Jump to content
krizzu

Riided: Gasp ja BetterBodies

Recommended Posts

Tere

Selline mure, et ostsin suve alguses endale uued BB kindad Sparta Fitness poest. Hind ja väljanägemine olid korralikud seega eeldasin kvaliteetset toodet. Kummalisel moel on vasaku kinda randmeside rebenema hakanud. Kuna olen mõlemaid kindaid ühtmoodi kasutanud ja pesnud siis vaevalt, et tegemist on vale kasutamise tagajärjel tekkinud vigastusega. Muidu oleks ka parema kinda side rebenenud. Eeldaksin korralikust kindast vähemalt minimaalselt pool aastat vastupidavust sest ega tegemist pole ju Fitnessi jaoks mõeldud kindaga kus ta ainult käes peab püsima vaid reaalse saalitreeningu kindaga kus on teada millised jõud mängus on.

Küsiksingi siinkohal, et kas see ongi tavaline, et BB (ka muude tootjate) jõusaali kinnaste eluiga ongi vaid 3-4 kuud?

Lisaks kas oskate soovitada teisi häid kindaid mis on mõeldud jõusaali jaoks (korralik nahk + tugev randmekaitse)?

ermicas

post-29200-0-22058100-1346936247.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiksingi siinkohal, et kas see ongi tavaline, et BB (ka muude tootjate) jõusaali kinnaste eluiga ongi vaid 3-4 kuud?

Minu BB kindad on vastupidanud üle 2 aasta :) Mul on ilma randmesidemetata.

1241684924582_BIG.jpg

Võta kindad kaasa ja mine Sparta FitShopi, ilmselt on sul tegu praagi tootega. Randmesidemetega kindad võivadki kiiremini kuluda, kui vahepeal neid lahtiselt hoitakse trenni ajal jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mul on alles veel 5-6a tagasi ostetud Nike kindad mis näevad endiselt väga nooblid välja! Kuid uute BB kinnaste ostu ajendas just see randmekaitse. Saalitreeninguid alustasin vanade kinnastega kus puudub korralik randmekaitse ja mõned korrad sain korraliku ehmatuse osaliseks kui randmest valu läbi käis. Eks viga oli minus ka ja vales käehoiakus kuid siiski, parem karta kui kahetseda :)

Nohh, vaatasin just oma sahtlis olevad tšekid läbi ja arva ära milline puudu oli :(

Eks tuleb uued soetada sest ilma tšekita pole mõtet isegi näitama minna neid...

ermicas

post-29200-0-73796000-1346938093.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnaste kvaliteet sama toote puhul võib olla väga erinev nagu kogemus on näidanud. On mul olnud kindapaare, mis rebenevad 3 korral kuskilt õmblusest vaatamata, et tegemist on olnud nö kõva beändi tootega ja samas teine paar on pidanud pikalt vastu. Kuidas sa seda nahkkinnast pesed? Peale seda üldjuhul muutub nahk rabedaks ja puruneb....

Olgu öeldud, et enamus maaimas toodetetud ka nn brändikinnastest toodetakse kas Pakistanis või Afganistaanis, seega sealt on palju oodata superkvaliteeti, loomulikult ka kõik odavam valmsitatakse samas regiooonis. See ei tähenda samas ka seda, et kõik kindad on kehva kvlaiteediga, lihtsalt ütleme nii, et praaki juhtub siśse. Oleme klientidel ikka ümber vahetanud ,kui on näha, et see on nö tootja poolne viga, kuid selle jaoks oleks mõistlik küsida jah tšekk, sest muidu puudub võimalus tuvastada kui pika aja järel tuuakse kindad tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Selline mure, et ostsin suve alguses endale uued BB kindad Sparta Fitness poest. Hind ja väljanägemine olid korralikud seega eeldasin kvaliteetset toodet. Kummalisel moel on vasaku kinda randmeside rebenema hakanud. Kuna olen mõlemaid kindaid ühtmoodi kasutanud ja pesnud siis vaevalt, et tegemist on vale kasutamise tagajärjel tekkinud vigastusega. Muidu oleks ka parema kinda side rebenenud. Eeldaksin korralikust kindast vähemalt minimaalselt pool aastat vastupidavust sest ega tegemist pole ju Fitnessi jaoks mõeldud kindaga kus ta ainult käes peab püsima vaid reaalse saalitreeningu kindaga kus on teada millised jõud mängus on.

