Jump to content
Ott Kiivikas

BB MEN WORLD CC 2010, BAKU -tulemused peale dopingukontrolle!

Recommended Posts

Ega siin ei ole enam pikka pidu, meil läheneb kell südaööle ja hommikul vaja vara tõusta, et veel süüa ja grimmida laval olen eesti aja järgi umbes ehk kella 10 - 11 tuuris. Magu on nii kokku tõmmanud, et ega suurt sisse ei lähe - muidu ei saa magada. Kaal on koos joomisega taastunud 86,5 kg seega loodan ,et homme see ka pildis väljendub. Võtan veel perenaise terviseks ühe pitsi (täna 5 pulmaaastapäev "puupulmad" kullani on veel aega- peale pulma polegi saanud seda koos tähistada, sest alati on MM samal ajal).

Minu poolt head ööd mudilased... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud fännidele, hakkan sättima võistluspaika ca 30 min alustavad väikesed kategooriad. Minu katis on 27 meest - nii palju pole pikka aega olnud, kuid ega ma ilma lahinguta alla ei anna.

Tervitan

Võistlejaid kategoorias

kategória do 60 kg ... 10

kategória do 65 kg ... 14

kategória do 70 kg ... 18

kategória do 75 kg ... 29

kategória do 80 kg ... 22

kategória do 85 kg ... 27

kategória do 90 kg ... 22

kategória do 100 kg ... 21

kategória nad 100 kg ... 22

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige mõte võistelda kuni 85 kg kat-is. Osalejaid palju kuid võimalused suuremad. Sisetunne ütleb, et kindlasti pääsed finaali ja vaata, et medalikoht tulemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud fännidele, hakkan sättima võistluspaika ca 30 min alustavad väikesed kategooriad. Minu katis on 27 meest - nii palju pole pikka aega olnud, kuid ega ma ilma lahinguta alla ei anna.

Tervitan

Võistlejaid kategoorias

kategória do 60 kg ... 10

kategória do 65 kg ... 14

kategória do 70 kg ... 18

kategória do 75 kg ... 29

kategória do 80 kg ... 22

kategória do 85 kg ... 27

kategória do 90 kg ... 22

kategória do 100 kg ... 21

kategória nad 100 kg ... 22

Väga võimas nimekiri! Ausalt öeldes ei kujuta hästi ettegi, millised pöialpoisid selles -60 kg kategoorias paugutavad. Raudselt on seal ka -150 cm mehikesi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apparently a little pause before prejudging continues. According to Eastlabs.biz, following names are in the finals:

