Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Minagi käisin täna korraks Kirpu Arcticust otsimas, aga saapad kästi jalast ära võtta ja ei hakanud sõjaväesaabastega mässama kiirel ajal. Pole hullu- saad oma kingituse metsarahvalt kunagi hiljem. :rolleyes:

Mulle pakuti küll kohe väga vastutulelikult siniseid susse saapa otsa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pakuti küll kohe väga vastutulelikult siniseid susse saapa otsa :rolleyes:

Neid siniseid susse pakuvad nad ainult naistele ja lastele :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai ette võetud erinevaid huvitavaid asju.

Alustuseks kohe jalatrenn Spartas+personaaltreening.

Eks see ole harjumise asi, aga mulle küll hommikune jõutrenn ei sobi, eriti raskete harjutustega.

Kükis lihtsalt ei olnud minekut, seega tegin pigem väiksema rasksuega ja pikemaid seeriaid+ rohkem trenažööre.

Jala arendamine pole hetkel küll esiplaanil, kuid üks korralik mõjutus nädalas võiks ikka olla.

Samas pikas perspektiivis oli sellest "ohverdusest" v-o kasu. Läbirääkimised veel käivad, kuid võimalik, et saan endale juurde ühe sponsori, kes toetab tulevikus välisvõistlustele sõite...

Pärast trenni Telliskivisse, kus tegin meie fotograafi Kaspar Saaremetsaga väikse fotosessiooni kampaaniate jaoks. Peaks suht lõbusat materjali saama. :D

Kunagi, kui tippvormis olen, tahaks ka seda jäädvustada ja korralikult, aga need mõtted on veel tulevikumuusika...

Pärast seda jõudsin lõpuks ometi Kalev Spasse, et taastumist kiirendavaid protsesse ette võtta. Teinekord, kui on aja peale minek, pole "asi ikka see". Ei õnnestu täielikult lõõgastuda, kui tean, et pärast veel kuhugi jooksma pean.

Homme hommikul samuti üks personaaltreening kahele kliendile ja see lükkab aeroobse trenni siis õhtuks. Muidu homme trennivaba päev.

Uus rinnatrenn on juba laupäeval. Üritan selleks kõik ideaalselt ajastada.

Vaatan, et novembri algus on sel aastal rahvale isegi sportlikum olnud kui oktoober. Nädalavahetusel tuleb vist VEEL üks personaaltreening teha ühele uuele kliendile.

Selle eraldan kindlasti pühapäevasest, taaskord tähtsast seljatrennist. Kulugu nii saalis kasvõi pool päeva.

Kuna aega on isegi vähe ja ma ei taha enda trenne segada, siis ise reklaami pole teinud, aga kuidagi need kliendid mind üles leiavad...

Järgmine nädal pole samuti rahulikum. Lubasin ühe korraliku käetrenni teha ühe tubli kliendiga, kellega periooditi lausa igapäevaselt ühenduses olen. Oleks mul nii tublisid noori kulturistist õpilasi, oleks mul riiul juba treenerimedalitest lookas. :D Vaevalt te teda näo järgi tunneks, kuigi telekast olete teda kindlasti näinud.

Sai veidi lõõbitud ja tulemuseks oli, et plaanimegi teha ühe Sinu Küljes Trennis episoodi tema ja tema kolleegiga, kes on isegi suurem superstaar kui mina.

Kes too superstaar on, võite pakkuda...

Ahjaa: tänase päeva arutelu hästi iseloomustav tsitaat.

