Jump to content
Laura Reisalu

Laura "Rosin" Reisalu TEAM OLIMP

Recommended Posts

Hei!

post-4312-1283623469_thumb.png

Siin on siis munupoolne blogi. Nimetan seda blogi uueks alguseks. Vahepeal ei olnud enam üldse motivatsiooni. Nüüd siis septembris kõik uus. Kusagil juulikuust sai taas hakatud treenima plaanipäraselt ja Indrek Otsusega tõsisemalt maha istutud.

Minu senised saavutused:

- 3x Eesti meister BodyFitnessis kategooria-163cm (aastatel 2007, 2008, 2009)

- Eesti Karikavõistluste BodyFitnessi absoluutne karikavõitja 2008

- Maailma Meistrivõistlustel 2008 poolfinalist 14.koht BodyFitnessis -158cm

- Maailma Karikavõistlustel 2008 finalist, 6.koht BodyFitnessis -163cm

Santa Susanna - MM 2008

post-4312-1283621646_thumb.jpg

Eesmärk: Plaan taas võistelda 2011a. sügis. Tahaks näha arengut ja et treeningud ning dieet läheks plaanipäraselt.

Hetkel - plaan hoida kaalu vahemikus 48 - 49 kg. Hetkel nädala keskmine ka nii on olnud.

Vanus: 28

Pikkus: 152 cm vahel isegi mõõdetakse 151cm

Treeningud ja treeningplaan:

Kava on jaotatud mul 3eks.

- Selg, jala tagaosa, triitseps

- Õlg, biitseps, rind,

- Jala esiosa ja säär

Põhirõhk on hetkel õlal ja seljal. Jala esiosa treening on kord nädalas, teised vahelduvad. Treenin hektkel jõusaalis 4 korda nädalas. Kasutan praegu 3 erineva sooritusrežiimiga treeninguid:

- madalad kordused (5-7)

- kõrged kordused (13-15)

- topeltseeriad (8-9/8-9)

Vabadel päevadel on aeroobne treening, kas ratas või ilusa ilmaga väljast rulluisk. Plaan minna ka ujumistrenni.

Toitumine: Põhisüsivesikud mul on hommikune puder. Kuna treenin enne lõunat siis saan süsivesikud peale trenni ka taastusjoogi näol või batooni näol. Hiljem söön juba vähem süsivesikuid ja põhirõhk rohkem valgul ning rasval.

Toidulisandeid : Tänu tootja OLIMP sponsorlusele, kasutan nende tooteid. Hetkel kasutan:

- Bcaa Xplode Powder

- Vita-Min Multiple Sport

- AAKG Extreme (Arginine alpha ketoglutarate) - hetkel kahjuks veel Eestis pole müügil

- batoonid - MATRIX pro 32

- Whey Pro Matrix - hetkel kahjuks veel Eestis pole müügil

Varsti plaanis veel Olimp tooteid kasutusele võtta. Nendest juba lähiajal. Kui tooted saabuvad.

Loodan kajastada siin oma trenne ja toitumist ning kui oskan siis vastata küsimustele ja abistada kõiki treeninjaid ja huvilisi. Samuti kutsun üles treenima ja oma toiduvalikut muutma ning loodan, et postitate siia oma edusammud ning fotojäädvustused. Samuti vajadusel/ huvi korral võtke ühendust ja teeme personaalse treeningu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Laura! Vaadates seda 2008 a pilti, siis "raami" potensiaal on sul vägev, kui oleks ka dieedipidamine lihtsam, aga kõik ei saa elus lihtne olla kui midagi on antud, siis on midagi ka võetud nagu meil kõigil, edu ja kordaminekuid ja jääme ootama edasisi postitusi.

Sa olid ka esimene, kes kutsus inimesi kaasa treenima - ja oma tulemusi siia teemasse jäädvustama. Kindlasti leidub naisi, kellele sa oma sihikindlusega eeskujuks oled, loodame, et nad saavad sinult vajalike näpunäiteid ja lõpuks võidavad kõik sellest projektist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sunul ka blogi, ma arvasin et ainult fasti team seda teeb :D

Thank You, Captain Obvious. :D Rosinal on jah juba varasemast Olimp sponsoriks. Äkitselt FASTi promoma hakata oleks vast sündsusetu. Eesmärk jääb aga samaks: võistlusteks valmistumine ja rahva endaga koos treenima kutsumine. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Thank You, Captain Obvious. :D Rosinal on jah juba varasemast Olimp sponsoriks. Äkitselt FASTi promoma hakata oleks vast sündsusetu. Eesmärk jääb aga samaks: võistlusteks valmistumine ja rahva endaga koos treenima kutsumine. :D

