Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Nujah, herr Laidna on meie Eesti oma väike David Icke(üks tuntumaid vandenõuteoreetikuid) ja isegi tema esinemismaneer on sarnane D. Icke`ga. G. Icke tuntumad teooriaid on muidugi NWO. Teooria järgi valitseb Maad nn. ülemaailmne eliit(Babüloni Vennaskond), kes on tuhandeid aastaid tagasi Draakoni tähtkujust Maa peale saabunud reptiilide,annuakide, järglased. Sinna vennaskonda kuulusid juba Babüloni kuningad ja Egiptuse vaaraod. Praegused tuntumad reptiilid pidid olema nt. Suurbritannia kuninganna, Ameerika ekspresident Bush, Rotchildid jt.. Annuakide järglaste(illuminaadid, ümarlaud, Bilderberger Group jt.) loodud ja kontrolli all on ÜRO, IMF, meedia, sõjavägi. Ka see lennukitelt kemikaalide piserdamine, nn. geoinseneerlus, on vandenõuteoreetikute üks "geniaalsemaid" teooriaid, samuti see inimese käbinäärme fluooriga mõjutamine. Seda kõike võib lugeda igalt ennast vähegi lugupidavalt vandenõuteoreetikute leheküljelt, nt. Eestis Telegramist, Vabamõtlejast. Laidna on lõpetanud Usuteaduste Instituudi, ning õppinud ka Vatikanis ning suure osa oma elust on ta töötanud kirikuõpetajana ja 5 aastat Ameerikas ka misjonärina, sellest ka teaduslikus Universumi alguses ja inimese tekkes kahtlemine. Eks usuinimesed ongi sellistele asjadele vastuvõtlikumad ja mõjutatavamad. Samas on huvitav, et Laidnal oli edukas kärjäär Eesti Vabariigi sõjaväes, kust ta läks erru kolonelleitnandi auastmes. Muuseas, Laidna oli 60.-ndatel üks esimesi kulturiste Eestis, kes hakkas treenima nö. läänelike meetoditega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Killuminati up in this B.

Mina usun, et Laignal on Killuminaatide salateadmised transtsendentaalse intratsellulaarse hüpertroofia osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on siiski täiesti tavalise pilvega nagu pilv ikka, aga lihtsalt tehispilv, sest see on lennuki tehtud. Lennuki heitgaasid koosnevad veest ja süsihappegaasist ning maapeal on need nähtamatud asjad, kuid üleval taevas on -40'C ja tänu sellele kontsentreerub veeaur silmaga nähtavaks pilveks. Aga kuna selles tehispilves on liiga vähe vett, siis sealt sadama vihma ei hakka.

Kui ma ei eksi siis normaaltingimustes tekib lennuki järel kondents , mis aurab ära. Pikad triibud taeva on ilmselt aga aerosoolid , mis lihtsalt hajuvad laiali - paiskuvad atmosfääri ülemistesse kihtidesse ja ka maale. Aerosoolid loodusele ja inimese tervisele kahjulikud, atmosfääri ülemistesse kihtidesse paisatakse väidetavalt UV peegeldamise eesmärgil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau.

Pole ammu kirjutanud.

Ajad on kiired, aga see-eest toredad.

Nagu näha siis muutsin blogi pealkirja ja kategooria ära. FASTi toetust ma endale enam vajalikuks ei pea. Las selle saab keegi, kellele see abiks võiks olla. :)

Nagu ilmselt osad Teist teavad, töötan nüüd treenerina Telliskivi Koduklubis ja sellest kuust ka MyFitness Solarises.

http://telliskivi.koduklubi.ee/

post-3216-0-27293500-1429013989_thumb.jp

Tuleb tunnistada, et uus amet on päris hästi käima läinud. Suuresti ka tänu treener Mirko Miilitsale Koduklubis, kes mulle kliente on suunanud.

