Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tänks. You are far too kind, my good sir.

Küll millalgi jõuan ka meie ühistrenni monteerimise juurde. :)

Noh, DAA uksinda on naidanud kuni 40% tousu aga kas tast muud kasu, kui end natuke paremini tund, ka on on spekulatiivne.

Et enesetunde paranemine on spekulatiivne? Kindlasti. Aga ega hea enesetunde vastu mul midagi ei ole, olgu see siis platseebo efektist või ei. ;)

Millal dokumentaali oodata on?

Lubasin küll juulis, aga pigem ajastame uue treeninghooaja alguseks. Vaadatavuse huvides on see kindlasti parem pluss see sobib valmistaja töögraafikuga. Kogu asja teeb ta ju oma vabast ajast ja erilise tasuta.

Praegu teeme kõik osad valmis ja siis hakkame neid iga nädal Youtubesse laadima.

Lisan kaks screenshoti füsioteraapia stseenist.

post-3216-0-78415100-1404836082_thumb.pn

post-3216-0-97617000-1404836131_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on meie staarkulturistil mingi seeria ühest ja samas poosist pilte, et näha sinu arengut algusest (kui astusid jõusaali, mitte haiglast välja) kuni tänaseni (äkki nt viimane Reval Cup)? Mingi 5-6 pilti saaks korraliku arengu ajaloo kokku ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle pildi järgi ütleks,et suure tahtejõu ja iseloomuga on kõik võimalik ! Väga hea töö. Kindlasti palju pisaraid ja vigastusi käinud selle teekonna peale :) Kes seda teed on sammund,need teavad.

Muudetud kasutaja Cyonara poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Rich Piana on ülimalt silmakirjalik. Läks mutantist ära, nüüd on suur õiguse rüüter.

Olen ennustaja ja ütlen järgmised teemad, millest ta räägib.

- profi kulturistid ei ole naturaalsed

- kulturismi võistlused võidavad kulturistid, kellel sponori korraldasid võistluse

- toidulisandid on mõttetud - selle video tegi juba vist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlemise tasu, minu meelest küll mingi takistus ei ole.

Kui kulturismiga tegeleda, siis tuleks arvestada 100+ euri läheb kuus jõusaali ja toidulisandite peale.

Tõsisem tegija oled, veedad vast 8+ tundi jõusaalis nädala sees.

Võistluste korraldamine maksab raha ja teenuse eest peab maksma. Publiku käest ei saa hiigel summasi küsida natuke peaksid kulturistid ka panustama.

Räägin amatöör liigast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Rich Piana on ülimalt silmakirjalik. Läks mutantist ära, nüüd on suur õiguse rüüter.

Olen ennustaja ja ütlen järgmised teemad, millest ta räägib.

- profi kulturistid ei ole naturaalsed

- kulturismi võistlused võidavad kulturistid, kellel sponori korraldasid võistluse

- toidulisandid on mõttetud - selle video tegi juba vist

Noh, eks see ole samas mõistetav, et ei saa hammustada kätt, mis Sind toidab.

1)See on nii iseenesestmõistetav, et selle jaoks küll videot vaja pole :P Samas eks mõni usub ikka, et profid on puhtad ja noori tuleb aina peale, seega vaatajaid jätkuks.

2)See kõlaks tema moodi küll, kuna eks poleemikat ole ju vaja tekitada ja vaatamisi saada. Absoluutne tõde see kindlasti pole, kuid subjektiivse alaga on tegu kindlasti ja eks korraldajad/kohtunikud ole ka inimesed.

3)Tegi. Ja siis lõi oma lisandifirma. :D Mingi tagurpidi psühholoogia vist.

Antud video polnud ka muidugi mingi absoluutne tõde, aga miks mitte selle üle arutleda. Võrdlus muusiku ja sportlase vahel oli huvitav, aga kohe võin tuua õige mitu põhjust, miks see pealtnäha intrigeeriv jutt täielikuks utoopiaks ilmselt jääbki. Sport on lihtsalt muusikast liiga erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal ma võistlema lähen?

