Jump to content
Eldest

Oksendamine jalapäeva tehes

Recommended Posts

Pealkiri ütleb kõik, ma ei saa aru mis nali see on, kuradi jalapäevad, enne suve juhtus 2 järjestikust trenni nii, nüüd tegin paar kuud pausi, hakkasin uuesti käima ja esimesel jalapäeval jälle sama lugu. Ma olen suht nõutu, sest enda arust on raskused kõik normis, isegi alla selle, mida suudaksin teha. Teen soojendust 10min, peale seda venitan kõik jalalihased läbi, ja siis hakkan pihta suurematest lihastest, esimesest seeriast peale viskab pea juba uimaseks, nagu ei hingaks korralikult. Kuid hingamine peaks mul korras olema, jõusaalis käidud circa 2 aastat juba..Tavaliselt suudan enamus harjutused ära teha enne kui nii halb hakkab, et pean ära minema. Ülakeha treenides seda probleemi pole hetkel ning ma ütleks, et seal ma isegi pingutan rohkem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli peaegu sama, ajas lihtsalt iiveldama, nüüd olen välja vahetanud oma trennijoogi, mis enne oli vesi, vahest ka värska, mida oli nii palju loksutatud, et suurem gaas välja tulnud, nüüd aga mahl. Lisaks kasutan ka nuuskpiiritust, see teeb kohe pildi mõnusalt selgeks. Enne oli kaa lihtsalt naeruväärne, et lihtsalt keset tranni hakkas üles ajama. Söömises jamujal ei muutnud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealkiri ütleb kõik, ma ei saa aru mis nali see on, kuradi jalapäevad, enne suve juhtus 2 järjestikust trenni nii, nüüd tegin paar kuud pausi, hakkasin uuesti käima ja esimesel jalapäeval jälle sama lugu. Ma olen suht nõutu, sest enda arust on raskused kõik normis, isegi alla selle, mida suudaksin teha. Teen soojendust 10min, peale seda venitan kõik jalalihased läbi, ja siis hakkan pihta suurematest lihastest, esimesest seeriast peale viskab pea juba uimaseks, nagu ei hingaks korralikult. Kuid hingamine peaks mul korras olema, jõusaalis käidud circa 2 aastat juba..Tavaliselt suudan enamus harjutused ära teha enne kui nii halb hakkab, et pean ära minema. Ülakeha treenides seda probleemi pole hetkel ning ma ütleks, et seal ma isegi pingutan rohkem..

Mul on ka nii olnud, ma ütleks et see on ikkagi valest koormuse valikust. Vbl kasutad liiga suuri raskusi ja kordused on liiga kiired? Selline üles-alla hüppamine ja jalapressi põrgatamine ajas mul ka südame pahaks. Aga üldiselt juba see näitab mu väite tõesust, et sul juhtuvad need asjad peale pikka pausi. Jalad vbl jaksavad, aga närvisüsteem mitte. Ses suhtes peaks ikka uuesti alates koormuse maha võtma, kasvõi 50% peale, ega see su lihast ära ei sureta, ja siis juba nt kuu pärast täie rauaga panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks kasutan ka nuuskpiiritust, see teeb kohe pildi mõnusalt selgeks.

Ja tapab mõnusa hulga ajurakke... nuuskpiiritus on mõeldud erandkorras kasutamiseks, mitte regulaarseks tarbimiseks. See, mida nuuskpiiritus sisaldab, on mürk ajule. Uuema aja trendid ei taha seda lasta enam ka haiglates kasutada. Ja ausaltöeldes, kasutan ma ise seda ka ainult äärmuslikul juhul (olgu mainitud siis, et enda mitte enda peal :rolleyes: ).

kui iiveldama ajab, siis kergem raskus, liigutused sujuvaks (mul endal on nt suhteliselt madal vererõhk, et järsku ka ilma olulise raskuseta üles tõustes hakkab halb) ja vajadusel/võimalusel jope selga ja õue õhku hingama mõneks minutiks. Mõned targad teavad seletada, et piparmünt pidi ka hästi mõjuma.

Kuid tasub ka mõelda, et äkki on mõni haiguspisik kuhugi organismi maha potsatanud, ehk sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×