Jump to content
tommy313

Vale rinnalihase treening??

Recommended Posts

Olen teinud juba a la 3 aastat jõusaalis rinnalihase harjutusi. Nüüd juba nö rind lihases aga tundub et on valesti treenitud.

Et rinnalihastel on vahe sees ja allpool lihaseid on see suurem/suurenev, mis teeb kolmnurga kuju ja on päris suur ja lai.

Näide sellest on siin pildil:

http://www.musclegaintruth.us/wp-content/u...est-workout.jpg

on see "vale"? Kas see on algne staadium lihasel? Erineb see inimestel? Või üldse pole piisavalt erinevaid harjutusi teinud?

Võrdluseks tooksin teise pildi:

http://www.buzzle.com/img/articleImages/269263-28414-29.jpg

Siin näeb et nö rinnalihase kolmnurk ei ole silmmärgatavalt väljas. Mida peaks tegema et seesuguse tulemuseni jõuda?

Muudetud kasutaja tommy313 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selle kohta on teemasid olnud siin. Nii palju kui mina olen lugenud, siis ega midagi suurt teha pole. Nii kuis geneetika on antud...Aga Janar Rückenbergil on vist tõlgitud üks artikkel sellel teemal, et kas treeninguga on võimalik muuta lihase kuju. Otsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalihaste nagu ka väga paljude teiste lihaste kuju sõltub väga suures osas geneetikast. Samas on võimalik seda konkreetsete harjutustega mõjutada, kuid arvestama peab geneetiliste piiridega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen erinevaid harjutusi ikka rinnalihasele teinud. Nimelt siis järgmised: kätekõverdused; selili pingil rinnalt surumine; rööbastel laskumised; istudes kangi tõmme rinnale.

Et nüüd siis peaksin need vahele j2tma ja ainult nendele harjutustele keskenduma mis rõhutab ainult ylemist osa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen erinevaid harjutusi ikka rinnalihasele teinud. Nimelt siis järgmised: kätekõverdused; selili pingil rinnalt surumine; rööbastel laskumised; istudes kangi tõmme rinnale.

Et nüüd siis peaksin need vahele j2tma ja ainult nendele harjutustele keskenduma mis rõhutab ainult ylemist osa?

Ma olen lugenud väga vasturääkivaid artikleid selle kohta kas lihase kuju saab mõjutada treeninguga või mitte kuid kindel on see et siin mängib suurt rolli geneetika. Võid teha igasuguseid harjutusi kuid arvates kindlalt et "kui teen harjutust x siis muutub lihas selliseks" on võibolla liigoptimistlik. Aga mine tea, proovi ja katseta, eks pärast näe mis tulemus on. Nagu Arnold kord ütles: “in bodybuilding, you’re essentially conducting a research experiment on yourself,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtlesin ja mõtlesin, kuid välja ei mõelnud, milline see harjutus on.

Rinnalihaseid ei saa ju tõmmates treenida. Ja veel istudes ka.

Samad sõnad. Tõmbamised mõeldud ikka selja treenimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtlesin ja mõtlesin, kuid välja ei mõelnud, milline see harjutus on.

Rinnalihaseid ei saa ju tõmmates treenida.

Miks ei saa, saab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tõmbamisharjutus:

Arnol ütles, et see muutis tema rinnakorvi ruumala ja on hea rinnaharjutus. Kui ma seda rinnapäeval tegin, oli lailihas valus järgmine päev. DY ütles ka, et see seljaharjutus :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki herr Rotter harib siis ka teadmatuid.

Kui lugeda selle video kommentaare ja lisada siis ka DY arvamus ning Sarge enda kogemus, siis jääb Arnoldi ütlemisest väheseks. Lisaks teema algataja ütles "istudes kangi tõmme rinnale".

Mul on tunne, et tal lihtsalt läks harjutuse kirjeldamisel midagi segamini.

piis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok!

Usun, et seda harjutust teavad kõik, kuid see on minu meelest tõlgendamise küsimus, kas sa tõmbad v lükkad. Mingil hetkel (kui käed on kehast tagapool) tõmbad ja peale seda nagu lükkad. See minu arvamus.

Kuid jutt (norimine :) ) käib teistsuguse harjutuse kirjelduse põhjal.

piis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok!

Usun, et seda harjutust teavad kõik, kuid see on minu meelest tõlgendamise küsimus, kas sa tõmbad v lükkad. Mingil hetkel (kui käed on kehast tagapool) tõmbad ja peale seda nagu lükkad. See minu arvamus.

Kuid jutt (norimine :) ) käib teistsuguse harjutuse kirjelduse põhjal.

piis

Suure rinnalihase üks funktsioone on langetada suure jõuga üles-kõrvale tõstetud kätt. Kuna ristivedu on isoleeriv harjutus antud lihasele, siis tulebki kogu töö teha ära rinnalihaste jõuga, mitte käte sirutamisel triitsepsiga harjutuse viimases faasis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikemat aega arvasin ma ka et ma tegin valesti või midagi on väga valesti lahti rinnalihastega, senikaua kuni sain teada, et väga laialt on levinud raskemal või kergemal määral selline geneetiline "moondumus" mis muudab ka rinnalihaste asetust ja kuju.

Võimalik, et algsel postitajal on mingi vorm sellest.

Uurige - http://en.wikipedia.org/wiki/Pectus_excavatum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikemat aega arvasin ma ka et ma tegin valesti või midagi on väga valesti lahti rinnalihastega, senikaua kuni sain teada, et väga laialt on levinud raskemal või kergemal määral selline geneetiline "moondumus" mis muudab ka rinnalihaste asetust ja kuju.

Võimalik, et algsel postitajal on mingi vorm sellest.

Uurige - http://en.wikipedia.org/wiki/Pectus_excavatum

Seal on ikka väga suur vahe, kas probleem on luuline või lihaseline.

Usun et PE puhul oleks meie teemaalgataja ka seda maininud, et rind on kausjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×