Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ära sa märgi. Pean ka otsima minema. Ma mingi aeg käisin poed läbi aga igal pool see cassia ainult. Vbl mingites spets maximates, aga kontrollin üle igaks juhuks enda maja kõrval oleva.

Kaneeli positiivne mõju on küll selline, et pole mingit mõtet seda mitte enda huvides ära kasutada. B)

Lasnamäe Pae maximas täiesti olemas. Ostsin kohe kolm pakki ja hakkan tarbima.

Alan - oled sa muidu uurinud ka palju see päevane max. kasulik doos on? Päris Kalmuse kombel 2 pakki päevas tundub nagu veits liig. :D

Tõepoolest täitsa tavalises Maximas.

Teistele teadmiseks: siuke paberist kott.

post-3216-0-91925600-1341772501.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna viimane jõutükli seljatrenn Revalis. Enne seda uued vormipildid, mille Ott tegi seekord oma telefoniga. Loodetavasti on kvaliteet suht sama ja pildid omavahel võrreldavad.

Trenn järgnev:

Jõutõmme

12x120

10x140

6x160

6x180

Ott lasi eelviimasel seerial väikse varu jätta. Tuli kasuks, sest isegi kahtlesin enne trenni, kas jälle +10kg juurde panna õnnestub.

Viimane seeria oli korralik max pingutus kogu raha eest. Adrenaliinilaks oli võimust võtnud ja ma ei mäletagi õieti, kuidas ma selle ära tegin. Kuid eks videost näeme.

Kitsa althaardega rippes käte kõverdused

10x

10x

8x+10 kg

7x+15 kg

Siinkohal tabasin end mõttelt, et miks ma lisaraskust pole kasutanud jõutükli ajal? Sellepärast, et esimestel trennidel ei jõudnud ma niisamagi lõuga tõmmata ja kordused kasvasid kiiremini kui mu teadvusesse jõudsid. Aga polnud eriti raske: ketta raskus aitas keha kiikumist ära hoida, seega sain energia tõmbamisse rakendada.

Ettekallutatult kangi tõmbed althaardega

12x60

10x80 (+5kg)

8x95 (+5kg)

8x110 (+5 kg)

Järgnevates kavades peab kangi tõmbed ikka trenni alguses tegema ja võimalusel jõutõmbest eraldi. Väsinud alaseljaga annab teha. Aga norm sooritus ajalooannaalide jaoks.

Õlakehitused kangiga

10x110

8x130

6x150

+10kg igal seerial. Norm. Piisavalt hea tehnikaga.

Biitsepstõste kangiga

12x40

10x45

8x50

7x55

+5 kg igal seerial eelmise trenniga võrreldes.

Hommikune kaal 82,4 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et poseerimisega saaks veel ühtteist ära teha. Lisasin before pildid.

EDIT, EDIT: muutused on toimunud. Kasvanud on nii rind kui käed. Rasva on kadunud, eriti taljelt, mis üheskoos seljalihaste kasvuga parandab õnnestunumatel piltidel oluliselt V-kuju. Rasva on kadunud ka reitelt, kuid see pole väljendunud jämeduse kadumises. Pigem vastupidi.

EDIT: esimese kuu eesmärk polnudki kohe peki põletama hakata ning kaalu langetada. Eesmärgiks oli kaalu hoida ja lasta lihasmassil taastuda. Sellest hoolimata langes kaal normaalselt sööma hakates kohe 3 kg ning rasv vähenes nagu näha ka absoluutselt selleks eraldi pingutamata.

Kaal kerkis 0,5 kg kreatiini tarbima hakates ning lõpuks pendeldaski 83,5-83,8 vahel.

Sellel nädalal hakkasin pihta kaalulangetusega, selle nädala lõpu eesmärk 83 kg. Septembrini oli 8 nädalat. Eesmärk 80 kg. See tähendab ca -400g nädalas. Kaalu langetama hakates toimus taas suurem hüpe ning tänane kaal oli juba 82,4 ehk 600g eesmärgist ees. Eks alguses langebki kiiremini. Praegune seis tähendaks väga normaalset, -300g nädalas edaspidi, mis aitab maksimaalselt säilitada lihasmassi ja jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks siis ka Kirbu tänane vägitegu!

