Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

You are far too kind but thanks! Thats the positive thing about revealing oneself before competition: the postitive encouraging feedback. :)

Since I anyway like to make videos and fans like to see them, I was thinking about creating a full documentary about how a bodybuilders preparation looks. We have already shot the opening scene: me and Ott getting together before the preparation and setting goals in december, my visit to the physiotherapist Georg Laasik and now my "pump" training. I got the permission to film in my local grocery store that we will do in the next weeks and the cooking. Then we have to film my strenght workouts(maybe with a pupil) and of course the competition itself(maybe the tanning and stuff before it also).

Korralik dokumentaal. Kas seesugust asja on üldse eestis tehtud. USA`s tuleb neid vast aastaringselt (turg suurem), aga kas eestis on sellist asja üldse tehtud? Nö kulturismi A ja O, dieedist lavani.

Põnev värk. Ei tea, kas CC Plazas ka näeb või rohkem Sõpruse teema? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik dokumentaal. Kas seesugust asja on üldse eestis tehtud. USA`s tuleb neid vast aastaringselt (turg suurem), aga kas eestis on sellist asja üldse tehtud? Nö kulturismi A ja O, dieedist lavani.

Põnev värk. Ei tea, kas CC Plazas ka näeb või rohkem Sõpruse teema? ;)

Minuteada ei ole. Vähemalt nii ma seda reklaamin.

Eks ikka kõigis kinodes. Blu-ray DVD ja Directors cut edition ja kõik jutud. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattusin siin juhuslikult ajalukku vaatama ja leidsin 2011. a üliõpilaste jõutõstmise meistrivõistluste protokolli.

Tolle aasta kevadel tegin kaasa kaks jõutõstmisvõistlust. Teine oli Tartumaa meistrivõistlus(?)

Sirvin siis protokolli ja vaatan, et miks krt ma -83 kg meeste katti ei mahutunud? Võistlesin -94 kg kategoorias ja võistluskaaluks leian lehelt

87,6 kg. :D Huumor.

Praegust dieeti alustasin max 83 kg juurest ja juba 9 kg maha võtta on enam kui piisav.

post-3216-0-89861600-1394278615_thumb.jp

easlj__ut__stmisemv2_11_tulemused.pdf

Ja head naistepäeva ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, ega silmi ei pea maha lööma selle jalaga jah aga siseosale pead ikkagi rohkem vatti andma :D

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis lisandeid sa dieedi ajal kasutad?

Igal trennipäeval:

FASTi sidruni INTRA trenni ajal ja sidruni BCAA pärast trenni. Erinevaid BCAA tooteid söön nagu leiba. Trenni ajal läheb 2-3 kulpi ära + taastumiseks kohe pärast trenni.

Mõned korrad nädalas:

Just lõpetasin purgi PUMP+, mida võtsin siis enne kergemaid trenne lihtsalt mõnusa pumbatuse ja päevase kreatiiniannuse saamiseks. Enne raskemaid trenne võtan ikka Workout Shocki, energiajoogimaitselist.

Mõned korrad nädalas:

Dieedi ajal soetasin endale ka üle pika aja paki Protein Puddingut, et maitsemeeli dieedi ajal millegi uuega üllatada. Piparkoogi maitsega läksin ses suhtes alt, et kui ma Puddingut neljaviljakrõbuskitega söön, siis sinna olen niikuinii lisanud kaneeli, seega kokkuvõtteks ikka suht sama maitse. :D

Lisaks võtan tauriini, alfalipoehapet, multivitamiine ja alustasin taas Chela MZB võtmist.

Vist peab ikka filmi ootama siis. Kas eelmüügis on piletid soodsamad?? ^_^

Ära muretse. Tulevad nii perepiletid kui "5+1" pakkumised, võta vanaema tasuta kaasa... Lisaks biitsaümbermõõt=allahindlus% jne kampaaniad.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära muretse. Tulevad nii perepiletid kui "5+1" pakkumised, võta vanaema tasuta kaasa... Lisaks biitsaümbermõõt=allahindlus% jne kampaaniad.

