Jump to content
Ott Kiivikas

Mikk Raudsepp

Recommended Posts

Uus tootesari peaks ahvatlema ka oma suhteliselt tavatu kujunduse poolest :D Jääme ootele sest ega ka meie ei tea veel mis tehasest lõpuks välja tuleb :rolleyes:

Mis muud kui peame luurajad FAST tehase aia taha piiluma saatma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Uudised on sellised, et võtan ühe aasta pausi võistlemisest, siis vaatab edasi mis tuuled puhuvad. Vaja koolile pühenduda ja keha ravida. Põlved on juba vaikselt paremaks läinud. Kõike seda arvesse võttes, käisin Otsusele mõtte välja treeninguid rikastada rattasprindi trennide näol. Hetkel käivad veel läbirääkimised trenni sisu üle, kuid üldine plaan on juba paigas.

Välja näeb selline:

E: Ratas Selg, käsi

T: puhkus

K: Ratas

N: Selg, käsi

R: Ratas Rind, õlg

L: Ratas

P: Rind, õlg, jalg

4 rattatrenni ja kangtrennis keha kaks korda nädalas läbi. Erandiga, et jalga ühe korra. Jala puhul teen minimaalselt nelipead, kergelt üks harjutus.

Nädalavahetusel käisime ka Vanemeistrile (Indrek Otsus) EMV-tel kaasa elamas, kus ta saavutas 5-nda koha.

post-15035-0-27946500-1346855939.jpg

Ikka oma vana usaldusväärse punase suksuga

post-15035-0-82654900-1346855941.jpg

Muud loba...

Peale Fasti ekskursiooni käisime veel lõbustuspargis möllamas. :D

post-15035-0-59514100-1346856598.jpg

post-15035-0-50382800-1346856601.jpg

post-15035-0-13734700-1346856604.jpg

post-15035-0-43669200-1346856595.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oioioi.. olen hetkel FitShop Spartas ja pakkisin väikese paki koolipoisile, et ta klahve klõbistades nälga ei jääks... :D

post-25435-0-61170800-1348300428.png

Kes endalegi sellist pakki soovib, siis täna FitShop Spartas ootab Teid Monika.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oioioi.. olen hetkel FitShop Spartas ja pakkisin väikese paki koolipoisile, et ta klahve klõbistades nälga ei jääks... :D

post-25435-0-61170800-1348300428.png

Kes endalegi sellist pakki soovib, siis täna FitShop Spartas ootab Teid Monika.

Täna ei jõua kahjuks kuidagi Spartasse :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist

Käisin vahepeal wattbike'i peal alguspunkti paika panemas, et näha mis seis on. Midagi röögatavat ei olnud, kuid tulemused on sellised:

# Max rpm 200 (L 1)

# Max power 1481 W (L 10)

# 200 m lend 10,51 (av 1202 W, peak 1406 W, av rpm 145, max rpm 154, L 10)

# 200 m lend 10,54 (av 1273 W, peak 1425 W, av rpm 154, peak rpm 162, L 8)

# 500 m paigalt 29,94 (av 762 W, av rpm 130, L 7,5)

# 1000 m paigalt 1.07,98 (av 537 W, av rpm 117, L 7,5)

Üle kahe kuu ei ole nüüd jalga treeninud ning peab tunnistama, et põlvede seis on paremaks läinud. Ainult rahu tahavad. Nüüd vähemalt nad ei hakka valutama, kui pikalt istuda, muidu oleks loengutes päris piin.

