Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tänase päeva pildiseeria on pühendatud TRX® RIP™ Trainer Basic Kit ´ile.

Ehk siis teisisõnu 200 eurone kumm pulga otsas.

post-3216-0-24500000-1373710667_thumb.jp

Enamus teist teab seda kui lihtsat kodust treeningvahendit, kuid mina kogu oma loovuses olen sellele leidnud märksa rohkem kasutusvõimalusi, mis vähegi õigustaks selle pooliku ragulka 200€ hinda.

post-3216-0-63604800-1373710666_thumb.jp

Näiteks saab seda ülihästi kasutada kalapüügi imiteerimiseks.

post-3216-0-00899700-1373716736_thumb.jp

Miks lasta oma armastatud iPhone generatsiooni lapsel ise enda kätega midagi teha, kui võib osta valmistoote TRXilt?

Ei taha mõeldagi, mis võib juhtuda, kui sileda nutifoniekraani hõõrumisega harjunud sõrmed peaksid vanaisa tsaariaegse seatapupussiga pajupuud maha nüsima hakkama. Või millise kultuurišoki võib saada mudilane, kes kolmandat põlve tallinlasena saab teada, et tema vanavanaema kuivatas tsentrifuugi asemel riideid selle sama nööri peal, mida pahaaimamatu laps nüüd õngenööriks passitab?

Samuti võimaldab kummi otsas olev karabiin TRXi kasutada ka "lantimiseks". Kui näiteks täna õhtul Ollika ees autouksest säärane ritv välja pista, õnnestub kindlasti karabiin mõne lõdvema püksikummiga neiu püksivärvli külge haakida. Samas ei tööta see plaan ilmselgelt seeliku korral...

Loomulikult sobib TRX® RIP™ Trainer Basic Kit suurepäraselt ka tulevasele jedi sõdalasele.

post-3216-0-99075700-1373716736_thumb.jp

Terve galaktika rahu ja harmoonia eest vastutamine ei ole lihtne töö. Pidev surmaoht, kaootiline töögraafik-see elu pole meelakkumine.

Choose the right tool for the job! TRX kummiga pulk sobib ideaalselt nii algajale jedi sõdalasele ohutuks harjutusvahendiks kui ka edasijõudnud korravalvurile seniks, kuni ligtsaberid veel tavakasutuses ei ole. Muidugi käib asja juurde lasermõõga heli imiteerimine, mille peale TRXi loojad ise ei mõelnud. Millegipärast... :rolleyes:

May the force be with you.

Iseenesestmõista sobib TRX ka entusiastlikule ninjale. Päris nunchuckide mõõtu see küll välja ei anna, kuid see-eest on tegu 2in1 samuraimõõgaga.

post-3216-0-04885600-1373716738_thumb.jp

TRX® RIP™ Trainer Basic Kit ei paku selle raha eest muidugi ainult ühekülgset meelelahutust, vaid mõeldud on ka lõbusamale poolele.

TRX® RIP™ Trainer Basic Kit´iga saab ideaalselt harrastada Kreisiraadiost pärit

.

Mõni mõtleb nüüd, et see on labane, lapsik, rumal ja mis kõik veel. KAS EESTI KAITSEVÄE TEAVITUSKESKUSE ÜLEM, KAPTEN HANNES VÕRNO ON LABANE?

post-3216-0-10196800-1373716739_thumb.jp

Lõpetuseks veel üks lihtsalt badass pilt. M.O.T.T.

post-3216-0-13903100-1373716740_thumb.jp

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Täna on kaunis päiksepaisteline pühapäev ning spordisaalid on normaalsetest inimestest tühjad. ;)

Samas loodan, et selline kaunis ilm jätkub ka terve järgmise nädala, sest juba homme algab Bikini Fitness Fit.Camp 2013!

Ise küll liitun seltskonnaga alles neljapäeva hommikul, sest keegi peab Teile FitShop Spartas kama ka müüma.

post-3216-0-08246600-1373807727_thumb.jp

Tundub, et tulemas on huvitav seltskond(loe: palju neidusid) ja minu arust rohkem rahvast kui eelmisel aastal.

Üritan taaskord Teieni tuua tasemel reportaaži, kuniks randmed artriidist valusad ja huumorisoon tühjaks lüpstud.

Aga siinkohal tahaksin tervitada Madist, kes käis mult just jahu ostmas ja tegi kõva kassa ning julgustas blogi kirjutama. :)

Ei-ei, mitte legendaarne Madis Peterson Kuremäelt, aga close enough!

Kui te juhuslikult ei tea, kes on Madis Peterson, siis siin väike kokkuvõte:

http://www.youtube.com/watch?v=ky9jbRV5hG0

Loodetavasti mõistate huumorit ja ei löö mind risti. ;)

Sellest videost on mul sõbraga tekkinud üks väga praktiline inside joke.

Nimelt kui üks peaks küsima, et mis me täna teeme, siis on teine kohustatud vastama: "Ma arvan et juua võiks?"