Ise olen endaga väga rahul et kell 8 oma esimest mõtet ei postitanud :unsure:

Yours truly...C. Obvious

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli Laura! Vaadates seda 2008 a pilti, siis "raami" potensiaal on sul vägev, kui oleks ka dieedipidamine lihtsam, aga kõik ei saa elus lihtne olla kui midagi on antud, siis on midagi ka võetud nagu meil kõigil, edu ja kordaminekuid ja jääme ootama edasisi postitusi.

Sa olid ka esimene, kes kutsus inimesi kaasa treenima - ja oma tulemusi siia teemasse jäädvustama. Kindlasti leidub naisi, kellele sa oma sihikindlusega eeskujuks oled, loodame, et nad saavad sinult vajalike näpunäiteid ja lõpuks võidavad kõik sellest projektist.

Tänud sulle Ott heade sõnade eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et minu viimasest sissekandest on möödunud juba mõni aeg.

Trennid sujuvad kenast ja kaalu hoian endiselt vahemikus, mille koos treeneriga plaanisime. Samuti on toiduvalik olnud tervislik ja kasulik. Viimased 3 nädalavahetust on olnud minu jaoks väga kogemusterohked ning möödunud kiiresti.

Mis siis toimus?

post-4312-1288114475_thumb.jpg

8. – 10 oktoober leidis aset Fitness.ee Weekend, kus laupäeval olin messil Fitness.ee boxis ja jagasin nõuandeid. Mul oli suurepärane võimalus kohtuda leedu raskekallase Arvydas Mickusega, kes oli meie boxis toidulisandite brändi Olimp lähetusel. Arvydasega sai vesteldud ka toodetest, mida võiksin Olimp valikust kasutada. Samuti jagas näpunäiteid ja tutvustas uusi tooteid.

Weekendi pühapäeval sain proovida kätt esimest korda hindava kohtuniku rollis. Hindasin Athletic Fitnessi kehavooru. Olen eelnevalt läbinud kohtunike testi, kuid reaalne hindamine oli minu jaoks midagi muud. Tajusin, et nüüd on ju minu hinne konkreetne ja see võib mõjutada tulemust. Testi tehes ei olene sinust ju midagi ja kui ei saa läbi, siis sooritad uuesti ning paremini :D. Sain siiski ärevusest üle ja nautisin nii hindamist, kui ka hommikul toimunud Athletic Fitnessi reeglite koolitust. Mul on siiralt hea meel, et Indrek ja Martin selle maale tõid.

Täpselt nädala hiljem leidis aset XLII Eesti Meistrivõistlused Kulturismis ja Fitnessis 2010 a. ja V Innar Mardo Memoriaal. Ka seal oli vaja mul olla tähelepanelik, kiire ja konkreetne. Sai nimelt oldud koos Ivoga lavakohtunike ametis. Jällegi sain juurde kogemust. Ja mul oli hea meel olla uues rollis. Tundsin, et võistlemiseks ma poleks valmis olnud.

Peale EMV tuli aga asjad pakkida ja suunduda Helsinkisse. Nimelt sõitsin koondisega kaasa Põhjamaade meistrivõistlustele. Reis oli võrratu – õppisin palju ja sain jällegi suure kogemuse võrra rikkamaks. Loomulikult ei jõua ma ära tänada fantastilist koondist. Reisil juhtus nii mõndagi. Saabudes ei saanud me hotelli ja veetsime aega kinos. Sai rahulikult jalgu puhatud ja mis seal salata, natuke ka mugavas kinotoolis magatud. Usun, et võis mõnele päris naljakas vaatepilt olla.

Õhtul enne kaalumist oli kohtunike koosolek, kus sain teada, et pean järgmine päev hindama kõiki meeste kategooriad. Oi, mis tunded mind valdasid. Ma polnud veel selleks ju valmis. See oli nii ootamatu. Käed värisesid ja tundsin, et pean astuma pea ees tulle. Oli ebakindel tunne. Kuid olen õnnelik, et sain selle võimaluse. Õppisin selle päeva jooksul nii palju pisiasju, mille peale muidu poleks tulnudki. Avastasin, et minus on olemas need kohtuniku omadused – tuleb unustada, mis riigist oled ja individuaalsed lemmikud. Kuid kui Imre sai absoluudi võidu ja võttis lipu, oli ikka raske pisaraid tagasi hoida ;)

Vot sellised seiklused siis.

