Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

No see on muusika Kirbu kõrvadele, päike tema sombuses taevas, seapraad tema tühjale lauale... Kirp pani selle koomiksi raudselt endale voodikese kõrvale seinale ja enne uinumist tore vaadata ning magusa naeratusega näol uinuda :P

Lasin veel T-särgile ka kõrvetada, et kõik teaksid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasin veel T-särgile ka kõrvetada, et kõik teaksid. :D

Lase sellest koomiksist veel plakat ka teha ja riputa Reval-Spordis seinale ilusa mehe FAST plakatite kõrvale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma tegin selle koomiksi ära, siis vaatasin, et kurat, "indz" tegi umbes sama, aga eestikeelse :P... Aga noh, mis seal ikka :D

Võid alati veel mõne teha, kui hea mõttevälgatus tuleb. "Ühe artisti poolt konkursile saadetud tööde arv pole limiteeritud." :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Julgemalt-julgemalt, seltsimehed unetud!

Homme varahommikul hiljemalt tahaks asja lukku panna, et teada, kas pean mõne särgi Tartusse kaasa võtma.

NB! Hääletage oma lemmiku poolt, klikates vastaval postitusel rohelist nuppu:

post-3216-0-09557100-1348143538.png

Veelkord koomiksi põhi, mis suuremate piltidena saadaval ka SIIN postituses.

post-3216-0-44177100-1348143587.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka mingile nupule klikkama, aga Aleksei toetuseks võin öelda, et haige ja sureva mehe kohta päris hea koomiksi tekst :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et hetkel on juhtimas Indz ja Aleksei, mõlemad 3 punktiga!

Et teil igav ei hakkaks, räägin, mis vahepeal teinud olen.

Olen nüüd 2 päeva trennis kergemalt võtnud ja tunne on päris hea. Jaotus on sama, aga teen täiesti suvalisi harjutusi, mille järele parajasti isu on. Kordusvahemik kipub üldiselt pikem olema, selline kerge pumpamine.

Jalatrennis tegin nt kiiruslikku kükki kastile(mis polnud väga kiiruslik) ja pukkidelt tõusmist, säärte sirutusi ette, narrikükki jm.

Eile rinnatrennis kiiruslikku surumist kummidega, pec decki, trenazööre, lendamisi...

Täna hommikul tuli 10 km ehk 60 min jooksu ära. Siuke paras hommikuvõimlemine kulturistile :D Masina järgi põles kaloreid kuskil üle 700 kcal, seega peaks täna süüa saama. Kaal oli hommikul veidi alla 81 kg ja üritan seda ka hoida. Vahepeal on ikka 2x nädalas laadimisi ette tulnud, aga loodan, et puhkus kaotab selle vajaduse... Tahaks kuskil 80,5 peal tiksuda veel veidi, muidu kisub vorm uduseks.

Lisanditest puhkan hetkel mõnes mõttes. Kreatiini jms ei söö, sest puhkuse ajal jõunäitajaid ei kasvata jne. Aga Amino Rush on sees nii aeroobse kui jõutrenni ajal.

Kusjuures oma menüüd, mis oli viimati 2200kcal peal ma kohe dieedi lõpus, kohe ei suurendanudki. Tol hetkel sai aeroobsest kopp ette ja võtsin seda kergemalt.

Samas pull värk ju: söön 2200 kcal aga kaal lõpetas langemise. Tegelt vaat et isegi tõsta tahtis. Eks kui ma oleks tahtnud võistelda, olekski pidanud veel ekstreemsemaks minema.

Nüüd ükspäev lõin numbrid kokku ja plaanin proovida 2500kcal kaalu hoidmiseks/aegaseks tõstmiseks. Kui liiga vähe mingi foobia tõttu süüa, tekitab ka see söömasööstusid ja ebaõnnestumist vormi hoidmisel. Muutsin ka veidi einete ülesehitust. Muidu võin küll vahetada riisi ja pastat ja tatart omavahel, aga see on põhimõtteliselt ikka täpselt samasugune eine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et Aleksei rebib ette juba 5 poolthäälega! Pean vist särgi kotti pakkima. ;)

Kuigi kardan, et pean sulle tooma XXL: kes ka teisele kohale ei tõuseks, sinust laiem vaevalt on. :D

