Jump to content
Toskin

K: Kiilakad

Recommended Posts

Sportlastel hakkavad juuksed ennem peast ära langema kui mittesportlastel. Põhjus lihtne: liigne peapesemine. Endal ka 2-3 trenni päevas. Ja pärast esimesi trenne ma ainult pesen pead veega, šampooni ei kasuta. Nii soovitati kuskil ajakirjas :angry:

Aga muidu ise ka tähele pannud, et "jõmmid" on kiilakad ja siis kannavad liibuvaid särke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks on mugav nii trennis kui muus elus - ei jää ette, juuksuris pole sisuliselt üle 10 aasta käinud (ise lihtne lõigata) jne

Teiseks ei näe põhjust mingi pedemajaka kasvatamiseks. Samas ei häiri kui teised kasvatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlastel hakkavad juuksed ennem peast ära langema kui mittesportlastel. Põhjus lihtne: liigne peapesemine. Endal ka 2-3 trenni päevas. Ja pärast esimesi trenne ma ainult pesen pead veega, šampooni ei kasuta. Nii soovitati kuskil ajakirjas :angry:

Aga muidu ise ka tähele pannud, et "jõmmid" on kiilakad ja siis kannavad liibuvaid särke.

See on küll müüt, ujujad peaks siis kõik kiilad olema!

šampooniga jah ei soovitata liialdada, kuid vesi ei tee juustele midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll müüt, ujujad peaks siis kõik kiilad olema!

šampooniga jah ei soovitata liialdada, kuid vesi ei tee juustele midagi.

Seda ma ütlesingi, et veega ainult pesta, ilma šampoonita :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mitu x päevas ei taha ise ka šampooniga pesta, juustele hästi küll ei mõju. Ja mida tihemini pesed, seda kiiremini määrduvad, peanahaga vb kuidagi seotud see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma ütlesingi, et veega ainult pesta, ilma šampoonita ;)

Olen elupäevad juuksedi vähemalt kaks korda päevas pesnud ja siiamaani juuksed peas ja mitte karvagi vähem kui 20 aastasena :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlastel hakkavad juuksed ennem peast ära langema kui mittesportlastel. Põhjus lihtne: liigne peapesemine. Endal ka 2-3 trenni päevas. Ja pärast esimesi trenne ma ainult pesen pead veega, šampooni ei kasuta. Nii soovitati kuskil ajakirjas :angry:

Aga muidu ise ka tähele pannud, et "jõmmid" on kiilakad ja siis kannavad liibuvaid särke.

see on nüüd sulaselge kaka, mida sa räägid. Juuksed langevad ennem välja kui mittesportlased koomik. Mul enne sõjaväge olid ikka pikemad juuksed, nüüd sõjavägi läbi ja lühike soeng on meeldima hakanud. Parem trenni teha ja üldiselt mugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiilakas=Bad Ass ;)

Üldiselt soovitavad juuksurid juukseid pesta 2-3 korda nädalas šampooniga, mitte rohkem. Kui tihedamalt ka niisama veega juuksed ära loputada(sõltuvalt eluviisist a'la töö, trenn), ei pea kaks korda päevas šampooni kasutama. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teiseks ei näe põhjust mingi pedemajaka kasvatamiseks. Samas ei häiri kui teised kasvatavad.

Pole hullu, küll selline slaavi paradigma, kus kiilakad nudipead "moes" on, meil ka mingi aja möödudes muutub :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus ju ikka ei ole kiilakad. Või mida sa täpselt mõtled?

Minu meelest on kummaline nimetada mehi, kes enda välimuse (sh. juuste) eest hoolitsevad, pededeks (sinu järgi juuksed=pedemajakas). Selline suhtumine on üldiselt prevalveeriv just inimeste seas, kes on liialt kinni eelmise sajandi ida mallides. Samas muidugi, kui enesekindlust on nii vähe, et peab oma ürgmehelikkust igal võimalikul viisil välja näitama, on selline retoorika arusaadav.

See ei ole kindlasti jutt sinu kui konkreetse isiku pihta, vaid avan veidi üldist tausta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on kummaline nimetada mehi, kes enda välimuse (sh. juuste) eest hoolitsevad, pededeks (sinu järgi juuksed=pedemajakas). Selline suhtumine on üldiselt prevalveeriv just inimeste seas, kes on liialt kinni eelmise sajandi ida mallides. Samas muidugi, kui enesekindlust on nii vähe, et peab oma ürgmehelikkust igal võimalikul viisil välja näitama, on selline retoorika arusaadav.

See ei ole kindlasti jutt sinu kui konkreetse isiku pihta, vaid avan veidi üldist tausta.

Esimest korda kuulen, et ürgmees skinhead oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et mammut sai elevantide käest peksa ja lakkus jõe ääres haavu ja mõtles endamisi:"Kuradi skinnid!" :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimest korda kuulen, et ürgmees skinhead oli.

Kas kiilas pea tähendab automaatselt skinhead subkultuuri? Kas ürgmehelikkus on sama mis ürgmees? Elus on üldiselt tark toimida nii, et enne mõtled, siis ütled :angry:

Muudetud kasutaja 47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on kummaline nimetada mehi, kes enda välimuse (sh. juuste) eest hoolitsevad, pededeks (sinu järgi juuksed=pedemajakas). Selline suhtumine on üldiselt prevalveeriv just inimeste seas, kes on liialt kinni eelmise sajandi ida mallides. Samas muidugi, kui enesekindlust on nii vähe, et peab oma ürgmehelikkust igal võimalikul viisil välja näitama, on selline retoorika arusaadav.

See ei ole kindlasti jutt sinu kui konkreetse isiku pihta, vaid avan veidi üldist tausta.

:angry: Pedemajakaks kutsutakse ühte soengut. Pole mingit otsest pistmist pededega, ega kellegi pedeks nimetamisega. Seega paned sa ikka väga mööda.

Minu soengutega seotud enesekindlus. ;) Lugesid Õhtulehest psühholoogialast artiklit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×