Millele esimene pareerib: "Ma ei joo!"

Siinkohal tuleb vestluskaaslasel kinnitada "Selge, panen kirja: EI JOO."

Aga aitab jogast.

Siinkohal teeks ma väikse üleskutse, et kes tahab minu blogist vahelduseks ka midagi asjalikku lugeda, siis esitage oma küsimused siia ja vastan neile hea meelega.Võite küsida kulturismi ja treeningu ja toitumise kohta, aga ka üldiseid süvafilosoofilisi küsimusi, elu mõtet ja tulevikuennustusi.

Mahalo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase päeva tsitaat: "Ma teen kaks korda nädalas fullbody trenne, v.a. jalgu."

Jalg saab ju niikuinii kõndimisega koormust.

Üks ütles vabanduseks, et keegi niikuinii ei näe pükste alla.

Aga, kui tantsida mitte nagu Üllar Jörberg, vaid nagu Haista Boy, siis võib-olla saabki piisavalt koormust?

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind hämmastas rohkem see paradoks, et kuidas saab inimene väita, et treenib tervet keha (fullbody) kui tegelikult teeb ainult poolt keha ehk ülakeha. :D

Samas on mulle toitumiskava ankeetidesse kirjutatud, et pärast trenni juuakse valgu ja proteiini segu jne. :D

FitShopis töötades kuuleb pea iga päev midagi humoorikat. Kui aega saan, siis ehk jagan mõnd viisakamat lugu. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ma tänan seda tohutut rahvahulka, kes kõik minu üleskutsele reageerisid.

Küsimuste suure hulga tõttu võtab kõigile vastamine veidi aega, kuid ma üritan otsast pihta hakata.



Kas Härra Konsap on oma motivatsiooni juba üles leidnud Fitcampis mürades?

Motivatsioon on nagu õlu - kui hakkad kaineks saama, joo peale ;)

Tänan küsimuse eest. Tuleb tõdeda, et motivatsiooni võistlustasemel treenida veel üles leidnud ei ole ja kas ma seda üldse Fit.Campist olekski pidanud leidma. Selles suhtes, et laager on minu jaoks ikka poolenisti tööaeg, trenni jõudsin nende päevade jooksul vaid korra. Tore oli seal kindlasti, aga seda põhjustasid seltskond ja muud tegevused, mitte treening. Niiet kui laager mulle üldse midagi "meelde tuletas", siis pigem seda, kui tore on tore seltskond ja võistlustasemel sporti tehes kipub just see elu sotsiaalne pool kannatama.

Jorgen Matsi ütles, et motivatsiooni ei ole põhimõtteliselt olemas. Sest kui sa midagi teed, siis sellepärast, et tahad seda teha. Mitte sellega kaasnevate hüvede pärast.

Mõni armastab öelda, et laiskust pole olemas, on vaid motivatsiooni puudus mingi teatud tegevuse sooritamiseks.

Motivatsiooni üks võimalik definitsioon:

Motivatsioon on sisemine ärgitatud seisund, mis paneb inimesed valitud viisil teatud eesmärgi suunas tegutsema. Motiivi all mõeldakse tugevat ja püsivat sisemist stiimulit, mille mõjul organiseeritakse käitumine.

Viimatimainitu otsingul hüppas ette ka Maslow vajaduste hierarhia püramiid, mida tahtsin ka mainida.

Ma ei tea, kas selle täitmine on vastus kõikidele mu küsimustele, aga täiesti lampi härra Maslow seda kindlasti ei loonud.

post-3216-0-27366800-1374651887_thumb.pn

Leidsin ka ühe huvitava, äriga seotud püramiidi:

post-3216-0-64391000-1374652107_thumb.gi

Maslow' püramiid on inimesele omaste vajaduste kategoriseerimise ja väärtustamise süsteem. Hierarhia kõrgemate astmeteni jõudmiseks peavad kõik alamad vajadused olema rahuldatud. Maslow' püramiid arvestab nn keskmise inimesega ega kehti nende inimeste puhul, kes kõrgemate vajaduste saavutamiseks jätavad mõne astme vahele.

Ehk siis viimast võib ju mõnda aega ingnoreerida, but one day it will come around and bite you in the ass.

Isegi preestrid, kes ohverdavad oma inimlikud vajadused, kaotavad usku. Mis siis veel minust rääkida, ma olen ka kõigest üks inimene.

Nagu kaitseväes öeldi: "Kas saite vastuse, Hr martinkink?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle "kõigest inimene" kohta on mul ka üks lõbus lugu rääkida.

Käisin mina paar nädalat tagasi sõbraga üle pika aja öölokaalis ja sedakorda tutvusin Studioga, kus pidi olema Baltimaade parim heli. Kuigi kesse krt sellest aru saab, eriti veel purjus peaga?