:) No kui ma võidan, siis võid XXL tuua jah :D. Vb sul veel midagi head auhinnana ära anda, paha ei teeks :D.... Aga ma muidu homme liigun saali ka mingi 14.30-15.00 kuskil, kergem kätetrenn ;). Satud äkki samal ajal? Anna teada igatahes ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) No kui ma võidan, siis võid XXL tuua jah :D. Vb sul veel midagi head auhinnana ära anda, paha ei teeks :D.... Aga ma muidu homme liigun saali ka mingi 14.30-15.00 kuskil, kergem kätetrenn ;). Satud äkki samal ajal? Anna teada igatahes ;).

Homme on trennivaba päev ja ega ei jõuaks ka kuidagi: ahnitsesin endale nii palju aineid, et õppetöö kestab 10 hommikul 20ni õhtul.

Eks ma vaatan, kas leian mingeid sämpleid kodust lisaks... ;)

Laupäeval võiks juba väikse trenni teha küll.

NB! Vaatan, et Aleksei tahab ikka väga endale uut hilpu: kõik Tartu tuttavad on läbi helistatud ja kästud neil enda poolt hääletada. :D

Samamoodi on Reimo R koondanud enda selja taha kogu oma Tallinna(?) tutvuskonna. :P

Ega jah, mäng käib mõisa peale ja ma ei imestaks, kui varsti lähevad "kindad käest" ja hakatakse ka vastuhääli andma. :o Terve öö on veel aega sõpru läbi helistada, hommikul panen asja lukku.

Usun, et parimaid palasid peal ka Soome meestele endale tutvustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahah :D, ma pole otseselt mitte kellelegi öelnud, et hääletaks vms :rolleyes:

Mulle kull helistasid ja pakkusid hääle eest 20 eurot, aga ma ei räägi sellest kellelegi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene koolipäev läbi: 10-20. Päris pikalt.

Monotoonsemates loengutes kippus väsimus peale, sest uneaega tuli eile mingi 5 tundi. Aga üritasin infost võtta, mis võtta annab.

Sain juba esinesel päeval uut tarkust, kinnitust oma arvamustele ja värskendust vanadele teadmistele.

Päeva lõpetas Team Fasti liikme, Jorgen Matsi loeng.

Kokkuvõttes rääkis sama deepi juttu, nagu mina pärast pudelit punast veini. Aga hea oli. Mulle meeldis.

Üldse on see koolivärk hea, kuna vaimu tuleb stimuleerida. Ei saa manduda ja ainult muskleid pumbata. Tarkade inimeste juttu on ikka hea kuulata.

Kas viimase lektori tõttu, aga pärast loengut homseks päevaks süüa varudes ostsin Konsumi spinatist tühjaks.

Kasulikke omadusi kõrvale jättes on spinat lihtsalt väga kalorivaene(ca 15 kcal/100g) "silo", millega põhitoidu kõrval kõhtu täita ja mida mu kodupoes pole ammu olnud.

Võõrustajale Rainerile tõin külakostiks Giant batoonide duo. Häbiga pidi tunnistama, et polegi neid veel proovinud.

Kuluvad kindlasti homme ära, kui Rainer klubisse tööle läheb.

post-3216-0-60333800-1348253883.jpg

Homme on lühem päev ja planeeritud on ka kerge trenn.

Und.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene koolipäev läbi: 10-20. Päris pikalt.

Monotoonsemates loengutes kippus väsimus peale, sest uneaega tuli eile mingi 5 tundi. Aga üritasin infost võtta, mis võtta annab.

Sain juba esinesel päeval uut tarkust, kinnitust oma arvamustele ja värskendust vanadele teadmistele.

Päeva lõpetas Team Fasti liikme, Jorgen Matsi loeng.

Kokkuvõttes rääkis sama deepi juttu, nagu mina pärast pudelit punast veini. Aga hea oli. Mulle meeldis.

Üldse on see koolivärk hea, kuna vaimu tuleb stimuleerida. Ei saa manduda ja ainult muskleid pumbata. Tarkade inimeste juttu on ikka hea kuulata.

