Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

See on hea lugu. Kirp miks sa end alati massi ajal nii sardelliks sööd?

:lol: Hea küsimus. Sest mul on kõht tühi ja mul ei ole korvpalluri keha ja ainevahetus, et rasv loomulikult madalal püsiks. Teistel nii kiiresti nii palju muidugi juurde võtta ei soovita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilte tänasest trennist.

Alustame siis kõige tähtsamast ehk Hr. Martin Kala tahtis kuulsaks saada.

post-3216-1298668567_thumb.jpg

Nagu isegi pildilt näete, on Oti hirmuvalitsusel nüüd lõpp. Hr. Kala on pea võistlusvormis, tervelt 10 kg raskem ehk 95 kg ja üks veresoon juba paistab...

post-3216-1298668560_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks kangi otsa tõmbed: 12x60 kg, 10x70 kg, 10x80 kg (pluss kang)

Ei ole just kõige mugavam harjutus, aga kuna Kalmus teeb ja mul selja paksust on vaja, siis tuleb teha.

post-3216-1298668769_thumb.jpg

Teiseks kangi tõmbed vastu kõhtu althaardega: 12x80, 10x90, 10x100

post-3216-1298668807_thumb.jpg

Kolmandaks laia pealthaardega lõuatõmbed: 12x keharaskus (90 kg), 8x keha +5 kg, 8x keha+10 kg

post-3216-1298668814_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna plokksüsteemi olid vallutanud 3 usinalt juttu ajavat noormeest, tegin hantli tõmbeid.

12x30, 11x40, 12x51 kg(saali raskeim hantel :lol:) Tunnetus on päris hea selle harjutuse juures. Pluss muidugi Kalmus teeb ja sööb oma mütsi ära kui ma kunagi Eesti ABS meistriks tulen vms :D

post-3216-1298669094_thumb.jpg

Lõppu tegin pulloveritrenazööri: 12x30, 12x35, 12x45. Dieedi ajal tegin seda tihti ka esimese harjutusena, nö soojenduseks ja muidugi toimib ta sel juhul ka kui pre-exhaustion mis eesmärgil ka Yates seda nii tegi.

post-3216-1298669100_thumb.jpg

Lõppu õlakehitused kangiga 12x100, 10x120, 8x140, 8x160. Teen hetkel väiksema raskusega kui muidu ja puhtamalt.

post-3216-1298669105_thumb.jpg

Õlakehitused küljeltvaates. Kangiga kehitused on ka suht ainuke harjutus, mida trapetsile teen...

post-3216-1298669425_thumb.jpg

+lõppu tegin veel säärele 4x15 hacktrenažööril pöia sirutusi.

Anaboolset ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, võtad kergelt juurde siis äkki on mõistlik kaloraaži vähe madalam hoida? Hiljem dieet ka selle arvelt lühem.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, võtad kergelt juurde siis äkki on mõistlik kaloraaži vähe madalam hoida? Hiljem dieet ka selle arvelt lühem.

Thank you, captain obvious. :lol:

Muidugi on, aga lihtsam öelda kui teha. Proovi ise pool aastat näljas olla, siis vaata, kas pärast on isu või ei. :D

Lavale jõuan ma alles tüüüüki aja pärast, seetõttu ennast ei piitsutagi hetkel. Keskendun lihase ehitamisele, mitte dieedile.

Küll sõjavägi mult pool kaalu vähemaks võtab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Thank you, captain obvious. :lol:

Muidugi on, aga lihtsam öelda kui teha. Proovi ise pool aastat näljas olla, siis vaata, kas pärast on isu või ei. :D

Lavale jõuan ma alles tüüüüki aja pärast, seetõttu ennast ei piitsutagi hetkel. Keskendun lihase ehitamisele, mitte dieedile.

Küll sõjavägi mult pool kaalu vähemaks võtab ;)

Huvitav ongi näha mis see Eesti sõjavägi sinuga teeb - mäletan sellest ajast kui ise pidin minema, et jõutõstjad võtsid ikka korralikult alla, kes jäi 15 kio peenemaks kui tagasi tuli - seega -75 kg ei tohiks olla probleemi sisse mahtuda kui tagasi tuled 90 pealt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav ongi näha mis see Eesti sõjavägi sinuga teeb - mäletan sellest ajast kui ise pidin minema, et jõutõstjad võtsid ikka korralikult alla, kes jäi 15 kio peenemaks kui tagasi tuli - seega -75 kg ei tohiks olla probleemi sisse mahtuda kui tagasi tuled 90 pealt. :lol:

Vaevalt, et sõjavägi kulturismi vallas midagi positiivset kaasa toob. Kes elus enne trenni pole teinud, v-o veidi parandab enda vormi, jooksmisega aga ma vaevalt oma lihasmassi hoian...

Eesti tippude kogemustest ajateenistusega seoses pole kuulnud. Mäletan vaid seda, et kui Indrek Otsus omal ajal sõjaväes käis, pidi kummiku lõhki lõikama, sest säär ei mahtunud sisse vms. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt, et sõjavägi kulturismi vallas midagi positiivset kaasa toob. Kes elus enne trenni pole teinud, v-o veidi parandab enda vormi, jooksmisega aga ma vaevalt oma lihasmassi hoian...