Tänud.

Kle nüüd ma hakkan küll ainult biitsepsit pumpama. Kui jõuan siis isegi 2 korda päevas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud.

Kle nüüd ma hakkan küll ainult biitsepsit pumpama. Kui jõuan siis isegi 2 korda päevas :lol:

Tee parem triitsa, sest see annab 2/3 õlavarre ümbermõõdust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen mõne pildi ka blogi ilmestamiseks.

Tänane teine ja kolmas söök: 2x 100g Talleggi jogurti-tilli kanafileed, 200g külmutatud spinatit, 50g tatart, 10 metspähklit, tomatipüreed.

post-3216-0-98564600-1394546808_thumb.jp

Poes oli ükspäev hea hinnaga tavaline Talleggi maitsestatud kanafilee ja see üllatas väga hea maitsega. Katsetan ise ka pidevalt erinevaid maitseainesegusid ja kastmeid(nii palju, kui kaloraaž lubab), aga nii head maitset ikka ei õnnestu tekitada.

Hind on nendel maitsestatud kanafileedel ikka röögatu, mingi 8,5€ kg, aga mis sa dieedi ajal teed. Sest väiksest toidukogusest peab võimalikult hea maitseelamuse kätte saama...

"Silo" rollis oli täna spinat, üldiselt proovin erinevaid külmutatud köögiviljasegusid(normaalse kaloraažiga). Kuna lillkapsa-brokoli ja brokoli-lillkapsa jms segudel ikka erilist maitsevahet pole, siis spinat on oma huvitava maitsega taaskord hea vaheldus. Pluss annab "tervelt" 10 kcal 100g kohta vähem kui keskmine juurviljasegu! :D Suht toitumishäirena tundub juba see üksikute kalorite taga ajamine, aga raskel ajal on kõik abiks.

Süsivesikute saamiseks jagan siis kahe toidukorra peale kas 100g tatart või täisterapastat või erinevaid riise. 100g keedukotis variante on ka lihtne valmistada ja doseerida.

Paar grammi rasva metspähklitest filee tasakaalustamiseks.

Tomatipüree idee pakkus mulle välja Siim Kelner. Kuna lahjemad variandid sisaldavad ainult ca 20 kcal 100g kohta, siis ta soovitas sellega riisi üle ujutada. Olen seda nüüd proovinud igal pool kastmena ja pole paha. Näiteks segan seda ka hommikuse omleti sisse, teeb selle kuiva roa veidi mahlasemaks.

Midagi huvitavat ka.

post-3216-0-04023000-1394547049_thumb.jp

Keegi saatis meile kontorisse proovimiseks erinevaid kalorivabasid kastmeid firmalt Walden Farms. Olen ammu mõelnud, millal need kalorivabad maiustused Eestis turule tulevad.

Neid kastmeid töö juures nähes hakkasid kirkukellad kõrvus helisema: "Ristirahvas-ristirahvas, rõõmusta!" Nüüd on otsas häda, otsas vaev - edaspidi ujutan kõik alates riisist ja lõpetades salatiga šokolaadikastmega üle!!!

Nii päris ei läinud. Kuigi hetkel ajal suhkruasendajat sisse rohkem kui oleks soliidne, siis enamiku toodete maitse oli mulle ikkagi "võõras." Magusate toodete maitse polnud paha: v-o olen harjunud suhkruasendaja kõrvalmaitsega magusate toodete puhul. Soolased kastmed aitasid aga kaloreid kokku hoida vaid selles mõttes, et ajasid söögiisu ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas neid kastmeid kuskilt poest ka juba leiab? Prooviks isegi ära. Samuti pikemat aega mõelnud, et mida need eesti poed passivad. Maailm täis kalorivabasid kastmeid, rääkimata low-carb, low-cal toodetest, mida leiaks igast tootegrupist. Aga ei... hetkel olen ainult ühest poest leidnud tõsiselt kalorivaest moosi näiteks, kuigi moosiletid on kõikjal suured ja laiad. Tavaline dieetmoos on heal juhul 30% kalorivaesem, kui standard moos, aga Selveris müüakse ühte eriti head, kus on vaid 60kcal, 100g kohta, mis moosi kohta väga kõva. Kahjuks ainult üks maitse ning ega ta super ei ole muidugi.