Muideks toidulisandite osas on mul ka uudiseid!!! Nüüd on saadaval kõigis Fitshopides ka minu lemmik aminotoode - Amino 5500. Kasutan seda praegu ka ise ja lisaks loomulikult vitamiinid (Vita-Min), bcaa (Bcaa Xplode).

post-4312-1288114485_thumb.jpg

Täna sain kätte uue paki Olimp tootjalt. Uueks tooteks seekord on mul BCAA mega kaps. Kahjuks seda veel Fitshopis pole aga usun, et lähiajal saabub valikusse.

Üritan siis varsti uuesti kitrjutada oma tegemistest. Pean muidugi vabandama, et pole just suurem kirjutaja tüüp :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rosita sai jah väga vajalikud kohtunikuristsed Põhjamaade meistrivõistlustel - seal aualt öeldes võttis nii mõnigi kategooria endal silme eest kirjuks (ja tekkis tõsiseid raskusi sportlaste järjekorda panemisega), rääkimata siis sellest et oleks pidanud hindama. Lisaks said sa suurepäraselt hakkama kogu reisi organiseerimise ja giidi rolliga Helsinkis. Suured tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rosita sai jah väga vajalikud kohtunikuristsed Põhjamaade meistrivõistlustel - seal aualt öeldes võttis nii mõnigi kategooria endal silme eest kirjuks (ja tekkis tõsiseid raskusi sportlaste järjekorda panemisega), rääkimata siis sellest et oleks pidanud hindama. Lisaks said sa suurepäraselt hakkama kogu reisi organiseerimise ja giidi rolliga Helsinkis. Suured tänud!

Suur tänu sulle Otike ilusate sõnade eest. Olen sulle ja Nataliale ning Arnoldile väga tänulik, et julgustasite mind hindama!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmielamus, puhas toit, advent

Täna alustan filmisoovitusest. Polnud jälle tükk aega kinno jõudnud ning minu voutcher vajas reliseerimist. Otsustasin minna seekord ihuüksi, et nautida filmi 100%. Valisin filmi “Pidurdamatu” , mis on tõestisündinud lool põhinev adrenaliinirikas action-thriller.

Soovitan soojalt minna vaatama, kuid eelnevalt lugeda kindlasti filmikirjeldust. Palju annab juurde, kuid tead, et tegemist on tõestisündinud looga.

Terve saal oli hiirvaikne ja kõik vaatasid suu ammuli. Kahetsen, et pulsivööd peale ei pannud, sest terve filmi aja oli puls mul ikka väga kõrge. Algusest lõpuni oli kananahk peal. Mõni võib öelda, et tiba venitatud aga minu meelest üle tüki aja üks super film. Denzel Washington’i ja Chris Pine’i näitlejatöö on lihtsalt ülihea. Filmi lõppedes oli pingelangus võimas ja rõõmust tahtsid pisarad voolata!

post-4312-1290956843_thumb.jpg

Uudiseid veelgi. Avastasin enda jaoks sellised toidud nagu Superfoodid. Soomes Põhjamaade võistlustel sai ühest loodustoodete poest huvitav segu ostetud ning sealt sai alguse minu huvi. Millega siis tegemist?

Supertoiduained on looduslikult kasvavad toitained, milledel on unikaalseid omadusi, pakkudes isegi terapeutilisi omadusi tervisele. Superfoodidel on olnud jumalik tähendus juba vanasti paljude kultuuride ajaloos. Selliseid toiduaineid on kasutatud ka maksevahendina maakera eri mandritel veel natuke üle saja aasta tagasi.

Ka teaduslikud uuringud ning katsed näitavad, et supertoiduained sisaldavad uskumatuid toitaineid ja aineosi. Suur osa superfoodidest on proteiinide allikad ehk nad sisaldavad meie organismile vajalikke asendamatuid aminohappeid. Paljud neist on ka nö adaptogeenit. See on termin, mis antakse toiduainetele või ürtidele, mis aitavad meie keha adapteeruma keskkonna muutustele, näiteks stressile. Superfoodidele on tüüpiline, et nad imenduvad imehästi ja nad seedivad peaaegu täielikult ilma selliste jääkideta, mis koormaks organismi. Lisaks nende toitainete hulk võib olla kümne või isegi sajakordselt suurem võrreldes funktsionaalsete toiduainetega. Ka superfoodide puhul on oluline jälgida nende kvaliteeti ehk kuidas nad on korjatud, kuivatatud, pakendatud jne. Tähtis on aru saada, et superfoodide omadused tulenevad just sellest, kus kasvuümbruses nad kasvavad ja millises maapinnas taim enda toitained võtab ning sellise ümbruse kopeermine on täiesti võimatu. Ainult nimi ei tee superfoodist superfoodi.

