Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Testot saab teisiti mõõta. :ph34r::D:P

Kui on madal testo tase siis meeldibad musklis fitness tsikkid.

tumblr_n33s16LW0w1qcdalko2_500.jpg

Kui testo tase on kõrgem, siis natuke voluumikamad naise

.Plus+sized+model+this+is+fucked+up_d3091

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et sa päris aus pole (Tribuluse müügi osas jne), kuidas siis uskuda, et sa vahepeal tõstjaid ei tarbi jne?

See on nüüd jälle liialdatud väide. Ütlesin vägagi ausalt, et minu andemetel tribulus testosterooni uuringutes selgelt tõstnud ei ole, seega ma seda ise ei kasuta. Miks seda endiselt lisandina müüakse? Kuna inimesed tahavad. Näed - juba siinsamas teemas üks mees ütles, et aga tal tõstis testosterooni taset ja teine lisas, et kui seda ei tõsta, siis libiidot parandab ikka. Pealegi mina ei ole sortimendi juht. Mina võin anda oma soovitused, lõpliku vaiku teeb klient ise.

Lause teisele poolele on väga lihtne vastus: kui mul veel testo tõstjatega nii madal tulemus oleks, siis peaksin ilma täitsa 100 aastane olema. :D

Ja kui mul juba mingit testotõstjad peal oleks, siis ilmselt annaks King of Spades järgneva kuu jooksul väiksema efekti ning Sa oleksid taaskord rahul.

Ma kardan, et Sul on mingi pime viha EKFLi või mõne sealoleva inimese vastu ja Sa kannad need emotsioonid otse minu peale üle. Mina olen aga eraldiseisev indiviid ja mul on oma arvamus. Kui Sa nüüd mõtled siis ilmselt taipad isegi, et mina olen vägagi viisakas tegelane olnud. Mind palun mitte kellegi teise tegude eest vastutavaks pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, oled enne ka testot mõõtnud? Kui jah siis mis aastaajal? Ning D3'e ka manustad eraldi?

Kahjuks ei ole enne mõõtnud. D3 pole paar kuud vähemalt söönud, aga sellest nädalavahetusest ilmselt alustan. Pidavat ka antud probleemi puhul kasuks tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on nüüd jälle liialdatud väide. Ütlesin vägagi ausalt, et minu andemetel tribulus testosterooni uuringutes selgelt tõstnud ei ole, seega ma seda ise ei kasuta. Miks seda endiselt lisandina müüakse? Kuna inimesed tahavad. Näed - juba siinsamas teemas üks mees ütles, et aga tal tõstis testosterooni taset ja teine lisas, et kui seda ei tõsta, siis libiidot parandab ikka.

Seal on kari steroidseid ühendeid (ehkki lambaläätses minu teada rohkem ja kergem ätte saad),

ja vähemalt ühe meesuguhormoonide tüüpilise efekti annab küll.

Depressiooni ja sellega seotud liigse kortisooli vastase.

Ehkki kas just nendest steroididest, pole veel lugenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alan, kas võiksid vihjata mõne metoodikale, kuidas anda madalat testo proovi?

Minu arusaamist mööda nälgimine on üks primitiivne viis, aga ilmselt leidub tõhusamaid viise?

Progestiinid on väga hea vahend. Proovi rasestumisvastaseid minipille.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuteada on läbi viidud ka mingi uuring, kus otsene tegevus mida sa teed mõjutab ka mingil määral testosterooni taset. Kuna ma pole muidugi asjast eriti huvitatud, siis mul pole mingeid dokumente ja PDF'e ette pritsida, et kus ja kas ja millises laboris. Nii et jah - põhimõtteliselt naised saunas rääkisid. Aga siis väidetavalt selle uuringu põhjal tehes mehiseid tegevusi paari tunni vältel (autoparandamine nahktagis kuulates mingit raskemat rokki) tõstis testot ning põll ees kiiktoolis istudes kududes see langes. Nii et tagid selga ja trenni!

Kirp peaks proovima. Paistab et tal meeldib enese peal katsetamine. Teeb samal päeval 3-4 testi paaritunniste vahedega. Vahepeal siis koorib kartuleid ja heegeldab ning siis teisel juhul läheb püherdab tunnikese kuskil autoremonditöökoja põrandal. Sounds like a plan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama teeb ka võimsa mootoriga sõiduvahendi heli :)

Aga SHBG-d see niiväga ei mõjuta (Kirbu SHBG on väga veider ja vajab kindlasti uurimist). Tuleks vahet teha ka testol (mis on nõrk androgeen ja mängib otsest rolli ainult lihastes) ja dihüdrotestol (DHT, palju tugevam ja on peamine androgeen igal pool mujal, sh ajus ja seega ka neuromuskulaarses jõus). DHT tõesti juba ajab SHBG-d alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau.

