Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kuidas järgmine päev istuda oli?

Jah, kuidas oli? Kas Sander tegi väga palju liiga? :rolleyes::D

Tuleb tõde tunnistada, et tuhar oli üllatavalt valus(no homo), kuigi olen seda ka muidu igal jalapäeval treeninud.

Tavaliselt piirdun 4x15x30 kg väljaastetel+reite eemaldamine ja lähendamine trenažööril superseeriatena.

Reie nelipea oli vähem valus, samuti ka reie kakspea, aga koormuse said need kätte. Säär oli üllatavalt valus. Keharaskusega eesel tegi oma tööd päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmise nädala rinnatrenni materjali pühendasin Eurovisioonile. Kuigi Silvari hulljulge ettevõtmine jättis varju nii selle kui ka Läti võistluse.

Olgem ausad, milline peaks üks Eurovisioonilugu olema? Just selline, mis seal hästi müüb. Meeldejääv ja lihtne, samas illustreeritud võimsa taustashowga.

Samuti tuleb kasuks, kui tehakse midagi uut. Nagu Tanel Padari ja Dave Bentoni võidulugu ilmestasid saltosid viskavad tantsijad. Nagu Lordi tõi Eurovisioonile võimsa showga vürtistatud rokkmuusika. Nagu Euphoria tõi mängu klubimuusika.

Mina pakun järgmiseks aastaks välja võimsate kulturistide kehadega ülespumbatud show. Muusikastiili jõuab veel mõelda, kuigi see on sellise vaatemängu juures isegi teisejärguline.

Enjoy.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ikka oskad üllatada ;)

Video algas huvitavalt ning lõppes veel paremini ^_^

Ma arvan, et kui Techno-Viking ja Arnold koos lavale panna ja ükskõik kes sinna laulma, oleks esikoht garanteeritud - see siis ideaaltingimustes.

Midagi uut ja huvitavat, tavapäratut, võiks küll lavale tuua, Rahvalgi rohkem emotsiooni. Muusikat peab kahjuks otsima populaarse popmuusika kohapealt.

Jõusaalis tuleb tõesti vahest selliseid toredaid inimesi ette, kes teavad ja saavad aru, mida mees kõrval teeb/tahab. Me mehed mõistame üksteist :lol:

post-29847-0-75766100-1369076330.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihopsti.

Täna tegin Spartas hommikul päris hea rinnatrenni ja õhtul õla+triitsepsi. Tegin täna ka palju videomaterjali, kuid kokku jõuan selle lõigata ilmselt alles kolmapäeval.

Täna jagan Teiega hoopis üht muud toredat infokillukest.

Nimelt istun mina nädalavahetusel kodus arvuti ees ja ootan rusikaga taeva poole vehkides ilmataadilt paremaid uudiseid, kui ühtäkki tuleb minu juurde minu 16 aastane väikevend. Ja seekord ei olnud teemaks üldse mitte, et millal ma talle uue videokaardi ostan või mitu miljonit virtuaalset raha ta online pokkeris võitis.

Selle asemel küsib hoopis väike nagla, kuidas kõhulihaseid saada! Jaburatest Youtube videotest ikka veel haaratuna ei saanud ma järsku arugi, kas see küsimus oli nüüd unes või ilmsi. Üritan erutust piirata ja selgitan talle vaoshoitult, mis sikspäkki eelduseks on. Südame alt läks kohe soojaks. Kohast, mida ma ei uskunud kunagi tärkavat seoses oma vendadega.

Usun, et ma pole inimene, kes väga oma elustiili kellelegi peale surub. Ma ei ole mees, kes kuskil peol ilusaid fraase pillub nagu "Ja, muidugi tule trenni. Sulle hakkab seal meeldima". Krt täiskasvanud inimene peab ise teadma, kas ta tahab tervislikult elada. Ja kust krt mina peaks teadma, kas talle seal meeldima hakkab. :D See on lihtsalt suusoojaks räägitud ilus jutt, mille täitmise motivatsioon kaob üldiselt sama kiiresti kui peojärgsel hommikul kehast lahkuv alkohol.

