Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Et siis jah ;)

Olen hetkel kooliga Käärikul suusalaagris. Tänane päev möödus klassikalist stiili õppides. Paaristõuge on juba nagu Jaak Mael ja järgmisel jõulupeol enam Otile ringil pähe ei saa.

Üritan ka mõne "selgitava" video üles panna täna. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis jah ;)

Olen hetkel kooliga Käärikul suusalaagris. Tänane päev möödus Jklassikalist stiili õppides. Paaristõuge on juba nagu Jaal Mael ja järgmisel jõulupeol enam Otile ringil pähe ei saa.

Üritan ka mõne "selgitava" video üles panna täna. :D

Ma ei ole ainuke suusaproff meie Fitness.ee Teamis, minust tuiskasid mööda meie jõulupeol nii kodanik Pärle kui Viska. Kuigi jah mul on üks karikas kapi peal ka suusatamise eest ja see on pärit 2007 suvest, kui vanalinnas toimus juunikuus suusasprint (paljud teist juuni kuus üldse suusatanud on, mina olen... :D ) saavutasin 4 võistleja seas 2 koha, kaotsin Jaanus Mutlile ja edestasin Jüri Ratast ja kedagi veel, ma täpselt ei mäleta. Alguses kõik ütlesid, et jalutame läbi, mingit võistlust ei tule, niipea kui stardipauk ära käis läks andmiseks, läbisin terve tee, 1,2 kilomeetrit paaristõugetega (suusad absoluutselt ei libisenud ja andsid tagasi, mingit pidamist ei olnud, väljas oli 20 kraadi sooja), kaalusin ca 100kilo kopsutükke pidi peale finisit tulema.... :D aga lõpuni võitlesin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks see Kalmer Tennosaare hit "Vana klaver" - suusabaasis on tantsupidu... sai raadio 2 aastahiti hääletusel 5.koha kui ma ei eksi. Aga lugu on hea, eriti kui saab suusabassis selle järgi rokkida... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimast klippi kommenteeriks küll. Mis mõttes batuudi peal laua/suuskadega purjuspäi hüppeid teha ? Ott Sepa ja M. Avandi aastavahetuse video analoog :D

Näh, kõik coolid ja lahedad noored teevad ju nii. Peale seda veel mõned joogid ja siis autoga sõitma ;) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suusabaasis on tantsupidu

Nonii. Olen laagrist mõne sinikaga kuid siiski eluga tagasi ja ka unevõlg on põhimõtteliselt kinni makstud.

Õppelaagris oli muidugi tegemist kõvasti ja vaba aja külluse üle kurta ei saanud. Nüüd on seda kajastavad videod ka valmis ja teen asjast kokkuvõte.

Ehk siis reedest neljapäevani sai kooliga Käärikul suusatamise algõpetuse laagris käidud. Jah, ikka samas puhkekeskuses, kus EKFLi laagergi toimus. Sedakorda oli aga lund palju rohkem :blink:

Nädal algas suusaõpetuse tundidega, jätkus paarikümne kilomeetrise suusamatka ning 5 km suusavõistlusega ja päädis suusatundidega, mida ise andma pidime. Iga päev 2x suusatunde+2 võimalust uisutamiseks+ individuaalse trenni võimalus. Nädala alguses tegin ka usinasti oma trenne lisaks, aga lõpupoole said väsimus ja unepuudus minust võitu. Oleks võinud üldse jõusaalist vaba nädala võtta, sest füüsilist seal ju ikka sai, aga kus sa siis sellega. :huh:

Päev algas 7.45 rivistusega uisuväljakul. Ärkamine läks iga päevaga raskemaks, sest toakaaslastega sai poole ööni "vajalikel" teemadel vesteldud. Seejärel hommikusöök, veidi puhkust ja suusarajale. Päeva teine pool samamoodi. Õhtuti olid meil erinevad üritused ja minul ühes teistega oli esmaspäeval au korraldada ka Kääriku Rammumehe võistlus. :) Aladeks naisekandmine hantlid käes, kombineeritud ala: purgikaane lahti keeramine(sportlase põhilisi oskuseid) ja poole liitri vee ära joomine, ca 80 kgse suusaraja silumiseks mõeldud pommi teise saali otsa kandmine. :)

Seejärel võistluse teine osa: rippumine aja peale, kangiketta sirgetel kätel ees hoidmine ja võistluse lõpetas hinge kinni hoidmine vees.