Ostetud segu oli Trailmix ning koosnes sellisest seemnetest ja marjadest: Goji marjad (pärit Hiinast), kanepiseemned (pärit Rumeeniast), mooruspuu marjad (pärit Türgist), inka marjad (pärit Peruust) ja kakaonipsid ehk toor-kakaooa tükid (pärit Peruust). Olin sellest nii vaimustuses, et mõtlesin, kuidas Soomest antud toodet endale uuesti soetada. Aga nagu välk selgest taevast avastasin ka Eestis ühe loodusravipoe, kellel täpselt antud toode olemas. Mu rõõm oli seletamatu. Tookord aga lahkusin poest hoopis uue tootega – Macapulber.

Maca on juurikas, mis kasvab üle 4000 meetri körgusel. Nagu inkad sajandite tagusel ajal, nii kinnitavad Peruu elanikud ja ka läänemaailma uuringud, et Maca juur mõjub üldtoniseerivalt, taastab energiat, tõstab liibidot ja leevendab menopausi järgseid terviseprobleeme ja hormonaalset tasakaalutust.

Rasked tingimused teevad Macast nö.adaptogeense toiduaine ehk ta aitab keha adapteeruda erinevate stressfaktoritega (nii seesmised kui välised). Maca parandadab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust. Maca tugevdab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ning tõstab toonust ehk mõjub kroonilise väsimuse vastu väga hästi.

Maca sisaldab: valke, kiudaineid, süsivesikuid, tärklist, fruktoosi, tanniine, rasvhappeid, alkaloide, makrotoitaineid, kaltsiumit, fosforit, joodi, mikrotoitaineid, magneesiumit, kaaliumit, rauda, räni, naatriumit, vaske, tina, alumiiniumit, tsinki ja vitamiine.

No ei tea aga viimasel ajal on mul tõesti parem olla ning jõuan rohkem.

post-4312-1290956917_thumb.jpg

Kahjuks on tooted väga kallid, kuid väga väga harva saab ikka ennast premeerida. B)

Kui nüüd vahetada teemat, siis on hea meel, et Olimp toodete valik on Fitshopides uuenenud. Müüki jõudsid tooted nagu:

Extreme Speed® Shot,

post-4312-1290957056_thumb.jpg

Chela Mag B6® Forte SHOT ,

post-4312-1290957050_thumb.jpg

2,2kg valgupulber Whey Protein Complex 100

post-4312-1290957062_thumb.jpg

Valgutoote maitsevalik on väga huvitav - kookos, ice coffee, pinacolada. Mulle endale meeldis väga muidugi pinacolada ;)Loodan varsti saada kätte ka oma uue tellimuse. Tahaks katsetada ühte uut valgutoodet, mida ehk ka Eesti turule võiks tuua, kuid sellest siis kui pakk käes.

Rääkides pakist, siis seostub see kohe teemaga Jõulud. Täna on juba esimene advent. Soovin kõigile kaunist jõulude eelset perioodi! Tahaks meelde tuletada, et Jõulud ei ole kommertspüha. Ise üritan igati aidata nõrgemaid. Mulle ei meeldi, et viimasel ajal on Jõuludest saanud nn. saamise ja shoppamise püha. Unustatakse ära kaunid esivanemate traditsioonid. Aga võib-olla mulle lihtsalt näib nii.

post-4312-1290957173_thumb.jpg

Päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ka nende hinnakirju. Müstika!

Meie oma astelpaju ja metsamustikas on kindlalt alaväärtustatud. Siia võib veel lisada igatsugu taimed nagu üheksavägine, raudrohi, võilill, aasristik jne, jne.

Meil enestel on SIIN veel nii palju avastada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Filmielamus, puhas toit, advent

Unustatakse ära kaunid esivanemate traditsioonid. Aga võib-olla mulle lihtsalt näib nii.

Päikest!

Tol ajal lihtsalt ei olnud Prismasid, Rimisid, Selvereid, Maximasid, rääkimata Stockmannist. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kultuurmarjade seas on superfoode eesti oma asju - mustsõstar, aroonia, kultuurpihlakas jne...