Küsiksingi siinkohal, et kas see ongi tavaline, et BB (ka muude tootjate) jõusaali kinnaste eluiga ongi vaid 3-4 kuud?

Lisaks kas oskate soovitada teisi häid kindaid mis on mõeldud jõusaali jaoks (korralik nahk + tugev randmekaitse)?

ermicas

Mina kasutan ka BB kindaid randmekaitsmetega ja viimast paari olen kasutanud juba alates jaanuarist. Mul on teinekord 8-9 trenni nädalas nendega ja siiani on vastu pidanud.Keskmiselt 1 paar aastas on normaalne kui nii palju treenida. Aastate jooksul olen sattunud ka selliste kinnaste peale, mis on paari nädala jooksul täielikult lagunenud, aga need ei olnud BB.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, ilmselt siis kahjuks mulle sattus see õnnetu praak paljude kvaliteetsete seast :( Samas pole hullu...tegemist pole ju nii meeletu väljaminekuga, et seepärast stressama peaks! Vast siis olen sunnitud varsti investeerima uutesse kinnastesse. Kõigi eelduste kohaselt jään BB-le truuks, kuna tegemist on ise-enesest heade kinnastega mis pakuvad head kaitset ja korralikku tuge randmele. Seekord siis üritan tšeki kindlasse kohta panna (juhuks kui peaks vaja minema) :)

Tänud kommentaaride eest!

ermicas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GASPi ja Better Bodies tooted on saadaval nüüd ka Eedeni Fitshopis.Ise ostsin sealt randmekaitsetega kindad nati üle 24 euri.Väga töökindlad ja vastupidavad.Soovitan teistelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli see kuu plaanis trenni uued Gaspi pikad püksid osta. ca 70€. Täna käisin kaltsukas tööle "uusi" turvajalanõusid ostmas....leidsin tutikana maksavad ca100€ aga sain suht uues seisukorras samasugsed 14€... see selleks.... samal ajal mõtlesin kui reaalne oleks leida kaltsukast Gasp-i riideid. (üsna vähe tõenäoline eksole...eriti Põltsamaal :D )

Lappasin siis neid hunnikus vedelevaid teksaseid ja dresse....aga mida hekki alt paistis Gaspi logo :D :D Mustad Gaspi kirjade ja logoga trenni püksid ja veel minu number. Nagu uued. Uskumatu leid lihtsalt 8€ mitte 70 B)

Paar korda aastas kaltsukaid külastades võib nii mõndagi leida.

Muudetud kasutaja Hypix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli see kuu plaanis trenni uued Gaspi pikad püksid osta. ca 70€. Täna käisin kaltsukas tööle "uusi" turvajalanõusid ostmas....leidsin tutikana maksavad ca100€ aga sain suht uues seisukorras samasugsed 14€... see selleks.... samal ajal mõtlesin kui reaalne oleks leida kaltsukast Gasp-i riideid. (üsna vähe tõenäoline eksole...eriti Põltsamaal :D )

Lappasin siis neid hunnikus vedelevaid teksaseid ja dresse....aga mida hekki alt paistis Gaspi logo :D :D Mustad Gaspi kirjade ja logoga trenni püksid ja veel minu number. Nagu uued. Uskumatu leid lihtsalt 8€ mitte 70 B)

Paar korda aastas kaltsukaid külastades võib nii mõndagi leida.

Ma sain poolteist aastat tagasi Gaspi pluusi 10-15€ Sportland Outletist. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain poolteist aastat tagasi Gaspi pluusi 10-15€ Sportland Outletist. :P

Polegi Sportlandides osanud vaadata Gaspi-i & Better Bodies riideid :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gaspi ja Betteri vanu mudeleid võib tegelikult päris tihti kaltsukatest leida, mu sõbranna teadis rääkida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gaspi ja Betteri vanu mudeleid võib tegelikult päris tihti kaltsukatest leida, mu sõbranna teadis rääkida. :D

Homme kõik kaltsukatesse!

post-4814-0-40465100-1365520366.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×