Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

jumal tänatud, et meie kallis "pain in the ass" tüütus valis seekord ohvriks inimese, kes pole võistlusdieedil....muidu korjaks tõenäoliselt kusagil oma hambaid mööda asfaltteed kokku...aga see selleks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teada oleva info põhjal ei.

Kogu meeskond on meil Salmes väljas, seal on ka suur väljapanek jne.

Muidugi on võimalus tulla järgmisel nädalavahetusel Põhjamaadele, seal on meil samuti mess püsti.

Kahjuks järgmisel nädalavahetusel pean samal ajal loengusaalis istuma.

Kas Tartu Fitshopist on võimalik uut FASTi Workout Shocki Energy Drink testrit saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks järgmisel nädalavahetusel pean samal ajal loengusaalis istuma.

Kas Tartu Fitshopist on võimalik uut FASTi Workout Shocki Energy Drink testrit saada?

Võib-olla saame neid sinna saata, kui need kord kohale jõuavad.

Muidugi võib Tartu FitShop lihtsalt mingi päev Shocki uusi maitseid degusteerida. Kui küsida, ehk tullakse vastu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundes Ain Paavot vähemalt 25 aastat, nii majanaabrina kui ka treeningusaalikaaslasena, siis võin sellele "Sügiskülvile" öelda, et Ain ei kasutanud isegi jõusaalides üldlevinud lubatud "purakaaineid" - beeta-alaniini ja kreatiini, rääkimata keelatud ainetest. Ja kas üldse toidulisandite peale raha ei kulutabki? Igatahes minu teada mitte, aga ehk nüüd võistluteks valmistudes on ta oma põhimõtteid muutnud! Pole teda ca 7 aastat näinud ka. Mäletan, et sel ajal, kui ta tuli kulturismis Euroopa MV võitjaks, olid tema treeningraskused,eriti võrreldes praegu jõusaalides toimuva "paugutamisega", häbiväärselt madalad - lamades surumine max. 120 kg, kükk max 150 kg. Ja seda mehel, kes on sügavkükist tõusnud kang rinnal üles ja tõuganud 212 kg sirgetele kätele. Omal ajal Ain alati vangutas pead, et miks mehed ennast suurte raskustega lõhuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tundes Ain Paavot vähemalt 25 aastat, nii majanaabrina kui ka treeningusaalikaaslasena, siis võin sellele "Sügiskülvile" öelda, et Ain ei kasutanud isegi jõusaalides üldlevinud lubatud "purakaaineid" - beeta-alaniini ja kreatiini, rääkimata keelatud ainetest. Ja kas üldse toidulisandite peale raha ei kulutabki? Igatahes minu teada mitte, aga ehk nüüd võistluteks valmistudes on ta oma põhimõtteid muutnud! Pole teda ca 7 aastat näinud ka. Mäletan, et sel ajal, kui ta tuli kulturismis Euroopa MV võitjaks, olid tema treeningraskused,eriti võrreldes praegu jõusaalides toimuva "paugutamisega", häbiväärselt madalad - lamades surumine max. 120 kg, kükk max 150 kg. Ja seda mehel, kes on sügavkükist tõusnud kang rinnal üles ja tõuganud 212 kg sirgetele kätele. Omal ajal Ain alati vangutas pead, et miks mehed ennast suurte raskustega lõhuvad.

Huvitav on see mitte ainult mulle ,vaid ka teistele. Jätkake. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eemaldasin natukene kasutaja "Sügiskülv" rämpsu siit teemast. Loodetavasti elate üle. Kuigi rahvale meeldib Elu24 taoline sopp.

Mis ma aga tahtsin lisada enne kui palaganiks läks, et täna tegin taas jalatrenni, kuna EMV lööb kindlasti graafiku sassi.

Alustasin säärest, pöiale tõusud smithil. See andis aega enne raskeid hommikusi kükke elu sisse saada.

Seejärel RAW kükid, paarikümnekilose sammuga kuni 110kgni, siis 110+20kg kette ja 110+40kg kette ehk viimane seeria 7x150kg(kettidega koos).