Kindlasti.... Selle pärast ma kirjutasingi, et avastamisrõõme jagub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kultuurmarjade seas on superfoode eesti oma asju - mustsõstar, aroonia, kultuurpihlakas jne...

Fitness.ee-s on kuskil üks lugu üleval mitmesugustest taimedest, nii kohalikest kui kaugemalkasvavatest. Alakasutatud ressurss tõesti, eriti kui enamvähem kõiki (muid) on saadaval.

The perfect superfood is here! http://www.t-nation.com/productInfo.do?id=1900223

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kultuurmarjade seas on superfoode eesti oma asju - mustsõstar, aroonia, kultuurpihlakas jne...

Tänu sulle googeldasin uuesti musta arooniat. Minu ettekujutuses oli see mari alati kui vererõhu alandaja ja mul on pigem madal.

Väga viis...norm. vererõhk jääb ikkagi norm. vererõhuks, kuid toitainete sisaldus on aukartustäratav.

Naljakas lugu oli mul ka aasristikuga... no linnavurle maal... Otsin salatimaterjali mööda küla, endal kasvab aasristik, mis mühiseb, ümber maja. Inimesed on täiega veidrad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pisike mina ja minu asendamatud ...

post-4312-1295281402_thumb.jpg

Tervitus kallid sõbrad. Vaatasin, et taas on aeg märkamatu kiirusega möödunud. Heh, ligi poolteist kuud pole jõudnud blogida. Mis siis vahepeal toimunud? Oh päris palju :rolleyes: Alustan sealt, kus viimati lõpetasin:)

Pühad möödas ja peod peetud. Meeleolukas ja täis nalja ning jämmi hommikuni oli loomulikult Fitness.ee pidu. Nädala pärast sai jõuld tänu kallile õele-Geretale maal veedetud. Seekord jäävad Jõulud meelde rohke lume ja seiklusrikka maalesõiduga. Ma ei ole vist iial nii palju autos pabistanud kui siis...

Aastavahetus kahjuks seekord nii meeleolukas polnud, sest õhtu veetsin voodis palavikku ravides. Aga nagu öeldakse kõik, mis ei tapa teeb ju tugevaks :rolleyes: Äkki siis 2011 on tugev ja edukas? <_<

Kui rääkida 2011 aastast siis jah - elan hetkel trenni tähe all ja annan endast kõik, et kodutöö oleks oktoobriks tehtud. Viimase 4 kuuga on muutunud minu toitumisharjumused päris palju. Olen leidnud hetkel ka enda jaoks sobivaima treeningrütmi ning kellaajad. Kusjuures olen enda juures tähele pannud, et kui ma ei sea konkreetseid lühikesi eesmärke ja kellaaegu, siis ei edene asjad nii nagu sooviks.

Toitumise poole pealt – olen lõpuks leidnud toiduained, mis ei tekita allergiaid ja sobivad minu seedimisele. Kui arvate, et olen mingeid kalleid teste teinud, siis eksite. Eks ikka ise katsetades, palju infot raamatutest ja tarkade inimeste käest ammutades jne. Päris kaua võttis mul aega enda leidmiseks ja see on alles algus. Tööd on palju ees ja katsetusi ning ideid veel palju-palju. Tunnen praegu, et aasta tagasi tehtud võistluspausi otsus oli õige. Kas see nüüd vormi tegemise poole pealt õige on näitab aeg.

Ma ei tea kuidas teil aga minul on märkamatult tekkinud asendamatud aksessuaarid ja toidulisandid. Viimasel ajal ei oska ma ilma mp3 mängijata trenni teha.

post-4312-1295281417_thumb.jpg

Nii mõnus on panna klapid pähe ja olla omas väikeses trennimaailmas. Kuulad muusikat ja rassid trenni teha. Muidugi mängib Sparta saalis ka muusika ja pole hullu kui mpkas maha jääb aga trenn ei ole siis päris see. Asendamatu on mp3 välitreeningutel - nii ratta kui rullikate trennis. Vahel olen nii omas maailmas, et avastan ennast kaasa laulmast. Õnneks õues ma inimestega kokku ei puutu. Hihii, päris naljakas oleks kui ma jõusaalis laulaks. Mõni vaataks, et olen juba täitsa „metsa poole“:angry: .