Mõtlesin täna ka midagi tõsisemat kirja panna, ajendatuna sellest videost, mille Siim Kelner sinisesse sotsiaalvõrgustikku postitas:

Olen isegi endale vahepeal esitanud küsimuse, et miks võistlen. Mis on selle tulem ja mis ma sellest saan, nii vaimselt kui füüsiliselt. Pean video tegijaga selles mõttes nõustuma, et hoiakud on aastatega muutunud ja kindlasti muutuvad ka tulevikus. Võttes arvesse noort vanust, siis olen sellele ka avatud. Teatud asjad jäävad ikka paika, kuid kindlasti ei mõtle ma täpselt samamoodi asjadest nagu kaks aastat tagasi ja ei mõtle ka kahe aasta pärast samamoodi nagu nüüd. Loogiline järeldus, kuna muidu vajuks mõttemaailm stagnatsiooni mülkasse ära. See tähendab olla avatud muutustele ja hankida uusi teadmisi. Ma ei ole eriline "fancy" poiss, sellepärast ei ole mulle lihaseehitamine kui enda näitamisena kunagi korda läinud. Ei ole mul kapis ühtegi biitsa särki või maikat. Ei ole vajadust eksponeerida, vaid olla sisemiselt rahul sellega kes ma olen. Minu ajenditeks on lõpptulemus kehaliselt sportlikus mõttes, et on toimunud progress, seatud eesmärkide saavutamine, võistlustulemus. Siia juurde lisada veel see, et need on saavutatud ausal teel. Milleks iseennast petta? Joosta sõbraga võidu, talle jalg taha panna ja siis võidukalt lõpuni joosta. Võit mis võit! Kulturismi puhul, kus ainuke asi, mis annabki selle rahulolu, ongi ju lõppkoht. Amatöörliigast rääkides, siis ei ole rahasid ega midagi, maksa pmst peale. Saavutada koht, võtta medal/karikas vastu ja siis selle üle uhke olla? Mina ei näe siinkohal asja, mille üle uhke olla, mille üle saaks endale õla peale patsutada "KÕVASTI PANID". Rohkem rõõmu spordist, visadust ja pealehakkamist.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu kõigile võistlusteks valmistumisel. Tunneli lõpust juba kommid paistavad!

Täna kirjutan võistleja poole pealt. Mis ettevalmistusi võiks selle puhuks teha ja mida kaasa võtta.

1) Poseerimine - Hea oleks lasta kellelgi kogenumal inimesel poseerimine üle vaadata. Kindlasti ta märkab vigu, alati on ruumi parandusteks. Kuna poosid peavad tulema automaatselt ja laval enam ei mõtle. Väsimus, kellel närv, kõik võtab oma. Mitu roundi maksimaalselt poseerides hakkad lõõtsutama, peab kõhtu jälgima, isegi pooside vahepeal või siis kui oled tagareas ja ootad enda väljakutset. Alati peab jalgu jälgima, kuna tavaliselt laval seistes peab neid kauem pingutama ja need on unustuse hõlma langenud. Poseerimine peaks tulema sellise pingutusega, et samal saaks rääkida. Pingutades õigeid kohti, samas ise ei ole krampis. Teine variant enda hindamiseks on kui keegi teeb video või pilte. Nii näeb enda vigu. Peeglist absi pildistamine siin ei aita.

2) Laadimine/söömine - Palju oleneb sellest mis staadiumis lõppes dieet. Missugune oli kaloraaž, kas võeti soolad välja või tehti muid veidrusi. Sellesmõttes on raske üheselt määratud reegleid paika panna. Peab läbi mõtlema, milleks midagi tehakse. Mitte tegijaid või teisi dubleerima, teadmata tagamaid või põhjust. Kuid ütleksin, et mida rohkem on dieet kinni jooksnud, seda vähem peab laadima. Olen tundud mitmetel kordadel just seda, et laen, kuid ei saavuta vajalikku efekti. See tuleneb sellest, et lihas on ikkagi üldiselt väsinud, kurnatud ja see laadimine ei kata seda lihtsalt ära. Sellepärast ei olegi sealt mingit imerohtu oodata. Väga head on energiageelid laadimiseks. Paljudes on sees vajalikud soolad, et ennetada krampe. Osad on ka kofeiiniga, et ennast väge täis ajada. Teine asi mida ma soovitaks on kuivatatud banaanid. Need ei ole nii kiudaine rikkad, ning on kuivad. Suuri mahlaseid asju on halb süüa, kuna need võivad kõhu liiga täis ajada. Teine asi on väga kiudainerikkad produktid, need ajavad kõhu gaase täis. Veel eriti kui ei ole tükk aega korralikult süsivesikuid saanud. Ei näe mõtet ka šokolaadi söömisel. Korralik rasvarikas toit, mis ei ole tegelikult selleks tarbeks sobilik. Muidugi on hea, kuid peab natuke veel kannatama.