Polegi ammu 5 päeva nädalas tööd teinud ja sageli kümneni õhtul. Aga huvitav ja tore on nagu ikka uus asi. :)

Omandan uusi asju ja see on tore. Näiteks TRX trenn. No selles suhtes, et Taltsi ajal seda polnud ja kõik said ikka trenni tehtud, aga miks mitte erinevaid kasulikku ja huvitavaid asju üle võtta. Usun, et tuleb hoida avatud meelt.

Samuti sai paar päeva tagasi(ilmselt minu läheneva sünnipäeva puhul) trennis kohtutud sõber Indrekuga, kellega pea 10 aastat tagasi Oti juures kulturismitrenniga alustasime. Tegime intensiivse Oti-stiilis trenni nagu ma ka ise möödunud kevadel võistlusdieedi ajal tegin.

Suveks on mul ka suured plaanid, aga sellest omal ajal. ;)

Kes tahab ühendust võtta, siis: kristjan.konsap@gmail.com või kristjan-johannes.konsap@myfitness.ee.

Mahalo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused taas, kallid sõbrad!

Üleeile tiksus ette 26. eluaasta, millega mõne definitsiooni järgi lõpeb noore iga.

Sünnipäeva puhul võtsin päeva personaaltreeningutest vabaks ja veetsin selle üllatusena Tallink hotellis ja spas. :)

Samuti jõudsin lõpuks läbi Skypark batuudikeskusest, kus sain harjutada kehakultuuris õpitud saltosid.

post-3216-0-86919800-1429279333_thumb.jp

Lubasin rääkida oma suvistest plaanidest ja miks mitte need nüüd avaldada.

Nimelt osalen sel suvel üliõpilaste tööprogrammis Student Tour, mis võimaldab minna töötama ja maailma kaema välismaale.

Olen alati mõelnud, et igasugused õpilasvahetusprogrammid on hea mõte. Kui ma kunagi paljunema peaksin, siis oma last julgustaksin küll maailma nägema. Lai silmaring ja kogemused on olulised. Ainult headest hinnetest eduks elus ei piisa.

Millegipärast aga tundus, et sellised huvitavad asjad juhtuvad alati kellegi teisega.

Seega kuniks veel noorust, teen selle ära. Asju hauda kaasa ei võta, aga elamusi küll.

Sihtkohaks on Hawaii ja lahkumine mai lõpus.

post-3216-0-16693900-1429280552_thumb.jp

Seega kes veel enne suve personaaltreeninguid soovib, peab ühendust võtma. ;)

Reisi rahastamiseks panen müüki ka enda legendaarse, testosterooni kiirgava 925 hõbedast kaelaketi.

Kes soovib minu elukogemuse reisi toetada, võib jagada järgmist linki:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=63546394

post-3216-0-31506100-1429280963_thumb.jp

Homme olen siis ametis EKV-l, kuna Siim Veri tellis mind taaskord enda seltskonna grimmeerijaks.

Mahalo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbukene, ära põe selle 26. eluaasta numbri saabumise pärast ;) Mehed pidavatki ajaga aina paremaks minema...
Aga see tort tundub küll kahtlaselt hea, ise tegid või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbukene, ära põe selle 26. eluaasta numbri saabumise pärast ;) Mehed pidavatki ajaga aina paremaks minema...

Aga see tort tundub küll kahtlaselt hea, ise tegid või?

Õnneks vist lähevad jah.

Mina ei oska sellist meistriteost teha, aga tegu pole jah poest ostetuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Krip!

Kus on sinu filmi vms, mis kunagi ettevalmistuse ajal tehti?

Tere.

Tänud küsimuse eest. Film on endiselt kokku monteerimata. Operaator läks Inglismaale õppima ja eks tal ole põhitööga tegemist.

Ma pole talle viimasel ajal peale käinud ka, eks ta ise teab, et asi on ootel.

Nagu ma juba rääkinud olen, siis ta tegi seda oma vabast ajast ja tasuta, seega ma ei saa ka erilisi nõudmisi esitada. Teised operaatorid tahtsid selle mitmekuulise projekti eest muidugi ka mitme kuu palka.