Reedese trenniga võrreldes +10kg kangil. See pole kindlasti mingi imeline lihaskasv 5 päevaga, vaid nn lihasmälu.

Kuigi jalad pole mu suurim murekoht, siis meeldib mulle neid siiski treenida. Kõige raskem trenn on ühtlasi ka kõige rahuldustpakkuvam.

Lõppu istudes jalgade kõverdamisi Sparta uuel trenažööril.

Kuna jõudsin teha vaid 3 harjutust, teen jalgu ilmselt uuesti P või E.

Läinud pühapäeval tegin taas trenni spordiklubis Teras. Treenisin üht neidu, kes soovib tulevikus bodyfitnessis võistelda. Keegi peab ju Liis Kristiini hirmuvalitsuse lõpetama. :D

Tiitlitest on muidugi vara rääkida, aga tahe on olemas. Ja kui eye of the tiger on olemas, siis tuleb anda aega ja vaadata, mis tulevik toob.

Muu hulgas ronisin laes nii et siiani on käsivarred valusad.

post-3216-0-59820800-1381328407_thumb.jp

post-3216-0-67411600-1381328404_thumb.jp

post-3216-0-66882600-1381328406_thumb.jp

Pilt ka lisanditest, mis oma menüüsse võtsin.

Lisandite kõrval on näha, mida ma päevaks kaasa haaran, kui pole jõudnud pottide-pannidega mässata.

post-3216-0-03869000-1381328573_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kodujuustus on ainult 10g valku. Vaheta parem see Säästu (nüüd Meieri) kodujuustu vastu ja võidad hinnas ka. Meieri omas on 13g. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kodujuustus on ainult 10g valku. Vaheta parem see Säästu (nüüd Meieri) kodujuustu vastu ja võidad hinnas ka. Meieri omas on 13g. :)

OMG, 3 g valku! :D Okei, eks 300g peale tuleb juba arvestatav lisa.

Ma vaatan mõnikord just madalama valguga tooteid, et üks toidukord oleks üks tops. Ei viitsi küll hakata poolt topsi kaasa kaaluma ja siis veel eraldi rasva juurde lisama.

Kodujuustusid vahetan niikuinii, ostan seda, mida poes on.

Ükspäev sõin seda Mummuu 4% ja juba see oli nii kuiv, et hirmuga mõtlesin mis saaks, kui dieedi ajal peaks veel rasvatut sööma... :wacko:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OMG, 3 g valku! :D Okei, eks 300g peale tuleb juba arvestatav lisa.

Ma vaatan mõnikord just madalama valguga tooteid, et üks toidukord oleks üks tops. Ei viitsi küll hakata poolt topsi kaasa kaaluma ja siis veel eraldi rasva juurde lisama.

Kodujuustusid vahetan niikuinii, ostan seda, mida poes on.

Ükspäev sõin seda Mummuu 4% ja juba see oli nii kuiv, et hirmuga mõtlesin mis saaks, kui dieedi ajal peaks veel rasvatut sööma... :wacko:

Meieris on ka 5% rasva ja on hapukoorega! Ise ainult seda Meieri oma sööngi. Nüüd lasin vennal paar kodujuustu osta 5%, siis ostis seda sama Tere oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meieris on ka 5% rasva ja on hapukoorega! Ise ainult seda Meieri oma sööngi. Nüüd lasin vennal paar kodujuustu osta 5%, siis ostis seda sama Tere oma.

Krdi vend!

Mul see Tere Mummuu on ka pigem erand. Konsumist leiangi tavaliselt Meieri või Ekstra kodujuustu.

Ja kui olen eriti ulakas, siis luban endale üldsegi magusa kohupiimatoru! :ph34r: Go loco!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna saavad rõõmustada kõik minu tulihingelised fännid(kõik kaks tükki), sest tegin täna hardcore seljatrenni sugulase Sander Saarega. Trenni võtsin muidugi videosse ja sellega teid täna rõõmustangi.

