Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Sul on vist raha liiga palju, et beebi-porgandeid ostad? :)

Jep. Peeter Oja tegi selle klipi pärast minu eluloo ära kuulamist.

Tegelt ostsin neid alles teist korda, aga tunduvad päris head. Parem ostan ja närin neid kui mingit rämpstoitu ja panen pärast raha rasvapõletajate alla.

Isegi kohupiima ostsin täna. Reeglina söön ainult kodujuustu, sest see on maitsvam ja lihtsalt mugavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka beebiporgandeid niisama näksimiseks ostnud, hea mugav kaasa võtta.. Muidu tee jälle kuskile eraldi karpi neid valmis ja siis tassi seda karpi kaasas. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu point oli lihtsalt selles, et nende toodete kilohindade erinevus on umbes 9-kordne.

Oletame, et süüakse umbes 300g porgandit päevas. See teeb aastas umbes 110kg porgandit. Tavaporgandi peale läheks 32€ (0,29€ kg, Säästumarketi hind), beebiporgandi peale 286€ (2,6€ kg, Säästumarketi hind), mis teeb kaotatud summaks 254€ aastas ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu point oli lihtsalt selles, et nende toodete kilohindade erinevus on umbes 9-kordne.

Oletame, et süüakse umbes 300g porgandit päevas. See teeb aastas umbes 110kg porgandit. Tavaporgandi peale läheks 32€ (0,29€ kg, Säästumarketi hind), beebiporgandi peale 286€ (2,6€ kg, Säästumarketi hind), mis teeb kaotatud summaks 254€ aastas ;)

Selline arvutamine tekitab suurt stressi :lol: Aga mis me räägime seal fitshopis meil kõrgepalgalised töötajad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu point oli lihtsalt selles, et nende toodete kilohindade erinevus on umbes 9-kordne.

Oletame, et süüakse umbes 300g porgandit päevas. See teeb aastas umbes 110kg porgandit. Tavaporgandi peale läheks 32€ (0,29€ kg, Säästumarketi hind), beebiporgandi peale 286€ (2,6€ kg, Säästumarketi hind), mis teeb kaotatud summaks 254€ aastas ;)

Ma hindan su panust, aga olgem ausad: päriselus on see point suht kasutu. Kõikide asjade väärtust lihtsalt ei saa rahasse ümber arvestada.

Tundub nagu klassikaline teoreetikute ristivõitlus, kus keerutakse ühe pusletüki kallal, oskamata suurt pilti näha. ;)

Rääkimata sellest, et ma ei jära iga päev porgandeid.

Aga kui vaadata ainult rahalist kulu, siis ma tooks sulle ühe hea näite.

Ma ise ei oska kaasa rääkida, aga Google ütleb, et rahaliselt tuleb raudselt odavam kasutada prostituudi teenuseid kui "pidada üleval" tüdruksõpra. :D

Olen kindel, et hoiaksid aastas kokku rohkem kui 254€. :D

Ehk siis tuleb arvestada lisaväärtustega, mida omab beebiporgand tavalise ees ja sellega pead mitte vaevata. :)

Selline arvutamine tekitab suurt stressi :lol: Aga mis me räägime seal fitshopis meil kõrgepalgalised töötajad :)

Sellega on umbes nagu lumeinimesega: paljud on kuulnud, et nii on, aga mitte keegi pole näinud... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga, umbes nädala on mind vaevanud vasaku jala külgmise pakslihase probleem. Mina pakuks, et kinnituse valu.

Ei hakanud kohe hädaldama, sest ma pole mingi sant-simulant, aga tundub, et midagi peab ette võtma.

Sellistel puhkudel on võimalusel alati "parem karta kui kahetseda" ja koormust maha võtta näiteks nädalaks.

Smolovi korral tähendaks see aga seda, et kogu ülesehitus läheb paigast ära ja tulemuse saamiseks tuleb kogu 3 nädalat uuesti läbi teha, siit ka minu üritus kava lõpuni teha.

Tundub aga, et paremaks see konditsioon ei lähe. Pärast eilset kükitrenni andis jalg juba ka tavalisel käimisel tunda ja raskused lähevad aina suuremaks.

Jalg annab tunda põhja kükkides, kus lihas on suurimas venituses. Nt jalga pingutades ei anna midagi tunda. Eile tegingi 2 viimast seeriat paralleelkükki, mida suht kannatas teha.