-60 kg

1 BEKHIT MINA KOLTA ... Egypt

2 ALHAJRI WASEM SAEED .... Saudi Arabia

4 PARK KYEONG MO ... Korea

5 ABDELAZIM MOHAMED ... Egypt

6 HLINKA MICHAL ... Slovakia

8 CHO WANBUNG ... Korea

- 65 kg

11 PRASANNA PEIRIS IHALA ... Sri Lanka

15 RANIERI MAURO ... Italy

16 HIBBS DANIEL ... New Zealand

19 KIM JIN SIK ... Korea

22 ALIYEV REZVAN ... Kazakhstan

23 NAZIN LIYA ... Russia

-70 kg

28 AL MASKARI NASSER ... Oman

31 KIM BYUNG SOO ... Korea

35 GODO KOJI ... Japan

38 AL HUSSAIN MOHAMMED ... Saudi Arabia

40 SOUZA SANTOS JOSE CARLOS ... Brazil

41 IRMAK MAHMUT ... Turkey

-75 kg

44 ELSAAID EL-BAHRAWI ... Egypt

46 ESKIN ALEKSANDR ... Russia

50 KOCIS IGOR ... Slovakia

56 OSMAN MOHAMED ... Egypt

62 HUSAIN JASIM ALI ... Bahrain

65 KOPTENKO VALERII ... Ukraine

-80 kg

75 LOSEV IGOR ... Russia

86 SHARAPOV ANDRIY ... Ukraine

88 EL FADALY MAHMOUD ... Egypt

90 KHALAFOV ILYAS ... Azerbaijan

92 EL SADANY AHMED ... Egypt

94 MARIN OSCAR ... Spain

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tagsi hotellis lahkusin siit 8 tundi tagasi ja just niipikaks see päev enamvähem et kujuneski - vaatasin ära ka peale oma võistluse ka 90, 100 ja +100kg kuna need olid tavapärasest huvitavamad ja polnud ju ise -90kg mehi ees näinudki ... :D

Oma võistlusest sain esimese hooga 15 sekka ja siis sain väljakutse neljanda kohtunikuga (ideaalis oleks parem olnud varem, kuid siiski), kuna väljakutsed olid suht segased, st. oli 3-4 meest kes said 3 väljakutset, siis hetkel on raske prognoosida ise laval seisnuna, et kuidas ma seal võrdluses olin, kuid see neljas väljakutse oli jällegi ka meestega, kes finaali idee poolest võiksid kuuluda, kürval oli jüks jäme türklane, kelle ma lavatga oleks medalile kinnisilmi pannud, kuid tema sai ka alles koos minuga esimese väljakutse. St. et finaali paarile vabale kohale kandideerib seal 4-6 meest. Loodame, et need panakse ka õige pea kuhugi välja. Samuti peale minu väljakutset tehti veel üks nö tagaumise otsa väljakutse, seega ei ole ma ka kindlasti 15 päris tagaotsas....

Olgu öeldud, et ükski poolakas ei saanud 15 sekka. Enestunne oli hea, pumbatus oli ka hea, seega panin isegi üle tüki aja selle soolata mängimise ja laadimisega pihta.

Ainuke asi oli grimm, mis kippus roheliseks kätte ära minema, praegu olen juba korralikult roheline....(asi selles, et eile selle kaaluvõtmisega, pidin kõvasti higistama ja mul oli 1 kiht seda grimmi all, siis tõmbas peale seda higistamist roheliseks - kohati, pesin hommikul maha ja panin uue kihi, kuid kui all on juba kohad, mis on varem roheliseks läinud, siis hakkab ka pärast rohekat sisse viskama.

Sõltumata kohast olen ise rahul - tänud EKFL kes mind siia lähetas ja vaatamata sellele, et lasin poolenisti piletid prügikasti, võimaldati minu lähetamine siia võistlustele. Oleme omavahel öelnud, et kui tuled MM esimesse poolde, st. et enamus võistlejaid jäävad selja taha, siis oled juba küva poiss või tüdruk... ;)

-90 kg väga tugev kategooria, algul võttis silme eest kirjuks, seal näiteks Slovak minu pikaaegne konkurent, eelmise aasta euroopa meister Peter Tatarka ei saanud 15 parema sekka eks see räägib selgelt taseme tugevusest. Võidab selle väga suure tõenäosusega Sami El Haddad (puhas selline 202lbs profi tüüpi vend).

-100kg esimene otsa tugev, tagumine 15 pool suht keskpärane. Raske isegi öelda, kes võidab. Mabrouk on see aasta "kõhnem" ja võistleb selles katis , aga väga ebaesteetiline.

raskekaal selle õhtu oodatuim sündmus. Kolm meest minu arust võistlevad homme kullale ja need on egiptlane Hamouda, Shabunya ja Hajek - viimane üllataski vormi ja massiga 125kg puhast liha. Hamouda ja Hajek löövad vormiga ja Shabunya proportsioonide ja massiga - ütlesin ka ta naisele Irale, et ära talle enam süüa kuni homme õhtuni anna...Olin koos Ukrainlaste ja valgevenalstega ühes toas ettevalmistamisel ja aitasime üksteist - valitses väga sõbralik õhkond ja meenutasime vanu üheskoos veedetud turniire.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×