Kokkuvõtvalt oleks minu ideaal selline kui võistlus toimub õhtul: Hommikul 150g kuivainena mingit putru/müslit --- Lõunal 50g liha või siis tavaline kogus 90-100g (valku küll ei ole otseselt enam tarvis, kuid olen tundnud, et see tagab natuke parema enesetunde), 200g keedetud riisi, 100g salatit --- Edasi juba ainult mingit süsivesikurikast toitu väikeste vahedega kuni võistluseni nt riis --- geel ennem lavale minekut.

Tihti pingutatakse nende asjadega üle ja hakatakse mingeid ime asju korralda. Tavaliselt ongi neid vähemus, kes talitlevad normaalset. Oodatakse nüüd, et keha läheb järsku väge täis. Kui vorm on, siis on, kui ei ole, siis ei ole. Mida lihtsamalt asju ajada, seda suurem on tõenäosus, et ei riku olemasolevat vormi ära. Eriti ebaharilik on tegevus kulturismist väljaspool alade puhul, kus võetakse nädal aega ennem soolad välja, ei jooda jne. Milleks seda tsirkust vaja korraldada on kui sellest ei saa peale halva enesetunde mitte mida.

Jätkub...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3) Vabakava - Kõigil seda ei ole, kuid suurem osa ikka kalpsab laval mingi muusika taktis. Vabakava on küll kõrvaline tegevus kogu poseerimises jne, kuid tasub märkimist. Seal jätad endast mulje, alati võimalik tõusta, tihedas rebimisel läheb arvesse. Kõige kindlam muusika variant on klassikaline, eepiline muusika. Kus on rahulikke ja tõusvaid jooni. Mida rahulikum on muusika, seda kergem on poseerida, kõik saab rahulikult läbi mõelda. Rahulikuma tooni juures saab ka poosi korralikult välja pingutada. Vahepeal jääbki vabakavadel see silma, et mõte on lahe, kuid esitlus halb. Peamine eesmärk on ikkagi rõhutada enda tugevamaid külgi ja neid näidata. Peab leidma tasakaalu kunstilise poole peal ja lihaste näitamise vahel. Kindlasti tuleb välja jätta enda halvad poosid, selle asemel saab ju ükskõik mida teha. Olen näinud kordi, kus näidatakse vabakava lõpus tohutu kulminatsioonina kõhtu, endal nägu punnis, et nüüd tuleb. Kuid kui seal ei ole midagi, siis ei ole mõtet seda sinna panna. Muusika koha peal veel, alati võiks kasutatav klipp olla internetis saadaval või endaga kuidagi kaasas (mälupulk). Kuna neid juhtumeid on päris palju olnud kus inimese lugu lihtsalt ei mängi tehnilistel põhjustel. Seda veel välisvõistlustel.

4) Pumpamine/sooja tegemine - Ma olen alati pikas dressis ennast kergelt soojaks teinud, kerge võimlemine. See ei tohi trenniks kätte ära minna, kuna grimm on peal. Üks asi on pumpamine, kuid see aitab lihast paremas seisundis hoida ja valmistab keha ette füüsiliseks tegevuseks. Pumbama ei ole vaja hakata 1h ennem. Rahulikult oodata enda aega ja 15min ennem aitab küll.

