Jump to content
Whiterider

Küsimus tribuluse kohta?

Recommended Posts

Kõik oleme targad, aga ise pole tribulust proovinud? Miks seda siis nt võistlevad kulturistid kasutavad? Platseebo efekt?

Mõlemad proovid olid võetud hommikul. Ei väida, et testo taseme tõus oli tingitud just tribulusest! Lihtsalt oli võimalus teha mõõtmised enne ja pärast tarbimist, ning vahe oli olemas.

gmaster, sulle peaks ju sellised testid meeldima. Osta nüüd endale paar purki tribulust ja vuttvutt vereproovi andma. Vaatame, kas on tõepõhi all või mitte.

Muudetud kasutaja maleva poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleme targad, aga ise pole tribulust proovinud? Miks seda siis nt võistlevad kulturistid kasutavad? Platseebo efekt?

Mõlemad proovid olid võetud hommikul. Ei väida, et testo taseme tõus oli tingitud just tribulusest! Lihtsalt oli võimalus teha mõõtmised enne ja pärast tarbimist, ning vahe oli olemas.

gmaster, sulle peaks ju sellised testid meeldima. Osta nüüd endale paar purki tribulust ja vuttvutt vereproovi andma. Vaatame, kas on tõepõhi all või mitte.

Haha, selline test meeldiks küll jah, nüüd oleks vaja leida ainult sponsor nendele 2 purgile:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha, selline test meeldiks küll jah, nüüd oleks vaja leida ainult sponsor nendele 2 purgile:D

Ma saan v-o paar purki tribulust, aga tahaks testo taset enne ja pärast mõõta - hea oleks kui saaks mingi teatud aja tagant. Sul on selline võimalus?

Igatahes, praegu ma olen seda pea kuu aega neelanud: LINK!

Kaalu on 3kg juurde tulnud (lihas ikka triibutab) selle aja jooksul ja ploki raskustest (puhta tehnikaga) tuleb puudu juba igas harjutuses :rolleyes:. Iga trenn uued rekordid.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×