Ma ei tahtnud küll SELLEST rääkida, aga ka seekord ei "suutnud" ma tarbida piisavalt vägijooki, et ööklubi subkultuur mulle kuidagi mõistetavaks muutuks. Purjus loomastunud naised, tõmmud ja karvased lõunamaalased, kes üritavad iga hinna eest tantsuplatsil kellelgi haledalt ligi litsuda. Noored, kes lihtsalt joovad end täis ja käivad krõllis silmadega klubis ringiratast justkui oodates, et nüüd midagi ägedat juhtub, mis nende noore isiksuse "lahedaks" teeb.

Peo asemel jäi mulle hoopis silma üks mu kodukohast pärit neiu, kes kunagi ka Playboys poseeris ning nüüd Studios töötades nende laaberdavate piduliste tahant koristama peab...

Ei tea... Harva suudan ma end nii vabaks lasta, et minna ja nautida 10€ eest kõrvakilesid purustavat muusikat.

Aga noh, see pole ka mingi uudis, et kulturistid öömelu hinnata ei oska. Kas siis režiimi pärast või hoopis seepärast, et kulturismi valivadki keskmisest antisotsiaalsemad inimesed?

Ühesõnaga. Tuian mina klubis ringi ja nagu ikka pidudel, on härrased-prouased rüüband va toda vägijooki ning siis ei hoia nad end tagasi, kui mind ära tunnevad. "You, Kirp!" tuleb ikka paar korda peo jooksul tavaliselt ära.

Sedapuhku juhtusin aga ühe tervitajaga pikemalt jutule ja pärast kehakultuursete teemade arutlemist lubas ta muidugi minuga koos trenni tulla nagu ikka pidudel suure suuga lubatakse. Ega mul selle vastu midagi ole, et mõnda "fänni" veidike saalis abistada. Peaasi, et ajad klapivad.

Aga nüüd põhipointini.

Kui meie vestlus lõppes, tõusime püsti ja noorsand teatas üllatunud häälel: "Ma arvasin, et sa oled pikem!" Pange tähele-mitte SUUREM, vaid pikem. See on ju see põhiline filmides kasutatav nali kohtumisel inimesega, kellest ollakse kuuldud kaua enne tutvumist. :D

Tol hetkel mõtlesin muiates, kas kuskil teiselpool arvutiekraani on tõesti mõni "fänn", kes on loonud minust mingisuguse suurem-kui-elu kujutluspildi, kus ma olen 2.10 pikk ja suudan mõttega kuule peatada nagu Matrixi Neo. Kas ma olen tõesti sellesse staatusesse jõudnud? :D

Ei, ma ei ole Neo, vaid inimene, kellel on v-o üle keskmise kirjaoskus(või kirjutamisvajadus) ja vabad käed sisu tootmisel. Kui mind lõikuda, siis ma jooksen endiselt verd, niiet palun seda mitte järele proovida. :D

Igatahes naljakas mõte. :)

post-3216-0-01238600-1374661450_thumb.jp

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimatimainitu otsingul hüppas ette ka Maslow vajaduste hierarhia püramiid, mida tahtsin ka mainida.

Ma ei tea, kas selle täitmine on vastus kõikidele mu küsimustele, aga täiesti lampi härra Maslow seda kindlasti ei loonud.

Kahjuks Maslow ikka suht puusalt tulistas :)

Ja täpsustuseks viitele enda kohta - ma pigem viitasin sinna, et isegi kui sa teed midagi mingi hüve pärast, siis kuskil on ikka see "miski", mida sa "tahad", seda ka selle hüve taga. On see siis materiaalsem või mittemateriaalsem.

Lühidalt Maslow teooriast, lõpus ka kriitika.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu kaitseväes öeldi: " Just nii, Härra Konsap".

Ma tänan ilusa vastuse eest. Sain sealt midagi nii mõndagi kõrvataha panna. Midagi kosutavat hingele kui ka huumorisoonte täitmiseks. Sõrmekesed sul tõesti klaviatuuril jooksevad ja sõnaread sind armastavad. Oled üks huvitav tegelane, sellest ka klubisõbrad sul tekivad ;) Lootsingi, et saan siit mõne huvitavama vastuse kui lihtsalt - JAH/EI.

Muudetud kasutaja martinkink poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt kus ma alles täna toodan.

Läks aega, mis läks, aga sain valmis esimese video oma juunikuisest reisist Türki.

Esimene osa keskendub lihtsalt meremõnude nautimisele.

Järgmises osas(kui selleni kunagi jõuan) näitan trenni, mille käigus veendusin, et soojamaa inimesed on eestlastest ikka palju sõbralikumad.

Nimelt Eestis pole mulle küll keegi trenni ajal oraalseksi pakkunud... :D

Seniks aga:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin terve ülakeha trenni ja kuna energiat nagu oli, siis mõtlesin, et "YOLO: prooviks 50kgseid hantleid suruda."

Ma ei tea, mis mu rekord selles on, aga tuli 8x, mis polnud paha seeria. Eriti pärast pea kaht kuud kerget ja kaootilist trenni.

Mäletan, et kunagi sõjaväe ajal tegin RASKE 4x55kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×