Kanafilee on jah rämedalt kallis, ma jään ise endiselt kanakoibade juurde mille kilohind ca. 2.50. Valku pm. samapalju kui filees, lihtsalt veidi rasvu ka juures ning neid on ju vaja. :)

Ma ise teen üheks einekorraks 500g kanakoibi ahjus, siis kallan ahjunõusse veel 600g juurikaid, nii umbes 10 erinevat maitseainesegu juurde, et kaif oleks täielik ning ketšupit ka veel otsa. :D - Valetaksin, kui ütleksin, et kõht täis saaks, mõtlesin, et peaks juurikate osa 800g-ni tõstma. Kana enam lisada ei saa, ajab valgukogused juba tobedalt suureks. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa nt borokoli ja lillkapsa külmutatud segude asemel neid värskena ei osta (puhas uudishimu)? hind tuleb sama ja suht kaua püsivad nad külmkapis. Kuigi jah lillkapsas on vahest kibe.
Juurviljad läksid oluliselt maitvamaks kui sai endale kunagi ammu aurutaja/riisikeetja muretsetud, see vees keetmine polnud üldse maitsev ja mugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas neid kastmeid kuskilt poest ka juba leiab? Prooviks isegi ära. Samuti pikemat aega mõelnud, et mida need eesti poed passivad. Maailm täis kalorivabasid kastmeid, rääkimata low-carb, low-cal toodetest, mida leiaks igast tootegrupist. Aga ei... hetkel olen ainult ühest poest leidnud tõsiselt kalorivaest moosi näiteks, kuigi moosiletid on kõikjal suured ja laiad. Tavaline dieetmoos on heal juhul 30% kalorivaesem, kui standard moos, aga Selveris müüakse ühte eriti head, kus on vaid 60kcal, 100g kohta, mis moosi kohta väga kõva. Kahjuks ainult üks maitse ning ega ta super ei ole muidugi.

Kanafilee on jah rämedalt kallis, ma jään ise endiselt kanakoibade juurde mille kilohind ca. 2.50. Valku pm. samapalju kui filees, lihtsalt veidi rasvu ka juures ning neid on ju vaja. :)

Ma ise teen üheks einekorraks 500g kanakoibi ahjus, siis kallan ahjunõusse veel 600g juurikaid, nii umbes 10 erinevat maitseainesegu juurde, et kaif oleks täielik ning ketšupit ka veel otsa. :D - Valetaksin, kui ütleksin, et kõht täis saaks, mõtlesin, et peaks juurikate osa 800g-ni tõstma. Kana enam lisada ei saa, ajab valgukogused juba tobedalt suureks. :D

Ma ei oska öelda, kes need meile saatis, aga ehk Ott oskab kommenteerida.

Kusjuures seda Selveri moosi isegi märkasin ükspäev. :D Välismaal, kasvõi Soomes, olen näinud ka erinevaid kalorivabasid Fanta, Dr Pepper, Sprite jne variante, mis oleks ka siin tervitatavad.

Massi ajal ma ei näe ka vajadust kuiva fileed õgida. Rasvu on niikuinii vaja. Hetkel ei saa aga üle 10g rasva per toidukord lubada.

Miks sa nt borokoli ja lillkapsa külmutatud segude asemel neid värskena ei osta (puhas uudishimu)? hind tuleb sama ja suht kaua püsivad nad külmkapis. Kuigi jah lillkapsas on vahest kibe.

Juurviljad läksid oluliselt maitvamaks kui sai endale kunagi ammu aurutaja/riisikeetja muretsetud, see vees keetmine polnud üldse maitsev ja mugav.

Värske keedetud lillkapsas on tõesti maitsev, aga jälle sama vastus, et ma ei viitsi hakata seda tükeldama, kaaluma, keetma.