" Ma treenisin 17 aastat, et saada "üleöö" edukaks" Lionel Messi

post-3216-0-33607600-1352396788.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis kuidas on võimalik kulturismiga 20 aasta jooksul rikkaks saada? Imelihtne: Treenid 20 aastat nagu loom, töötad kolme koha peal et ots-otsaga hakkama saada ja siis sureb miljonärist Canada onu ja saad päranduse ja oledki rikas! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis kuidas on võimalik kulturismiga 20 aasta jooksul rikkaks saada? Imelihtne: Treenid 20 aastat nagu loom, töötad kolme koha peal et ots-otsaga hakkama saada ja siis sureb miljonärist Canada onu ja saad päranduse ja oledki rikas! :D

Ei rikkaks ei saa, aga spordis kuhugi jõuda võib küll. Kui kogu selle aja tegevus on eesmärgipõhine ja mõtestatud.

Kas rikkus peabki alati eesmärk omaette olema?

Seda enesetunnet ja rahulolu, mida sport pakub, raha eest ei osta. Kuigi rahaga võib ka palju toredaid asju endale lubada, mis meele heaks teevad.

Seda endorfiinilaksu, mida pärast rasket trenni ja mõnusat kuuma sauna-külma dušši ringi saan, pakuks vist ainult mingi narkootikum.

Kui rikkaks keegi spordiga saab, see oleneb palju ikka inimesest endast ka. Spordi kõrvalt võib samuti äri ajada. Eks sport ongi üks suur äri.

Seda võrreldamatut positiivset laengut iseloomustab hästi Arnold Schwarzeneggeri näoilme võites. See ülevoolav rõõm, mis sportlast täidab...

Videos 3:44 ajal.

http://www.youtube.com/watch?v=U6E1pf-POkU

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei rikkaks ei saa, aga spordis kuhugi jõuda võib küll. Kui kogu selle aja tegevus on eesmärgipõhine ja mõtestatud.

Kas rikkus peabki alati eesmärk omaette olema?

Seda enesetunnet ja rahulolu, mida sport pakub, raha eest ei osta. Kuigi rahaga võib ka palju toredaid asju endale lubada, mis meele heaks teevad.

Seda endorfiinilaksu, mida pärast rasket trenni ja mõnusat kuuma sauna-külma dušši ringi saan, pakuks vist ainult mingi narkootikum.

Kui rikkaks keegi spordiga saab, see oleneb palju ikka inimesest endast ka. Spordi kõrvalt võib samuti äri ajada. Eks sport ongi üks suur äri.

Seda võrreldamatut positiivset laengut iseloomustab hästi Arnold Schwarzeneggeri näoilme võites. See ülevoolav rõõm, mis sportlast täidab...

Videos 3:44 ajal.

http://www.youtube.com/watch?v=U6E1pf-POkU

Ma ilmselt noorema mehena mõtlesin ka niimoodi. Paraku puhtast võidurõõmust ma kolme last ei toida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ilmselt noorema mehena mõtlesin ka niimoodi. Paraku puhtast võidurõõmust ma kolme last ei toida :D

Tõeline motivatsioonilaks ühelt Eesti läbi aegade parimalt kulturistilt. :D

Vastates sulle omase värvikusega, siis see on suht sama nagu kiruda, et ma ei jõuda sportlase palgaga oma villat ja kolme autot üleval pidada. Nagu keegi oleks käskinud need soetada ja üle võimete elada.

Tuleb ikka oma võimaluste ja tagajärgedega arvestada, kui mingeid plaane teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõeline motivatsioonilaks ühelt Eesti läbi aegade parimalt kulturistilt. :D

Vastates sulle omase värvikusega, siis see on suht sama nagu kiruda, et ma ei jõuda sportlase palgaga oma villat ja kolme autot üleval pidada. Nagu keegi oleks käskinud need soetada ja üle võimete elada.

Tuleb ikka oma võimaluste ja tagajärgedega arvestada, kui mingeid plaane teha.

Peaks naise ja lapsed maha jätma, et siis elaks ilusti ära :D ? Jääb rohkem aega trennile ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks naise ja lapsed maha jätma, et siis elaks ilusti ära :D ? Jääb rohkem aega trennile ka :D

Kas naine ei või siis ise endale raha teenida?

