Jump to content
inside14

Maitsemeeled partneri suhtes.

Recommended Posts

Ei osanud seda teemat kuskile foorumi paigutada. Mõtlesin, et äkki müüdimurdmise alla sobiks. Ehk siis kas tuleb ümber lükkeid või kaasa noogutusi. Juhtusin lugema teemat kus räägib meeste ja naiste omavahelisest meeldivusest, kuidas see tekib, mis mõjutab meid. Tihti tänavapildis vaatad paare kes nagu väliselt ei klapi kuidagi. Miski nagu oleks kõrvalvaatajale, minule, valesti. Küll on naine võrratult ilus ja mees lodev või kiitsakas. Samas ka vastupidi. Loomulikult nende enda kokku sattumise tee on kindlasti tundeline ja ei sõltu välimusest ja nii kitsarinnaliselt ei peaks keegi käitumagi. Hakkas asi natuke rohkem huvitam ja surfasin väheke ringi. Leidsin artikli kus räägib hormoonide mõjust meie valikule. Olgu, artikle on pärist küll kohast mis ei tundu eriti usaldusväärne allikas kuid mõtteid sellegi poolest loob. Artikel. Mida arvad sina, millised muljed?

Pluss mulle jäi silma lõik "Et karvasus viitab vähesele testosteroonitasemele.." vastab see tõele? Olen alati vastupidist arvanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste seas on üsna levinud antibeebipillide tarvitamine, mis lükkab selle uuringu pea-peale... Ei ole ovulatsiooni, ei ole ka reaktsiooni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oled kiimakoll v6i oled kainud m66tmas?

Oskad öelda kuidas selle mõõtmisega on, saab niisama lihtsalt seda nt perearstil teha vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõõtmas ei ole käinud aga isu üle küll kurta ei saa :D Naisel ikka kodus tegemist muga :huh:

Arvata oligi, mõõda ära ja kelgi siis oma kõrge testoga! Ma ise olen käinud seal u aasta tagasi, skaalal 9-27 oli mul 32 peaaegu ja karvakasv on üle keskmise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvata oligi, mõõda ära ja kelgi siis oma kõrge testoga! Ma ise olen käinud seal u aasta tagasi, skaalal 9-27 oli mul 32 peaaegu ja karvakasv on üle keskmise!

Mida need numbrid 9,27 ja 32 n2itavad?

Mehel keha pidi tootma u. 5-10mg testot p2evas (kuskil kirjutas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastus oli ju olemas enne küsimust, milles probleem???

Mina kyll ei n2e. Keegi on midagi 2ra kustutanud vahepeal?

V6i sa m6tled "skaala juttu"? Sel juhul mida see skaala t2hendab ja kust on v6etud?

V6i on tegu termomeetri skaalaga? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×