Toidulisanditest on mu meelest täiesti asendamatud Amino5500 ning Bcaa Xplode. Vähemalt minu lemmikute nimekirjas on nad täiesti. Üheks uueks lemmikuks on mul valgutoode Strong Protein . Kahjuks seda veel Eestis ei müüda, kuid loodan, et õige pea ka Fitshopi jõuab. Tegemist on nagu tootja Olimp ütleb:“The highest level of knowhow in protein supplementation“ tootega. Toode on eelkõige välja töötatud harrastajatele ja sportlastele, kelle põhitreeningud toimuvad jõusaalis. Toote sisaldus on paljulubav – aminohapped, vitamiinid, kuue kõrgeima kvaliteediga proteiinidesegu: kaseiin, kontsentraat, isolaat, ja hüdrolüüsitu vadaku valk, munavalge albumiin ja glutamiini peptiidid jne. Hetkel kasutan shokolaadi maitselist toodet. Minu meelest väga ok maitse. Just selline mahe ja mitte pealetükkiv:) nin eriti nämma on ta vahepalana kui segan keefiriga.

Vedelike poole pealt on minu lemmikuks saanud vesi. Kui aus olla siis endalegi üllatus. Ma pole iial vett nii armastanud juua nagu praegu. Aastaid oli minu joogiks igapäevaselt kohvi ja coca-cola zero. Fitness.ee foorumis on viimase kohta isegi teema tekitatud.

Jah- ise ka ei suuda uskuda, et päevas 2liitrit seda jõin ja mõnel päeval isegi rohkem. Olin ikka täiseti sõltuvuses sellest. Igal pool oli mul pudel varuks- 1 tööl, 1 oli autos ja üks oli kodus. Ühel päeal lihtsalt enam ei joonud ja pole siiani isutanud (nüüdseks juba vist 4 kuud).

Usun, et mu keha tänab mind selle ostuse eest ja põhaliku vitamiinide (Vita-Min) kuuri eest.

Ah jaa natuke teile võrdlust ka kui väike ma siis olen :huh: Nüüd ei pea ma enam maksma reisimise eest, lihtsalt poen kerra ja seebitan ennast mõnega kaasa...

post-4312-1295281389_thumb.jpg

Lõpetuseks kõigile edukat 2011aastat!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei. Taas on mõni aeg möödas minu blogimisest. Vahepeal on toimunud nii mõndagi. Kõigepealt kõigile (juba mõnda aega kestnud) kaunist jänese aastat! Minul algas ta ehtsa lõvilakk – küüliku külastusega.

post-4312-1297785992_thumb.jpg

Armusin ja kiindusin pisikesse nii, et nüüd plaanis endale ka soetada. Uisapäisa ostma ma nüüd ei torma, sest tegemist on siiski ju elusoleniga ja enne paljude asjadega vaja kurssi viia. Usun, et kevadel - aga eks aeg näta, millal lemmiklooma omanikuks saan.

Kriban siis natuke trennist. Kõik on toimunud siiani plaanipäraselt. Nimelt 14 nädalat sai kõik trennid kriipsu pealt tehtud. Nädala lõikes kokku ca 9 -9,5 tundi. Tegin nii saali kui aeroobset trenni. Tunne oli hea ja seega ei teinud kergemaid nädalaid. Kui nüüd uskuda regulaarseid uuringute tulemusi, siis selle ajaga kaotasin rasva 934g ja lihast sain juurde 458g. Kaal iseenesest muutus 900g.

Ja ma ei ole dieedil ;) , kuid ei söö ka üle ega tee eraldi laadimisi.

Kuid elus tuleb ette ootamatuid üllatusi ja nii juhtuski eelmine esmaspäev mulle ootamatu üllatus, millest ma kirjutama ei hakka (liiga isiklik). Sellest tulenevalt sai tehtud treeneriga lühike muudatus. 2 nädalt kerged trennid ja kolmas nädal plaanis üldse Tallinnast välja - saali vist jõuan minimaalselt. Heh aga eks ka siis on aktiivsed toimingud plaanis, kuid natuke teise nurga alt ;)

Täna sai taas mõnus trenn tehtud. Kavas oli õlg, rind ja biitseps. Vahelduse mõttes tegin kardinaalselt teisi harjutusi kui muidu. Oli lihtsalt selline tahtmine katsetada ja kuhugi kella järgi ka täna tormama ei pidanud ;) Lisaks nägin saalis 2 klienti, kes veel uusi ideid mulle andsid. Tavaliselt satun saali hommikul enne tööd, kuid vabal päeval lõuna ajal ja hea on näha siis tuttavaid kangiga rassimas. Tänud poisid, kui peaksite mu blogi lugema!