Maha ei pea jätma, aga enne tuleb mõelda, kas üldse lapsi teha. Mina küll enne majandusliku kindlustatuse saavutamist paljuneda ei kavatse.

Tahaks ikka lapsele kõike vajalikku pakkuda, mitte siia ilma virelema tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks naise ja lapsed maha jätma, et siis elaks ilusti ära :D ? Jääb rohkem aega trennile ka :D

Kirp nüüd vaevalt seda välja ütlema hakkab, aga nii see paraku on- kahte asja ei ole võimalik korraga ette võtta- pidevalt võistelda ja samal ajal lapsi kasvatada. Paratamatult pead hakkama tegema väga olulisi valikuid. Oma elu parimad vormid tegin siis kui olin poissmees ning kodus käisin ainult magamas ning külmik oli täiesti tühi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naine ei või siis ise endale raha teenida?

Maha ei pea jätma, aga enne tuleb mõelda, kas üldse lapsi teha. Mina küll enne majandusliku kindlustatuse saavutamist paljuneda ei kavatse.

Tahaks ikka lapsele kõike vajalikku pakkuda, mitte siia ilma virelema tuua.

Eks me kõik tahame ja unistame sellest, aga bioloogiline kell tiksub vaikselt selles suhtes meie kahjuks ning ega siis 70-e aastaselt ka lapsekasvatamisega ei tegele :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp nüüd vaevalt seda välja ütlema hakkab, aga nii see paraku on- kahte asja ei ole võimalik korraga ette võtta- pidevalt võistelda ja samal ajal lapsi kasvatada. Paratamatult pead hakkama tegema väga olulisi valikuid. Oma elu parimad vormid tegin siis kui olin poissmees ning kodus käisin ainult magamas ning külmik oli täiesti tühi. :)

post-3216-0-97691700-1352454734.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks me kõik tahame ja unistame sellest, aga bioloogiline kell tiksub vaikselt selles suhtes meie kahjuks ning ega siis 70-e aastaselt ka lapsekasvatamisega ei tegele :rolleyes:

Järelikult pole probleem "naise ülal pidamises", vaid ikkagi lastes.

Mitte et mul laste vastu midagi oleks. Vastupidi.

Lihtsalt et mõned noored alustavad pere loomisel nagu valest otsast. Tehakse laps valmis, nagu see tooks imekombel kohe idüllilise pereelu, tooks karjääri, tooks valge aiaga eramaja ja üleüldse õnneliku elu. Väikese päntajala silmist leitava rõõmu kindlasti toob, aga muidu käib asi ikka vastupidises järjekorras.

Üks mu sõjaväekaaslane oli ka kindlal veendumusel, et tema tahab olla noor isa. Kui palusin põhjendust, siis kuna tema tahab ikka suuta lapsega jalgpalli mängida. Mõte on ilus, aga mis palli sa mängid, kui sul selle ostuks raha pole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino eks iga Eesti ema unistus on see, kui tütreke sellise kurjami kodu-ukse lävele toob...samal ajal kui pereisa jalutab magamistuppa, madratsi alt püssi tooma :D

No see vunts...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll enne majandusliku kindlustatuse saavutamist paljuneda ei kavatse.

Tahaks ikka lapsele kõike vajalikku pakkuda, mitte siia ilma virelema tuua.

Ütleme nii, et õnneks või kahjuks... keegi ei taha sinuga paljuneda... :wacko:

Eesti kulturismile on see kindlasti kasulik!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, mul tüdruk olemas :D. Täna nägid jõutõstjad ka teda võistlustel.

Nagu väike laps, kel jubedalt uut mänguasja vaja ette näidata igal pool. HIGH 5 BRO

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline seksikas pahapoiss siis täna Sparta FitShopis :D

post-3216-0-47305400-1352460370.jpg

Krt, need Kirbu pildid lähevad järjest jõledamaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×