Hea on tõdeda, et jõud pole kaalu langemisest hoolimata kadunud, vaid pigem taastub endiselt ning isegi kasvab. Päeval, mil kaal kukkus, tundsin küll korraks energiapuudust, kuid kaalu stabiliseerumisega see kadus.

Antud raskus annaks 1 kordusmaksimumiks midagi mu isikliku rekordi lähedast milleks oli seni 210 kg võistlusmääruste kohaselt. 2011 aasta kevadel seda tehes võistlesin aga kategoorias -93 kg. Rohkem oodata pärast 6 nädalat trenni oleks ilmselt paljutahetud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea on tõdeda, et hoolimata möödunud neljakümnest päevast pole Kirp oma aluspükse ja sokke veel vahetanud! :D

:D aga see-eest olen endale ostnud keti ning ajanud ära juuksed ja vuntsid. SEEGA: väljaspoolt tundun nagu korralik. Järgmise 40 päeva jooksul luban, et jõuan järjega ka sokkide ja trussikuteni. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Kirp! :) Ilusad jõutõmbed ja selg on ikka piltidel ka märgatavalt paremaks läinud. (y)

Ott ütles hästi - see on ju huumor noh :D..haha..pead rohkem pingutama ja vähem huumorit tegema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Kirp! :) Ilusad jõutõmbed ja selg on ikka piltidel ka märgatavalt paremaks läinud. (y)

Ott ütles hästi - see on ju huumor noh :D..haha..pead rohkem pingutama ja vähem huumorit tegema :D

Iga asja jaoks oma aeg. ;) Huumorist oli asi kaugel. Teine kordus tuli tõesti kergelt, aga kuna ma ei taha teha suurt põrget ja kolmandast kordusest alates hakkas üks kangi pool varem vastu maad käima, siis läks asi raskemaks ja pingutus oli suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin antud kava viimase trenni Revalis: jalatrenni. Alaselg on täna muidugi jõutõmbest kange, aga korralik koormus jalale sai siiski antud.

Enne trenni sisse vaid 2 toidukorda, sest tahtsin veel täna maale jõuda. Kaua ma seal linnas suve maha magan.

Kükk kang turjal

10x90

8x110

6x130 (vöö+sidemed)

6x150 viimane abiga (vöö+sidemed)

Ehk siis alustasin tööseeriaid raskusest, mis tavaliselt on teine seeria. 130st panin esimest korda vaba mehena peale sidemed, mis kusjuures olid suht harjumatud: 6 kordust polnudki nii kerged kui ootasin.

150ks võtsin end kokku, üritasin keskenduda nii hingamisele, alaselja ja kõhulihaste kasutamisele kui ka sidemete kasutamisele. Deemonid hakkasid möllama, ajasid adrenaliini üles ja seeriast ma jälle väga palju ei mäleta. Igatahes oli see üks väga kõva pingutus. Viimane kordus tõmbas vasaku jala sääre välisosa põlvest sääreluu otsani valusaks, kuid õnneks taandus see mõne ajaga pärast sidemete eemaldamist. Kõva väljakutse igatahes. Võrdluseks taaskord, et võistlustel olen seni kükkinud vist max 160 kg? 170 olen ka kunagi saalis peale ladunud, aga selle tehnikas pole kindel. Antud seeria peaks olema rekordi vääriline.

Jalapress (Cybex)

12x230

10x290

8x350

8x400

Täitsin eesmärgi 400 peale laduda. Ütlen ausalt, et sooritustempo oli kiirem kui tavaliselt. Kui raskusele rõhuda, siis ehk võikski teha kiiremini kui 3 sek negatiivi, kuid usun, et esimesel kuul tuli puhas tehnika pigem kasuks lihaste harjutamisel koormusega. Amplituut oli endiselt nii suur kui alaselja tõusmiseta saab. Ei ole üks neist, kes raskust amplituudi arvelt suurendavad. Viimane seeria võttis ka pildi liikuma, aga oli oodatust kergem. Jalapressi teen loomulikult sidemeteta.

"Ooohohh. Oi see on tore vaadata kohe..."

post-3216-0-59906200-1341850994.jpg

Siinkohal oli juba üks sheikeritäis vett segatuna Amino Rushiga otsas ja viimane pole enne tundunud nii magus. :rolleyes:

Kõhuli jalgade kõverdused

12x40,8 kg+10 naela

10x49,9 kg

8x49,9 kg+10 naela

8x58,9 kg

Madalamad kordused ja kiirem tempo kui tavaliselt.