Kui nüüd teemat vahetada ja toidulisanditesse sukelduda, siis siiani üks lemmikuid valke on Olimp tootja Mega Strong Protein.

post-4312-1297786004_thumb.png

Eriti super on ta koos keefiriga enne magama minekut. Kuid üldiselt kasutan siiski trennijärgse joogina. Üleelmises blogis natukene mainisin koostist. Lisan siia tänu Kirbu tõlkele veel natukene infot:

Tegemist siis 6 kõrgkvaliteedilisel valguallikaga - mitsellaarne kaseiin, vadakukontsentraat, -isolaat ja -hüdrolüsaat, munavalge albumiin ja glutamiinpeptiit. Kõik see on täiustatud farmakoloogilise puhtusega L-glutamiini lisamisega, mis juba sekunditega peale tarbimist püstitab ideaalse kaitse lihasstruktuuride katabolismi vastu. See võimaldab vadakuvalgu hüdrolüsaadist saadud aminohapete assimilatsiooniprotsesside käivitumist, mis leiab aset juba 30 minutit peale tarbimist. Sellele järgneb pea koheselt vadakukontsentraadi ja –isolaadi, aminohapete imendumine, mis põhjustavad võimsa plahvatusliku aminohapete tõusu vereinges, tagades jätkuva anabolismi selle kõrgeimal tasemel. 90 minutit pärast Mega Strong Protein™'i tarbimist toidetakse aminohapete voolu kõrgeima kvaliteediga munavalge albumiini, glutamiin peptiidi ja eksklusiivse mitsellaarse kaseiini seedimise alustamise teel. Need kolm täpselt valitud valguallikat omavad väga pikka seedimisaega, mis mitsellaarse kaseiini puhul on üle 5 tunni. See teeb neist suurepärased anaboolsed abilised, millel on tugevad antikataboolsed omadused. Need tagavad kõige väärtuslikemate aminohapete(sh L-Glutamiini) kõrge taseme veres sel ajal, kui kõik teised valguallikad on juba imendunud.

Teise tootena tahaks tutvustada Amino 9000 kapsleid. Kahjuks veel meil müügis pole, kuid ehk lähiajal (hetkel on Fitshopis müügil Amino 5500 kapslid).

post-4312-1297786013_thumb.png

Nimelt viimase saadetisega saabus mulle siis uus aminokapslite toode. Ta on eriti soovitatav neile, kes püüdlevad lihasmassi ja jõu kiire kasvu poole. Näiteks proffesionaalsetele sportlastele (jõutõstjad, kulturistid ) kuid ka tervisesportlastele. See on suurepärane taastavate valkude allikas jõu-, kestvus- ja kahevõitlusaladele, nii võistluseelsel dieediperioodil kui ka ettevalmistava perioodi jooksul. Koostises on põhilisteks valguallikateks kaks parimat loomse valgu allikat: vadakuvalgu ja kanavalgu ensümaatiline hüdrolüsaat. Kanavalgu kasutamine suurendab ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS®´is glütsiini taset üle kuue, L-arginiini kaks, L-proliini 1,8 ja L-alaniini taset 1,4 korda. Toote tutvustus kõlab küll ktsuvalt. Plaanin siis võtma hakata märtsist kui tagasi Tallinnas ja oma kodusaalis Spartas.

Ah jaa eile oli ju Valentinipäev. Mitte ainult sõbrapäev ponud tähtis, vaid ka sünnipäev. Ei ei mitte minu sünnipäev – sinna veel aega aga hoopis Fitshop Sparta. Poeke sai 2 aastaseks. Pakkusime klientidele torti ja hinnaüllatusi. Loodetavasti muutsime ka selle näol Sõbrapäeva lõbusamaks. Kohal olid kõik Fitshopiga setud – omanikud, töötajad, kujundaja, sõbrad ja kliendid. Kahju ainult, et Gerbelit ei onud.. Mõni pilt ka

post-4312-1297786023_thumb.jpgpost-4312-1297786030_thumb.jpg

post-4312-1297786037_thumb.jpg

Heh järgmine tähtpäev polegi ju kaugel – 8. märts – naistepäev ja vastlapäev ühel päeval. Näis mis siis toimuma hakkab :P

Päikest ja rõõmu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkus

post-4312-1299155877_thumb.jpg

Viimases blogis kirjutasin, et ees ootab kergem treeninguperiood ja puhkus Tallinnast välja. Nii saigi käidud Saaremaal Go Spas.

post-4312-1299155927_thumb.jpg Puhkus oli küll lühike aga hea seegi. Pean mainima, et ma ei ole kunagi spas käinud. Selle 2 päevaga tundus „ elu taas nagu lill“! Üritasin võtta maksimumi. Läksin kohale liinibussiga ja auto jäi koju. Samuti sai välja lülitatud telefon ning koju jäetud arvuti. Kaasas mp3 – uue playlistiga ning hea raamat. Minu puhkuse muutis super kauniks ilmataat.

post-4312-1299155958_thumb.jpg Lihtsalt fantastiline – lumi ja kaunis päike.