5) Mida kaasa võtta -

rätik

pesemisasjad

poseerimispüksid

muusika

isikut tõendav dokument

grimm

grimmirull

kummikindad

energia geelid

dressid

sokid/plätud - lava taga olles midagi jala otsa tõmmata

kummid - soenduseks

beebisalvrätikud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3) Vabakava - Kõigil seda ei ole, kuid suurem osa ikka kalpsab laval mingi muusika taktis. Vabakava on küll kõrvaline tegevus kogu poseerimises jne, kuid tasub märkimist. Seal jätad endast mulje, alati võimalik tõusta, tihedas rebimisel läheb arvesse. Kõige kindlam muusika variant on klassikaline, eepiline muusika. Kus on rahulikke ja tõusvaid jooni. Mida rahulikum on muusika, seda kergem on poseerida, kõik saab rahulikult läbi mõelda. Rahulikuma tooni juures saab ka poosi korralikult välja pingutada. Vahepeal jääbki vabakavadel see silma, et mõte on lahe, kuid esitlus halb. Peamine eesmärk on ikkagi rõhutada enda tugevamaid külgi ja neid näidata. Peab leidma tasakaalu kunstilise poole peal ja lihaste näitamise vahel. Kindlasti tuleb välja jätta enda halvad poosid, selle asemel saab ju ükskõik mida teha. Olen näinud kordi, kus näidatakse vabakava lõpus tohutu kulminatsioonina kõhtu, endal nägu punnis, et nüüd tuleb. Kuid kui seal ei ole midagi, siis ei ole mõtet seda sinna panna. Muusika koha peal veel, alati võiks kasutatav klipp olla internetis saadaval või endaga kuidagi kaasas (mälupulk). Kuna neid juhtumeid on päris palju olnud kus inimese lugu lihtsalt ei mängi tehnilistel põhjustel. Seda veel välisvõistlustel.

4) Pumpamine/sooja tegemine - Ma olen alati pikas dressis ennast kergelt soojaks teinud, kerge võimlemine. See ei tohi trenniks kätte ära minna, kuna grimm on peal. Üks asi on pumpamine, kuid see aitab lihast paremas seisundis hoida ja valmistab keha ette füüsiliseks tegevuseks. Pumbama ei ole vaja hakata 1h ennem. Rahulikult oodata enda aega ja 15min ennem aitab küll.

5) Mida kaasa võtta -

rätik

pesemisasjad

poseerimispüksid

muusika

isikut tõendav dokument

grimm

grimmirull

kummikindad

energia geelid

dressid

sokid/plätud - lava taga olles midagi jala otsa tõmmata

kummid - soenduseks

beebisalvrätikud

No selle paneks kohe trükki ja lisaks juba gümnaasiumite kohustusliku kirjanduse nimekirja! Väga põhjalik ülevaade!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Ei ole ikka üldse sujunud peale EM-i. Kuigi on juba pool aastat on möödas. Seekord oli paus tingitud angiinist, mis tõmbas mõneks nädalaks rivist välja. Loodan, et lõpuks saan hakata normaalselt trenni tegema. Põlved on läinud paremuse poole, kuid eks näis. Täna juba näen mida nad teevad, kuna on plaanis teha jalatrenn. Mahult selline:

2x harjutust nelipeale

2x tagaosale

2x säärele

Igas harjutuses kolm seeriat. Hakkan ettevaatlikult kükki tegema, kuna ei tea mis raskuse pealt põlved valusaks löövad. Siia juurde veel see, et pool aastas ei ole korraliku jalatrenni olnud, siis tõmbab jalg arvatavasti kinni.

Pole blogis kajastanud, et käisin sügisel ühel rahvaüritusel. Võistluseks oli II Karujärve Rattamaraton 47km. Tegemist oli maastikurajaga. Peab tunnistama, et kitsaste kummide ja sellise kulturisti vormiga ei olnud seda kerge läbida. Kuid elamus oli vinge, kuna ei osanud seda oodata mis ees oli. Mäed kust üles minna olid järsud ja samamoodi allatulekud. Otsus osaleda tuli spontaanselt, sõber kutsus nädal aega ennem, peale paari päeva järelemõtlemist otsustasin asja ette võtta. Kutsusin veel kaasa Indrek Viska ja tema omakorda Liisa Otsuse. Nii oligi koos hea seltskond, meeldiv spordiüritus, hea korraldus, mis tegi kokku igati positiivse elamuse.

