Jump to content
Raivo Piiber

Sindi kaunitar ja hack-kükk 340 kg

Recommended Posts

Kui see saladus pole, siis mis tema tavaline küki max üldse on, juhul kui ta seda ülds teeb?

Argo

Maxi pole kunagi proovinud, pole olnud eesmärgiks maxi kükkida, kuid lahtise kangiga seeriad on olnud 80+ kanti. Pärast seda hacki tegi ta 70kg-ga 3x8.

Mul hakkas just häbi :P Aga Chrisi pärast on hea meel - ta võiks ju jõutõstmises ka võistelda.

Jorgen, mis Sul viga, Sa kaugel, kuid mul temaga homme jalapäev :P Aga jalad on tal tõesti tugevad, ma pidevalt imestan, et kuskohast see kõik tuleb ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sindi kaunitar teeb kükke, 340 kilo rauda turjal

Jah, kaunitar on küll ja kõik on tore, aga see 340 kg ei ole ju turjal. Turjale mõjub vähemalt 3x väiksem koormus, jalgadele samuti. :angry:

Igasugustel erinevatel trenazööridel mingeid numbreid taga ajada ja neid esile tõsta on üsna mõttetu, sest trenažöörid ja nendel lihastele mõjuv raskus on erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai ... see eestlaslik kadedus on ikka võimas. Alati vaatan ja imestan. Aga ole hea, tule homme mõned minutid enne kümmet Pärnu Spordihalli Kimberi Klubisse ja ... proovi ära ! Kui tehtud, siis räägime uuesti! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai ... see eestlaslik kadedus on ikka võimas. Alati vaatan ja imestan. Aga ole hea, tule homme mõned minutid enne kümmet Pärnu Spordihalli Kimberi Klubisse ja ... proovi ära ! Kui tehtud, siis räägime uuesti! :angry:

Kadedus? Kus? Kes? Millal?...

Enne kümmet? Keegi peab tööd ka tegema. ;) Lahtise kangiga 130-135 kg-ga umbes sama seeria (8-9x) olen teinud. Kas peaksin tõsiselt muretsema, et hackmasinal ei jõuaks teha 340-ga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kadedus? Kus? Kes? Millal?...

Enne kümmet? Keegi peab tööd ka tegema. ;) Lahtise kangiga 130-135 kg-ga umbes sama seeria (8-9x) olen teinud. Kas peaksin tõsiselt muretsema, et hackmasinal ei jõuaks teha 340-ga?

Sa ei kujuta ette, kui hea meel mul Sinu pihta on! Ka nüüd vastu ööd ! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kadedus? Kus? Kes? Millal?...

Enne kümmet? Keegi peab tööd ka tegema. ;) Lahtise kangiga 130-135 kg-ga umbes sama seeria (8-9x) olen teinud. Kas peaksin tõsiselt muretsema, et hackmasinal ei jõuaks teha 340-ga?

Ants, tegemist naisterahvaga, kes kaalub 60kg ja kes lahtise kangiga kükib raskusega, mis on 90kg. Teisenda nüüd oma mehelik mass ja jõud vastavalt nendele numbritele, lao hackile vastav raskus peale ja kuku kükkima! Ja siis räägi ning ära unusta ka, et tegemist pole mitte naiskulturisti, vaid bodyfitnessistiga. Lisaks ei mahtunud sinna hackile ka rohkem kettaid peale, ilmselt poleks ka 360 olnud probleemiks :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai ... see eestlaslik kadedus on ikka võimas. Alati vaatan ja imestan. Aga ole hea, tule homme mõned minutid enne kümmet Pärnu Spordihalli Kimberi Klubisse ja ... proovi ära ! Kui tehtud, siis räägime uuesti! :angry:

Ma nüüd ei saanud aru ...

kas kadedus on omane KÕIGIlE eestlastele peale sinu ...

või on kadedus omane sinule ja sa millegipärast arvad,et kõik eestlased on samasugused ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ei saanud aru ...

kas kadedus on omane KÕIGIlE eestlastele peale sinu ...

või on kadedus omane sinule ja sa millegipärast arvad,et kõik eestlased on samasugused ...

Oleneb! Kui näiteks Sina paneksid jalga Swarowski kivikestega kõrge kontsaga kingad (mida Sa ilmselgelt ei tee) siis ehk oleksin tõesti naiselikult kade .. aga saavutused kui sellised -- alati rõõmus, kui keegi miski toreda ja tähelepanuväärse asjaga hakkama saab! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm...ikka tehakse ju. Hack kükk ikka algselt vabade raskustega. Masinad on hilisem luksus.

http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadri...BHackSquat.html

Tnx! :angry: näed, ma 35 a ära elanud ja seda veel ei teandudki! Praegu ongi hilisem luksus ja kui on olemas "Hack" masin, siis niisama naljalt keegi seda harjutust lahtise kangiga tegema ei hakka! Aga tähh ikkagi! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb! Kui näiteks Sina paneksid jalga Swarowski kivikestega kõrge kontsaga kingad (mida Sa ilmselgelt ei tee) siis ehk oleksin tõesti naiselikult kade .. aga saavutused kui sellised -- alati rõõmus, kui keegi miski toreda ja tähelepanuväärse asjaga hakkama saab! :angry:

Ma proovisin end nende kingadega ette kujutada ...

ausõna,sul ei ole kadeduseks mingit põhjust, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sindi kaunitar teeb kükke, 340 kilo rauda turjal

Jah, kaunitar on küll ja kõik on tore, aga see 340 kg ei ole ju turjal. Turjale mõjub vähemalt 3x väiksem koormus, jalgadele samuti. :angry:

Igasugustel erinevatel trenazööridel mingeid numbreid taga ajada ja neid esile tõsta on üsna mõttetu, sest trenažöörid ja nendel lihastele mõjuv raskus on erinevad.

Palju õnne , jalgratas jälle avastatud . Mine postita nüüd delfisse ka oma kommentaar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovisin end nende kingadega ette kujutada ...

ausõna,sul ei ole kadeduseks mingit põhjust, :angry:

;)

Naljatilgad...

Masin on masin... Ei ole seda proovinud, ei oska kommenteerida. Mulle mõjus rohkem Piiberi kommentaar, et tema peab jalapäeva koos Aleviga tegema :D ...ja Piiber on...üsna raske mees ja maadleja jalg ei tohiks nõrk olla.

Igavesti vinge masinavärk, peab mainima. Spordisaali au ja uhkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×