Säär seistes trenažööril

12x50

10x65

8x80

6x100

Samuti ei teinud seekord mingit üliaeglast sooritust, vaid jõusuunitlusega.

Kõht trenazööril

3 seeriat suvalise raskusega

Videomaterjali ei ole, sest kogu energia oli suunatud tulemustele ja telefoni oli vaja muusika jaoks.

Hiljem lisan oma senise kava koos soovitustega ja annan ülevaate ka uuest kavast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et praegu veel 210 ära tuleb, aga 200kg kindlasti. Jõutõmme taastub üldiselt päris hästi. Kükk on küll varasemaga kõvasti paranenud. Minu mäletamist mööda oli meil eelmise aasta kevade võistlustel võrdne - 160kg. Nüüd usun, et 170 pole mingi probleem.

Rind on küll hästi arenenud. Vaadates before pilti, siis seal näha, et rind oleks nagu ära vajunud. Eks toonus on kõvasti paranenud ja rind ümaram nüüd.

Sügisel kavatsed võistelda ka?

Keep up the good work!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et praegu veel 210 ära tuleb, aga 200kg kindlasti. Jõutõmme taastub üldiselt päris hästi. Kükk on küll varasemaga kõvasti paranenud. Minu mäletamist mööda oli meil eelmise aasta kevade võistlustel võrdne - 160kg. Nüüd usun, et 170 pole mingi probleem.

Rind on küll hästi arenenud. Vaadates before pilti, siis seal näha, et rind oleks nagu ära vajunud. Eks toonus on kõvasti paranenud ja rind ümaram nüüd.

Sügisel kavatsed võistelda ka?

Keep up the good work!

Jõutõmbe rekordil mängib kindlasti rolli, kas seda raskust üldse maast lahti õnnestub tõmmata. Kindlasti on lihtsam teha väiksema raskusega pikem seeria, eriti kui põrgatada. Negatiivse faasiga kaasneb ka elastsusjõud ning siis on juba lihtsam kordus rohkem teha kui nullpunktist raskus üles saada.

Ehk kui mu eesmärgiks oleks hetkel 1 korduse maksimumi proovida, arendaksin kindlasti tõmbe erinevaid faase, kiiruslikust jne. Siis tuleks see rekord kindlasti paremini.

160 olen võistlustel kükkinud, 165 pole proovinud. Viimasel võistlusel, mäletan, läksin seda teed, et jätsin 165 vahele ja läksin kohe 170 üritama, mis aga ebaõnnestus.

Sügisel ei kavatse võistelda hetkeplaanide järgi.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ja täna teen jõusaalivabad päevad. Täna lähen küll juba aeroobset tegema.

Eile sai maal oldud ja seda rahustavat lokkavat rohelust nauditud. Loodetavasti jõuab seda suve jooksul veel küllalt teha.

Lasin rihma lõdvaks, sest täiesti trennivaba päev oli viimati vist 24. juuni. Asja juurde käis ka väike "laadimine" ehk šašlõkk ja jäätisepoiss.

Täna söön taas nagu kord ja kohus ning lähen pärast tööd süsivesikuid naha alt välja väntama.

Homme alustan uue treeningkavaga, millest hiljem lähemalt. Praegu lihtsalt mõned pildi minu tavalistest einetest.

Lõunaoode või enne trenni kergem söök. 200g 4% kodujuustu kaneeliga, juurde puuvili+ lisasüsivesikuid mõnest pudrust kui vaja.

post-3216-0-74025900-1342012000.jpg

Kookosrasvaga pruunistatud(eelnevalt keedetud)/praetud kanafilee 100-150g korraga. Kõrvale Kalmuse impeeriumist tuntud aedoad. Peal üks mu lemmikkaste: Uncle Ben' s Sweet&Sour Extra pineapple.

post-3216-0-44899300-1342011898.jpg

Sama asi, lihtsalt ketšupiga. Kana praadimisel lisan tavalist broilerimaitseainet. Kõrvale ühel päeval valge, teisel pruun riis jne.

post-3216-0-31467800-1342011899.jpg

Tänane eine sea välisfilee. Külmutatud "köögiviljad praadimiseks" segu.

Tatar Maggi mingi suht terava, magushapu kastmega.

post-3216-0-02597600-1342011900.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×