Jump to content
Rebane

Wish List

Recommended Posts

Teame, et aktuaalne teema on keemia, millest ei sa üle ega ümber!!!

Võiks olla selline kategooria nagu KEEMIA, kus siis kirjutaks steroididest jne :blink:

Edited by Deegan

Teame, et aktuaalne teema on keemia, millest ei sa üle ega ümber!!!

Võiks olla selline kategooria nagu KEEMIA, kus siis kirjutaks steroididest jne

Teame ka seda, et igaüks kes soovib keemia teemal rääkida (või siis isegi JULGEB seda teha), saab siit banni.. või vähemalt postitamiskeelu/piirangu.

Ning sellest teemast saab vabalt NII üle kui ka ümber. Amazon.ee propageerib siiski eelkõige puhast dopinguvaba sporti ning seega peaks keemikud (või inimesed, kellel kange isu sellisest teemast rääkida) otsima endale muu koha, kus oma 'tarkusi' ja 'soovitusi' kirja panna.

Nii et taotlus uue foorumi tekkimiseks nimega KEEMIA on.. TAGASI LÜKATUD!!!

Selge lihtsalt pakusin :blink:

Ega ennast sellised asjad ei tõmba, eelistan puhtalt ja tervislikult :)

AGa lihtsalt on palju inimesi kes sellest tahavad palju teada ja kes mõtlematult proovivad ja oma edaspidise tervise ****** keeravad :)

ei sa ka aru :S

Ega selle pärast kinni veel panda kui keemiast rääkida.. Ega seal rekaalmi ei tehate et kasutage keemiat...

Milleks siis need artiklidgi siin amazonis steroididest on.. kustutate need ka äkki ära :blink:

Soovida võib kõike, kuid ega see ei tähenda, et kõike veel saab.

Olen oma sõna öelnud asjale ja nii se ka jääb - igasugu keemia soovitus/nõustamis foorumit me ei toeta ega ka üles ei pane.

Keegi peab kunn ju olema - kui ka foorumis valitseks demokraatia, oleks mingi tark onu juba ammu tulnud ja kõik sõnumid ära kustutand. Kui viitsite ennast õigustada/põhjendada andke aga tuld, aga tehke seda erasõnumite näol (kuigi kahtlen, et sellest mingi kasu on).

Tänud

ei sa ka aru :S

Ega selle pärast kinni veel panda kui keemiast rääkida.. Ega seal rekaalmi ei tehate et kasutage keemiat...

Milleks siis need artiklidgi siin amazonis steroididest on.. kustutate need ka äkki ära :D

bodybuilding.ee's saab keemiast rääkida, seal kohe selle jaoks oma foorum. endale küll ei meeldiks, kui siin hakatakse mingi steroidijutu ajama.

Kas saaks Amazone RATE-ga teha selliset asja, et tegelaste vanusele, kes seal üleval, lisanduks iga aasta +1 ?

Mulle tundub, et hetkel neil seal vanus aastatega ei muutu :D

Kui kallid inimesed arvavad, et siin on AINULT tühjad postitused siis eksite.

Viskan ka vahel mina pilgu peale ning vaatan, mida võiks teha ning mida mitte.

Ja herr taks just võitis endale... moderaatorid nädalaks kukile. Palju õnne kõigile võitjatele!

Selline asi võiks olla: kasutaja sugu. Postituste lugemisel võib vahel segadusi tekkida. Kasutaja avatari all võiks olla siis vastav märk (rõngas ja nool või rõngas ja rist). ;)

Selline asi võiks olla: kasutaja sugu. Postituste lugemisel võib vahel segadusi tekkida. Kasutaja avatari all võiks olla siis vastav märk (rõngas ja nool või rõngas ja rist). ;)

see on hea mõte. sest nõu andes peab teadma kas on mees või naine ja vastavalt sellele saaks anda omad soovitused

Minagi pooldan Sphinx-i ideed ;)

Kui uus privaatsõnum saabub võiks see paremini näha olla. Praegune kiri foorumi nurgas on paras kirbu....

Kui ma nüüd õieti mäletan, on selline võimalus siin foorumis täitsa olemas, et juhul kui saabub uus privaatsõnum, hüppab lahti popup aken ning teatab sellest sind.

Minu Seaded -> Foorumite seaded -> Kas soovite saada pop-up teatise, kui Teile on uusi sõnumeid? (JAH)

Ning peaks selline asi praegu päris töötama. Ise olen mõelnud ka mingi vilkuva ikooni peale (mille teostan niipea, kui võimalik).

Näen siin HÄID ideid!! Andke aga tuld uute asjade jaoks ning kordamööda proovin parimad ka teostada!

Momendil on igal kasutajal võimalus oma seadmete alt valida, mis soost ta on. Tulemust näidatakse iga kasutaja profiilil. Ka kustutasin ära liigset läbu iga postituste all (kasutaja number, liitumiskuupäev jne).

Hetkel ei ole võimalust panna kuvama iga külastaja alla tema sugu aga noh.. algus seegi =o)

Üks idee on rajada kulturismi nn wiki. Siit vaata, mis elukas see Wiki on.

Wiki tegemiseks on erinevaid vabavaralisi koodipakke, millest levinuim on MediaWiki.

Maailma suurim wiki on hetkel siis Wikipedia, mis on kasutajate kollaboratiivselt arendatud entsüklopeedia, mil viimati oli mahtu mingi 100 Britannica jagu.

Kulturismi wikisse võiks siis tekkida kirjed a la "Glükogeen: on see ja see, vaata ka seda ja teist" või "Weideri printsiibid on sellised ja sellised".

Minu arvates mingit oma wikit ajama hakata on mõttetu.

KUI pilt, siis ainult profiilis. Mul ei ole vaja, et teema laadimisaeg pikeneks sellepärast, et see kõikide vastanute pilte laeb.

No see RATE on väga midagi muud ikka. Mind ei huvita pildid teistega kõrvuti ja mingi hindamine ja värki... Ma tahaks inimese nime peal klikkida foorumis kohe selleks, et teada saada miuke ta välja näeb, et linnapildis foorumijutt ja nägu kokku viia, mitte selleks, et biitsepsit imetleda...

See flood control ongi sellep. pandud , et ära hoida mõttetuid kiiruga tehtud postitusi

aga iga üks saab ju pärast enda tehtud kirja ju uuesti oma mõtetud postitused uuesti mõtekaks muuta nii, et mis vahet seal on.

Flood control on väga oluline ka selleks, et kogemata topeltposte ei teeks inimesed. Ja selleks, et pahad botid või inimesed ei saaks foorumit umbe spämmida.

Kuigi minu arust on see haige, et see kehtib muudele asjadele ka peale "postita". S.t. kas ei saaks flood controli progeda nii et näiteks "muuda" funktsioon ja "vaata uusi postitusi" oleksid ilma selleta?

Võidaks teha artikkel. Pikemalt proteiinidest, süsivesikutest, rasvadest, et valgustada neid inimesi kes\ja kelle vanemad arvavad, et need tervisele väga ohtlikud. Sõna PULBER vist kipub inimesi hirmutama.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.