Jump to content
-annake-

Kas on võimalik?

Recommended Posts

Tere!

Olen 19 a tüdruk.Olen 164cm ja kaalun 58kg. Alustasin hiljuti jõusaali treeningut.Minu eesmärk on kuuga saada 5kg alla,kas on võimalik alla saada

hea toitumise ja pideva treeningu tulemusega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik on, kuid kui sa võtaksid selle 5 kilo alla näiteks pooleteist-kahe kuuga, näeksid sa pärast parem välja. Suurem osa kaotatud kaalust oleks rasva, mitte lihaste arvelt mis su keha pringina hoiavad. Isegi üsnagi mõistlik plaan, paljud tahavad nädalaga 5 kilo aga see on lihtsalt loll :rolleyes: 6 nädalaga 5 kilo oleks väga norm, siis ei tule see kohe tagasi ka kui edaspidigi tervislikult toituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 19 a tüdruk.Olen 164cm ja kaalun 58kg. Alustasin hiljuti jõusaali treeningut.Minu eesmärk on kuuga saada 5kg alla,kas on võimalik alla saada

hea toitumise ja pideva treeningu tulemusega :rolleyes:

Hea toitumisega kipub kaalust juurde võtma,alla võetakse õige toitumisega, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik on, kuid kui sa võtaksid selle 5 kilo alla näiteks pooleteist-kahe kuuga, näeksid sa pärast parem välja. Suurem osa kaotatud kaalust oleks rasva, mitte lihaste arvelt mis su keha pringina hoiavad. Isegi üsnagi mõistlik plaan, paljud tahavad nädalaga 5 kilo aga see on lihtsalt loll :rolleyes: 6 nädalaga 5 kilo oleks väga norm, siis ei tule see kohe tagasi ka kui edaspidigi tervislikult toituda.

õige toitumise ja trenniga on see ikkagi võimalik, kuid see kipub olema juba võistlusteks ettevalmistumine ning kaal läheb ära ka vee arvelt, mis pärast tagasi tuleb. ehk siis põletad pekki ja ajad vett välja ning saadki selle miinus 5 kg (mingi osa ka lihast kaob).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt pakub huvi,et milline su hea/õige toitumine välja näeb, kui liiga palju tüli ei tee :rolleyes:

Pm ma ei teagi.

mul pole seda õiget toitumist..aga ei tahtnud mainida..kas sa saaksid mind aidata.kust saaksin selle õige toitumis kava nt:)ma alles tegin eile selle konto..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
õige toitumise ja trenniga on see ikkagi võimalik, kuid see kipub olema juba võistlusteks ettevalmistumine ning kaal läheb ära ka vee arvelt, mis pärast tagasi tuleb. ehk siis põletad pekki ja ajad vett välja ning saadki selle miinus 5 kg (mingi osa ka lihast kaob).

Aitähh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 19 a tüdruk.Olen 164cm ja kaalun 58kg. Alustasin hiljuti jõusaali treeningut.Minu eesmärk on kuuga saada 5kg alla...

Alustame kõigepealt sellest, et unustame ära sellised jaburad eesmärgid. :rolleyes: Sind ju tegelikult ei huvita numbrite muutus, mida kaalu peal seistes näed, vaid see mida peeglist näed? Näiteks: praegu kaalun 98 kg, aga näen välja (kindlasti rasva% mõõtmine kinnitaks seda) pekisem kui aasta tagasi 102-103 kg kaaludes. Kunagi kaalusin 93 kg, aga nägin välja pekisem kui praegu 98 kg kaaludes...

Muudetud kasutaja Hirmus Ants poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitähh:)

palun, kuid unustasid ära ühe lause vist. nimelt - vee arvelt tulenev kaalulangus TULEB TAGASI! ja mingiks perioodiks lausa suuremana, kuna keha oled ju ära LOLLITANUD ning ta kompenseerib vahepealset veepuudust VARUDE TEKITAMISEGA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole paha.. oli ta nälgas.ei söönud jne...

See oli ekstreem, aga iseenda jaoks sain asjad selgeks. Teistel kindlasti ei soovita seda projekti ette võtta. Ainult nälgimisega ei tule eriti midagi. Tööd on ka vaja teha. Kõige aluseks loomulikult fanaatiline tahtejõud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli ekstreem, aga iseenda jaoks sain asjad selgeks. Teistel kindlasti ei soovita seda projekti ette võtta. Ainult nälgimisega ei tule eriti midagi. Tööd on ka vaja teha. Kõige aluseks loomulikult fanaatiline tahtejõud. :rolleyes:

tänan ilusate positiivsete sõnade eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustame kõigepealt sellest, et unustame ära sellised jaburad eesmärgid. :rolleyes: Sind ju tegelikult ei huvita numbrite muutus, mida kaalu peal seistes näed, vaid see mida peeglist näed? Näiteks: praegu kaalun 98 kg, aga näen välja (kindlasti rasva% mõõtmine kinnitaks seda) pekisem kui aasta tagasi 102-103 kg kaaludes. Kunagi kaalusin 93 kg, aga nägin välja pekisem kui praegu 98 kg kaaludes...

Sul on õigus. mulle teeb muret see et ma näen ,et olen paks.Ei näe peegli ees kena ja ilus:S:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik on, kuid kui sa võtaksid selle 5 kilo alla näiteks pooleteist-kahe kuuga, näeksid sa pärast parem välja. Suurem osa kaotatud kaalust oleks rasva, mitte lihaste arvelt mis su keha pringina hoiavad. Isegi üsnagi mõistlik plaan, paljud tahavad nädalaga 5 kilo aga see on lihtsalt loll :rolleyes: 6 nädalaga 5 kilo oleks väga norm, siis ei tule see kohe tagasi ka kui edaspidigi tervislikult toituda.

Mingi lugu just ütleb et algne kiirem kaalukaotus on parem kui aeglasem. Aga sealne "kiirem" oli ikka aeglane... täpseid numbreid ei ole

http://www.livescience.com/health/weight-l...ast-100506.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×