Küll meeldib mulle inimesi aidata, kui nad kord selle tee valinud on. Aga motivatsioon peab tulema inimese enda seest. Mitte kellelegi ära tegemine või ego upitamine.

Lihtsalt ja tabavalt on selle sõnastanud Dave Pulcinella.

Ehk ma pole oma perekonnale kunagi tervislikku toitumist peale surunud erinevatel põhjustel. Küll aga ütlen ma hea meelega sõna sekka, kui nt õde või õemees räägivad kiiresti vormi saamise või kaalukaotuse teemal ja on tegemas valet valikut.

Kuid teema juurde tagasi tulles on vend ka vastavas vanuses: 16. Umbes sama aeg, mil mina hakkasin süstemaatiliselt treenima. Muidugi ei sunni ma teda kulturismiga tegelema. Tema huvi on rohkem infotehnoloogia ja ma vägagi soodustan, et ta selle tee valiks tulevikku silmas pidades. Küll aga võiks arvuti kõrvalt veidi ka keha eest hoolt kanda. Ehk point on: seni polnud ma kunagi mõelnud, et ta spordist huvituda võiks, aga eks ta ole jõudnud vastavasse ikka. Teismelised hakkavad rohkem mõtlema oma välimusele, vastassugupoolele, tekivad erinevad hobid jne.

Ja tundub, et see mõte pole veel paari viimase päevaga kadunud, vaid lisandunud on ka biitsepsi vormimine minu tellitava hantliga. :D Väga südantsoojendav ja huvitav seda vaadata. Ka psühholoogiliselt. Seni pole vend nagu midagi väga tõsiselt võtnud, nüüd suudab aga lausa mitu minutit tõsise näoga kuulata, kui ma räägin harjutuse sooritamise tehnikast, progressist jne.

Njah... Vahel tundub, et kõige õnnelikum aeg kehaehitajale ongi see "romantiline" algus, kus üritatakse leida taskuraha rosinatega kohupiima jaoks. Kus vaadatakse siira imetlusega vormis sportlaste pilte. Kus trenn on tihtipeale kaootiline, kuid alles uus ja huvitav ning ennekõike endale rahuldust pakkuv.

Mil pole arusaama, kuidas tegelikult need ajakirjades ilutsevad kehad saadud on. Mil saadakse lihtsalt rahus treenida ega pea kuulma kellegi kriitikat ja tagaselja jutte. Pole jõutud staadiumisse, kus lihas kasvab heal juhul kilokese aastas.

Sellised mõtted siis täna.

Ööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi paned Kirp :D

Ja hea on kodukohta, ilma kohale minemata näha :)

See staadion on muidugi totaalselt muutunud võrreldes selle ajaga kui ise seal sporditud ja suvel aiatööl rohitud sai :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou.

Pole viimasel ajal midagi kirjutanud, sest pole ka millegi erilisega hakkama saanud. Trenni teen tunde järgi, kindla eesmärgi või kavata.

Motivatsioon ei ole kõige kõrgem. Esmaspäevast algab ametlikult puhkus, seega loodan pärast seda uue hooga treenima hakata.

Küll aga oli mul kindel plaan ja kokkulepe, et homme, pühapäeval, teeme Sander Saarega minu maakodus koos kätetreeningu ja (loodetavasti) humoorika video.

Äkki aga pakkus Sander välja, et teeks täna tema juures jalatrenni, kuna MyFitness pandi täna vara kinni. Mina kui eilsest puhkuse alguse tähistamisest kurnatud mees ei olnud kohe kuidagi seda meelt. Lõpuks lubasin siiski minna teda julgestama ja motiveerima.

Kui aga Sander oma "meeter korda meeter" koduses keldrijõusaalis heavy metali põhja pani, tabas mind ootamatu motivatsioonilaeng ja otsustasin trenni "jõudumööda" kaasa teha.

Kergest trennist ei tulnud muidugi midagi välja...

Video jõuan üles panna ilmselt homme.