Päev ennem sain veel naistekiivri laenuks

post-15035-0-85566000-1353517972.jpg

AAAAA.... mis mul oleks peaaegu ära ununenud. Ennem võistlust tahtsin natuke rõhku juurde lüüa, kuid ventiil hakka susisema. Stardini oli aega umbes 15min. Sõber jooksis teadvustajate juurde ja küsiti kas kellelegi on varu. Lahked spordisõbrad aitasid algaja varustuseta mehe hädast välja ja andsid kummi. Kiire kummivahetus ning jõudsin 2 min ennem avapauku starti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsus osaleda tuli spontaanselt, sõber kutsus nädal aega ennem, peale paari päeva järelemõtlemist otsustasin asja ette võtta. Kutsusin veel kaasa Indrek Viska ja tema omakorda Liisa Otsuse. Nii oligi koos hea seltskond, meeldiv spordiüritus, hea korraldus, mis tegi kokku igati positiivse elamuse.

Otsus osaleda tuli härra Otsuselt ja otsustati kaasata ka Liisa Otsus:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka ja jälle kohtun küsimustega, et kas see dieet või treeningkava on hea. Mõlemas kategoorias on üüratu valik. Näiteid on igasuguseid, hiljuti küsiti just mida arvata vitamiini-valgu ja maasika-kartuli dieedist. Mõeldakse igasuguseid asju välja, et müüa sellega mingit spetsiifilist toodet või reklaamida imedieediga ennast. Internetis võtab selline levimine kolossaalsemad mõõtmed, kuna inimesed kes tegelikult ei oma vastavaid teadmisi teevad soovitusi. Ning teised loevad ja näevad positiivset tagasisidet. Hoogu annab veel juurde müüvalt kirjutatud artikkel. Läbiv joon sellistel dieetidel on madal kaloraaž ja toiduvalikus on üksikud toiduained. Kuna tavainimesel on kerge järgida üksikuid, siis jääb kaloraaž paigale. Kui aga valmistada erinevatest komponentidest toit, siis peab olema teadlikum mida sinna sisse panna ja petmise võimalus suureneb. Muidugi võtab alla kui süüa hommikuks üks greip, lõunaks juurvilja suppi ja õhtuks närida porgandit. Tavaliselt näeb see kirjeldus välja selliselt. Veel tuuakse välja mingi toiduaine rasva põletav efekt. Selline 1000kcal ümber kõikumine alla baasainevahetuse ei ole kaugeltki see mida kaalulangetamine endast kujutama peaks. Need lisakilod on tulnud pika ajaga, võib-olla aastatega, kuid alati tahetakse nendest nädalaga vabaneda. Esmalt peaks endale teadvustama, et midagi ei sünni üleöö ja natuke peab vaeva nägema. Hüüdlausetega tõmmatakse inimesed nagu kalad võrku, "ühe nädalaga 5kg". Reaalsus on see, et sellised dieedid ei õpeta korrektselt toituma, on lühiajalised, kaalulangus lõppeb peale teatud aega, kuna kaloraaž on nii madal, tavalise toitumise juurde tagasi minnes tulevad suure tõenäosusega kilod tagasi. Teise mätta otsast vaadates, et kui tahetakse alla võtta koos füüsilise koormusega, siis sellise energia hulga juures tekib kindlasti väsimus, füüsise langus ja teatud ainete defitsiit. Minu nägemus on, et sellised asjad peaksid käima käsikäes parema enesetunde saavutamisega. Nädal nädala võrra läheb inimene peegli ette rõõmsama ja tugevamana. Dieeti mille aluseks on võetud normaalne makrotoitainete vahekord ning vastavalt vajadusele kaloraaž kas plussis või miinuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka ja jälle kohtun küsimustega, et kas see dieet või treeningkava on hea. Mõlemas kategoorias on üüratu valik. Näiteid on igasuguseid, hiljuti küsiti just mida arvata vitamiini-valgu ja maasika-kartuli dieedist. Mõeldakse igasuguseid asju välja, et müüa sellega mingit spetsiifilist toodet või reklaamida imedieediga ennast. Internetis võtab selline levimine kolossaalsemad mõõtmed, kuna inimesed kes tegelikult ei oma vastavaid teadmisi teevad soovitusi. Ning teised loevad ja näevad positiivset tagasisidet. Hoogu annab veel juurde müüvalt kirjutatud artikkel. Läbiv joon sellistel dieetidel on madal kaloraaž ja toiduvalikus on üksikud toiduained. Kuna tavainimesel on kerge järgida üksikuid, siis jääb kaloraaž paigale. Kui aga valmistada erinevatest komponentidest toit, siis peab olema teadlikum mida sinna sisse panna ja petmise võimalus suureneb. Muidugi võtab alla kui süüa hommikuks üks greip, lõunaks juurvilja suppi ja õhtuks närida porgandit. Tavaliselt näeb see kirjeldus välja selliselt. Veel tuuakse välja mingi toiduaine rasva põletav efekt. Selline 1000kcal ümber kõikumine alla baasainevahetuse ei ole kaugeltki see mida kaalulangetamine endast kujutama peaks. Need lisakilod on tulnud pika ajaga, võib-olla aastatega, kuid alati tahetakse nendest nädalaga vabaneda. Esmalt peaks endale teadvustama, et midagi ei sünni üleöö ja natuke peab vaeva nägema. Hüüdlausetega tõmmatakse inimesed nagu kalad võrku, "ühe nädalaga 5kg". Reaalsus on see, et sellised dieedid ei õpeta korrektselt toituma, on lühiajalised, kaalulangus lõppeb peale teatud aega, kuna kaloraaž on nii madal, tavalise toitumise juurde tagasi minnes tulevad suure tõenäosusega kilod tagasi. Teise mätta otsast vaadates, et kui tahetakse alla võtta koos füüsilise koormusega, siis sellise energia hulga juures tekib kindlasti väsimus, füüsise langus ja teatud ainete defitsiit. Minu nägemus on, et sellised asjad peaksid käima käsikäes parema enesetunde saavutamisega. Nädal nädala võrra läheb inimene peegli ette rõõmsama ja tugevamana. Dieeti mille aluseks on võetud normaalne makrotoitainete vahekord ning vastavalt vajadusele kaloraaž kas plussis või miinuses.

