Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kirbu dieet on ikka vanakooli haardkoor.

Kujutan juba ette, kuidas külmutatut spinatit fitshopi uunis sulatab ja maitsetut kodujuustu peale pressib ning võitleb sellega, et see kõrist alla saada.

Ja loomulikult klassika maitsetu riis ja maitsetu kodujuust :D

Meenub see, kuidas härra massaaži tulles oli mingit imelist rooga buss nr 67-s valgukulbiga söönud, et massaažis mitte katabooliasse langeda :D

fig,black,mens,ffffff.jpg

:D Haardkoor!

Ei tegelt väga hull (veel) ei ole. Kaloraaž on veel mingi 2300-2500kcal. Rohkem pole tahtnud vähendada, et end mitte päris lukku tõmmata. Kuigi alla võtmisega aega raisata pole. Praegu olen lihtsalt suurendanud aeroobset, tööpäevadel Spartas enne tööd ca 30-40 min jooksu, pärast tööd jõusaal.

Toitu maitsestan ikka nii palju kui saan.

Aga see massaažilugu on küll tõsi. Vist oli kodujuust + pruun riis ja kuna mul lusikat kaasas polnud, siis ajasin neid bussis sisse valgukulbiga. #YOLO

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Haardkoor!

Ei tegelt väga hull (veel) ei ole. Kaloraaž on veel mingi 2300-2500kcal. Rohkem pole tahtnud vähendada, et end mitte päris lukku tõmmata. Kuigi alla võtmisega aega raisata pole. Praegu olen lihtsalt suurendanud aeroobset, tööpäevadel Spartas enne tööd ca 30-40 min jooksu, pärast tööd jõusaal.

Toitu maitsestan ikka nii palju kui saan.

Aga see massaažilugu on küll tõsi. Vist oli kodujuust + pruun riis ja kuna mul lusikat kaasas polnud, siis ajasin neid bussis sisse valgukulbiga. #YOLO

VEEL EI OLE! Seni kuni vanaks läinud kohupiima ei pea spordikotist leidma? :ph34r:

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et veebikohtunikud võivad pakkuda, mitu kg mul veel alla vaja võtta on? Oleks huvitav kõrvutada reaalsusega...

+50kg - 10kg. Siis peaks Kai Greene'ga sama lavakaal olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aus kriitika oleks, et reie pealne on hea aga reie siseosa nõrk.
Vähemalt poseerimisel jätab sellise mulje.
Aga sa võid ennast muidugi lohutada sellega, et enamikul on see reie siseosa treenimine unarusse jäänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aus kriitika oleks, et reie pealne on hea aga reie siseosa nõrk.

Vähemalt poseerimisel jätab sellise mulje.

Aga sa võid ennast muidugi lohutada sellega, et enamikul on see reie siseosa treenimine unarusse jäänud :)

Mäletan jah, kui Kirbul oli lähendajate trenažöör 40% peal. Ähkis ja puhkis seal 8'seid teha, kui me kursavennaga plokk põhjas kergelt jutu sees 20'seid tegime :D. Eks, kes on elu aeg pallimängudega tegelenud, neil ongi lähendajad ja eemaldajad tugevad :). Olengi vast 2x teinud lähendajaid ja eemaldajaid.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aus kriitika oleks, et reie pealne on hea aga reie siseosa nõrk.

Vähemalt poseerimisel jätab sellise mulje.

Aga sa võid ennast muidugi lohutada sellega, et enamikul on see reie siseosa treenimine unarusse jäänud :)

Rätseplihast jms mõtled? Eks see ole ka osalt geneetikaga seatud, kellel on jalad seestpoolt detailsemad, kellel triibutav välisosa.

Jalgu teistmoodi poseerides saab rätsepat rõhutada, aga jalgade kuivuse osas on mul veel minna kindlasti.

Aprilli lõpuks peab siis selline olema: :D

post-3216-0-12763100-1392914238_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes meist siis ei mäletaks seda "Kadriorgiaks" tituleeritud skandaali, mis tuli päevavalgele "väga mugavalt" just presidendivalimiste aastal.

Täna lippasid poolpaljad noored taas mööda Kadrioru lossi, kuid üritus oli hoopis soliidsem.