Täiesti juhuslikult sai aga tänagi piisavalt huumorit. :D

Ehk mis juhtub, kui kaks kulturisti, kombineeritud kaaluga ca 180 kg, proovivad kahekesi ühe rattaga sõita. :D

Sain selle hetke videosse ka, seega stay tuned. :P

post-3216-0-73447700-1370719724_thumb.jp

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud lubatud kätetrenn Sander Saarega.

Videot ei jõua ma ilmselt ka täna kokku lõigata, sest üritan puhkuse päevakava võimalikult tihedalt mõttestatud tegevusega sisustada, kuid head materjali sai tänasest trennist küll.

Senikauaks üks lihtne webcamiga tehtud udune pilt.

Loomulikult panen ma üles sellise, kus ise Sandri kõrval võimalikult hea välja näen, nagu kõik kulturistid teevad. :D;)

post-3216-0-97720000-1370808823_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubage esitleda: maailma kõige hardcorem trennivideo EVER!

Ropendamise ja tehnika osas jään küll Branch Warrenile alla, kuid loodetavasti andestate mulle selle.

Selgituseks veel nii palju, et põhimõtteliselt läksime raskustega üles kuni jõudsime 139,5 kgni. Sealt alates tegime siis drop sette. Esimesel seerial 4 osalise: iga korraga 20-30 kg maha ja teisel korral 3osalise drop seti.

Video on suht pikk: pea 22 minutit.

Seega võtke võileib ligi ja nautige.

Kommentaarid, küsimused, tagasiside oodatud. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-29847-0-83552100-1370975783_thumb.g

No esimestele videotele jäi minuarust natuke alla, algus oli paljutõotav, aga tundide viisi vaadata kahte meest keldris kükkimas, see ei ole seksikas :D

Kõige haarkoorim on see kelder. Nagu öeldakse ilma kohta - ei ole olemas si..halba ilma, on halb riietus. Ehk ei ole olemas halba kohta treenimiseks on halb motivatsioon vms :) ja loogilisi poisse ei olnudki ammu kuulanud. Mõnus üllatus ;)

Aga no see jalgrattatrikk oli küll üle igasuguste piiride :lol:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea näide selle kohta, kui vähe on tegelikult vaja korraliku trenni tegemiseks. Kunagi siin ühes teemas väideti, et kükipukkide soetamine/omamine on tohutult kallis lõbu. Ruumi nurgas olev kamin tähendab, et antud tingimused on luksuslikumad kui Lurichil omal ajal. I'le oleks täpi pannud betoonist ise valatud ebastandardse kaaluga kettapaar a'la 64,5 kg.

Üks prügimäe ots avardaks selle saali võimalusi - tekiks ruum seinale Arnoldi plakati riputamiseks. Seejärel võiks hakata külastuse eest raha võtma.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei.

Long time no see.

Vahepeal oli mul kahenädalane puhkus, millest esimese nädala molutasin kodus ja teise veetsin esimesel korralikul (puhkuse)reisil Türgis.

Viimasest on mul väga palju videomaterjali, puudu on vaid aeg ja viitsimine need kokku lõigata.

Trennidega olen viimasel ajal võtnud vaikselt, nii puhkuse kui motivatsioonipuuduse tõttu. Seega pole ka midagi kirjutada olnud.

Olen juba nädalapäevad mõelnud kirjutamise peale, aga täna tuli impulss, mis aitas selle künnise ületada.

Eks siis külastas täna Sparta FitShopi üks klient, kes soetas paki pudingut ja võttis vaevaks mu blogi kiita. Kiitis lausa nii palju, et pani ette võtta ühendust mõne organisatsiooniga, mis aitaks mul raamatu üllitada. Mu blogi meenutavat lausa Vahva sõduri Švejki juhtumisi. :D

Raamatuni(eriti elulooraamatuni) on vist küll aega, kuid tänud soojade sõnade eest! :)

Mitte et ma oleks ainult tähelepanu peal väljas, aga positiivset vastukaja on ikka hea saada. Sest üldjuhul kuuleb ikka ainult asjadest, mis kellelegi vastukarva on. Võib-olla on viimatimainitud seltskond lihtsalt häälekam... :rolleyes:

Aga sellest kõigest kunagi hiljem.