See aurutaja mõte on päris hea. Olen seda ikka kaalunud, aga kuna tegu pole eluks hädavajaliku asjaga, siis pole seda väljaminekut teinud. Igatahes jällegi hea asi vahelduseks- täpselt samad toiduained, samad kalorid, aga veidikene teine valmistamisviis ja seega ka teine maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba tehtud sai, siis jagan teiega Rain Kuusnõmme tehtud videot minu viimasest jalapäevast.

Midagi erilist ei ole: 6x120 kg. Ennast tundes oleks võinud veel proovida ketid juurde lisada, aga dieedi ajal pole enam mõtet suutlikkuseni minna. Lihast niikuinii ei kasvata ja see kapsad ninast välja pingutamine lihtsalt koormaks närvisüsteemi ja lihast, millel pole lisapingutusest taastumiseks kuskilt lisatoitaineid võtta.

Eile tegin pika päeva degusteerimist MyFitness Solarises Les Mills kvartaalkoolituse raames. Pärast lasti mul seal ka treenida, mis oli dieedi ajal väga teretulnud vaheldus. Enne trenni vaatasin hantliriiuli üle: hantleid oli kuni 50kgni - kannatab rinda teha küll.

Jõusaal ise on keldrikorrusel, Nokia kontsertmaja trepist alla minnes. Tänu sellele oli seal siuke hea dungeon gym tunne.

Täna tegin tunnikese aeroobset Revalis+tund taastumist veekeskuses.

Homme on "kerge" jalatrenn ehk väiksemad raskused, aga see-eest lühike seeriatevaheline paus ja intensiivne pumpamine.

Mõtlesin vahelduseks ka HC Gymi minna, aga kuna pumpaval päeval kasutan peaasjalikult trenažööre, siis Revali vastu ikka ei saa.

Nii. Roheline tee on sees ja nüüd enne magama kui kõht tühjaks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba tehtud sai, siis jagan teiega Rain Kuusnõmme tehtud videot minu viimasest jalapäevast.

Midagi erilist ei ole: 6x120 kg. Ennast tundes oleks võinud veel proovida ketid juurde lisada, aga dieedi ajal pole enam mõtet suutlikkuseni minna. Lihast niikuinii ei kasvata ja see kapsad ninast välja pingutamine lihtsalt koormaks närvisüsteemi ja lihast, millel pole lisapingutusest taastumiseks kuskilt lisatoitaineid võtta.

Eile tegin pika päeva degusteerimist MyFitness Solarises Les Mills kvartaalkoolituse raames. Pärast lasti mul seal ka treenida, mis oli dieedi ajal väga teretulnud vaheldus. Enne trenni vaatasin hantliriiuli üle: hantleid oli kuni 50kgni - kannatab rinda teha küll.

Jõusaal ise on keldrikorrusel, Nokia kontsertmaja trepist alla minnes. Tänu sellele oli seal siuke hea dungeon gym tunne.

Täna tegin tunnikese aeroobset Revalis+tund taastumist veekeskuses.

Homme on "kerge" jalatrenn ehk väiksemad raskused, aga see-eest lühike seeriatevaheline paus ja intensiivne pumpamine.

Mõtlesin vahelduseks ka HC Gymi minna, aga kuna pumpaval päeval kasutan peaasjalikult trenažööre, siis Revali vastu ikka ei saa.

Nii. Roheline tee on sees ja nüüd enne magama kui kõht tühjaks läheb.

Vaata, et selle põrkega kükiga omale viga ei tee. Ise olen 2 korda alaselja "ära tõmmanud" täpselt niimoodi(suurema raskuse korral alaseljast kumeraks läinud ning nõks ära käinud). ;)

Muudetud kasutaja Ruts456 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, et selle põrkega kükiga omale viga ei tee. Ise olen 2 korda alaselja "ära tõmmanud" täpselt niimoodi(suurema raskuse korral alaseljast kumeraks läinud ning nõks ära käinud :D).

