Jump to content
Rebane

Wish List

Recommended Posts

Mina soovin, et Fitness.ee (või vähemalt foorum) optimeeritaks ka nutitelefoni peal mugavalt loetavaks. Kasutan tihti telefoni foorumi lugemiseks, kuid praegu on see küllaltki ebamugav.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks tulla teema, kus oleks nädala või kuu võistlus teatud harjutuses.

Näiteks 60kg kükk korduste peale.

Võistlus kestaks kas siis nädal, 2 nädalat või kuu.

Võistleja peab enda tehtud katsest postitama video foorumi teemasse. Katseid võib olla ükskõik, kui palju kuu vältel.

Võistleja, kes tegi kõige rohkem kordusi on võitja. Järgmise harjutuse ütleks eelmise võistluse võitja.

Mõtlesin veel, et võiks nii olla, et üks võitja ei saa 2x järjest võita, sest ta saab valida harjutuse, kus ta kõige tugevam. Samas selle võib ära ka jätta.

Harjutusteks ei tohiks olla maximum raskuse peale, vaid hoidmiseid, aja peale või korduste peale.

Näiteks 10minutiga mitu lõuatõmmet, kätekõverdusi, kükke jne jõuab teha.

Igasugused staatilised hoidmised - planking, seljaga seina vastas kükk, 20kg ees hoidmine jne.

Naised ja mehed oleks siis eraldi.

Eks seda ideed annab veel paremaks teha.

Tooks foorumisse ka kerge võistluse,et minu arust oleks see väga huvitav ja hea vaheldus.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovin, et Fitness.ee (või vähemalt foorum) optimeeritaks ka nutitelefoni peal mugavalt loetavaks. Kasutan tihti telefoni foorumi lugemiseks, kuid praegu on see küllaltki ebamugav.

Sama siin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks tulla teema, kus oleks nädala või kuu võistlus teatud harjutuses.

Näiteks 60kg kükk korduste peale.

Võistlus kestaks kas siis nädal, 2 nädalat või kuu.

Võistleja peab enda tehtud katsest postitama video foorumi teemasse. Katseid võib olla ükskõik, kui palju kuu vältel.

Võistleja, kes tegi kõige rohkem kordusi on võitja. Järgmise harjutuse ütleks eelmise võistluse võitja.

Mõtlesin veel, et võiks nii olla, et üks võitja ei saa 2x järjest võita, sest ta saab valida harjutuse, kus ta kõige tugevam. Samas selle võib ära ka jätta.

Harjutusteks ei tohiks olla maximum raskuse peale, vaid hoidmiseid, aja peale või korduste peale.

Näiteks 10minutiga mitu lõuatõmmet, kätekõverdusi, kükke jne jõuab teha.

Igasugused staatilised hoidmised - planking, seljaga seina vastas kükk, 20kg ees hoidmine jne.

Naised ja mehed oleks siis eraldi.

Eks seda ideed annab veel paremaks teha.

Tooks foorumisse ka kerge võistluse,et minu arust oleks see väga huvitav ja hea vaheldus.

Aga miks mitte, tee ots lahti! :)

Pakun, et kuu aega oleks reaalsem verstapost.

Ehk mõtleme ka mingid auhinnad välja. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kasutan mobiilis Chrome ja siis on täitsa mugav mobiiliversioon olemas küll.

Aga võiks olla lisaks ka nupud, millega saaks hüpata teema esimele/viimasele lehele. Vahel pealehelt mingile teemale minnes suunab esimesele lehele või kuhugi keskele, siis on väga tüütu lõppu saada.

post-20384-0-46805800-1385456896_thumb.p

NIng mobiiliversioonis võiks olla vastamisel ka võimalus pilte lisada. Hetkel seda nagu ei paista olevat, tavaversiooniga mobiilist üles laadida on päris ebamugav.

post-20384-0-43679700-1385456875_thumb.p

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kykk jms peaks olema kehakaaluga mingis seoses - koigile yks kaal ei tundu eriti vordne. Meil saalis tehti naiteks 0,5 kehakaalust - kykid ja surumised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kykk jms peaks olema kehakaaluga mingis seoses - koigile yks kaal ei tundu eriti vordne. Meil saalis tehti naiteks 0,5 kehakaalust - kykid ja surumised.