Kuna sel nädalal lisandub aga iga trenniga +7,5 kg, siis ma pole kindel, kas tasub kava isegi paralleelkükiga lõpuni teha? Isegi kui teeksin, siis uut kordusmaksimusi täiskükis ju ikka proovida ei saaks. Ja kui prooviksingi, siis see ühe korduse maksimum oleks kõige vigastusohtlikum.

Ütlen kohe ära, et ma ei usu, et selles on süüdi otseselt põhja kükkimine või Smolovi kava. Pigem on asi v-o selles, et paari kuuga on jalgade jõud kasvanud praktiliselt 6x120 kg pealt ca 6x150 kg peale ja liigesed, mis teatavasti on "aasta arengust taga" pole nende raskuste talumisega veel ära harjunud.

Võib-olla olen ka sellise kava jaoks jalgu liiga vähe soojaks teinud ja kohe liiga hooga põhja kükkinud. Ka hüppeliigesed andsid ükspäev tunda, aga pärast põhjalikumat soojendust pole enam muret teinud. Hüppeliigesed olid need, mis mind viimati Smolovi pooleli sundisid jätma. See oli siis, kui pärast viimaseid võistlusi pea 20 kg juurde võtsin, mis samuti liigestele hästi ei mõjunud, eriti koos kehakultuuri hüpete ja põrutustega.

Aga ma ei tulnud siia ulguma, vaid ehk on kellelgi head nõu anda. Iseenesest jäärapäiselt kava lõpuni teha pole mõtet, kui ma ei saa uut ühe korduse maksimumi proovida. Üks pakkus, et ehk põlvesidemetega saaks kükkida, aga ma ei tea, kas see oleks lahendus.

Igatahes ei tahaks lõpetada nagu kunagine kulturist Jean Pierre Fux, kes endal mõlemad reie nelipealihased lahti tõmbas.

Loodan, et saate magada pärast tema piltide vaatamist.

post-3216-0-05540900-1361988749.jpg

post-3216-0-42720300-1361988749.jpg

post-3216-0-18672700-1361988793.jpg

post-3216-0-77985500-1361988792.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan kui see "Flex" meile ilmus, sellest juba vast 10 aastat tagasi ja meil käis tellimus regulaarselt ja oli just jalatrenni päev kui ajakirjas see Fuxi kükisaaga ilmus - võttis kükiisu küll sel trennil ära.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis temast sai? Lugesin, et käis küll edasi jõusaalis ja värki, aga kas jalad sellisest asjast üldse päriselt taastuvad?

Ma ei usu,et taastub täielikult,opereeritud lihas ei sa enam kunagi nii tugevaks.Korraliku jalatrenni ei sa enam peale seda teha kindlasti,nagu Ta oli siiamaani teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin Gmasteri e Georg Laasiku juures massaažis.

Töötles mind tükk aega ja lõpuks pani jalale kaks kinesioteibi triipu ka peale. Kolmandat ei hakanud panema. Muidu oleks Adidasega kohtukeiss.

Homme olen TTÜ-s Nike Conventionil. Kuna tööd on palju ja närvisüsteem vajab puhkust, teen nädala lõpuni kergeid trenne.

Järgmisest nädalast peaks mingi uue kava leiutama, mida ennast lõhkumata teha kannatab.

See "kinesiotriibutav" jalg siis. :D

post-3216-0-48668500-1362175033.jpgpost-3216-0-75600200-1362175034.jpgpost-3216-0-28686300-1362175036.jpgpost-3216-0-76840400-1362175031.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel teen veel erilise kavata trenni. Järgmiseks nädalaks tahaks mingi plaani kokku panna(ja selleks motivatsiooni leida).

Täna tegin selga ja üle pika aja ka ülevalt tõmbeid, mis muidu õlgade tõttu keelatud olid.

Ses suhtes on olukord ilmselt paranenud, sest nii kael kui selg tunduvad väga vabad. Pole ka pärast ärkamist nii hullu kangust ja raginat sees kui enne.

Klõpsisin täna kiirelt mõned pildid. Polnud aega poseerimist lihvida ja vähemalt minu silmale(oma poseerimisvigu teades) on asi natukene vildakas, aga midagi ikka.

post-3216-0-50030300-1362517282.jpg

post-3216-0-35695100-1362517285.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×