Jump to content
Jackie

Kuidas saame aidata Sul saavutada edu tervisliku toitumise ja treeningu osas?

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Kas Sa oled tundnud takistusi seoses tervisliku toitumise ja treeninguga? Kuidas Sulle meeldiks, kui meie aitame lahendada just Sinu probleemi?

Et saaksime seda teha, palun Sul täita ära lühike ankeet, mille leiab SIIT

Tänuks vastamise eest loosime välja 3 kohta Ott Kiivikase toitumis- ja treeningkoolitusele!

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Tore oleks teada, mida see toitumis- ja treeningkoolitus endast täpsemalt kujutab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen täpsema koolituskava kokku selle põhjal, mida te kuulda soovite....Räägimegi nendest asjadest mida kuulajaid huvitab. Seega sinu arvamus on oluline.... :) Lihtsalt praegu koolitustele soovijate hulk viitab sellele, et inimesed soovivad ennast harida, kindlasti on koolitus suunatud täiesti A,B,C tasemele (mis ei tähenda, et koolituskava lõpus olev koolitus ei võiks kulmineeruda edasijõudnuid puudutavate teemade ja küsimustega).

Kõik mõtted ja ettepanekdu on teretulnud (täitke ankeete ja juba seeläbi võite võita TASUTA koolituse).

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin aja maha ja täitsin küsimustiku. Ometigi tundus mulle, et haugun vale puu all :) Ehk siis minu probleemid ei vasta üldsuse omadele ja nende põhjal loengut pidada pole vist mõtet. Tahaksin ka pelmeene süües suureks kasvada - pole proovinud - jääb vist unistuseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtsin aja maha ja täitsin küsimustiku. Ometigi tundus mulle, et haugun vale puu all :) Ehk siis minu probleemid ei vasta üldsuse omadele ja nende põhjal loengut pidada pole vist mõtet. Tahaksin ka pelmeene süües suureks kasvada - pole proovinud - jääb vist unistuseks ;)

Tänud et viitsiid aja maha võtta ja täita - ma võtan nagunii ükspäev (pikalt aja maha, et viia kurssi, mida sina ja teised kirjutasid.... :D )

Mul on endal raske näha asju, mis tegelikult tavainimest huvitab, need asjad mis mulle tunduvad juba kordamisena on paljudele uued ja asjad mida ise kuulaksin, tunduvad ehk tavainimestele juba liiga keerukad, seega läbi küsimustiku otsingi seda keskteed....ehk tsiteerides eelmisel aastal osalenud Maire Aunaste saadet "Mida Teie arvate"? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×