Hetkel panen "kohustuslikus korras" üles väikse kommertsteate.

Nimelt pakkus üks kompressioontoodetega seotud firma meie töötajatele proovimiseks enda asju ja no mis mul saab tasuta asjade vastu olla.

Tooge mulle ikka tasuta asju: traktorivaruosi, uusi õllemarke, innovatiivseid hambaharju... Ma ei pea paljuks vastutasuks üks reklaamiv blogipostitus teha.

Karbid on siis sellised:

post-3216-0-49533200-1372956049_thumb.jp

Tooted ise sellised:

post-3216-0-29286600-1372956050_thumb.jp

Modell ise selline:

post-3216-0-86452700-1372956050_thumb.jp

Ütleme nii, et need sokid pidavat olema nii kallid, et neid kandes võib sandaalid otsa tõmmata ja ikka saad Vabanki sisse...

Kel tekkis huvi, see ilmselt loeb välja, mis firmat googeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See anonüümne külastaja ei liialdanudki väga. Sinu bloq´id on asjalikud ja sisukad. Oskad kindlasti ennast hästi väljendada ja mõistad sõna seada. Olen seda ka ise ammu tähele pannud. Nii, et igal juhul on sul annet ja üks asjalikumaid bloqisid.

Küsiksin sinult aga soetatud kükisaabaste kohta. Kui sagedasti nendega kükid, kas ost õigustas end, kas tunned olulist muutust ja mõju kükkides nüüd saabastega võrreldes nende aegadega, kui kükkisid ilma saabasteta??? Uudishimutsen, kuna käisin eile ka Spartas ja olen samuti väiksest viisi huviline, et kas need saapad tasuks endale soetada, milline kasutegur nendega kükkides saaks olema ja kas üldse sobivad mulle. Miskipärast on mul nagu nendesse usku. Ikka sel samal põhjusel, et enam rõhku reie - esiosale suunata. Huvituks pigem võimsast reiest, kuivõrd silmapaistvalt suurest tagumikust. Et, kuidas kommenteerid, on need saapad ennast õigustanud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh, need täpilised sokid on minulgi! Pikematel matkadel ja trennis on täitsa head aga niisama kandes surusid küll vereringe nii kinni, et jalad külmetasid :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See anonüümne külastaja ei liialdanudki väga. Sinu bloq´id on asjalikud ja sisukad. Oskad kindlasti ennast hästi väljendada ja mõistad sõna seada. Olen seda ka ise ammu tähele pannud. Nii, et igal juhul on sul annet ja üks asjalikumaid bloqisid.

Küsiksin sinult aga soetatud kükisaabaste kohta. Kui sagedasti nendega kükid, kas ost õigustas end, kas tunned olulist muutust ja mõju kükkides nüüd saabastega võrreldes nende aegadega, kui kükkisid ilma saabasteta??? Uudishimutsen, kuna käisin eile ka Spartas ja olen samuti väiksest viisi huviline, et kas need saapad tasuks endale soetada, milline kasutegur nendega kükkides saaks olema ja kas üldse sobivad mulle. Miskipärast on mul nagu nendesse usku. Ikka sel samal põhjusel, et enam rõhku reie - esiosale suunata. Huvituks pigem võimsast reiest, kuivõrd silmapaistvalt suurest tagumikust. Et, kuidas kommenteerid, on need saapad ennast õigustanud???

Takes one to know one ehk "koer koera tunneb". ;)

Sa oskad lisaks sõnaseadmisele ka huvitavalt rääkida asjadest, mis jäävad kõrvaltvaatajale nähtamatuks ja on seetõttu huvitav "lavatagune" info.

Ma ise tihtipeale kahtlen, kas peaksin minema väga isiklikuks ja avameelseks...

Aga saabaste kohta... Ehk õnnestub sul neid enne ostu proovida?

Rohkem koormust esiosale viivad nad kindlasti. Samuti on jalg kindlamalt täistallaga maas ja ei hakka "ujuma" nagu tossudega tehes.