Stay tuned, senikaua screenshot maailma kõige ilusamast mehest keset hardcore aktsiooni.

post-3216-0-95129300-1381942110_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna saavad rõõmustada kõik minu tulihingelised fännid(kõik kaks tükki), sest tegin täna hardcore seljatrenni sugulase Sander Saarega. Trenni võtsin muidugi videosse ja sellega teid täna rõõmustangi.

Stay tuned, senikaua screenshot maailma kõige ilusamast mehest keset hardcore aktsiooni.

attachicon.gifselg.jpg

Movember pole enam kaugel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna saavad rõõmustada kõik minu tulihingelised fännid(kõik kaks tükki), sest tegin täna hardcore seljatrenni sugulase Sander Saarega. Trenni võtsin muidugi videosse ja sellega teid täna rõõmustangi.

Stay tuned, senikaua screenshot maailma kõige ilusamast mehest keset hardcore aktsiooni.

attachicon.gifselg.jpg

Kõht on kinni? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot-oot, kas ma avastasin praegu Kirbu MyFitnessist? :D

Mul oli ka praegu say whaaat :D

Tean-tean. Olen MyFitnessit tihti iseloomustanud kui roosade hantlitega tibide klubi, kus higistada ei tohi. :D

Aga kus viga näed laita, seal mine ja aita, seega otsustasingi anda oma panuse ja sinna veidikenegi testosteroonirikkamat õhkkonda tekitada.

Kõht on kinni? :D

Tänan muretsemast, ei. Seedimisega on kõik korras. Söön ja paisun. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni sellises eksklusiivses klubis nagu seda on Golden Club, kuhu lihtsurelikud tavaliselt ei satu. :D

Tegin õla ja kätetrenni koos ühe teise trennimehest sugulase ja tolle sõbraga.

Olemine oli väga privaatne: saal praktiliselt tühi.

Masinapark on korralik, valikus Hammer Strenght trenažöörid.

Ei tea, kas asi oli selles elitaarses klubis, mille ees seisavad Porsche Carrerad ja luksusmaasturid, aga igatahes kiskus jutt majandust õppiva sugulasega vägisi äri peale. :P Vahetasime mõtteid ja ehk koorub sellest midagi huvitavat.

Enne trenni kohtusin veel Robert Noolega, kes oli juuniorite kulturismi tipus siis, kui mina alaga alustasin. Soetasin talt kanget D-vitamiini, et lähenev pime aeg veidi rõõmsamalt üle elada ning leidsime ühise keele elu üle muljetades.

Lähipäevad on ilmselt hõivatud Põhjamaade meistrivõistlustega, seega trennijutu ja -videotega peab natukene ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni sellises eksklusiivses klubis nagu seda on Golden Club, kuhu lihtsurelikud tavaliselt ei satu. :D

Tegin õla ja kätetrenni koos ühe teise trennimehest sugulase ja tolle sõbraga.

Olemine oli väga privaatne: saal praktiliselt tühi.

Masinapark on korralik, valikus Hammer Strenght trenažöörid.

Ei tea, kas asi oli selles elitaarses klubis, mille ees seisavad Porsche Carrerad ja luksusmaasturid, aga igatahes kiskus jutt majandust õppiva sugulasega vägisi äri peale. :P Vahetasime mõtteid ja ehk koorub sellest midagi huvitavat.

Enne trenni kohtusin veel Robert Noolega, kes oli juuniorite kulturismi tipus siis, kui mina alaga alustasin. Soetasin talt kanget D-vitamiini, et lähenev pime aeg veidi rõõmsamalt üle elada ning leidsime ühise keele elu üle muljetades.

Lähipäevad on ilmselt hõivatud Põhjamaade meistrivõistlustega, seega trennijutu ja -videotega peab natukene ootama.

Vaatasin just seda Golden Clubi hinnakirja, pole tegu ju midagi nii eksklusiivse klubiga, arvasin juttude põhjal, et hinnakiri on ikka vängem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×