Kas viimase lektori tõttu, aga pärast loengut homseks päevaks süüa varudes ostsin Konsumi spinatist tühjaks.

Kasulikke omadusi kõrvale jättes on spinat lihtsalt väga kalorivaene(ca 15 kcal/100g) "silo", millega põhitoidu kõrval kõhtu täita ja mida mu kodupoes pole ammu olnud.

Võõrustajale Rainerile tõin külakostiks Giant batoonide duo. Häbiga pidi tunnistama, et polegi neid veel proovinud.

Kuluvad kindlasti homme ära, kui Rainer klubisse tööle läheb.

post-3216-0-60333800-1348253883.jpg

Homme on lühem päev ja planeeritud on ka kerge trenn.

Und.

Spinatit ei ole isegi proovinud. Kunagi oli mingi saade, kus kummutati igasugused müüdid spinati kasulikust toimest ja las ta siis olla seal purgis Kirbule rõõmuks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spinatit ei ole isegi proovinud. Kunagi oli mingi saade, kus kummutati igasugused müüdid spinati kasulikust toimest ja las ta siis olla seal purgis Kirbule rõõmuks :)

No ega ta halvem ikka pole kui ülejäänud "silo". Eelkõige on ikkagi kõhutäide, seejärel ka vitamiinide, mineraalide, kiudainete, fütotoitainete jms allikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin eile ennast kiita.

Ehk kuigi aastake on alma materist eemal olnud, pole kogu õpitu mind hüljanud. Või peaks pigem ütlema, füüsiline vorm?

Kaalulangetuse üks eesmärk oli saavutada mingisugune normaalkaal, millega on normaalne elada ja eelkõige kehakultuuris igasuguste viguritega hakkama saada.

Tundub, et 80 kopikatega on tõesti paras kaal.

Nt kui ma enne võistlust 75 kgsena tegin ühena esimeste seast ära ripprõngastel jõutõusu, siis pärast võistlusi ca 90 kgsena ei olnud sellest enam haisugi.

Eile tuli see külmalt korduvalt ära. Kuigi puhtalt toore jõuga.

Samamoodi suutsin paar korda teha ainult käte abil, jalad harkis ees(mitte küll 90 kraadi nagu ideaalis) köiest üles ja alla ronimist.

Tehnikaalana õnnestus ka käärhöör.

Illustreeriv video. 3:23 hakkab õige asi.

Muidugi selgus nüüd, et kehalisi aineid on sel aastal kordades vähem. Oleks seda teadnud... :D

Täna tegin jalatrenni TÜASKis.

Enne trenni 20 min jooksmist, staadioni ringe. Jalg oli päris kerge ja see oli hea vaheldus jooksulindile.

Juhuse tahtel alustasin täna reie kakspeast. Aga miks mitte?

TÜASKis on üks vana, kuid päris hea seistes ühe jalaga kõverdamise trenažöör.

Edasi kõhuli kõverdamine. Istudes säär trenažööril. Säär hackil. Siis sirutused ette, jalapress, veidi hack-kükki ja kokku+lahku. Tegin kokku umbes miljon seeriat. Mingit vihaga lammutamist ei olnud, varu jäi sisse kuigi päris 50% ka ei teinud.

Lõppu 15 min ratast+20 min sõudmist.

Pildikesi Raineri uuest lähenemisest.

Nimelt on Rainer üle läinud valgudieedile ja kütab ahju antiikkütusega.

Enne öötööd läks sisse 200g rasvatut kohupiima+veidi piima+vett+1 kulp šokolaadi Hera80. See teeb mingi 50g valku?

post-3216-0-21621900-1348341065.jpg

Kohe siuke... nostalgiline vaadata kuidas nooremad kolleegid massi koguvad. :D

post-3216-0-84092000-1348341065.jpg

KÜSIMUSI?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp saad sa mu unistuse täita ja sooritada kägarhüppe üle kangi, see ära filmida ja üles laadida? :D

Kirp hüppab ja kass kargab? :D

Kui kägarhüpe on see, mida ma arvan, siis jah, olen sellega hakkama saanud. Ei tea, kas praegu tuleb välja.

Ei tahaks verise nospliga Tallinnasse tagasi tulla: tahan ikkagi näitlejaks saada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×