100€ on üpris suur raha, aga kui sa lähiaastatel veel kulturismikarjääri lõpetada ei kavatse, siis ehk tasuvad ära.

Irooniliselt pole ma neid ise pärast Smolovi kavaga saadud vigastust väga kasutanud, sest lihtsalt pole kükki eriti teinud. No ok, jalatrenni olen ikkagi kaasa võtnud, sest "ujumine" jääb ära ka jalapressi ja nt väljaastete korral(viimane on eriti tasakaalu vajav harjutus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii.

Kuniks ma oma kodujuustu söön ja pead tööasjadest tuulutan, kirjutan paar rida.

Trenni mõttes pole endiselt midagi huvitavat juhtunud, seega ma tunnen, et kirjutan täiesti "teemast mööda". Samas olen saanud tagasisidet, et mitte keegi ei viitsi lugeda neid seeriaid ja kordusi. Sellega haakuvalt pole ma viimasel ajal videoid tehes kõiki harjutusi filminud. Sest te teate niikuinii, kuidas neid sooritada. Ja kui ei tea, siis oleks Youtube tutorialid hoopis asjakohasemad.

Samas ma loodan, et olen oma toitumist ja treeninguid piisavalt kirjeldanud, et noored, kel infot kõige rohkem vaja, blogist kasu saaksid.

Ega seal ju midagi erilist ole, üldlevinud metoodika. Kui aastakümneid töötanud lähenemisega lihast ei kasvata, no siis ei hakkagi see lihas kasvama...

Täna käis mul külas Eesti MMA poster boy Jorgen Matsi. Tegi Sparta FitShopi paari mustika ja maasika Puddingu võrra vaesemaks ja uhkustas oma uue FASTi pusaga.

Jorgenit ehmatavad fotoka sähvivad tuled, sellest ka rusikas...

post-3216-0-02205200-1373376161_thumb.jp

Kui Jorgenit ei eksisteeriks, siis tuleks ta välja mõelda. Tänu temale on MMA keskmine IQ tase vist kulturismi omast kõrgem. :P

Jorgeni kui spordipsühholoogiga on huvitav vestelda. Õnneks on mul tänu töökohale see võimalus ilma aega kinni panemata. Sest ametlikult maailma asjadest psühholoogiga rääkida on ju miski, mida "peaks häbenema". :rolleyes:

Eelmisel kuul Tellisikivis oli meil veidi pikem vestlus ja siis sain ma temalt päris palju huvitavaid pärleid.

Meie "vestlus" oli muidugi ka selline, kus enamik minu välja käidud väidetest olid tema enda loengutest välja nopitud, seega ta põhimõtteliselt väitles iseendaga. :D Kui ma tohin lauseid kontekstist välja rebida, sest nii ju furoori ja poleemikat ja "laike" ja Delfi komme ajakirjanduses tekitatakse, siis mõned meeldejäävamad nopped:

*"Kui inimene pole siiani õnnelikult elanud, siis ta ei saa ka õnnelikuks."

Ehk siis rikas sureb rikkana ja vaene vaesena? ;) Üpris "lohutav" teadmine, kas pole? :D Samas sellised teadmised toovad veidra rahu. Näiteks kui sa tead, et homme tuleb maailma lõpp ja sa ei saa sinna midagi parata. Seega sa vaid naerad elu iroonia üle ja istud Tartu kaarsilla kaare peale, et asteroidi kukkumist esireast vaadata...

Kas ma nüüd mõtlesin vastuse tõesti ise välja, aga tundub, et üks osa sellest väitest põhineb inimeste temperamenditüüpidel. Ehk melanhoolik sureb ikka melanhoolikuna, mis on tõesti tõsi.

Pluss Jorgen lisas, et "kogu aeg on raske õnnelik olla". Tõsi. Juba kuulus filosoof ja mõtleja 50 Cent laulis:

"Some days wouldn't be special, if it wasn't for rain.

Joy wouldn't feel so good, if it wasn't for pain."
Olgu, praeguseks nendest "paarist reast" aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×