Kusjuures lõpus oli seis nii tasavägine, et tuli korraldada kiire lõppmatš: naiste käesurumine. Oodatud kiirest finaalist sai aga mitmeminutiline pingeline heitlus, mis jäigi sõbralikult viiki. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TRENNID

Reedel sinna jõudes oli kavas selja ja sääre trenn. Selle tegin normaalselt ära ja sellest. on ka video. Laupäeval oli kavas jalatrenn, mis ajapuuduse tõttu oli väga kiire ja intensiivne. Pühapäeval oli puhkepäev. Esmaspäeval tegin kahe suusatamise vahel kähku ära rinnatrenni, mis möödus üpris normaalselt:

Lamades surumine:

5x 115

5x115

3x120

3x120

2x125

Ehk siis tegin etteantud numbris väsimuse tähe all treenimisest siiski ära. Julgestama sain oma toanaabrid, keda ka videost näete. Too 102,5 kg tüüp(eksisin videos -2 kg, milline solvang kulturistile :blink:) ei uskunud, et ma peale rasket 3x 120 veel 2x 125 jõuan suruda. Ilmselgelt alahindas ta pühendunud kulturisti sees pulbitsevad viha, mida vajadusel esile peab kutsuma...

Kõrvalepõikena ütlen, et ka üleeilne rinnatrenn möödus normaalselt: 3x 115, 3x115, 2x125, 2x 125 ja 1x135. Viimane oli kerge abiga, sest suurematel raskustel on kombeks mitte jõu vaid igasuguste pisiasjade taha kinni jääda. Nimelt liigutas see kang mind sobivast asendist välja. Täna on kavas jalg ja seda teen koos ühe Fittesti noorterühma kulturistiga Turu tn jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisipäevane suusamatk maalilises looduses

post-3216-1295177121_thumb.jpg

Piltidega meenub Indrek Otsuse interjuu Tähelaevas. Et mis naudingu ta saab pidevast trennist ja lõputust rattsõidust kuskil vihma käes. Hr. Otsus vastu, et kasvõi see vaade, mida igal ringil näen...

post-3216-1295177165_thumb.jpg

Arnold posing on a mountain. Ainult et veidi rohkem riideid.

post-3216-1295177182_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehakse ikka, saadaval igas hästivarustatud ehitusmaterjalide poes:

http://www.cascadefire.com/51-inch-12-lb-f...bar-p-1385.html

Enda kepid mul põhimõtteliselt olidki sellised "riidekapist võetud torud" nagu kursavennad ütlesid. Ainult et veidi lühikeseks jäid. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me magasime ikka seal vanades majades. Voodi all olid miinuskraadid ja alumisel naril magati 2-3 tekiga. Vaba aja sisutasime võrkpalli mängimisega. Seal suures saalis, kus oli ka madal õhutemperatuur. Kas teil olid ka ikka kuni viie meetrised jääpurikad? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me magasime ikka seal vanades majades. Voodi all olid miinuskraadid ja alumisel naril magati 2-3 tekiga. Vaba aja sisutasime võrkpalli mängimisega. Seal suures saalis, kus oli ka madal õhutemperatuur. Kas teil olid ka ikka kuni viie meetrised jääpurikad? :blink:

Meie olime jah esimene kursus, kes sai uues majas ööbida. Ja nagu mõned arvasid öise trallimise tõttu: v-o ka viimased. :huh:

Suure maja räästast kukkus vihmaveerenn alla suure lumega.

Ei saanud kurta: hotellituba uhkem kui minu ühikatuba. Ainult et külmkappi polnud kogu mu kaasavõetud söögihunniku jaoks. Seega hoidsin toitu määrderuumis. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult et külmkappi polnud kogu mu kaasavõetud söögihunniku jaoks. Seega hoidsin toitu määrderuumis. :huh:

Aga miks ei kasutanud looduslikku külmkappi akna taga? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×