Kiired ajad. Viimased kaks nädalavahetust veetsin EKFLi treenerikoolitusel. Seda oli vaja treenerilitsentsi ametlikuks pikendamiseks ja hiljem järgmise taseme taotlemiseks.

Pilte koolituselt olen ikka pannud enda treenerilehele Facebookis: https://www.facebook.com/personaaltreenerkjk

post-3216-0-93898200-1426450185_thumb.jp

post-3216-0-78463400-1426450186_thumb.jp

Üldiselt oli muidugi tegu põhitõdede üle kordamisega, aga koolitus on viimaste aastate jooksul ka arenenud ja täienenud. Enim meeldis tänane funktsionaalsete jõusaaliharjutuste osa, mida viis läbi Tarmo Tiits.

Muu kasuliku hulgas näitas ka parajaid vigureid. :D

post-3216-0-30338100-1426450540_thumb.jp

Koolituse lõpetas aga Einar Laigna loeng, mis oli üpris "huvitav." :D Ma ei ole küll mingi "ristisõdija", kes foorumist-foorumisse ad hominem! karjudes käib, aga teaduslikkust ja common sense´i pean ikka au sees.

Et mitte lauseid kontekstist välja rebida, tegin päris pika video.

Mõni ütleb, et inimesel on õigus uskuda, mida tahab. Üldjuhul ma ei viitsigi kellegagi vaidlema hakata. Laiemat selliste vaadete levitamist ei pea me aga tolereerima. Muidu on varsti kõik vaktsineerimisega ennetatavad haigused tagasi või lähevad inimesed arsti asemel kirikuõpetaja juurde. End rant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea 10 minutit naeru, tänan :D Härra oleks justkui legendaarne telegram.ee inimkujul! Samas oleks huvitav ka kunagi seda loengut täies pikkuses kuulata, sest pealkiri on huvitav.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitav loeng. Einoh, vana on tõesti huvitav ja veidi totaka olemisega mis veidi rõõmu/nalja teeb, aga loengu sisu peaks küll mõtlema panema!?

Teie, kes siin naerata, kas olete võtnud pikksilma ja vaadanud lennukite "aururiba" ? Olete iseseisvalt mõelnud inimkonna ajaloo peale? Võimsate ehitiste peale?

Siinkohal nõustun 100% Einari öelduga: " kui teile kukub kivi pähe, aga AK´s öeldakse, et see oli õhupall....ju siis oli õhupall "

Ja paljudel siin tõesti puudub kujutlusvõime...jube. (:

PS: igaljuhuks mainin, et ega 100% kellegi juttu ei saagi tõepähe võtta, muidu oletegi samasugused nagu eelpool väljatoodud Einari öeldus. Kasutage ikka ka ISEENDA analüüsi/mõtlemisvõimet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht õiget juttu ajab ,lennukid mis pritsivad keemiat jne.Kes ise viitsib lähemalt uurida ja süveneda nendesse asjadesse saab aru et tegemist õige jutuga.

Tegemist on siiski täiesti tavalise pilvega nagu pilv ikka, aga lihtsalt tehispilv, sest see on lennuki tehtud. Lennuki heitgaasid koosnevad veest ja süsihappegaasist ning maapeal on need nähtamatud asjad, kuid üleval taevas on -40'C ja tänu sellele kontsentreerub veeaur silmaga nähtavaks pilveks. Aga kuna selles tehispilves on liiga vähe vett, siis sealt sadama vihma ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et siiani arvatakse, et inimene arenes ahvist. Ahvil ja inimesel on ühine eellane, kellest mõlemad omad teed pidi edasi arenesid. Natukenegi võiks geneetika põhitõdesi jagada. Kujutan ette millist facepalmi näiteks Richard Dawkins selle neandertaali jutu peale teeks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et siiani arvatakse, et inimene arenes ahvist. Ahvil ja inimesel on ühine eellane, kellest mõlemad omad teed pidi edasi arenesid. Natukenegi võiks geneetika põhitõdesi jagada. Kujutan ette millist facepalmi näiteks Richard Dawkins selle neandertaali jutu peale teeks.

Kuu peal olevad baasid oli minu arust kõige kõvem jutt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht õiget juttu ajab ,lennukid mis pritsivad keemiat jne.Kes ise viitsib lähemalt uurida ja süveneda nendesse asjadesse saab aru et tegemist õige jutuga.