See on viimasel ajal üks populaarseim küsimus. Sel sügisel kindlasti mitte. Täpseim vastus oleks, et mul pole mingit plaani selles osas. Praegu naudin suve ja tegelen muude asjadega. Üritan raha teenida ja ehk haridusegi omandada, kui ülikooli sisse saan. Ei saa endale lubada seda vegetatiivset perioodi, mis dieeditamisega kaasneb. Elus on niigi pinget ning seda nälgimist ja olematut testotaset küll ei igatse. Samas eelmisel suvel tegin ka trenni väga kaootiliselt, aga kevadeks õnnestus piisavalt heasse vormi saada. Ennastki üllatas. Praegu aga jah pigem treenin teisi, sest mulle meeldib seda teha. Südame alt läks kohe soojaks, et mu oma väikevendki alustas tõsisemalt treeningutega. Viisin talle kohe paki Hera80 ka. Mitte et ilma ei saaks, aga vennal pole kindlasti eelarvet ega viitsimist, et liha ja muid valguallikaid osta.

Hiljuti sain suurima tunnustuse, mis üks kulturist saada võib. Nimelt "teadis keegi rääkida", et juba paar aastat tagasi olevat ma keelatud aineid kasutanud. :D Nojah, ega muidu 74kgseks ei paisu. :rolleyes: Hämmastav, kuidas mõned tahavad end nii "teadjana" näidata, et mõtlevad täiesti tühja koha pealt mingeid lugusid välja. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel... Samuti hämmastab mind, kuidas ei suudeta mõista, et mõnele lihtsalt on rohkem antud(ei pea siinkohal end silmas). Nagu spordis geenidega määratud eelduseid ei eksisteeriks. Mõnel lihtsalt on parem lauluhääl kui minul või imetlusväärne kunstioskus. See ei tähenda, et nad mingite ainete peal on.

Hetkel ootab vähemalt üks video veel kokku lõikamist ja ideid uute jaoks on iseenesest palju(aga aega vähe). Mõtlesin ka nn Q&A video peale, sest video formaadis on üldiselt kiirem ja lihtsam blogi pidada. Kui kellelgi on konkreetseid küsimusi, siis neile võin muidugi vastata.

Püsige moodsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti sain suurima tunnustuse, mis üks kulturist saada võib. Nimelt "teadis keegi rääkida", et juba paar aastat tagasi olevat ma keelatud aineid kasutanud. :D Nojah, ega muidu 74kgseks ei paisu. :rolleyes:

Hetkel ootab vähemalt üks video veel kokku lõikamist ja ideid uute jaoks on iseenesest palju(aga aega vähe). Mõtlesin ka nn Q&A video peale, sest video formaadis on üldiselt kiirem ja lihtsam blogi pidada. Kui kellelgi on konkreetseid küsimusi, siis neile võin muidugi vastata.

Püsige moodsad.

Teen siis otsa lahti.

Q: Mida tarvitasid? :D

Tegelikult peaksid täpsustama, et kompliment naturaalsele kulturistile :P. Ma ka sain just äsja sellise komplimendi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal ma võistlema lähen?

See on viimasel ajal üks populaarseim küsimus. Sel sügisel kindlasti mitte. Täpseim vastus oleks, et mul pole mingit plaani selles osas. Praegu naudin suve ja tegelen muude asjadega. Üritan raha teenida ja ehk haridusegi omandada, kui ülikooli sisse saan. Ei saa endale lubada seda vegetatiivset perioodi, mis dieeditamisega kaasneb. Elus on niigi pinget ning seda nälgimist ja olematut testotaset küll ei igatse. Samas eelmisel suvel tegin ka trenni väga kaootiliselt, aga kevadeks õnnestus piisavalt heasse vormi saada. Ennastki üllatas. Praegu aga jah pigem treenin teisi, sest mulle meeldib seda teha. Südame alt läks kohe soojaks, et mu oma väikevendki alustas tõsisemalt treeningutega. Viisin talle kohe paki Hera80 ka. Mitte et ilma ei saaks, aga vennal pole kindlasti eelarvet ega viitsimist, et liha ja muid valguallikaid osta.

