks on näiteks kuulitõukajate lamades surumise tehnika ka väga kummaline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see tüüp treenib ju armwrestlingu jaoks, nagu ma aru sain. Igatahes väga armwrestlingu liigutuse moodi oli küll see tehnika. Meie jaoks võib see olla kummaline, nende jaoks äkki ei ole. Jõutõstjate jaoks on näiteks kuulitõukajate lamades surumise tehnika ka väga kummaline.

mismoodi see kuulitõukajate lamades surumise tehnika välja näeb????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mismoodi see kuulitõukajate lamades surumise tehnika välja näeb????

Noh, nii palju, kui ma näinud olen, siis tagumik pingist lahti ja väga suure põrkega. Olen näinud ka sellist asja, et pannakse kummimatt või kummipakk rinnale, et põrge veel suurem oleks. Võib kummaline välja näha, aga ju siis neil seda vaja ongi - plahvatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka päris omapärane jah. Käsivarre ja õlavarre nurk 90 kraadi ei ületanud igal juhul, kui sedagi.

Eriti hea veel see filmija ähkimine ja kommentaar NAAAAIISSS :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole ei kuulitõukaja ega ka jõutõstja. Ometi tundub mulle jõutõstjate tehnika kummaline :(

Kuulitõukajad lasevad kangi ilusti rinnale mitte kõhule. :)

Jõutõstmises (vähemalt IPF liigas) ei ole kõhule kangi lasta lubatud ja seda jälgitakse väga rangelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×