Muidugi ega mul sellega põle, mingeid lepinguid või kohustusi avaldamiseks pole.

Kui muud üle ei jää, siis tuleb uus film teha. ;)

Igatahes tänud meelde tuletamast. Kirjutasin talle, et ehk saan talt materjalid ja monteerimiseks otsin kellegi Eestist. Ta muidugi tahaks selle ise lõpuni viia, aga tean ka omast käest, et alati kõike ei jõua, mis otseselt leiba lauale ei too.

Kes ei tea, millest jutt käib:

Screenshot projektist:

post-3216-0-22319600-1431077129_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kl kirp. See pole mingi meeste aksess ju. Mehele ei làhe see ymber kaelagi. Eksitav reklaam.

Mis sa räägid: pool meetrit on täpselt piisav pikkus. Mitte liiga lühike, et oleks kaelarihm. Mitte liiga pikk, et selle ilu särgi alla kaoks.

Ühesõnaga, sõbrad: ostke ära!

Juba pandimajast saaks praegusest hinnast 2x rohkem selle eest.

12 päeva pärast hakkan USA suunas liikuma ja taskurahaks on programmi reeglite kohaselt vaja 1000$ :wacko:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=63546394

post-3216-0-95688300-1431077874_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma tegelikult tahtsin öelda oli, et täna peaksin 19:35 ETV-s üles astuma telesaates "Mõistlik või mõttetu".

Saatejuht tahtis uurida, kas peab paika naistefoorumite legend, et šoppamine on trenn ja põletab märkimisväärselt kaloreid.

post-3216-0-54402800-1431079371_thumb.jp

http://www.kava.ee/go/etv-11/279840426/

Loodetavasti lõigatakse kokku normaalne asi. Meedia puhul ei tea kunagi, mis valguses lõpuks asja näidatakse. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Ka kolleeg Mirko Miilitsaga sai trenni tehtud.

Treenisime jalga ja latrasime treeneritööst.

Pildimaterjal: http://trenni.ee/videogallery/kirp-ja-miilits/

Mis vahepeal veel toimunud on? Eks ikka omajagu.

Vahepeal käisin ka üldtervise uurimiseks vereanalüüse andmas ja testosteroon on 12,... pealt tõusnud 18,... peale. Seega täitsa norm värk.

Kooliga on ka selleks aastaks ühelpool ning homme hakkan siis USA poole liikuma. Üritan sellest ka videblogi pidada ja küll siis ka siia lingi postitan.

Mahalo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Krip!

Kus on sinu filmi vms, mis kunagi ettevalmistuse ajal tehti?

Pean Sind tänama. Tuletasid mulle teemat meelde, võtsin operaatoriga ühendust ja juhtumisi saabuski ta sel nädalal Eestisse.

Natukene sehkendamist kokkusaamisega ja ongi materjalid minu ja peagi ka monteerija valduses. :)

Ehk sobiks sügiseks ajastada avalikustamise?

Püüan ennast tagasi hoida, aga mõned screenshotid siiski paneks.

Mõtlikud mehed enne otsustavat hetke

post-3216-0-53550700-1432153677_thumb.jp

Krt kus ma olin ikka soliidses vormis kunagi

post-3216-0-73754200-1432153690_thumb.jp

Hea kaader

post-3216-0-18779900-1432153709_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean Sind tänama. Tuletasid mulle teemat meelde, võtsin operaatoriga ühendust ja juhtumisi saabuski ta sel nädalal Eestisse.

Natukene sehkendamist kokkusaamisega ja ongi materjalid minu ja peagi ka monteerija valduses. :)

Ehk sobiks sügiseks ajastada avalikustamise?

Püüan ennast tagasi hoida, aga mõned screenshotid siiski paneks.

Mõtlikud mehed enne otsustavat hetke

screenshot.JPG

Krt kus ma olin ikka soliidses vormis kunagi

2.JPG

Hea kaader

5.JPG

Tänada pole vaja, kui film ikka enne sügist valmis saab siis avalda kohe :)

Vorm oli tõesti hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×