Loodetavasti ei juhtu midagi, samas kunagi ei tea. Aeg-ajalt tuleb ikka ette, et tõmban kuskilt midagi ära või kangeks, aga see sõltub ka jumal teab millest. Nt tegin kord analoogsel rinna surumise trenažööril trapetsit.

post-3216-0-85326600-1394920912_thumb.jp

Noh et seisad seal näoga pingi poole ja tõstad käepidemetest.

Suutsin tühja masinaga trapetsi seljapealse osa nii ära tõmmata, et pidin trenni pooleli jätma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See aurutaja mõte on päris hea. Olen seda ikka kaalunud, aga kuna tegu pole eluks hädavajaliku asjaga, siis pole seda väljaminekut teinud. Igatahes jällegi hea asi vahelduseks- täpselt samad toiduained, samad kalorid, aga veidikene teine valmistamisviis ja seega ka teine maitse.

Ma ei taha su tuju ära rikkuda, aga aurutamiseks ei pea eraldi massinat ostma..

Mina panen poti põhja paar cm vett ja köögiviljad metallist sõela moodi asja sisse ja voila, le aurutamine'

1_1_11195748.jpg

Põhimõte on siuke, aga mul pole nii kole.

See pildi peal olev kippus köögiviljad välja võttes tagasi puistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tomatipüree idee pakkus mulle välja Siim Kelner. Kuna lahjemad variandid sisaldavad ainult ca 20 kcal 100g kohta, siis ta soovitas sellega riisi üle ujutada. Olen seda nüüd proovinud igal pool kastmena ja pole paha. Näiteks segan seda ka hommikuse omleti sisse, teeb selle kuiva roa veidi mahlasemaks.

Hakkasin ka püree meheks. Ostsin külmiku täis. :D Päris hea. Leidsin Selverist ühe sellise, kus 15kcal 100g kohta. 680g pudel. Kallan selle kõik enda kana ja juurikate peale - täiesti pekkis, mis hunnik toitu tuleb. Kõht on pärast nii punnis, et "Bull" ei suudaks ka konkureerida. :D - Aga vaimne nälg muidugi ei taha kaduda eriti. Siiski, täis kõhu tunne on ka väga hea.

Käisin enamikest suurematest poodidest läbi ning laias laastus samad tooted müügil ja umbes sama sisaldusega. Igal juhul suurepärane kõhutäide igasugu liha/juurikate/pastade peale. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha su tuju ära rikkuda, aga aurutamiseks ei pea eraldi massinat ostma..

Mina panen poti põhja paar cm vett ja köögiviljad metallist sõela moodi asja sisse ja voila, le aurutamine'

1_1_11195748.jpg

Põhimõte on siuke, aga mul pole nii kole.

See pildi peal olev kippus köögiviljad välja võttes tagasi puistama.

Olen ka seda resti kasutanud, kuid aurataja millegi pärast mugavam . Saab mitu kihti erinevaid toite panna ning olen isegi kana ja kala teinud. Täitsa omapärased jäävad. Vana aurutaja viskasin minema ja ostsin riisikeetja selle asemel . Alla korrusele saab panna riis/tatar, ning teisele korrusele juurviljad. Väga hea ja lihtne ning ei pea kõrval passima , pärast lapiga üle ning natuke vett ka ja asi korras . Maksis vist 35 euri ja ostsin euronicsist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas neid kastmeid kuskilt poest ka juba leiab? Prooviks isegi ära. Samuti pikemat aega mõelnud, et mida need eesti poed passivad. Maailm täis kalorivabasid kastmeid, rääkimata low-carb, low-cal toodetest, mida leiaks igast tootegrupist. Aga ei... hetkel olen ainult ühest poest leidnud tõsiselt kalorivaest moosi näiteks, kuigi moosiletid on kõikjal suured ja laiad.

Ise siin UK-s tarbin ka Walden Farmsi. Ega peale shokolaadisiirupi ja pannkoogisiirupi midagi rohkem ei kannatagi nende poolt, eriti veel soolased kastmed. Purgi hind tuleb ka suhteliselt kirves.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×