Spa oli super.

post-4312-1299155981_thumb.jpg

Nautisin hoolitsusi, head sauna. Muideks lounge’s pakutakse seal väga maitsvat inveri-õuna teed. ;)

Kiidusõnu jätkub mul tõesti nii hoolitsustele kui teenindusele. Tundsin end nagu „kuningakass“. Kui finants oleks lubanud, siis kindlasti oleksin rõõmuga pikendanud oma sealviibimist. Nüüd ma saan aru, miks paljudel tuttavatel traditsiooniks kord aastas seal käia on:) Tuleb lihtsalt võtta meie kiires ühiskonnas hetk enda jaoks ja poputada. Soovitan kõigile seda kohta soojalt.

Nüüd olen taas treenimas. Olen see nädal paar trenni juba teinud ja tunne on mõnus!! Tundub, et olen õigel teel, sest mõõtmistulemused näitavad isegi peale seda puhkust rasva% langust ning kaalulangust rasva arvelt. Samal ajal ka lihaskavu ;) Tahaks loota, et nii jätkuks. Menüüs on ikka palju juurvilju ja rohelist, marju, mesi, liha, keefir. Loomulikult pähklid ja palju palju vett. Minu lemmikuks on saanud viimasel ajal jook, mida joon vahel enne magamaminekut. Ise kutsun seda - Head-ööd Shake. Retsept ilmub ka selle nädala Fitness.ee uudiskirjas. Ega midagi keerulist ta pole aga uni on mul sügavam küll!

post-4312-1299156025_thumb.jpg

Sega lusikaga klaasis komponendid kokku ja naudi!

klaas keefiri,

natuke metsapähkleid (parem kui purustatud, mina kasutan terveid),

Olimp tootja BcaaXplode pulbrit 1 ports (10g)

Tulles siit kohe Olimp tootja juurde, siis kõik kes plaanivad kevadel minna Essenis toimuvale Fibo Power 2011 messile astuge nende esitluskeskusest läbi. Hall nr.11 ja C26. Jagatakse toodete sampleid ning kohal Olimp reklaamnäod. Tegevust juba seal leidub, sest plaanis palju üllatusi ja võistlusi.

Üllatusi on aga ka siin Eestis, sest müüki saabus nende kõige uuem rasvapõletaja Thermo Stim.

Toode on rikas põhjalikult uuritud termogeneesi stimulaatorite poolest, mis pärinevad tippkvaliteediga taime ekstraktidest, mida iseloomustavad kõrgeim aktiivsete toimeainete ja vitamiinide sisaldus, mis on hädavajalikud rasvade põletusel.

post-4312-1299156050_thumb.jpg

2 kapslit (optimaalne päevane kogus) katab:-C vitamiini vajaduse-B6 vitamiini vajaduseSisaldab kofeiini, mis võrdus kahe tassi kohvi kofeiinisisaldusega!700mg THERMOCORE MTRXTM - täiustatud thermogeenilist toimeainet

Päevas võib võtta 1-3 kapslit

Eriti sobilik neile, kes üritavad rannavormi saada :D

Ah jaa proovisin siis vahepeal ise leiba küpsetada. No pealt oli küll kena aga ei maitsenud kohe üldse. Esimene sats läks mul siis nässu. Hetkel pole uuesti mahti olnud proovida. Pealegi olen avastnud enda jaoks super toote – Rukkileib kanepiseemnetega. post-4312-1299156096_thumb.jpg

Tegemist pärmivaba leivaga ja koostis on mõnus täistera rukkijahu 59%, rukkijahu 31%, vesi, juuretis, kanepiseemned 8%, meresool. Leidsin leiva Looduspere poest. Olen ka väga tänulik neile, et nad mulle vastu tulid ja tellisid eraldi. Suur tänu, kui peaksite seda blogi lugema.

Uh aga nüüd lippan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×