Hiljuti sain suurima tunnustuse, mis üks kulturist saada võib. Nimelt "teadis keegi rääkida", et juba paar aastat tagasi olevat ma keelatud aineid kasutanud. :D Nojah, ega muidu 74kgseks ei paisu. :rolleyes: Hämmastav, kuidas mõned tahavad end nii "teadjana" näidata, et mõtlevad täiesti tühja koha pealt mingeid lugusid välja. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel... Samuti hämmastab mind, kuidas ei suudeta mõista, et mõnele lihtsalt on rohkem antud(ei pea siinkohal end silmas). Nagu spordis geenidega määratud eelduseid ei eksisteeriks. Mõnel lihtsalt on parem lauluhääl kui minul või imetlusväärne kunstioskus. See ei tähenda, et nad mingite ainete peal on.

Vandenõuteoreetikud näevad kohe, mis toimub. Vastus peitub ridade vahel B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii tekibki tõde. Keegi kuskil rääkis, siis juba küsitakse, et kas on tõsi jne. Pall läheb veerema. Nüüd tuleb sellega ainult leppida, sest ega koske tagasi ei suuna jõesängi. Eks sõjadki saavad alguse tihti tühja koha pealt. Üks variant on nende "teadjate" mõnitamine, ütle, et tarvitasid jah, ameriitsiumi vm. nad pole sellest kuulnudki ja patravad seda pläma igalepoole edasi ja satuvad ise naerualuseks.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii tekibki tõde. Keegi kuskil rääkis, siis juba küsitakse, et kas on tõsi jne. Pall läheb veerema. Nüüd tuleb sellega ainult leppida, sest ega koske tagasi ei suuna jõesängi. Eks sõjadki saavad alguse tihti tühja koha pealt. Üks variant on nende "teadjate" mõnitamine, ütle, et tarvitasid jah, ameriitsiumi vm. nad pole sellest kuulnudki ja patravad seda pläma igalepoole edasi ja satuvad ise naerualuseks.

Kõige parem on öelda, et tarvitasin hemorroide. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii tekibki tõde. Keegi kuskil rääkis, siis juba küsitakse, et kas on tõsi jne. Pall läheb veerema. Nüüd tuleb sellega ainult leppida, sest ega koske tagasi ei suuna jõesängi. Eks sõjadki saavad alguse tihti tühja koha pealt. Üks variant on nende "teadjate" mõnitamine, ütle, et tarvitasid jah, ameriitsiumi vm. nad pole sellest kuulnudki ja patravad seda pläma igalepoole edasi ja satuvad ise naerualuseks.

Ja aasta pärast on ameriitsium WADA nimekirjas :D nii igaks juhuks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei.

Eilne päev oli täis huvitavaid sportlikke sündmusi, millest sünnib ka siia kirjutada.

Nimelt võttis meie võistlusi filmiv kaameramees Martin minuga ühendust, et nemad otsivad Kanal 12 peal jooksva saatesarja "Punker" tarvis erinevaid Eestimaa "punkreid", mida külastada ja kas ma tean mõnda sellist jõusaali? Muidugi tuli mul esimese asjana silme ette sugulase Sander Saare keldrijõukas.

Eile saimegi maal kokku ja viisime üheskoos saatejuht Aleksander Otsale läbi ühe selja ja biitsepsi trenni.

Meie saade on eetris järgmisel kolmapäeval, 20. augustil 21:30.

post-3216-0-70595100-1407941228_thumb.jp

http://elu24.postimees.ee/2886461/uus-saade-suvepunker-ehk-motosobrad-madamunad-ja-mehekodud

Saates on kindlasti humoorikaid ja provokatiivseid seiku nagu televisioonile kohane. Mina usun, et inimesel on vaba voli ennast väljendada nii nagu tahab(teiste inimõigusi riivamata). Mind polnud olemas 13,8 miljardit aastat ja keskmiselt 50 aasta pärast pole mind enam terveks igavikuks, seega oleks mõistlik selle üürikese ajaga teha, mis ma tahan.

Pärast saadet tegin Sandriga koos ikka ühe korraliku selja- ja biitsepsi trenni ka. Krt ma vahest vihkan Sandrit, sest noor ja uljas nagu ta on, armastab ta teinekord jaburuseni lammutada ja utsitab mindki nii tegema. :D Loodan vaid, et ta ennast sellega ära ei lõhu.

Sellest trennist tegin ka video, mis intensiivuse poolest ei tohiks küll legendaarsele hardcore jalatrenni videole alla jääda.

Nautige. Või siis mitte. Vaba valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×