Eesti tippude kogemustest ajateenistusega seoses pole kuulnud. Mäletan vaid seda, et kui Indrek Otsus omal ajal sõjaväes käis, pidi kummiku lõhki lõikama, sest säär ei mahtunud sisse vms. :D

Hahahaaa! Sa Kirp oled ise üks kummik! Kirsad ikka! :lol:

Millegipärast usun, et ajateenistus sinu puhul mööda külgi alla ei jookse- kas siis kummikutega või ilma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt, et sõjavägi kulturismi vallas midagi positiivset kaasa toob. Kes elus enne trenni pole teinud, v-o veidi parandab enda vormi, jooksmisega aga ma vaevalt oma lihasmassi hoian...

Eesti tippude kogemustest ajateenistusega seoses pole kuulnud. Mäletan vaid seda, et kui Indrek Otsus omal ajal sõjaväes käis, pidi kummiku lõhki lõikama, sest säär ei mahtunud sisse vms. :lol:

Sul ei ole seda kummikuvärki karta vaja, usu mind :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul ei ole seda kummikuvärki karta vaja, usu mind :lol:

Tühi töö! Millegipärast kipub noortele meestele Kaitseväest meelde jääma just kõik kordades võimendatud negatiivne tagasiside. Selles suhtes, et Kirbul on veel alati võimalik sellest õudusest "pääseda" ja ennast mõne seksuaalvähemusena esitada, lisaks võiks ju omale ka raskeid haiguseid organiseerida ja siis on täielik vabadus- isamaa ees ei ole mingeid kohustusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tühi töö! Millegipärast kipub noortele meestele Kaitseväest meelde jääma just kõik kordades võimendatud negatiivne tagasiside. Selles suhtes, et Kirbul on veel alati võimalik sellest õudusest "pääseda" ja ennast mõne seksuaalvähemusena esitada, lisaks võiks ju omale ka raskeid haiguseid organiseerida ja siis on täielik vabadus- isamaa ees ei ole mingeid kohustusi!

Komisjonis ma käisin, aga valetada ei taha. Mingi autunne mul ikka on. Või on see loll alandlikkus-ei tea. Tundub ikka, et need, kes valetavad ja varastavad ja petavad, saavad elust kergemini läbi kui ausad inimesed. Kuigi ma ei tahaks seda uskuda. Aga ikka tundub nii. Kes midagi oskab: selt nõutakse veel rohkem. Kes midagi ei oska: lastakse lihtsalt läbi.

Kohustustest rääkides makse ma maksan. Isegi topelt. :lol: Sellest on ka reaalne kasu. Lippe ei põleta, isamaad armastan. Lihtsalt mitte pimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keel on mehel kuldne. Kõri ka :D ?

Mul? Õnneks mitte. ;)

Aga tean üht meest, kes iseloomustab end kui: "käed on kuldsed. Kõri ka kuldne."

Tegu siis selle härraga:

post-3216-1298727795_thumb.jpg

Aga ok. Liiga palju räägime siin blogis ajateenitusest. Mis sest koguaeg meenutada. Ei ole ma mingi kommunist. (Uskuge mind, ma tean. Toanaaber on mul kommunist ja poliitik, see ajas mulle just ükspäev, et kuidas sa saad isamaad armastada, kui isamaa on abstraktne mõiste. Kui riigipiirid muutuvad, siis kas automaatselt armastad ka Petserit, mida sa tegelt ei tunne jms demagoogiat :lol: Oi neid väitlusi jääkski ma siia trükkima. Kuidas Stalin oli kangelane ja Liidu ajal elu ilus. Minu arust laiskadel ja lollidel oli tõepooelst hea elu. Kui olid andekas ja said rikkaks, olid ju riigivaenlane.)

Lihtsalt kuna see vajalik teenistus häirib mu elu armastust ehk kulturismi, siis muidugi ma kahel käel üle aasa sellele vastu ei jookse. Kindlasti on seal ka midagi positiivset. Igas asjas on. Kui peaksite ka aastakese oma armastusest (naisest) lahus olema vms, siis ka just ei hõiskaks. Vähk muidugi hõiskaks. Samas tema orientatsioonis on mul kahtlusi ka. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...sest kirsasid enam ei kanta? Tean jah. :lol:

Ei, sest su säär on piisavalt väike, et ükskõik, mis jalatsisse ära mahtuda, mida sõjaväes kantakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Teadsin, et sa seda mõtled. Ma armastan sind ka. :lol:

Teadsin, et sa seda teadsid. Armastusega ei ole siin midagi pistmist. Lihtsalt andsin teada, et sa ei muretseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis viga ülbitseda suurte raskustega, kui teistel ostetakse nina eest põlvesidemed ära :lol: Ja vähe sellest siis veel ''unustatakse'' uued tellida. Ebaausal teel konkurentide eemaldamine peaks ausale spordimehele häbi tegema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis viga ülbitseda suurte raskustega, kui teistel ostetakse nina eest põlvesidemed ära :lol: Ja vähe sellest siis veel ''unustatakse'' uued tellida. Ebaausal teel konkurentide eemaldamine peaks ausale spordimehele häbi tegema :D

;) Võid oma sidemetele järele tulla, minuteada vähemalt üks paar hetkel poes oli. ;)

Ott sepaga täitsa ühte nägu ;)

edu treeningutes! :D

Tahtsin Ott Sepa Facebookis sõbraks panna, aga Fb ei lasknud. Krt, kuidas ma küll oma kauakadunud kaksikvennaga nii ühendust peaks saama... Järgmise aastavaetuse Tujurikkuja: siit ma tulen! :D

Edu läheb vaja, tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris ok treiler. B)

Üks selline küsimus vaevab mind, et kui palju kre-alkalyn jõudu nädalaga (näiteks kükis) võib juurde anda? Või kui palju sul näiteks andis?

Nägin siin, et sa seda tarvitand oled. Või on see kreatiini mõju väga individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×