Ühesõnaga peeti seal täna ühe (ilmselt rikka ja mõjuvõimsa) daami 50. eluaasta juubelit. Sissepääsu juures olevat Milose Veenuse kuju koopiat ilmestama ja külalisi saabumisel üllatama oli vaja kahte, kujuga sama ajastu iluideaali esindavat kehakultuurlast.

Kuigi kulturismiga teenib nii räigelt raha( võistluste auhinnarahad, riigi poolt tasustatud treeninglaagrid troopikas ja muidugi multimiljondollarilised sponsorlused), õnnestus Siim Kelneril mind veenda seda kaigreenelikku üritust kaasa tegema.

Etteaste ise oli lühike ja lihtne: 30 min poseerimist Veenuse kõrval külaliste saabumise ajavahemikus. Sellele eelnes aga kaks tundi grimmimist, sedakorda siis marmorikarva valgeks. Noored meigikunstnikud vaevlesid sealjuures väiksemõõdulisteks töödeks mõeldud airbrush tehnikaga. Siimuga läks muidugi veel kauem, sest nagu make up artistid selle sõnastasid "pinda oli palju".

Värvi enda sai õnneks pärast maha tavalise pesemisega. Muidugi oleks võinud ka peale jätta: üleni valge nägu, punased silmad koobastest välja vaatamas, oleks trollis päris huvitav vaatepilt olnud, usun.

Minu kiilaka pea puhul midagi sellist:

post-3216-0-64647700-1393186713_thumb.jp

post-3216-0-39166300-1393189702_thumb.jp

Jah, see on Henrik Normann, kes seal taustal piilub

post-3216-0-29319400-1393189701_thumb.jp

post-3216-0-79616400-1393189744_thumb.jp

Pärast käisime Siimuga Solarise Lidos keha kinnitamas. Ta ei valetanud kui lubas, et sealt on võimalik täitsa dieeditoitu saada(suurepärane, et seal on toitude kogused antud).

Mina võtsin siis 300g aurutatud köögivilju, 130g grillitud kanafilee, ühe terakukli ja väikse Coca-Cola Zero.

Muidugi pole söögikohtade toidud nii "puhtad": ka minu köögiviljad olid kahtlaselt hea maitsega ning jätsid taldrikule rasvase jälje kuid süskareid tarbisin kindlalt vähem ning kuna vajan ca 10g rasva toidukorra kohta, aga valisin filee, siis usun, et kaloraaž jäi siiski normi piiridesse. Pluss muidugi kaalub emotsioon selle paar lisagrammi suhkrut või kaloririkkuse pärast väiksema portsjoni üles.

Trenni tegin täna ka. Tunnistan ausalt üles, et nädalavahetusel sai rahulikult hea-paremaga "laaditud". Samas lõin ka kokku, et tegelikult tarbisin viimasel nädalal ca 2000kcal päevas. Hommikuti põletasin 30 min jooksuga ca 300kcal. Õhtul kahetunnise jõusaaliga mingi 600kcal? See tähendab, et alles jäi mingi 1100kcal, mis on ca 700kcal alla minu BAVi. Siis pole imestada, et trennis siuke jõuetus on, et seeriate vahel magama võin jääda...

Aga ühesõnaga oli täna tunne tänu laadimisele taas nagu inimesel ja jõud samuti. Täna läksin kükis välja kuni 10x120kg, jalapressis 5ndal seerial 10x360 kg. Aeroobset täna teha ei jõudnud, aga see-eest sai ju 30 min poseeritud. :D

Aga mis siin ikka pikalt heietada. Aeg on raha ja kuniks katus veel ei sõida, jõuan ehk paar toitumiskava ära teha.

Mahalo!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbu dieet on ikka vanakooli haardkoor.

Kujutan juba ette, kuidas külmutatut spinatit fitshopi uunis sulatab ja maitsetut kodujuustu peale pressib ning võitleb sellega, et see kõrist alla saada.