Eks sa hakka tõestama foorumi kaudu palju kaal on :)

Sügavuse puhul saab muidugi nii teha, et on kohtunike paneel: 3 kohtunikku (Fitness.ee töötajad), kes vaatavad videod ära ja panevad enda poolt ära loetud kordused. Sama nagu kunagi kätekõverduste võistlusel oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kykk jms peaks olema kehakaaluga mingis seoses - koigile yks kaal ei tundu eriti vordne. Meil saalis tehti naiteks 0,5 kehakaalust - kykid ja surumised.

Noh, et minu jaoks on umbes sama müstiline tegelane wilksi punktid (või erinevates kohtades siis misiganes arvutusvalem, neid on päris palju olnud läbi aegade). Et kuidas saab sul olla erinevate kaalude jaoks mingi müütiline ja müstiline konstant, millega korrutades suudad sa panna erinevates kaalukategooriates võistlevad inimesed paremusjärjestusse. Et kui see number ei muutu läbi aegade, kuidas saab see olla näiteks piisavalt adekvaatne vaadates tulevikku. Kuskil hakkab mingi kategooria domineerima ja siis teistel nagu polegi mõtet üldarvestuses kaasa lüüa. Kui jälle korrigeerid seda, milles on siis see võistleja süüdi, et ta seal kaalus on. Või kui see muutub koguaeg, kuidas suudad sa hinnata selle objektiivsust. Et näe, seal kategoorias saavad mehed liiga palju punkte - muudame tiba numbreid. Mingi kategooria olematu osavõtt (või eriti kehvad tulemused) lööksid ka sellisel juhul süsteemi peapeale. Selle teema kohta on erinevates jõumeeste foorumis olnud pääääris palju juttu ja infot ning pea kõigil osapooltel on (minu arvates) väga head argumendid ja näited võtta. Ma ei tea, kas meie foorumis on üldse antud teemat eriti süviti arutletud. Aga samas, eks igal alal on omad reeglid, võistlejaid on vaja kuidagi reastada ja siiamaani on asjad toiminud nagu normaalselt.

Et kui mingi koefitsent välja mõelda Fitness.ee mängu jaoks, (tahaks probleemi ennetada) siis küll neid virisejaid ka välja ilmub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennast kaasaloomine ei huvita, aga miks mitte 0,5 ehk pool oma kehakaalust ja korduste arvu peale. Kuna tegu pole mingi tippvoistlusega, siis ma arvan, et pilt kaalunumbrist sobib ja jaab kasutaja enda sydametunnistusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks tulla teema, kus oleks nädala või kuu võistlus teatud harjutuses.

Näiteks 60kg kükk korduste peale.

Võistlus kestaks kas siis nädal, 2 nädalat või kuu.

Võistleja peab enda tehtud katsest postitama video foorumi teemasse. Katseid võib olla ükskõik, kui palju kuu vältel.

Võistleja, kes tegi kõige rohkem kordusi on võitja. Järgmise harjutuse ütleks eelmise võistluse võitja.

Mõtlesin veel, et võiks nii olla, et üks võitja ei saa 2x järjest võita, sest ta saab valida harjutuse, kus ta kõige tugevam. Samas selle võib ära ka jätta.

Harjutusteks ei tohiks olla maximum raskuse peale, vaid hoidmiseid, aja peale või korduste peale.

Näiteks 10minutiga mitu lõuatõmmet, kätekõverdusi, kükke jne jõuab teha.

Igasugused staatilised hoidmised - planking, seljaga seina vastas kükk, 20kg ees hoidmine jne.

Naised ja mehed oleks siis eraldi.

Eks seda ideed annab veel paremaks teha.

Tooks foorumisse ka kerge võistluse,et minu arust oleks see väga huvitav ja hea vaheldus.

Ennast ka kaasalöömine ei huvita,aga lihtsalt mainiks,et igasugu "keharaskusega" harjutustel nagu kätekõverdused,lõuatõmbed jne läheks hindamine liiga keeruliseks,sest inimeste kaal on erinev.Pigem jah juba 0,5 keharaskusega erinevad kükid,surumised korduste peale vms.Mingi selline variant,kus raskust saab reguleerida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×