Mees ilmub jälle üle pika aja välja, on kuri kõigi peale ja kaob siis jälle nagu siilipoiss udusse tagasi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ega Mikult viimasel ajal sisukaid trennisisestusi ei tule ja mis tuleb on selline sügav elufilosoofia nagu Otsuse-taadil... :D Mikk ei ole sa nii vana veel, et heietada, sinu paremad päevad on alles ees... :D . Loodame, et ka sisestuselte tuleb mingi regulaarsus sisse nagu ka trennidele, muide kuidas Jõuluturniiriks valmistumine edeneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka ja jälle kohtun küsimustega, et kas see dieet või treeningkava on hea. Mõlemas kategoorias on üüratu valik. Näiteid on igasuguseid, hiljuti küsiti just mida arvata vitamiini-valgu ja maasika-kartuli dieedist. Mõeldakse igasuguseid asju välja, et müüa sellega mingit spetsiifilist toodet või reklaamida imedieediga ennast. Internetis võtab selline levimine kolossaalsemad mõõtmed, kuna inimesed kes tegelikult ei oma vastavaid teadmisi teevad soovitusi. Ning teised loevad ja näevad positiivset tagasisidet. Hoogu annab veel juurde müüvalt kirjutatud artikkel. Läbiv joon sellistel dieetidel on madal kaloraaž ja toiduvalikus on üksikud toiduained. Kuna tavainimesel on kerge järgida üksikuid, siis jääb kaloraaž paigale. Kui aga valmistada erinevatest komponentidest toit, siis peab olema teadlikum mida sinna sisse panna ja petmise võimalus suureneb. Muidugi võtab alla kui süüa hommikuks üks greip, lõunaks juurvilja suppi ja õhtuks närida porgandit. Tavaliselt näeb see kirjeldus välja selliselt. Veel tuuakse välja mingi toiduaine rasva põletav efekt. Selline 1000kcal ümber kõikumine alla baasainevahetuse ei ole kaugeltki see mida kaalulangetamine endast kujutama peaks. Need lisakilod on tulnud pika ajaga, võib-olla aastatega, kuid alati tahetakse nendest nädalaga vabaneda. Esmalt peaks endale teadvustama, et midagi ei sünni üleöö ja natuke peab vaeva nägema. Hüüdlausetega tõmmatakse inimesed nagu kalad võrku, "ühe nädalaga 5kg". Reaalsus on see, et sellised dieedid ei õpeta korrektselt toituma, on lühiajalised, kaalulangus lõppeb peale teatud aega, kuna kaloraaž on nii madal, tavalise toitumise juurde tagasi minnes tulevad suure tõenäosusega kilod tagasi. Teise mätta otsast vaadates, et kui tahetakse alla võtta koos füüsilise koormusega, siis sellise energia hulga juures tekib kindlasti väsimus, füüsise langus ja teatud ainete defitsiit. Minu nägemus on, et sellised asjad peaksid käima käsikäes parema enesetunde saavutamisega. Nädal nädala võrra läheb inimene peegli ette rõõmsama ja tugevamana. Dieeti mille aluseks on võetud normaalne makrotoitainete vahekord ning vastavalt vajadusele kaloraaž kas plussis või miinuses.