Ja loomulikult klassika maitsetu riis ja maitsetu kodujuust :D

Meenub see, kuidas härra massaaži tulles oli mingit imelist rooga buss nr 67-s valgukulbiga söönud, et massaažis mitte katabooliasse langeda :D

fig,black,mens,ffffff.jpg

Veider, et isegi keskmisest helgemad pead kultiveerivad arusaama "kui soola ja piiart, majoneesi ja ketsupit ei ole lisatud = maitsetu. Riisil on maitse, eriti pruunil. Kodujuustul, veel, eriti hea ja oma. Rääkimata rohelistest ja punastest andidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kai juttu alati hea kuulata. Kui vaadata vanemat videomaterjali temast siis oli ta palju energilisem kuid nüüd on tema tegemised palju mõtestatumad. Aga jah kunagi ei tea mis nad siis teevad kui kaamera väljas on .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kai juttu alati hea kuulata. Kui vaadata vanemat videomaterjali temast siis oli ta palju energilisem kuid nüüd on tema tegemised palju mõtestatumad. Aga jah kunagi ei tea mis nad siis teevad kui kaamera väljas on .

Ega ei tea tõesti, eriti Kai puhul if you catch my meaning :)

Piana võib paraja schmoe''na tunduda, kuid erinevalt teistest ei tunnistab ta, mida ta paneb ning soovitab kõigil eelkõige saavutada oma naturaalne potensiaal enne, kui hakata midagi üritama. Vaata kasvõi YTs "Ric's corner". Mees on vähemalt aus, kuna ta ei sõltu kellestki ega milllesti ega jahu mingitest ime glute kickback'idest kakspeamasinal, et sama suureks saada.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumb sulle rohkem meeltmööda on ?

Tegelikult panin ma nende kahe härra videod siia mitte sellepärast, et näidata kui "ÕIGE" on üks mõtteviis ja kui "VALE" teine, vaid kuna mõlemas jutus on tegelikult iva.

Mis on üldse õige, mis vale? Õnn on subjektiivne. Mõnele meeldib võistleda, mõnele lihtsalt trenni teha.

Kuigi Rich Piana tundub suht douchebag, siis teinekord "lööb ta naelapea pihta". Antud videos siis teemal "miks mitte võistelda".

Ega ei tea tõesti, eriti Kai puhul if you catch my meaning :)

Piana võib paraja schmoe''na tunduda, kuid erinevalt teistest ei tunnistab ta, mida ta paneb ning soovitab kõigil eelkõige saavutada oma naturaalne potensiaal enne, kui hakata midagi üritama. Vaata kasvõi YTs "Ric's corner". Mees on vähemalt aus, kuna ta ei sõltu kellestki ega milllesti ega jahu mingitest ime glute kickback'idest kakspeamasinal, et sama suureks saada.

Võimalik, et mees on täielik douchebag, aga ma ei usu. Kindlasti ei räägi ta koguaeg sellises stiilis. :rolleyes:

A la naine küsib, mis me õhtuks süüa teeme, Kai vastab "In the mind of every great athlete there is an end goal, a dream that one aspires to fulfill. In order to be sufficent in that end goal, one must dig deep to oneself to find those tools to keep him on that path of success... so I believe chicken would be nice."

Tegelikult rääkis Kai neis samades videotes, et enne kui muuta noored tarbijateks ja soovitada keemiat, on vaja neile õpetada põhitõdesid. Ta ei väida, et glute kickbacksid teevad profiks. :D Enamjaolt ta üldse väldib mingi konkreetse nõu andmist, sest ega harjutuses pole kinni, kas su biitseps on kõrge või madal või kas see on 30cm või 60cm.

Rich saabki aus olla, kuna tõepoolest ta ei sõltu kellestki. Mõni aeg tagasi kui Eestis oli jälle järjekordne dopinguskandaal, siis rääkisid avalikult ikka need, kel pole mitte midagi kaotada.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks kui sa finantsiliselt ei sõltu enam kelleski siis ongi parem suu lahti teha ja rääkida avalikult . Rich oma videotes ütleb ka alati et teile ei pruugi sobida see mida mina teen et ma näitan teile lihtsalt kuidas mina söön jne. Aga mõlemapoolt tore jutt ja hea kuulamine ning kasutagu mis "vitamiine" nad tahavad siis ikkagi on nad jõusaalis näinud metsikut vaeva ning preatud kanafilee maitse ei lähe neil kunagi suust ära .

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

34 päeva Lõuna-Eesti Karikavõistlusteni. Päev vähem, kui 5 nädalat.
Alanud on viimane võistluseelne kuu. Aega passida ei ole.

See nädal on möödunud positiivselt. Viisin sisse väiksed muudatused
toitumises ja treeningus ning kaal on hakanud uuesti langema. Praegu
veel mingeid põhjapanevaid järeldusi ei tee. Vaatan, kas lähenemine
töötab ka edasi.