Täitsa huvitav loeng. Einoh, vana on tõesti huvitav ja veidi totaka olemisega mis veidi rõõmu/nalja teeb, aga loengu sisu peaks küll mõtlema panema!?

Teie, kes siin naerata, kas olete võtnud pikksilma ja vaadanud lennukite "aururiba" ? Olete iseseisvalt mõelnud inimkonna ajaloo peale? Võimsate ehitiste peale?

Siinkohal nõustun 100% Einari öelduga: " kui teile kukub kivi pähe, aga AK´s öeldakse, et see oli õhupall....ju siis oli õhupall "

Ja paljudel siin tõesti puudub kujutlusvõime...jube. (:

PS: igaljuhuks mainin, et ega 100% kellegi juttu ei saagi tõepähe võtta, muidu oletegi samasugused nagu eelpool väljatoodud Einari öeldus. Kasutage ikka ka ISEENDA analüüsi/mõtlemisvõimet.

Kui Teile tüli ei tee, siis ma muidugi palun vastavaid viiteid. Kui on usaldusväärne allikas, siis ei jää ka mul muud üle kui oma seisukohad ümber vaadata.

Selle "oma silm on kuningas" jutu peale näitan sellist pilti.

post-3216-0-51580400-1426529140_thumb.jp

Inimene on ikkagi üpris ebatäiuslikult välja arenenud kui nii või öelda. Taju annab kergesti eksitada, mõtlemisvõime on piiratud. Armastame näha seoseid seal, kus neid ei ole. Vihkame teadmatust ning üritame kõike enda seisukoha läbi ja võimete piires seletada.

Näituseks selline lõbus video:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi ei juhtu. Loomulikult ei diskvalifitseerita. Selliseid käitumisjuhendeid pole olemas.

Sinu väited on muidugi ülepaisutatud. Spordis keelatud ained ei ole sama mis kokaiin ja narkomuulad.

President suure tõenäosusega antud üritusel niikuinii ei viibi.

Aga kas te võiks seletada, mis siis ikkagi saab kui võistleja keeldub presidendilt diplomit vastu võtma, kuna ta ei taha oma käsi räpaseks teha? Narkomuulad on WC-potti lasknud kokapakke ja presidendi sõrmed on need lahti arutanud ja suhu pistnud, süstinud endasse jne. Lisaks need sõrmed on ju pakkunud võistlejatele steroiditablette ja endale neid kümnetes tuhandetes sisse toppinud. No saate ju aru, et ei sooviks võistleja sellise presidendiga kättpidi tervitada.

Kas võistleja dekvalifitseeritakse kui ta keeldub kontaktist presidendiga?

Lihtsalt huvitav oleks ju teada, kuidas reglement oleks?

Kas äkki on kokkulepitav, et võistleja näitab näpuga põranda piirkonda kuhu sterokunn karika asetaks ja käed jääks määrimata?

Ei mingit intriigi, lihtsalt teoreetiline huvi.

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti president ei osale? Muidu tänan vastuse eest.

Eks seda näeb siis. Viimastel aastatel minu mäletamist mööda pole osalenud. Täpsemalt peaks juba temalt endalt küsima vms.

Mis juhtub või ei juhtu, eks seda näeb ka siis, kui selline stsenaarium aset peaks leidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust, et ma eestikeelset kokkuvõtet ei leidnud, aga abiks võiks olla selliste parameetrite jälgimine:

  • The paper has been appropriately reviewed through formal or informal peer review. Any serious scientific journal is formally peer-reviewed, though white and gray literaturemay be less transparent in their review methodology.
  • Experimental and mathematical methods are clearly explained and are appropriate to the experiment.
  • Model fitting and statistical analysis are meaningful and appropriate.
  • Uncertainty and the paper's place in the wider scientific discourse are acknowledged.
  • Funding sources and any potential conflicts of interest are disclosed.
  • The authors and the paper itself are widely cited by other researchers in the paper's field. In most scientific fields, the order of the author list usually indicates importance of each researcher's contribution to the article, except that the final author is commonly the senior researcher in charge of the laboratory or research group where the work was done. These conventions may vary by field, journal, and paper.
  • Recognized experts in the field have commented or offered informal opinion.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Identifying_reliable_sources_%28natural_sciences%29

Aga noh, ärge hoidke end tagasi. Jagage neid allikaid, mis Teie arvamuse kujundasid ja jäägu nende usaldusväärsuse hindamine minu mureks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×