Väga hea Mikk!!

Selle teksti võiks tervisekaitseametisse saata ning lasta kõikidele naiste foorumites tõstatatud toitumisküsimustele jt veidratele dieediartiklitele kohustuslikus korras juurde lisada. Poleks paha mõte vist.

Parimad palad:

http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/13-paevane-dieet.html

http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/10-paevane-dieet.html

http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/vanaema-dieet.html

http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/jussi-soovitatud-15-paevane-dieet.html

http://www.kirss.net/index.php/lugemist/dieediklubi/dieedid-igale-maitsele/item/2553-kapsasupidieet-6-kilogrammi-lihtsalt-alla

nutke või naerge...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.detsember olete kõik oodatud Mikule ja Raigole kaasa elama Honda spordikuulsuste jõuluturniirile.

188183_102348413270032_1485963749_n.jpg

Mikk on osalenud ka varem, aastal 2010 Raplas.

Ott viis jällegi üritust läbi

joul_026.jpg

Nagu kala vees..peaaegu

normal_DSC_6601%20%28Large%29.JPG

Wattbike

joul_053.jpg

Kaal võttis muigama...

joul_090.jpg

Pärast võistlusi ilmselgelt hea söögi peal olnud - õllekastide hoidmise ta siiski võitis

joul_081.jpg

joul_091.jpg

Kuidas kellelgi rippuda on.. :P

joul_127.jpg

joul_128.jpg

2010 osalejad

joul_140.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vähemalt minu häält kuuled sa kindlasti pealtvaatajate seas ennast ergutamas:-)

Kurja, oleks eile rohkem netti sattunud, oleksin ka kampa löönud... <_<

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fännklubi möllab, esimene ala joonejooks on läbi. Meie poisid jooksid kolmanda koha välja kokkuvõttes, oma vahetuse võitsid. Lippavad küll need suured jalad;)

I Pallurid 38,5 s

II Ujujad 39,5 s

III Raskejõustik 39,81 s

Järgmine ala minigolf.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joonejooks peakski olema raskejõustiklastele väga jõukohane kuna lühike maa joosta. 30m sprindis ei tohiks raskejõustiklastele vastaseid olla isegi kergejõustiklaste seas. Tean, et Elar Kraav jooksis 30m 3 sekundiga, botastega ja ilma jooksutehnikata. :)

Oleks Mikk ja Raigo esimese vahetuse paika saanud, oleks v-o isegi I-II koht :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskejõustiklased said minigolfis 22 lööki, esimese vahetuse parim tulemus, nüüd alustas teine ring võistlejatega. Läbiti neli rada!

Pallurid on teises vahetuses ja esimesel rajal tegid mõlemad hole-in-one'i! :D Teisel rajal aga nii hästi enam ei lähe..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×