Kaal on 78 ümber, prognoositava võistluskaaluni seega veel 4 kg minna.
Loodetavasti sellest 4 kgst piisab. Senised kaotatud ca 4 kg on küll
drastilise muutuse toonud. Oleks aasta ringi selline vorm, siis muud
ei tahakski. :P

Vormi tipp on muidugi ajastatud EKV-ks ja ajaliselt peaks isegi varuga
vormi jõudma, hetkel on eesmärk -700g nädalas.

Millalgi peaks toitumisest ja lisanditest ka pilte panema.

Eile aga käisin sellises hardcore spordiklubis nagu seda on MyFitness Viru.
Tegu on väga huvitava kohaga. Nimelt märkasin, et sealsetel klientidel
on kõigil meeletult palju vaba aega.
Mina sisenesin kell 3 ja lahkusin enne 7, mõned mehed jäid ikka veel
minust sinna. Mõni istus enne trenni 30 min telefonis, seeriate vahel
telefonis ja pärast trenni ka 30 min telefonis.
Lisaks nägin MyFitnessis üht kuulsust, nimelt Pauly D Jersey Shorest.
post-3216-0-16011800-1393760736_thumb.jp

Aga lisaks teiste jälgimisele tegin ise ka trenni. Koos sugulasega.
Tema kaamerameestest sõprade valvsa silma all. Trenn oli tegelikult
intensiivne, 4x15 igat harjutust, 1 min seeriate vahel. Pingutusaste
madalam, rohkem pumpav, kaloreid põletav trenn. Eelkõige trenažöörid
ja plokksüsteemid.

post-3216-0-75143900-1393760738_thumb.jp

Jõusaalis läks umbes 1,5 tundi, lisaks tegin 40 min aeroobset ja
õppisin samal ajal telekast Alexander Suure vallutuste kohta.

Pühendusega Lehole (no homo) jalapildid tänasest hommikust. Jalgadelt tahab mul rasv hiljem ära minna kui ülakehalt, aga loodetavasti järgmise 8 nädalaga veel pilt paraneb.

post-3216-0-88047300-1393760730_thumb.jp

post-3216-0-44274700-1393760734_thumb.jp

Ahjaa. Ja kaameramehed polnud trennis ka ilmaasjata. Üritan oma võistlusteks valmistumise videosse jäädvustada. "Dokumentaal" oleks ilmselt õige sõna, aga see kõlab kuidagi nii suurelt ja uhkelt ja häirivalt...

Osaliselt saan Janar Rückenbergist täitsa aru: igasugune lisatähelepanu või lubadused või kokkulepped tekitavad lisasurvet ja ootusi. Samas osaliselt ka distsiplineerivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin reede Revalis ja nägin eemalt härra Kirbu ära. Tegelt on mees ikka paras koll küll. :D - Kaalu järgi ei pakukski aga mass ja teravus on korralik. Kulturist siiski. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Legs starting to look fab! :) (so homo ;) )

What's the documentary thing? Sounds interesting.

You are far too kind but thanks! Thats the positive thing about revealing oneself before competition: the postitive encouraging feedback. :)

Since I anyway like to make videos and fans like to see them, I was thinking about creating a full documentary about how a bodybuilders preparation looks. We have already shot the opening scene: me and Ott getting together before the preparation and setting goals in december, my visit to the physiotherapist Georg Laasik and now my "pump" training. I got the permission to film in my local grocery store that we will do in the next weeks and the cooking. Then we have to film my strenght workouts(maybe with a pupil) and of course the competition itself(maybe the tanning and stuff before it also).

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin reede Revalis ja nägin eemalt härra Kirbu ära. Tegelt on mees ikka paras koll küll. :D - Kaalu järgi ei pakukski aga mass ja teravus on korralik. Kulturist siiski. :D

Holger ja tema liialdused. :D

Need, keda ma eile Arnold Classicu ülekandest nägin, vot need on kollid. ;)

Kaal ja sentimeetrid on muidugi petlikud. Sugulane, kellega koos pildil olen, kaalub pea samapalju kui mina, aga vahe on vist ikka sees. ;)

Ma nägin ka Holgerit Revalis, aga lahkudes ja ainult läbi akna. Ma lähemalt ei julgenud. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×